home   Blog   Top podniky   Top divky   prace v erotice   Devka   Swingers   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Pravidla fóra

Myslím, že zde je to správné místo, kde lze prohodit několik slov o uzavřené sekci.
Existuje a týká se amatérek, které je škoda dávat na sklo, kde si je může odlovit každý, tedy i neregistrovaný uživatel. Samozřejmě existují i jiné důvody. Například není proč zásobovat údaji konkurenci, pasáky, kteří shání nové maso, nasadit si do šifrované sekce policajta a podobně. Je samozřejmě možné se do ní dostat, čtěte dál.
Není to jednoducé, a jste-uživatel, který jednou za měsíc napíše recenzi a pětkrát se zeptá, mnoho šancí nemáte a je fér Vám to sdělit. U nás se do uzavřené sekce postupuje, až když zjistíme (já, Losky, moderátoři), že chodíte po privátech, píšete recenze, lovíte amatérky... Řečeno jinak, do uzavřené sekce pouštíme PLATNÉ členy komunity. Stanete-li se takovým, budete vítáni.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2319 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 155  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Amatérské šlapky
PříspěvekNapsal: 11 srp 2011 07:17 
Průzkumník

Uživatel píše:
Nic horšího snad chlapa potkat nemůže než nějaká hladová dylina kterou zajímaj jenom prachy.

nebuď tak přísnej...tohle dělaj všechny naše princezny...akorát některý jsou hladový víc, některý míň. Za pitomce jsme vždycky my.

Je to prostě Kurva, která chce jet ve velkým. Podívej Skanska ti taky nepujde udělat obložení koupelny v panelákovým bytě s koupelnou 3x4 m.... Bere zakázky pro smrtelníka v nepředstavitelných relacích...a v konečném důsledku nedělá nic...jenom se veze s těma firmama, který najmou, buzeruje, kdy už budou hotový a hlavně - bere prachy.... (nepracuju v oboru, beru to jenom, tak jak to slyším - třeba to je jinak:-)

PříspěvekNapsal: 11 srp 2011 10:01 
Veteran

Tady nějaká firma zneužívá svého postavení na trhu,ale u těch holek je něco špatně s charakterem.
Jedině že by jsi na všechny ženský koukal jako na stavební material který má proměnou cenu :-\

PříspěvekNapsal: 11 srp 2011 10:24 
Průzkumník

prostě vona má kundu....a tohoto svého postavení na trhu se snaží využít...třeba pojde hladem...ale vsadím se, že se stejně najde někdo kdo ji dá zakázku...samozřejmě, že ona cenu během výkonu svého díla patřičně navýší (za pohled do očí.., za pohlazení, za olíznutí bradavky..)...tam přece jsou určitý podobnosti... je to pitcha, ale jsem si jistej, že někoho chytne...a to je pravě ten průser..

PříspěvekNapsal: 11 srp 2011 12:23 
Lovec

Uživatel píše:
Tady nějaká firma zneužívá svého postavení na trhu,ale u těch holek je něco špatně s charakterem.
Jedině že by jsi na všechny ženský koukal jako na stavební material který má proměnou cenu :-\

o charakteru bych asi vůbec nemluvil.. to musí být v povaze

a přirovnání ke Skanska, moc nesedí..
to byšlo jedině tak, že bys koupil třeba celý dívčí internát a pak to rozprodával po jednotlivých "kusech" :-)

PříspěvekNapsal: 11 srp 2011 14:29 
Veteran

krkoun píše:
prostě vona má kundu.... je to pitcha, ale jsem si jistej, že někoho chytne...a to je pravě ten průser..

Občas se někdo najde kdo uvěří že když zaplatí 4 krát víc tak se mu dostane něco extra :omg:

PříspěvekNapsal: 12 srp 2011 12:06 
Veteran

citace odjinud :

Noname alias Oldtimeuser
A to jeste nevis za kolik jsem ti mrdal ADP... :crazy:

-------------------------------------------------------------------------------
Za kolik je ted k mání ? :smile:

PříspěvekNapsal: 14 srp 2011 13:06 
Průzkumník

TEREX píše:
Kopíruji od sousedů:

vajkrousek píše:
http://profil.lide.cz/rudovlaska25/profil/

Tak hoši ani zadarmo ji neberte dostal jsem na ni kontakt a tak jsem si rekl ze ji zkusim,nejenom ze je rudovlaska25 tlusta jako prase!!!!!ale ani nic nebylo ...sama nabidla ze pujdeme k ni tak jsem neodmital...prijel jsem sli jsme k ni a ona po chvilce ze musi vedle k sousedce ji neco predat nebo co kdyz ji volala ja jsem si sedl v obyvaku a cumakoval nastole mela noviny a nejakou oballku chtel jsem si vzit ty noviny a neco zatim pocist ale na te obalce bylo napsano vysledky z celkoveho vysetreni byl jsem zvedavej jak blaazen tak jsem se mrknul a ted se drzte JE HIV POZITIVNI!!!!!! takze kdo jste s ni byl tak bych si radsi dosel na testy....tak jsem vzal okamzite roha! ani jsem ji nic nerekl...

Vajkrousku dovoluji si reagovat na tvuj vzkaz pro ostatni. Vedome sireni pohlavni choroby je trestne, pokud o takovem jednani vis, je tvoji obcanskou povinnosti o tom informovat prislusne organy. Pokud to co pises neni pravda, muzes za to byt stihan ty.
Já když viděl ty její fotky, tak ani kdyby mi platila ona... :nenene:

PříspěvekNapsal: 14 srp 2011 13:14 
Průzkumník

any píše:
Příjemná slečna když už se k ní člověk dostane, já jsem si připravoval půdu skoro měsíc. Potom teprve měla čas ona i já a vyrazil jsem na sever.
Muj obdiv, já většinou končím do několik dnů, pak lovím jinde... Až teda na jednu výjimku, tu doufám zlomím příští týden :happy: Každopádně pěkná práce, ale já bych na to neměl nervy :pa:

PříspěvekNapsal: 17 srp 2011 07:04 
Zelenáč

přidám do mlýna, průzkum v plzni
matulik1, blondýnka, 21 let, 175cm, jedničky kozy, litr, orál bez, polyká, píchání s gumou, anál ne. Věčně na chatu
liba.55 kouř za 3 kila bez, tlustá, ale nouze v plzni...
dahama.2, mimo realitu, chce 15kil a nemá prostor, zase vše, neodzkoušeno
barbora.foltova na norniku probíraná, já nic nechyt, nějaká hysterie tam. Vše v poho, ultraúzká kunda, 600
lolinka.jo kouř, sex s gumou, nepolyká, 600 neprozkoumáno bojem, od kolegy...

Naposledy upravil Kabes dne 17 srp 2011 07:08, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 17 srp 2011 07:07 
Lovec

Kabes píše:
matulik1, blondýnka, 21 let, 175cm, jedničky kozy, litr, orál bez, polyká, píchání s gumou, anál ne. Věčně na chatu
barbora.foltova na norniku probíraná, já nic nechyt, nějaká hysterie tam. Vše v poho, ultraúzká kunda, 600
lolinka.lo kouř, sex s gumou, nepolyká, 600

ta tvá poslení je známá bezgumka tu vystříkalo půl plzně a navíc její 17 tak bacha

PříspěvekNapsal: 17 srp 2011 18:48 
Zelenáč

vasek775 píše:
Kabes píše:

ta tvá poslení je známá bezgumka tu vystříkalo půl plzně a navíc její 17 tak bacha

----------------------------------------------------------------------------------------
jen doplnění pro třeba o něco menší norníky - matulik1 má 182 cm a 69 kg, měl jsem jí na váze :-), nechá se domluvit i bez, ale nebere prášky, jinak pozn. k lolinka.lo sedí, v neděli má svátek, tak bychom jí mohli kolektivně popřát mnoho zdraví :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 18 srp 2011 06:46 
Lovec

Bruce Willis píše:
vasek775 píše:
Kabes píše:

----------------------------------------------------------------------------------------
jen doplnění pro třeba o něco menší norníky - matulik1 má 182 cm a 69 kg, měl jsem jí na váze :-), nechá se domluvit i bez, ale nebere prášky, jinak pozn. k lolinka.lo sedí, v neděli má svátek, tak bychom jí mohli kolektivně popřát mnoho zdraví :mrgreen:

a hromadně jí vystříkat vid má mrdku ráda chceš to domluvit co si zašukat v zoo včera měla svátek petra kdo zvás nějakou vystříkal

PříspěvekNapsal: 03 zář 2011 07:55 
Průzkumník

Máte někdo zkušenosti s lide.cz/nikolyd? Nabízela se na chatu, na vzkazy odpovídá, ale číslo, co mi poslala, patří nějakému chlapovi.

PříspěvekNapsal: 03 zář 2011 11:46 
Admin Site

Ty bys to, co je na těch vobrázcích chtěl mrdat?! 8-O

PříspěvekNapsal: 03 zář 2011 13:16 
Lovec

panpragmatik píše:
Máte někdo zkušenosti s lide.cz/nikolyd? Nabízela se na chatu, na vzkazy odpovídá, ale číslo, co mi poslala, patří nějakému chlapovi.

no je to takový mladý slůnátko :smile:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2319 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 155  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata