home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Pravidla fóra

Myslím, že zde je to správné místo, kde lze prohodit několik slov o uzavřené sekci.
Existuje a týká se amatérek, které je škoda dávat na sklo, kde si je může odlovit každý, tedy i neregistrovaný uživatel. Samozřejmě existují i jiné důvody. Například není proč zásobovat údaji konkurenci, pasáky, kteří shání nové maso, nasadit si do šifrované sekce policajta a podobně. Je samozřejmě možné se do ní dostat, čtěte dál.
Není to jednoducé, a jste-uživatel, který jednou za měsíc napíše recenzi a pětkrát se zeptá, mnoho šancí nemáte a je fér Vám to sdělit. U nás se do uzavřené sekce postupuje, až když zjistíme (já, Losky, moderátoři), že chodíte po privátech, píšete recenze, lovíte amatérky... Řečeno jinak, do uzavřené sekce pouštíme PLATNÉ členy komunity. Stanete-li se takovým, budete vítáni.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2411 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 157, 158, 159, 160, 161
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Amatérské šlapky
PříspěvekNapsal: 04 bře 2016 09:34 
Zelenáč

Zdravím Panstvo Nornické!
- po čase jsem dostal chuť na mladé masíčko + análek ...takže volba padla na [b]--prsatá18--[b], dříve --velký balonky--,= slečna Kristýna, která je na chatu na Amatérech téměř denně.
Domluva OK, objednání, příjezd do Holešovic, čistý byteček na hlavní ulici, bez problémů. Kristýnka - 18 -věk souhlasí, černovláska, takové malé buclaté selátko, přišla otevřít v domácím oblečení. Po uvítání mne vybídla :" Odevzdej peníze a do sprchy"..takovým neosobním hlasem, jakým vám u lékaře sestřička sdělí-"odevzdejte kartičku pojišťovny a běžte za plentu". Domluvili jsme se na klasice + A..ještě jsem ji požádal o masáž, souhlasila. Chvíli mi šmidlala záda, snažila se , bylo to příjemné. Po chvíli přestala, ocas už stál, tak jsem se otočil, vzala ptáka a začala kouřit. Kouř poctivý, ale takový mechanický, bez nadšení..Během akce si pustila hudbu, nějaký český rap- no- proti gustu žádný disputát- když se jí to líbí..!-jen když jsem se zaposlouchal do textu těch písniček..samý takový "ty mrdko, dělej, seru na tebe, prdel, mrdat apod."- přišlo mi to legrační při tom , co zrovna děláme. Ale Týna to ani nevnímala, jen jako zvukovou kulisu....Potom guma, Kristýnka si lehla na záda, roztáhla nohy a zavřela oči a já na ni vlezl. U aktu ležela bez hnutí, se zavřenýma očima. Piču měla útulnou, šťavnatou, gel netřeba. Během akce ležela bez známek jakékoli reakce, jen potom zrychlené dýcháni signalizovalo, že ji to asi není tak nepříjemné.Jo-jednou vyjekla, až jsem se zeptal, zda ji to nějak nebolí, prý NE! Potom jsem ji vybídl, aby se otočila a vlezl na ní zezadu. Nemohl jsem najít nějak ten vchod do vaginy, čekal jsem, že mi vezme úd do ruky a nasměruje správným směrem, ale nikoli,... avšak po chvíli vše OK, jsem tak zajel, chvíli šukal, pak jsem ji vybídl na anal. Nastavila se, čekal jsem, že použije lubrikant, leč nestalo se. Zásun proběhl v pohodě bez problémů. Chvíli jsem ji šukal zadek , pak se vystříkal a bylo hotovo. Zde ji musím pochválit, zadeček čistý, guma po vytažení bez poskvrny. No potom chvíli trochu tulení, na druhé číslo nebyla chuť, Kristýnka zas leží jako kus dřeva, trochu snaha o pokec /z mé strany/, prohlédl jsem si ještě její tetování a řekl jsem, že už jdu. Hbitě se oblékla! rozloučili jsme se a bylo!!! Během celé akce jsem si připadal nějak trapně, jako blbec ...prostě to nemělo tu jiskru, ten erotický náboj..
Myslím, že Krystýnka je slušná a hodná holka, neokrade vás, udělá, o co si řeknete, ale asi nemá talent na nejstarší řemeslo....nebo jsme si nesedli(?)....(mrdání jí možná baví, ale jen se svým miláčkem, ale ne s každým návštěvníkem)
TAKŽE TAK.
Příště raději nějakou prověřenou a osvědčenou soudružku....

PříspěvekNapsal: 11 bře 2016 14:31 
Zelenáč

Zdravím Panstvo Nornické!!!
ještě - add- Kristýnka = -prsata18-
nedá mi to, abych to nenapsal a nepodělil se....
Když jsem píchal zezadu, zavelel jsem k análnímu sexu. Kristýna se tak naštelovala a uvolnila se, až se z jejího zadku vylinul malý, tichý, nenápadný, ale nelibě páchnoucí flatus.
Možná pro některé nechutné, ovšem možná pro staré prasáky, zvrhlíky, úchyláky a anální labužníky rajcovní a vzrušující moment!
Mně to ovšem v tu chvíli nějak nerozhodilo, protože jsem už byl nedočkavý, jak tohle selátko nabodnu na svůj rožeň, jak ji análně pořádně zprasím...

loučím se veršíky:

svou duši spasit
v hospodě se zprasit
na rožni upéct sele
šukat dívky do p....

PříspěvekNapsal: 08 čer 2016 21:44 
Zelenáč

Zdravím velevážené panstvo nornické!
koukám, pánové, že nic nepíšete! ..tak něco přidávám..
na Amatérech.cz odlovena PoslusnaAnetkka=(MokraCubicka) a také snad i MrduchtivaCubka
-domluva OK, věk souhlasí, dívka ani hezká, ani škaredá, menší, takové selátko, cena - 1000 + 500 anál
byt v novostavbě na Bohdalci, amatérka (údajně pracuje na benzínce, přišla si odskočit v polední pauze...)
byt neútulný, neuklizený, zápach z cigaret a ze 2 koček, co tam chová.
dokouřila cigaretu, stáhla si kalhoty (dole na ostro) odmítla sundat košilku (proč asi?)
chvíli honila a pak zásun..mrdání bez většího nadšení, výstřik a konec! (doplatek za A, který se nekonal, odmítla vydat)
šlus- prý to počítá jen na 1 výstřik...takže ahoj
Za mně - vyhozené peníze...NEDOPORUČUJI! (měl jsem si ho raději vyhonit, já vůl...)

Předmět příspěvku: Re: Amatérky
PříspěvekNapsal: 15 črc 2016 21:37 
Zelenáč

Lizalek píše:
Murphy30 píše:
no tak ja ji ukecal za 2t,proste jsem rek,ze ji 4-5 nedam, sice chvilku delala,ze nic, ale pak napsala sama,ze teda jo.Asi ji je taky nikdo nechtel dat:-)

Já jí dneska zkusil napsat a rezolutně chce 4-5.000,--Kč. tak jsem ji napsal až sleze na 1/2 ať se ozve. :omg:

šílená

Předmět příspěvku: Re: Amatérky
PříspěvekNapsal: 15 črc 2016 21:42 
Zelenáč

:crazy:
hudyna píše:
jamajcan, proč to sem dáváš? Deset tisíc bych radši hodil do kanálu než to dát jí

PříspěvekNapsal: 13 bře 2017 00:05 
Admin Site

Dneska jsem měl kliku.
Asi je blbost dávat je mezi amatérky, prolezly kde co. Nicméně, na privátech nejsou a jedna z nich ani neinzeruje.
Takže IsabelaXxX
Vyšší holka, trochu strije, 29 let (údajně), povolený břicho, vycházkový kozy, tak trochu...ehm... nevyrovnané rodinné prostředí, ale mrdá jí to. Pravda je, že je to s ní těžký. Ona je pravděpodobně ten důvod, proč poslední mistrovství světa v ženské logice s přehledem vyhrál generátor náhodnejch čísel, nicméně jde do votáček za plynem a chce. Je lepší chlast a nechat nasáknout. Takže doporučuju. Cena standard - 1500

Ta druhá je dvacítka, prej kamarádka, já bych to šacoval vo tři roky vejš, ostatně, fotky níže jsou její, posuďte sami. Služební telefon nemá, jen mail. Takže prosteadelka(at)gmail.com
A ještě ke všemu neni blbá. Bere si dvojku a nepočítá čas. Kdo mi jí vobsadí na pátek, stihne ho fialové kouzlo.

Anál dělají vobě a nepočítají ho zvlášť.

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

PříspěvekNapsal: 15 bře 2017 17:58 
Husar

Izabela je dost známá na amíkách,ale osobně jsem nezkoušel. Ta blondýnka by nemusela být špatná, tak ať se zadaří a poreferuj, jaká byla, jestli za ty peníze stojí ;-)

PříspěvekNapsal: 20 bře 2017 12:47 
Průzkumník

no yankuuu, Ty bejku. Rad vidim ze jsi zpet.

PříspěvekNapsal: 21 bře 2017 12:34 
Zelenáč

Už dlouho chodím na amatery. Všechny ženy které jsou tam registrované jsou potencionální šlapky. Jde jen o to kolik nabídnete nebo zda jim zblbnete hlavu. Jednou takovou je lilith1111 - a chci před ní varovat. https://www.amateri.com/cs/user/1543479/lilith1111
Je to špinavá cikánka z Josefova která si myslí, že když si odbarví hlavu a bude nosit kontaktní čočky, že to nebude poznat.
Ani kaskadérům nedoporučuju. Chodí za 100kč či za cíga šlape region Jaroměř a Pardubice.
Mě si zablokovala protože o ní varuju všude kde to jd.e Mám už na ní vše - osobní fotky facebook, který je ale celý falešný.Dříve měla v profilu i fotky které ovšem také nebyly její stahuje je různě z netu. Nahlásil jsem a proto je má smazané.
Má poslední zjištěná informace o ní je že má asi syfilis.
Důrazně varuju před touto osobou ať chcípne hlady.

Noru zdar.

Zájemcům pošlu osobní facebok či fotky nebo po dohodě s adminem to tu rovnou vyvěsím ať si každý dá pozor.

PříspěvekNapsal: 14 dub 2017 22:19 
Průzkumník

Yanek píše:
Dneska jsem měl kliku.
Asi je blbost dávat je mezi amatérky, prolezly kde co. Nicméně, na privátech nejsou a jedna z nich ani neinzeruje.
Takže IsabelaXxX
Vyšší holka, trochu strije, 29 let (údajně), povolený břicho, vycházkový kozy, tak trochu...ehm... nevyrovnané rodinné prostředí, ale mrdá jí to. Pravda je, že je to s ní těžký. Ona je pravděpodobně ten důvod, proč poslední mistrovství světa v ženské logice s přehledem vyhrál generátor náhodnejch čísel, nicméně jde do votáček za plynem a chce. Je lepší chlast a nechat nasáknout. Takže doporučuju. Cena standard - 1500

Ta druhá je dvacítka, prej kamarádka, já bych to šacoval vo tři roky vejš, ostatně, fotky níže jsou její, posuďte sami. Služební telefon nemá, jen mail. Takže prosteadelka(at)gmail.com
A ještě ke všemu neni blbá. Bere si dvojku a nepočítá čas. Kdo mi jí vobsadí na pátek, stihne ho fialové kouzlo.

Anál dělají vobě a nepočítají ho zvlášť.

Ta blondýnka vypadá dobře, 2000 je dost, ale třeba někdy vyzkouším :-) Vypadá sladce

PříspěvekNapsal: 22 kvě 2017 12:06 
Zelenáč

Přátelé, musím konstatovat, že je to bída. Na Amíkách se pohybují samé obludy a s těma, co za něco stojí (dle fotek), tak se snad ani nedá reálně domluvit. Zlatý starý dobrý časy před pár lety... :)

Tak lovu zdar (i když je to spíše zmar).

PS: v poslední době jsem si vylámal zuby na těchto: https://www.amateri.com/cs/lide/1411319 ... ralek_auto a https://www.amateri.com/cs/lide/1392390/Nikolka24 - komunikace na chatu v poho, té druhé jsem se dokonce jednou i dovolal, ale kde nic tu nic. Bída. Třeba budete mít větší štěstí...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2411 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 157, 158, 159, 160, 161

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata