home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 243 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Privát Albertov
PříspěvekNapsal: 05 led 2015 21:16 
Zelenáč

Nikol - Albertov
http://privatalbertov.cz/spolecnice/nikol

Pěkná mladá kočička. Trošku s odstupem, ale ne nosánek nahoru, jen je to prostě novicka. V obličeji pěkná, prsa malinké (ale hezky formované) a zbytek taky v cajku. Sice to není její první angažmá, ale pohledem pořád uhýbá, lízing spíš přetrpí a vzdechnout jsem ji asi ani neslyšel:-) Asi by nebylo od věci, kdyby to trochu přihrála, holka jedna:) Mládí a pěkné štíhlé tělo to ale zatím celkem vynahrazují. Naštelovat si ji zase ale člověk může jak je ctěná norníkova libost, plácnout přes prdýlku a zatahat za vlásky taky. A kouř (přes gumu) byl vynikající, aspoň mě tedy sedl jak už dlouho ne.

Celkově to tam mám vůbec tak nějak rád. Takový poctivý bordel vč. toho správného načervenalého nasvícení:-)

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

PříspěvekNapsal: 01 dub 2018 09:17 
Průzkumník

Vanessa, Privát Alvertov, tel. 773678472
Jelikož mi vybouchla jedna poloamatérka v Nuslích, vydal jsem se tedy zlepšit si náladu Na Slupi. Domluva po telefonu OK, slečna přišla během pár minut si mě vyzvednout dolů na ulici. Věděl jsem, že není žádná GFE, že je spíš na šukání, ale uvítání ala ledová králova jsem nečekal. Ve výtahu se trochu rozpovídala, proběhlo pár slov o počasí. A taky mi přišla jiná než na fotkách, v reálu vypadá trochu jako Týnuš Třešničková... Koupelna je na pokoji, po osprchování jsem na ni tak 3-5 minut ještě čekal. V posteli, po jemném pohlazení prsou, málem vyjekla a vyhodila mě. Netuším, jestli je má tak citlivý, ale pokud ano, možná to mohla říct. Hlazení po rukou jí rovněž bylo tak nějak proti srsti. Požádala mě, ať si stoupnu k posteli, nejdřív jsem nechápal proč, ale pak začala kouřit. To jako nekouří, když chlap leží? První číslo bylo zezadu, což si poručila ona a ženy se mají poslouchat... Jen někdy to špatně dopadá. Hrála to, ale špatně, naštěstí jsem byl po dlouhé pauze a za pár minut bylo hotovo. Pak mě ještě poslala do sprchy, opět jsem po sprše na ní čekal několik dalších minut. Na otázku, "bude ještě něco?" Jsem jí řekl, že jo, jen potřebuji pár minut, což v jejím chápání je tak 30 sekund. Naštěstí se podařilo ho opět nastartovat, "vynutil" jsem si misonáře, přičemž jsem byl důrazně požádán, ať jí nezalehnu... Ano, mám břicho, ale vždycky na to myslím a přenáším na slečnu jen minimum nutné váhy a nikdy s tím nebyl problém. Vanessa roztáhla nohy, dala mi je na ramena (spolu s lodičkami), otočila hlavu vpravo a zatnula zuby (nemyslím obrazně). Racionálně jsem si zdůvodnil, že dávat 1500 za jeden výstřik je kokotina, tak jsem taky otočil hlavu, díval se do zdi a udělal se... Na rozloučenou mi řekla, že jsem fajn. To měla pravdu, protože zaplatit si hodinu a pak odejít po 40 minutách práce, to bych taky bral, kdyby to někdo nabídl mě. Moc empatická nebo řekněme s profesním vychováním není. Povídal jsem jí o svém osobním životě a o nesmyslech, co jsem udělal. Její reakce byla "ty jsi ale vůl." Což vím, že v tomhle případě jsem, každopádně nechodím na privát, abych si vyslechl pravdu. GFE nula, nějaká aspoň trochu uvěřitelná nadrženost pro budoucí mrd taky 0, opakování ne. Platil jsem 1500 za hodinu. Měl jsem si radši sobě zaplatit litra za dvě vyhonění, zážitek by byl lepší a pětikilo bych ušetřil...

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

PříspěvekNapsal: 01 dub 2018 20:28 
Husar

komu není rady..... všude se píše, co je to za pipinu a pořád k ní lidi chodí... :omg:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 243 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata