home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 243 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Privát Albertov
PříspěvekNapsal: 02 kvě 2012 13:28 
Zelenáč

Tak Klaudie po dvou týdnech, kdy privát "z technických důvodů" nefungoval, už v nabídce není. Ta se smrskla na stálici a probíranou/propíranou hvězdičku Vanessku, nedávno přišedší Nikol a úplnou novicku Karin. Nelenil jsem a navštívil ji v její údajně úplně první den (i když prvním zákazníkem jsem prý nebyl). Že v branži skutečně dělá krátce bylo kromě skutečně nízkého věku patrné už při telefonické domluvě. Při otázce na piss nastaly rozpaky, ze kterých následně vyplynulo, že netuší, co to je. Nicméně po nápovědě ze zákulisí ho odkývala.
Dorazil jsem obratem a uvítala mě hubeňoučká vysoká dívenka s těmi nejmenšími kozičkami, jaké jsem na zletilé kdy viděl (na nezletilé pochopitelně nekoukám...). Zinkasovala 1300,- za půl hodiny s pissem, svlékla se, položila na záda, pevně zavřela oči a zůstala tak. Nejsem fanouškem superaktivních dračic, ale taková pasivita mě úplně odzbrojila, nějak jsem nevěděl, co s tím polomrtvým stvořením počít. Po kratším neúspěšném pokusu přimět ji k životu nějakým drážděním, při němž nevydala ani hlásku, jsem ji nadirigoval do koupelny na ten piss. Následovala scéna jako z erotické komedie: Karin se ne a ne vyčůrat, seděla neštatstně na okraji vany s očima pevně zavřenýma, nohama do sebe a trápila se. Po asi pěti minutách a povzbuzování jak na hokeji se nakonec naprosto odevzdaně vychcala a bylo. S pissem, jak ho chápu a jaký vyhledávám, tohle vymočení nemělo nic společného. Karin se nicméně spokojeně odebrala na cimru, oblékla se (!), pak zase svlékla, když jsem ji upozornil, že bych se taky rád udělal, zaujala opět pozici chladnoucí mrtvoly a nechala mě udělat se jí na kozičky. Po tom všem to pro mě byla docela fuška, ale stalo se. Každopádně Karinku už nikdy víc, holka je možná milá, ale nemá to v sobě a jsou to doslova vyhozené peníze.

PříspěvekNapsal: 23 srp 2012 18:05 
Husar

ilky píše:
Tak Klaudie po dvou týdnech, kdy privát "z technických důvodů" nefungoval, už v nabídce není. Ta se smrskla na stálici a probíranou/propíranou hvězdičku Vanessku, nedávno přišedší Nikol a úplnou novicku Karin. Nelenil jsem a navštívil ji v její údajně úplně první den (i když prvním zákazníkem jsem prý nebyl). Že v branži skutečně dělá krátce bylo kromě skutečně nízkého věku patrné už při telefonické domluvě. Při otázce na piss nastaly rozpaky, ze kterých následně vyplynulo, že netuší, co to je. Nicméně po nápovědě ze zákulisí ho odkývala.
Dorazil jsem obratem a uvítala mě hubeňoučká vysoká dívenka s těmi nejmenšími kozičkami, jaké jsem na zletilé kdy viděl (na nezletilé pochopitelně nekoukám...). Zinkasovala 1300,- za půl hodiny s pissem, svlékla se, položila na záda, pevně zavřela oči a zůstala tak. Nejsem fanouškem superaktivních dračic, ale taková pasivita mě úplně odzbrojila, nějak jsem nevěděl, co s tím polomrtvým stvořením počít. Po kratším neúspěšném pokusu přimět ji k životu nějakým drážděním, při němž nevydala ani hlásku, jsem ji nadirigoval do koupelny na ten piss. Následovala scéna jako z erotické komedie: Karin se ne a ne vyčůrat, seděla neštatstně na okraji vany s očima pevně zavřenýma, nohama do sebe a trápila se. Po asi pěti minutách a povzbuzování jak na hokeji se nakonec naprosto odevzdaně vychcala a bylo. S pissem, jak ho chápu a jaký vyhledávám, tohle vymočení nemělo nic společného. Karin se nicméně spokojeně odebrala na cimru, oblékla se (!), pak zase svlékla, když jsem ji upozornil, že bych se taky rád udělal, zaujala opět pozici chladnoucí mrtvoly a nechala mě udělat se jí na kozičky. Po tom všem to pro mě byla docela fuška, ale stalo se. Každopádně Karinku už nikdy víc, holka je možná milá, ale nemá to v sobě a jsou to doslova vyhozené peníze.

na Karin bacha. Vůbec nepochopila, že v týhle branži člověk musí být herečka, když už není stejně ulítlá jako my norníci a nešuká prostě z nějaké závislosti... Byly jsem před půl rokem asi. Hezká postava, ale hlazení, kouření a šuku byla úplně myšlenkama jinde. probral jsem ji až tvrdým ošukáním, protože mě vyloženě namíchla tím, jak je jak leklá ryba. To se probrala a čuměla jak jsem ji vzal do parády. Ale za tímhle jsem tam nešel.

Jinak po cca roce jsem byl za Vanessou. je furt stejně sexy jako kdykoliv a trošku nám ulítla na SM. takže když přišla na pokoj měla kozačky, kroutila se a vystrokovala zadek atd a pak vzala bičík a chtěla mě plácnout. řekl jsem jí co blbne, že SM mě nebere a ani jsme o něm nemluvili, tak řekla že to je škoda a přeměnila se v subinu. Prostě děvka jak má být. Za vteřinu se nastaví jak chlap potřebuje. Je opravdu neskutečně profi a navíc když to člověk vezme pořádně, i si to užívá. miluje hrátky okolo jejího zadku, který pokládám za jeden z nejdokonalejších v privátech vůbec, včetně strčení prstů atd. ale samotný anál nedělá. kouří poctivě a šukat zezadu je nádherný pohled na ni. je to fakt smyslná holka s nádherným šthlým tělem. jen je povahou trošku divná, ale to souvisí i s tím že neumí dokonale česky. srandovní pořád je, jak člověku vyká a chová se jako otrokyně z harému. ten kdo píše, že má svislá prsa, stryje a ten nohy asi ptřebuje k očnímu. fakt rozeznám modelkovský nohy a menší prsa co k hubený holce patří. takovýhle tělo má většina těch modelek z Cafe Cafe nebo KU baru. Když má holka takovouhle figuru, tak nemá tvrdý zadeček a vypouklý kozy. V super šatech vypadá super, ale pro ty, co radši krev a mlíko nebo pevný těla, tak modelky nejsou dobrý zboží. a vanesaa je přesně tělem ty modelka.

PříspěvekNapsal: 23 srp 2012 18:12 
Husar

Dr.Filth píše:
Konečně jsem zastihl Vanesu. Původně jsem o tom ani nechtěl psát, protože už bylo toho o ní řečeno dost, ale jsou jisté věci, o které se prostě podělit musím.

Předně dohoda, trochu náročná na trpělivost. Nejdřív volám v 11:00 a prej, ať se ozvu po 12:00. Volám po dvanáctý (cca 12:04) a prej, ať zavolám po půl jedný. Volám po půl (cca 12:33) a prej, že může v až v jednu. Začla jsem už mít podezření, že to takhle půjde až do večera. Je tohle u privátu Albertov běžná praxe?

Ovšem třinácá hodina už dopadla, i když mohla jen na půl hodiny. Přiznávám, že Vaneska vůbec není můj typ. Ještě bych zkousnul ta povislá, splasklá prsa a nakonec i stryje...ale vyděsily mě její ultra tenké končetiny. Tenký má samozřejmě i trup, ale končetiny kazí estetický dojem mnohem hůř.
Uznávám, že její úslužné chování, smyslné kočičí pohyby, svůdné pohledy i nasládlý šepot...to všechno má svoje kouzlo, ale já bych asi víc ocenil obyčejnou kamrádskou atomsféru a větší komunikativnost. Moc jsme nevěděl, jak reagovat a tak jsem se zmohl jen na přiblblé usmívání xxx14

Ještě teď mi zní v uších její zvláštní křehká intonace s níž zašeptala "děkujů", když jsem jí platil. A s níž šeptala i další proslovy. Moc jich ovšem nebylo. Nabízela mi nějaké ty extras. Moc jsem nedoufal v piss, když jsem na to neupozornil předem, ale prej to půjde, a tak jsem si zaplatil piss. Dělá ho i oboustranně. Ptal jsem se zda je možno močit jí i do pusy a na to po krátkém zaraženém váhání odpověděla, že to asi...určitě né.
Odmítl jsem nabízený orál bez do konce, jen jsem se ze zvědavosti zeptal, jestli polyká. Překvapila mě tvrzením, že ano.

Při akci mě zaujala její technika navlékání kondomu ústy. Zdálo se, že v tomhle má velkou praxi. Kouřila i s gumou pěkně hluboko, až začínala nadavovat. Pták ovšem dobu nějak stávkoval, což nás okradlo o drahocené minuty. Vlastní mrd trval jen chviličku, aspoň mi to tak připadalo. Došlo jen na polohu já vespod. Většinu toho času strávila v jezdecké poloze. Na chvíli přešla do těsného obětí, ale jakmile jsem zaútočil ústy na její tvář, hned se zase narovnala.

Před koncem ze mě slezla, odhodila kondom v dál a odvedla si mě do koupelny. naložila se do vany, popadla mě za péro a začla s ním lomcovat. Zdálo se, že se nemůže dočkat, až jí takto postříkám. Čas se chílil ke konci a bylo jasné, že s dalšího zásunu už nic nebude. Nechtěl jsem to skončit takhle a zeptal se, zda bych si mohl ještě připlatit a nastříkat jí to do pusy. Prej osm stovek - Pak se do toho vložily mé zasuté obchodnické sklony. Co když zruším ten piss? Pak pět stovek.

Vrátili jsem se na pokoj a po vykonání transakce zase šup zpátky do koupelny. Klečela mi ve vaně u nohou a čekala na mé vyvrcholení. V závěru už jsem si ho honil sám a holčina úslužně otevřela pusinku a jala se předvádět rajcovní jazykové exhibice. Nejvíc mě ovšem dostalo, když se mi v této poloze svůdně zadívala do očí, přičemž nechávala pořád pusinku otevřenou a jazyk venku. Z jejích očí vyzařovalo tajuplné orientální kouzlo. Při výstřiku mi bylo dáno pozorovat, jak se v její drobné pusince zabydlují jednotlivé střiky a stříčky. Před krmením kurvičky je lepší tak aspoň týden nestříkat. Já tentokrát s polykáním nepočítal a tak jsem nestříkal jen dva dny, ale pro její drobnou pusinku ta dovudenní dávka, myslím, docela stačila. Spolkla to poctivěa neztrácela přitom ten oddaný výraz.
Ten pohled nasadil jinak vcelku průměrnému zážitku krásnou korunku a asi ho zařadím mezi své nejhezčí privátové okamžiky. Ač není můj typ pkud jde o mrd, na polykání je tahle holka jak stvořená.

Před odchodem jsem jí podrobil svému prasáckému dotazníku a zeptal se, jestli polyká často. Řekla, že jsem byl první. Ale mimo práci snad už polykala, ne? Prej vůbec.
Nevěřil jsem svým uším. No, možná tohle řiká každýmu...ale stejně.
Pokud jí někdo z vás už krmil, tak se prosím přiznejte. A je-li tu nějaký další fanda do krmení kurviček a teprvé se chystá jí nakrmit, podejte prosím zprávu, jestli vám tohle řikala taky, ok? xxx08
Vyptával jsem se jí tedy ještě, jak se jí to první nastříkání do pusy a polykání líbilo.
A zase ten její nasládlý šepot: "Cheskííí"
(já vim, že se to píše s tvrdym, ale snažím se vystihnout její intonaci)
A co chuť? Prej to chutnalo výborně. No, měl jsem sladkou snídani, tak možná jo, ale mám podezření, že takto úslužné dívce asi nic neříká pojem upřímnost.

Jak to tak bývá, měl tenhle zážitek svá pro i proti...o opakování ovšem příliš neuvažuji.

Doktore, tahle holka ti pokaždý řekne něco jinýho. zdá se mi že žije mimo realitu, možná moc hulí nebo šňupe. Se mnou cca 3x polykala bez příplatku, jindy mi tvrdila že do pusy to NIKDY nedělá, načež za týden to zase polkla aniž by si vzpomněla, že mi říkala něco jiného pár dnů předtím atd. Nelze jí brát moc vážně. Asi záleží na náladě a hladině drogy... :-)

PříspěvekNapsal: 25 říj 2012 14:47 
Zelenáč

V mém oblíbeném privátě se před časem sestava zase rozrostla a mou pozornost upoutala Karolína http://www.privatalbertov.cz/spolecnice/karolina
V profilu má, že je holka, kterou je za co chytit, což naplňuje v tom nejlepším slova smyslu. I když uváděných 25 let tradičně nesedí, jinak je to barokně sošná dlouhovlasá česká holka s plnými kozičkami, nádherným širokým zadkem a kulatějším bříškem, což mi plně vyhovuje. Už do telefonu byla milá a v reálu hned vytvořila příjemnou atmosféru. Nabízí být také subinou, takže jsem ji o to požádal a navrch ještě piss. Nemělo to chybu, oproti zoufalce Karin z téže stáje to byl rozdíl nebetyčný. Karolína sice rozhodně není klasická sm subina, která by si nechala dát kolíčky na bradavky a pokapat zadek voskem, ale plácání přes zadek a přes prsa jí rozhodně nevadí, naopak; sama mě povzbuzovala, když jsem byl na začátku nesmělý. Tak jsem přidal a nakonec mě musela zase krotit, ale prý to tak má ráda, dokonce ještě víc, ale nemůže si dovolit stopy. No každopádně po chvilce šukání mi nabídla, že můžu i zlehka přes tvář...paráda! Když jsme skončili, ještě zapředla, že škoda že jsem ji nešukal zezadu, protože jsem ji mohl chytit za vlasy... Odcházel jsem s hlavou pořádně zamotanou a pocitem, že právě takový zážitek na privátě hledám.

Celkově to byla tak příjemná zkušenost, že jsem, poprvé ve své (nepříliš bohaté) privátnické kariéře, dal opáčko. Těšil jsem se na něj několik týdnů, možná i proto bylo malilinko zklamání. V domě probíhají stavební práce a čekat u vchodu, kterým vyvážejí suť dělníci, co podle potutelných úsměvů rozhodně vědí, co se v podkroví provozuje, nebylo zrovna příjemných 5 minut. Navíc na rohu jako z udělání fízl hlídal přechod. Karolína byla opět stejně milá, povolná a svolná nechat si naplácat, dokonce si dost rezolutně řekla o zplácání kundičky. Pak se mi nabídla zezadu a došlo i na to potahání za vlásky. Jen si za stejné služby tentokrát řekla o stovku víc než posledně, ale nechtěl jsem kazit náladu. I tak stále silněji uvažuji, že dám Karolínu i do třetice, protože mi absolutně vyhovuje její přístup, tělo i ochota k roli subinky. po minulé otřesné zkušenosti s Karin opět získávám už skoro ztracenou víru v albertovský privát.

PříspěvekNapsal: 12 úno 2013 14:36 
Zelenáč

nezkoušel jste někdo Samantu? vypadá velice zajímavě.
http://www.privatalbertov.cz/spolecnice/samanta

PříspěvekNapsal: 17 úno 2013 11:51 
Zelenáč

beduard píše:
nezkoušel jste někdo Samantu? vypadá velice zajímavě.
http://www.privatalbertov.cz/spolecnice/samanta

Hoj, zkoušel jsem začátkem února (asi jeden z prvních dnů, kdy tam byla). Holka krásná i v obličeji, věk kolem 20 může být, dokonalá postava jen možná až moc štíhlý nohy, jinak bez chyby. Kozy svoje, tak 2 a kousek. Dal jsem rychlovku bez extras, nechá se lízat a vypadala, že jí to baví, pěkně voněla, šuk v pohodě, myslím, že nebudeš litovat, já byl teda rozhodně spokojenej:-)

PříspěvekNapsal: 17 kvě 2013 23:56 
Zelenáč

Tak po dlouhý době návrat k placené zábavě pro dospělé. A opět sem, protože jsem tu Tinu, na kterou jsem si myslel už předtím, nějak nedostal z tý kebule. Příjemná milá holka to je, útlá postavička, odpovídající oficiálnímu foto. Má nějaké jizvy po úrazu, co se dá dělat, vidět to na fotkách, tak nevím nevím, jestli by moje nadšení nebylo malilinko menší, ale při akci, musím říct, jsem o tom vůbec nevěděl. Tentokrát u mě vše fungovalo, dokonce jsme si vystačili s pouhou jednou pláštěnkou:-) Za půl hodinky bylo hotovo a další půlhoďku jsme prokecali a prosprchovali. Jinak aktivita (ta její) pro mě tak akorát. Žádné velké divadlo, ale ochota k úpravě dováděcích pozic a zvukové projevy byly úplně v poho. Imitace přítulky téměř dokonalá:-) Jen mi přišlo, aspoň teda ze začátku (pak už byla většinu času čelem ode mě), že má přivřené/zavřené kukadla, snad aby se na to nemusela dívat. Anebo si to tak užívala (no to asi ne:-). Holka není na nějaké ty děvko úbory, nosí normální civil - tričko, rifle a tak - což jenom podporuje dojem takové té "normální holky od vedle". A postavičku má fakt dobrou - něco pro hladiče:-) Snad jenom ty vlasy, mi aspoň teda tak přišlo, by si mohla umejt, ale jinak v cajku. Dokonce je ze Slovakie, ale češtinu má dokonalou, kdybych se náhodou neoptal, tak nevím. Takže jestli bude nějaké příště, tak "iba po slovensky, moja". Nevim ani proč, ale nějak se mi to jejich rozprávanie páči:-)

Akorát jsem byl lehce překvapen, že tam budou nějaké fronty. I když obědová pauza - mohlo mě to napadnout - ideální příležitost naředit si pracovní pondělí. Po příjezdu u vchodu dva přednastartovaní borci, jako dostihový koníci, než jim otevřou vrátka. Ještě, že tam je ta Tram zastávka, na které se dá velmi nenápadně posečkat na čistý vzduch:-)

Jó a ještě jsem si všiml, že stará dobrá Vanesska má zbrusu nové vypulírované kozénky. Tak možná by ještě tohle stálo za menší rekognoskaci...

PříspěvekNapsal: 10 čer 2013 22:04 
Admin Site

Ciml, upravil jsem Ti post, podle toho popisu by se dala identifikovat.

PříspěvekNapsal: 09 črc 2013 22:32 
Zelenáč

Takže Samanta z Albertova...

Jako fakt pěkná holka, dobře vinutá i hezká v obličeji. V reálu vypadá snad ještě mladší než na fotkách, i těch dvacet bych jí věřil. Jak je ale pěkná a mlaďunká, tak je to bohužel i trošku taková netykavka. Když na to příjde, tak se nechá rozpovídat a rozpohybovat, ale takhle při nabitém pondělku a ještě k večeru, kdy už byla docela znavená, to byla docela fuška (pro obě strany). Po nějaké půl hodině začlo remcání, jestli by to jako nemohla dovyřídit ústně. Tak jsme to chvilku zkusili. Kuřba celkem dobrý, snažila se holka jedna a brala to poctivě. Ale s tím kondomem to přeci jenom není vono, tak jsem ji pak stejně dopígloval v koupelně (ale už se mi tam u toho trošku kroutila:-)

Nakonec tedy success, ale stejně jsem odcházel takový nějaký přinasraný. Vůbec to ten den stálo celé nějak za prd - venku uchcané počasí, uvnitř přiotrávená blondýnečka s ne zrovna čerstvě umytýma vlasama (jako, né že by kvůli mě musela zrovna vylézt z vany s turbanem na hlavě, ale slepence bych v té zlaté hřívě snad nahmatávat za ty prachy nemusel). K tomu praskající pláštěnky (asi jak byla suchá a gel nebýt po ruce) a tentokrát nedobrá organizace odchodu z baráku. No, to mám zase tak na měsíc pokoj.

P.S. Teď se koukám, že se holka asi trhla a založila si vlastní živnost:
http://www.erotickyprivat.cz/?Loc=rsf&R ... &UID=20808

Budiž jí přán úspěch a nehynoucí sláva...

PříspěvekNapsal: 14 led 2014 16:03 
Zelenáč

Zdar ve spolek.
Nedávno jsme vyzkoušel Evu: http://www.privatalbertov.cz/spolecnice/eva

Privát je příjemnej až na to čekání venku u tramvaje. Popravdě u dveří jsem byl jen pár nekonečných vteřin. Na privátě naprostá diskrétnost, žádnej průchoďák.
Svlečna je hodně pohledná, mladá, věk odpovídá. Asi to lepší, co se dá na privátě potkat.
Komunikace trošku vázla.
Spíše profesionání přístup. Chybí přístup milenky.
Standartní sex.
S dodržením času nebyl problém.
Doporučení? :rolleyes: Spíše ano.
Opáčko: za mě asi ne. Preferuji jiný přístup.

PříspěvekNapsal: 01 bře 2014 18:46 
Zelenáč

Tak jsem se zase jednou nechal zlákat fotkami, tentokrát Vanessy...
Volám, na kterej zvonek mám zvonit. Já prej jdu dolu. Čekám minutu, dvě, pět. Nic. Volám znovu. Mírně podrážděný hlas mi opět oznamuje "jdu dolu". Sláva, už je tu.
Ve výtahu první posměšné poznámky, nelíbí se jí moje přezdívka 8-O. Tady jsem to měl otočit...
Jdeme do pokoje, jsem odeslán do sprchy, následně na madam čekám deset minut. Podle odéru stihla nejmíň dvě cíga. Z flešky zatím hraje dokola jedna a ta samá skladba. Asi proto, že se v jejím textu vyskytuje slovo Vanessa...
Konečně přichází a podává profesionální výkon. Všechno si chce řídit sama, což mi sice úplně nevyhovuje, ale konečně proč ne. Jde celkem tvrdě na věc, nedostatek nasazení se jí rozhodně nedá vyčíst. Zážitek je pornografický. Během čtvrt hodinky dosahuji vrcholu, bylo to nakonec celkem silné, dokonce jsem byl pochválen. Konstatuji, že ze zaplacené půl hodiny byla přítomna 15 minut. Jsem odeslán do sprchy a poté dostávám další. Slečna mi vyjevuje svůj názor, že "ze sebe dělám něco, co nejsem" a z toho se jí dělá "na blití" 8-O. Jen kroutím hlavou a nevěřím vlastním uším...
Ta holka je vážně úplně mimo. Její reakce jsou naprosto nepředvídatelné a vzájemně si odporující. Navázat s ní i jen minimální zdvořilostní konverzaci se mi prostě nepodařilo - a to se tím v podstatě živím. Nejinteligentnější reakce byla "to mě nezajímá". Nevím, jestli něco bere nebo je tak neurotická (možná až psychotická), ale měl jsem z toho dost nepříjemnej pocit. Což je škoda, protože samotná akce byla provedena profesionálně. (Pochopitelně, o nějakém i jen vzdáleně pseudomilenkovském přístupu tu nelze ani snít.) Jediná nevýhoda je, že ty silikony trochu studí, asi se to málo prokrvuje.

Takže doporučuji pro hluchoněmé subíky :yesyes:

PříspěvekNapsal: 29 čer 2014 14:03 
Zelenáč

Sofie, Albertov
http://www.privatalbertov.cz/spolecnice/sofia

Návrat na pole Albertovská a rovnou trefa do černého. Přišla otevřít opravdu pěkná kočička - mladá štíhlá přívětivá:-) První huban nafasován hnedka mezi dveřma. Na ulici bych se za ní otočil a možná si i sundal sluneční brýle:o)) V poměrech privátových je to jednoznačná misska. Míry váhy souhlasí (dokonce snad i věk). Nějaký ten nedostatek by se našel, třeba menší a tvarově slabší prsa, nenechá si šáhnout na mindu (fakt ani sáhnout, ale lízínk zase lze - čudné). Ale to je asi tak vše a jinak samá pozitiva a sexuelní istoty:-)

Holka je snaživá, usměvavá, v obličeji trošku Catherine Zeta J., hezky snědá. Na úvod opusinkování celého těla a poškádlení bradavek. I malej dostal jednoho seznamovacího, to se jen tak někde nedostane:-) Kouř přes gumu celkem příjemný. Samotný akt a střídání poloh bez problémů, vyjde vstříc. Nejlepší pohled asi zepředu zeshora. Ze zběžného pohledu vypadá jako spořádaná dívka s řádnou docházkou a hotovými úkoly. Ale má v sobě toho šukacího ďáblíka, umí hodit vilné oko a rajcovně mrsknout jazykem. Mazling a pusinkování i v průběhu akce - milenka hadra. Ví prostě, jak to má na chlapa zahrát a o kšefty asi nebude mít/nemá nouzi. Nicméně nějaké ty mantinely tam jsou a umí si je ohlídat (odstup, ale dobře maskovaný - nedělá to holt první den).
Po akci vtipný a inteligentní pokec, který tu super strávenou hodinku jen podtrhl.

Jinak je fakt pěkná, a ta rozpuštěná černá hříva - to na mě funguje:-))

P.S. Mazala jako ďábel - sama sebe gelem (snad co tři zásuny to jedno máznutí).

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

PříspěvekNapsal: 01 říj 2014 04:34 
Zelenáč

Technický dotaz privat Albertov je v trojické ulici? Jak to čtu tak si ověřuji jestli myslíme ten samý. byl jsem tam, ale na mně to dělá dojem mladé holky a chtěj chlapa co se mu hned postaví. Nějak nerozumí tomu proč jde starý dědek na privát když mu to trvá....

A když zjistí situaci , že jsem starý trochu zvedli ceny a snížili čas půl hodky a když se neuděláš tak jen klasika. Lesbishow bez příplatku si upad.... slušnou formou teda , promiňte to neděláme.

PříspěvekNapsal: 08 lis 2014 18:34 
Husar

najivka píše:
Technický dotaz privat Albertov je v trojické ulici? ... byl jsem tam, ale na mně to dělá dojem mladé holky a chtěj chlapa co se mu hned postaví. Nějak nerozumí tomu proč jde starý dědek na privát když mu to trvá....
A když zjistí situaci , že jsem starý trochu zvedli ceny a snížili čas půl hodky .

naivka,
privát Albertov je v ulici Na Slupi.
Na Trojické je jiný hampejz, kde se s nějakou kvalitou moc nepářou. Ale občas dobrá dívka za cca 1000.

PříspěvekNapsal: 09 lis 2014 06:54 
Zelenáč

Tak já byl v Trojické ulici občas mi to sedlo, ale stal se mi případ zaplatil jsem 2 a jedna z holek řekla, že do trojky nepůjde. Ta 1. co kasírovala tvrdila, že to nevěděla, dohadovačka k ničemu.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 243 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata