Uživatelé

Pod pokličkou, aneb jak jsme zanedbávali sexuální život.

Na Norník.net jsem psal od března roku 2007. Pobíhal jsem po privátech a troufám si říci, že mých 800 recenzí zkvalitnilo řadu privátů. Přiznaly to později jak ty holky, tak i poněkud rozhození pasáci. Teprve pokusy o využití mého nicku mi dost jasně naznačily, že věřit se nedá každému.Nelze zapomenout v té souvislosti na okouzlující příběh, kdy mi jakýsi Čechoholanďan na Nornik.net napsal, v rámci Yankova Seznamu, že ví o bezvadné šlapce a abych zašel, že do seznamu je jak dělaná. Holka jela jako stroj a přesvědčila. Dva měsíce potom se mi dostala do ruky mailová korespondence, kde dotyčný psal té šlapce, aby udělala co mohla, že jsem sice idiot a prase (nikdy mne neviděl), ale že se holka dostane do Yankova Seznamu a trhne na tom prachy. No, byla to jeho pichna. A smažka. Tak vysmahla.

Pak se sice začala tvořit na Norníku jakási komunita, leč vyšlo najevo, že zájem o sex je pouze vedlejším produktem touhy po žrádle. Tak zase nic. Pak mne přestalo bavit lítat z privátu na privát a někteří nasazení soudruzi dokonce začali tvrdit, že si u mne holky ty recenze kupují (dodnes nikdo nenašel ani jedinou, na kterou by se nedalo spolehnout). Tedy, od deseti k pěti a cyklus se přesně podle Murphyho zákona začal opakovat.

Na norník jsem vstupoval s velkými otazníky, registroval jsem se asi až na paté návštěvě. Nějak jsem nechápal o co jde, proč se na norník píše, vždyť slečny, které si platím jsou v pořádku. Není třeba nic psát. Všechno mi to přišlo tak nějak přirozené, nějak jsem nechápal, že holky mohou mít určitou kvalitu. Prostě jsem rok chodil po privátech a nějak jsem kvalitu neřešil. Na norníku jsem se registroval 11.11. 2007 a od té doby jsem s ním rostl a jsem strašně vděčný, že můžu pracovat na něčem podobném jako je norník. A věřím, že se mi podaří realizovat myšlenky tak aby to stálo za to a věci měli určitý vývoj vpřed.

Tento web tedy vznikl na základě souhry okolností, za které jsme nyní vděčni. Nicméně doufejme, že to stálo za to.

26.7.2009 Je to vůl. Když už chce hájit svoje pichny, tak by alespoň nemusel fabulovat. No, někteří stárnoucí mladíci si svojí blbost přiznat nedokáží a čím mocnější, tím prolhanější. Takže ban. Admin tvrdí, že by jsme ho měli dostat oba ale u něj se mu tak nějak nechce. Sice mám další nick ale alespoň mám čas na práci. Miška mne znásilnila.

1.8.2009 Pořád mám čas na práci. Stejně ne dost. A stejně mi nikdo neplatí. Kristepane, co to tam ta kráva píše?! Miška mne uhání o sex.

3.8.2009 Z nejmenovaných zdrojů nepotvrzené zvěsti o prodeji norníka. Později potvrzené. A ještě k tomu EOL, které už takto krade na co přijde. Bohajeho… jsou tam moje články! Každému, ale jim ne! Miška mne uhnala.

6.8.2009 Potvrzeno Adminem. Prodal to. Už tam ten raketýr řádí. Odbanováno za účelem vyčištění stolu. Miška brečí, protože jí Anastasov vyhrožuje. Zkusím obtelefonovat pár holek, jestli je to tak všude. Nebo radši obejít.

8.8.2009 Ban na nick Yanek. Trvalý. Možná jsem neměl psát, že se bojím o práva ke svým článkům ale na druhou stranu, pokud nedělají prasárnu, nemělo by jim vadit, že se o tom ví. Každej někdy šlápne vedle ale že se tenhle slušnej člověk zahodí s takovou grupou dobytků, jsem vskutku nečekal. Povolil jsem. Miška je spokojená. Možná.

11.8.2009 A prej že né! Že prý cenzura nebude a přitom je to na Norníku jak bermudský trojúhelník. Mizí příspěvky, mizí vlákna, mizí uživatelé, EOL to s námi myslí dobře a verze 4 vyřeší i základní otázku života, vesmíru a vůbec. Miška mne uhání o sex.

13.8.2009 Z řady privátů potvrzeno vlezlé, arogantní a výhružné chování těch dobytků z EOL. Dali se dohromady s nějakou tlupou ukrajinských soudruhů a řádí jak za cara.

Sakra, proč bych měl tohle podporovat. Vždyť bych si mohl založit vlastní fórum i se VIP seznamem a s nornickými spisy. Stejně si ten nápad suším už dlouho.  Jenže sám dám dohromady maximálně tak ten WordPress a DTP. Na ten zbytek nemám a čas učit se to komplet nemám taky. A ještě Miška do toho!

15.8.2009 Ha! Což Lokuták! Sice se rychle nadchne a rychle povolí, hlavně když to má černý vlasy, ale je snaživej, umí a umí zabrat. Proč ne?

Telefon. Prý dá vědět. To jsem zvědav, k čemu dojde. Jestli dojde. Nebo dojede…

V horoskopu jsem měl ten den napsáno, že je to ten nejhorší nápad, jaký jsem mohl v životě dostat. Tak jsem zvědavej, jak to všechno dopadne.

16.8.2009 Tak že to bere. Rukou společnou a nerozdílnou. Tedy, co musíme udělat.

 • Doména (domény)
 • Webhosting
 • WordPress
 • DTP – ať to má jdnotnej xicht
 • PHPBB
 • Šablony
 • Vojet Mišku. Jinak nedá pokoj. Že prý pořád pracuju.

17.8.2009 Hledáme doménu. Musí to být jednoduché, snadno zapamatovatelné, nerozdělené pomlčkou ani podtržítkem a hlavně VOLNÉ a to tak, že jak .cz, tak .net a .com. Jinak se s námi někdo sveze.

18.8.2009 Pořád hledám doménu. jakékoliv slovo, ve kterém jsou písmena SEX je obsazené a zbytek jsou šílené jazykolamy. Vzal jsem si na pomoc „Kapesní Ottův slovník naučný“ z roku 1923. Má 1400 stránek. Do toho grafika. Hlavně záhlaví je kouř. Hledám symetrický nadpis, tedy dvě nebo čtyři slova. Nakonec se to nějak seskládalo. Panoráma ze tří částí, most, pak obloha, voda, nadpis, falešné světlo. Jenom kurva ta doména furt…

Najel jsem si slovník na webu a zkouším permutace, které by dávaly smysl. Loskuták kupuje domény jak vzteklej.

Loskuták doménu, která měla být tady yankovi nabídl, ale ten odmítl. Je třeba udělat norníkovi podporu takže mam ještě dvě domény v zaloze. Asi dostanu za 100 euro další good doménu. Ale tak nějak je to běh na dlouhou trať.

Volá Loskuták a meziřečí padne slovo kurtizány. Ani tomu nevěřím, ale zkouším se podívat, jestli je to volné. To nejni možný. Je! A všechny varianty. Objednávám a platím doménu. Zase mne nahání Miška. Dostanu se už kurva já konečně někam za kurvama?

22.8.2009 Peníze tam ještě nedorazily. Banka blbne, Miška blbne. Tři dny jsem skoro nespal. Ta grafika mne zabije. Loskuták tvrdí, že prý mi dá nějaká omezená práva, abych něco nezkazil. To zrovna. Nakonec na svůj nápad nebudu smět ani koukat.

Nechal si to rozmluvit, ale radost z toho neměl. Asi se začal nějak moc cítit jako šéf. No, je mladej. To ho přejde.

Měl jsem strach s některých věcí. Navíc jsem od vstupu na nornik zaviděl adminovi administraci. A možna jsem to přivolal. Protože mi připadalo, že se nestará. Nakonec v podstatě není admin ani jeden z nás.

Mluvil jsem s Angelou z Golden Eye po telefonu. Ježila se už na dálku. Chytrá holka, ale ne tak chytrá, jak si myslí.

24.8.2009 Platím doménu a webhosting v hotovosti na přepážce, protože žádná s plateb ten den provedená nedorazila a peníze zpět také ne. Dělám grafickou podobu titulní stránky, manželka překládá do němčiny. Stránka s menu je hotová

V záložce index, která je taky hotová. Jsem chtěl tlačítko není mi 18 a chci odejít. S tím, že jsem to chtěl směrovat na Disneyland.

V té zatracené němčině jsou ty kydy na tlačítkách tak dlouhý, že se tam tlačítka odejít (do Disneylandu) prostě nevejdou. Nápad to ale nebyl špatnej. Já navrhoval odkaz na divadlo Spejbla a Hurvínka. Čechy Čechům!

26.8.2009 Doména je konečně zaregistrovaná. Loskutak mezitím testuje na svém serveru. Dopisuju články, na které jsem neměl čas, aby bylo něco nového. Přišla mi hotová šablona na WP. Vypadá to úúúžasně. Miška má zase mruky.

28.8.2009 Máme prostor na disku u web4you. Konečně. Cpeme to tam. Snažím se nasměrovat domény u Active24 na disk u web4you. Technická potvora u Active z toho není moc odvázaná a podává všechny informace kromě těch, které jsou zapotřebí.

1.9.2009 Konečně to prolezlo přes DNS a je to vidět! Sláva. S Adminem na Norníku je sranda. Stoprocentní cenzura. To nemá z vlastní hlavy. Poslouchá tu mafii jak hodiny. Asi ještě nedostal peníze. Miška po mně požaduje sex. Jako by ho neměla i tak dost.

3.9.2009 Polonius na Norníku pustil adresu a všichni z nás mají prdel, že tu nic nefunguje. Ale funfuje. Odkazy na mejdany, základ fóra, WordPress… Loskuták lítá někde za kurvama.

Tady si dovolím oponovat. Kurvy nahánějí Loskutáka.

Zastavil jsem se v Goldenu za Angelou. Ne kvůli sexu, to by myslím byla chyba. Ten privát je docela dobrej, Angela ne tolik, jak jsem myslel. Větší zadek, nohy tajila.  Taková trochu Eewinka ale ne tak milá a menší prsa. Ale privát má své místo na rozběh v TopTen jistý. Dá se to srovnat s Bohdalcem nebo bývalou Sabrinou, když byla ještě v Mošnovce. Sakra! Miška! Co já bych dal za 3 týdny impotence.

5.9.2009 Na Norníku si vyskakuje AdP, že prej ty její stránky byly na doméně „kurtizány“. To by to snad doprdele nešlo zaregistrovat. Tak jsem se juknul…. No jo. Tak neměla bejt blbá a zaregistrovat si to. Nějaký http://www.kurtizany.zaridi.to/ Ani nemám chuť se tam regnout aby jsem se na to podíval zblízka.

Tady jsem si vzpoměl na komisaře Borovice, mimochodem moje nejoblíbenější postava s filmu. Je ho drzost je pro mě naprosto úžasná a fascinujicí. Tady mě napadla jeho věta. Jak říkal: „ ten střílel na výstrahu a na druhou ránu už neměl čas, já tu první ránu vynechávám.“ :D

6.9.2009 Začíná to vypadat k světu. Registrují se uživatelé. Musíme švihnout s žebříčkem privátů. Obtelefonovávám priváty kvůli fotkám. Obzvláštní zážitek u Amarsi VIP. Ten pastevec mně zničí. Takový ten typ komunistického veksláka. Huba nakřivo, všechno vím, nikdo na mne nemá, všude mám známé. Po deseti minutách hovoru mne začal zlobit žaludek. Hnusnej týpek. A ještě Miška do toho! Tak nespím.

7.9.2009 Zastavil jsem se na Bohdalci. Už to tam má znova Marcela. Dělala co mohla, aby na mne byla milá. Taky cítí šanci. Byla tam Renata (bývalá Andrea, mezitím Monika), tak jsem nafotil interiér a skončil u ní.

9.9.2009 Navštívil jsem jednu ťapinu kousek od I.P. Pavlova a řekla mi, že jí přijde, že poslední dobou norník umírá. Docela mě to donutilo k přemyšlení. Myslím si, že to nebude tak horké, ale konkurence je zdravá.

Yanek a Loskuták

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

4 Odpovědi na Pod pokličkou, aneb jak jsme zanedbávali sexuální život.

 • futu_retro píše:

  no, zajímavej vývoj, ale bylo to potřeba, na norníku se „moderuje“ jen to co se hodí, už to tam není prostě ono

 • Loskutak píše:

  7.9.2009 Zastavil jsem se na Bohdalci. Už to tam má znova Marcela. Dělala co mohla, aby na mne byla milá. Taky cítí šanci. Byla tam Renata (bývalá Andrea, mezitím Monika), tak jsem nafotil interiér a skončil u ní.

  Taky bych jí nafotil interiér zblízka :D

 • Pingback: Kurtizány.net » Proč vznikl náš server

 • MaN píše:

  Aha, tak proto jsem na norníkovi nenašel své články :-/.
  Mor ho !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: