home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: mazlivé studentky
PříspěvekNapsal: 03 dub 2012 00:01 
Zelenáč

v vlaknu Lolitky má recence cerstva na Gabrielu (nema fotky)... :yesyes: :yesyes:

PříspěvekNapsal: 20 kvě 2012 15:47 
Průzkumník

Tak další rekord. Tentokrát se mi zadařilo nestříkat 11 dnů. I začal jsem spekulovat, do kterých úst to našetřené sperma uklidím. Nejdřív jsem zavolal na Lauru z Šelmiček. Nebyla. Pak mě napadla Karin z Albertova. To, co jsem se dočetl zde
viewtopic.php?f=72&t=268&p=33080&hilit=karin#p33080
by sice normálního člověka asi moc nenalákalo, ale řikal jsem si, tenhle typ holky, tý nastříkat do pusy 11-tidenní zásoby a pozorovat její reakce, to by mohlo být velmi zábavné.

Telefon ovšem nikdo nebral. Nakonec jsem se dovolal této Karolínce
http://www.agama-seznamka.cz/seznamka/1 ... =100&S=245
do telefonu polykání slíbila, ovšem vyklubala se z ní jedna z těch slečen, které mají v telefonu úplně jiná pravidla i cenovou politiku než v reálu. Na místě mi řekla, že nepolyká a tak jsem se odporoučel.

Po chvíli mi od Karolínky přišla SMS, - ovšem z jiného čísla (?) - že v 19:00 přijde kamarádka, která polyká...zjistil jsem, žo pod tím číslem s Agamy pracuje několik slečen a tak, když se zeptáte na jakékoli jméno, tak vám ho odsouhlasí a je to o náhodě, koho tam nakonec zastihnete.

No, musel jsem se poohlédnout po jiném mrdacím středisku. Volal jsem pak na různá čísla, až jsem se nakonec uchytil u polykačky Andrejky z MS. Zaznamenal jsem sice na ní dost negativní recenzi, ale risknul jsem to. Před zaplacením jsem se ujistil zda polyká, a prej ano a dokonce to má ráda. Chtělo se jí na malou a tak jsem chvíli uvažoval, jestli si nepřiplatit ještě za piss, ale nakonec jsem se rozhodl pro líbání.

Vzhledem k té negativní recenzi mě uplně šokovalo, jak je Andrejka hodná a milá. Zaujal mě její příjemný hlas a mazlivá intonace i takové hřejivé světlo v očích. Její splečnost mi byla moc příjemná, i když vzhledově vůbec není můj typ. A není to ani typ mýho ptáka, kterej se chudák nestačil divit, kam se ho to zase strčil.
Byla vyšší než já, no ale pak se zula a rázem přestala být vyšší než já. A je dost tenká, skoro sme se až pohádali, kdo z nás je hubenější. Možná, že je správně mazlivá, ale při jejích rozměrech, to není dostatečně cítit - jako když obejmete břízu. Obličej taky dost nezajímavý, ale pokud jde o komunikaci a vystupování, byla skvělá.

Dali jsme společnou spršku a krásně jsme se umyli navzájem. Aby mě někdo myl, to jsem zažil naposledy v nemocnici a musim uznat, že u Mazlivek to bylo lepší.
V mrdacím pokoji bylo přítmí a tak jsem jí řekl, že na to polykání potřebuju pořádně vidět, jinka bych to moh rovnou hodit někam na zem. Rozsvítila všechny světla, co tam našla a naštelovala se tak, aby mi z té podívané nic neuniklo. A byla to vskutku krásná podívaná. Po spolknutí jsem jí pochválil a pěkně zlíbal. Ovšem ten antierotický zážitek předtím s Karolínkou mě myslím trochu paralyzoval a tak ta dávka nebyla až tak velká, jak mohla být.
Andrejka přiznala, že jednou měla pána, kterej jí naplnil pusu tolik, že to polknout celé prostě nedokázala. To by asi taky nebylo ono.

Její líbací výkony ovšem nic moc. Taková Radka líbá mnohem lépe. Ptáka jsem ještě vzkřísil natolik, že i po vystříkání jsem se jí s ním mohl mohl ještě chvíli šťourat v kundě. Holčina moc pěkně reagovala, takže mrdat jí mě docela bavilo, i když po vystříkání už příliš nevzrušovalo. Reagovala čím dál bouřlivěji, až to začínalo vypadat, že se udělá...ale ne, to jí jen chytla křeč do nohy...
Pár minut před koncem jsem ho z její kundy vysvobodil a ještě jí pákr kapiček dopravil do úst. A pak jsem jí líbal a ona mi při tom pár kapiček předala. Prostě rozdělila se, no dyť řikám, že je strašně hodná.

Stáli sme naproti sobě a utírali si ksichty ubrouskama. Zarazil jsem se. Na tom výjevu je přece něco uplně špatně. Tohle vůbec nezapadá do historie Dr.Filtha. Proč to ze sebe navzájem neslížem? Pozdě. Asi už začínám stárnout.

Před mým odchodme jsem ještě trochu pokecali. S ní se mi kecalo fakt dobře a kdyby nevypršel čas, rád bych s ní kecal dál. Ohodnotila i ona mě: ty si příjemnej. Velice...
Je to smutný, když si takhle sednem zrovna s holkou, která se mi vzhledově moc nelíbí. Ale rád jsem jí poznal.

Chvilku před mým odchodem přišla SMS od Karolínky. Polykací kamarádka právě dorazila a jestli prej má na mě čekat. Vysvětlil jsme Karolínce, o co jde a holka byla jednáním Karolínky otřesena snad ještě víc než já. Dohodli jsme, že odpíšu toto: Diky ale prave jsem nakrmil jinou slecnu. Pozdravuje vas:)

Během mrdu jsme pokecali taky o semenu. Líbil by se jí cum swapping, a tak bych se rád touto cestou zeptal Mazlivky, kolik by takového něco stálo.
Ovšem, kdyby si to dvě holky předávaly, než by to jedna z nich spolkla, muselo by to projít i mými ústy. Jo jo, s mrdkou se dá užít spousta legrace.
Snad si na to někdy našetřím.

PříspěvekNapsal: 31 kvě 2012 07:44 
Zelenáč

Navštívil jsem „ Mazlivé studentky“ a protože nebyla momentálně volná slečna kterou jsem si vybral, tak jsem prubnul slečnu, která mi byla nabídnutá telefonistkou jako novinka na privátku. Je to blondýnka Lynn je jí asi 21 a uváděné míry 175/55/2 ještě nemá nikde fotky. Na váze bych ji oproti uváděným asi 10 kilo přidal, ale není to žádná hrůza, ale hubená modelka taky ne, je tak akorát, že je za co chytnout. Je znát (v dobrém), že začíná, její přístup je fajn, pořád se usmívá a je vidět, že ji to ještě i baví. Ráda se mazlí, líbá a líbá se dobře, orálek dělá i bez s výstřikem do pusy a za příplatek i polyká, její orálek je dost dobrej a není problém i hlubokej, ten tedy nebyl z nejhlubších, ale byl fajn, nechá se i prstit, polohy mění bez problémů, akorát na koníčka ji to ještě nejde s dlouhou výdrží. Análek zatím nedělá. Byla to s ní velmi příjemně strávená hodinka, jako s milenkou a určitě znova budu opakovat. Holt jak říkala babička " nové koště dobře mete " a měla pravdu.

PříspěvekNapsal: 15 srp 2012 14:20 
Zelenáč

Od minulého týdne je k vymrdání novicka Elenka - milá, drobná dívenka tmavšího typu (avšak nikoliv romského kmene), čerstvě 18-letá studnetka výběrového gymnázia, která má ještě poněkud jalové chování, nicméně je snaživá a umí nabídnout i řadu extras.

Doposud jsem nenašel žádnou její fotografii na netu, kterou bych mohl verifikovat, takže ve stručnosti: hnědé oči, černé středně dlouhé vlasy, měkčí a volnější kozy dvojky až trojky s většími bradavkami, štíhlá postava (výška odhadem 165 cm) s esteticky zakulacenými boky, vyholená výrazná kunda.

Kouření standardně bez gumy i mrd samotný bych hodnotil spíše průměrně, nicméně je opravdu vhodné ještě jednou uvést její snahu vyhovět a pohodový/společenský přístup. Žádné extras jsem neabsolvoval z důvodu časové tísně, jinak bych jí asi rád zaprstil nebo zafistil v prcině a dal ochutnat semeno s polykáním. Nevím zda budu opakovat, s odstupem času spíš ano, ale rozhodně mohu doporučit všem, kteří mají rádi potrhlé "náctky"! ;)

PříspěvekNapsal: 22 srp 2012 09:08 
Zelenáč

pročetl jsem tohle vlákno a chci se ujistit, že není problém orál do konce a pak ještě sex v jedné hodině, píšou to myslím i na stránkách ale důvěřuj ale prověřuj.
Byl jste někdo i přes den?

PříspěvekNapsal: 23 srp 2012 17:51 
Husar

byl jsem za andrejkou. ten kdo rád potetovaný, bílý hubený holky bude asi nadšený, ale to je tak všechno, co se na ní dá doporučit. nabízí různ extras, ale je dominantní, takže nečekejte určitou poddajnost a odevzdanost. ona dominance se projevuje tak, že chlapovi udělá dobře, ne že by ho nechala dělat všechny ty extras aktivně a ještě aby ji pořádně dal do těla. vykouří, spolyká, mechanicky se líbá, nastaví, ale žádná hitparáda typu Monika v Tajné milenky, která je k tomu submisivní a tak když kouří a šukáte jí do krku, tak vlhne a když jí šukáte hluboko do zadku a plácáte po něm tak vrní. Je to slušný průměr pro začátečníky na privátech, ne fajnšmekry. Přemýšlel jsem co Dr. Filhta zaujal a říkal jsem si, že už je takový znalec, že si chodí jen pro ten zážitek z polykání a přemílání semene ve vlastní puse. Protože tady není žádná vášeň z práce. Ale není to ani studené, je to jen takové vlažné,. :-)

PříspěvekNapsal: 02 zář 2012 18:58 
Průzkumník

Proč přemýšlíš, co Dr.Filtha zaujalo? Kdyby sis to přečet pořádně, tak bys věděl. Kromě dobře odvedeného polykání to byla i kamarádská atmosféra, její způsob kokmunikace a prostě buď měla správnou náladu, nebo jsem si nějak sedli...Co se týká jejích nedostatků, jako nic moc vzhled, nic moc líbání atd., tak ty jsem, myslím, taky nijak nezastíral.

PříspěvekNapsal: 02 zář 2012 18:59 
Průzkumník

Tentokrát se mi podařilo nestříkat těměř 2 týdny. Nastal tedy čas vyhledat nějakou polykačku. Podle toho, co jsem zde vyčetl padla volba na Lynn.

Navzdory exotickému jménu vypáda holčina dost nenápadně. Typická Next-door girl nebo česky holka od vedle. Je trochu oplácanější než na fotkách, obzvláště kolem pasu, ale zas to má tu výhodu, že i prsa má poněkud výraznější, než bych podle inzerátu čekal. Pokud jde o komunikaci a atmosféru, tak si nemohu stěžovat.

Prozradil jsem jí, že jsem čet na ní pochvalné recenze (zde se zdála příjemně překvapena) a že mě obzvláště zaujala věta "poctivě vysála kvantum mrdky" (zde reagoval poněkud zděšeným a pohoršeným "Ježiši Kriste!!!") a že bych se z dovolením taky nechal...

Polykání mi odkývala, ale žádal jsem jí, ať před polknutím pěkně vystaví plnou pusinku a ona na to, že to jsou hrátky se spermatem a za to je příplatek a navíc to ani nedělá. Snažil jsem se vysvětlit, že nechci žádné sofistikované hrátky ani kloktání nebo nějaké extrémy ale prostě jen ukázat a spolknout. Chvíli váhala a pak, že uvidíme...ale nakonec jsem nic neuviděl:(

Když si zapaltím polykačku dám jí zpravidla ochutnat ze svých zásob na přívítání - ještě před mrdem - a pak ještě na rozloučenou - po mrdu. Začali jsem svou hodniku tedy vysáváním. Kouřila dosti bouřlivě. Vyzývavé pohledy přímo do očí, divoké pohyby a při tom mě občas i trochu škrábala po těle. Působivá show ale nejvíc mě dostala, když sem jí chytil za hlavu a ona mě popadla za ruku a štelovala podle svých představ, až jsem pochopil, že jí mám držet za vlasy a nešetrně jí mávat hlavou proti ptákovi...prej to tak má ráda...a co já bych pro ní neudělal, že.

Občas přiháněla, šlo ovšem o docela nápaditou souhru úst a ruky. přihánět bohužel nepřestala ani v okamžiku vyvrcholení. Při zpomalení honitby bývá pak ejakulace mnohem intenzívnější...
Řikal jsem jí, ať zpomalí, ale ona s ním pořád rumplovala, jak o závod. Moh jsem jí nakrmit víc.

Všechno spolkla hned, aniž bych cokoli pořádně viděl. Prej ukazovala, ale to já nějak nepostřeh. Ptal jsem se, jak hodnotí to množství a prej akorát...ach jo, to sem se moh rovnou vystříkat třeba z okna. Naštěstí jsem si moh zpravit chuť na závěr. To už sem nenechal nic náhodě a vlastní spolehlivou rukou jsem se jí vyhonil do otevřené pusy. Vizuální dojem byl takto mnohem lepší. Trochu toho spolkla a trochu nechala přetéct přes svoje rtíky. Nevím, co tím sledovala (monžá mi chtěla odpřát aspoň trochu těch hrátek se spermatem), ale přičinlivě jsem to z ní slízal. Dokonce mě přitom ještě povzbuzovala: "ještě na krčku a ještě tady a támhle". Po dokončení očistného procesu se zeptala s úsměvem, "dobrý, pejsku?"
Jakejpak pejsek, já sem spíš prase.

Mezi střiky došlo samozřejmě i na mrd. Hodnou chvíli to vypadalo, že se po prvním výstřiku už na nic nevzmůžu. Ale zkusili jsme můj osvědčený způsob kříšení ptáka při kterym mi začne vždy stát jak antickej sloup - šukání mezi stehna. Navigoval jsem holku, jak ho těma nohama správně skřípnout. Zde se štelování trochu protáhlo, neb mi na první dva pokusy přiskřípla i koule, ale brzy se ukázalo, že osvědčený způsob se osvědčil. Pustili jsem se tedy do šukání. Jako v té písničce jsem byl chvíli nahoře a chvíli dole. Holčině se víc líbí dole.

Prozradila mi, že o co asertivnější a dominantnější je v civilním životě, tím větší sklony k submisivitě má v posteli a miluje, když jí partner při poloze ze zadu rafne za vlasy. Taky mi řekla, že v doma s ní v posteli bývá nuda, neboť se téměř beze zbytku realizuje v práci. Zkusil jsem jí navrhnout, ať jí přítel doma zaplatí, třeba by jí to rozpálilo...na to se ale tvářila nějak dotčeně.

Taky přišla řeč na líbání. Nabízí to, ale samozřejmě za příplatek a to jsem zatím odmítl. Během mrdu cucala ostružinový bonbón aby zahnala chuť mé nadílky a náhle mi ho svými ústy nabídla...docela mě tím zaskočila, takže jsem snad až příliš ukvapeně odmítl.
"tak líbat si se chtěl a bonbón ode mě nechceš, pche!...ale je fatk dobrej."
Hm. když nechcete připlácet za líbání, můžete dostat alespň bonbón, který slečna oslintala vlastními ústy. Zajímavá náhražka pro chudé...

Leč přejděme již k závěru. Slečna tedy nejvíc zkazila zážitek tím svým příliš rychlím polykáním, ale jinak na mě učinila spíš příznivý dojem. Vzhled taky není k zahození, prsa dokonce lepší než jsem čekal. Opakování nelze vyloučit, ale příště bych jí určitě vzal bez polykání. Stejně se dosud řídím heslem, nenastříkáš dvakrát do stejných úst.

PříspěvekNapsal: 03 zář 2012 17:05 
Husar

tys z ní slízal mrdku??? 8-O 8-O 8-O ...prase :crazy:

PříspěvekNapsal: 04 zář 2012 10:17 
Průzkumník

timi píše:
tys z ní slízal mrdku??? 8-O 8-O 8-O ...prase :crazy:

Neni prase, je DOKTOR! :crazy:

PříspěvekNapsal: 13 zář 2012 18:06 
Husar

Dr.Filth píše:
Proč přemýšlíš, co Dr.Filtha zaujalo? Kdyby sis to přečet pořádně, tak bys věděl. Kromě dobře odvedeného polykání to byla i kamarádská atmosféra, její způsob kokmunikace a prostě buď měla správnou náladu, nebo jsem si nějak sedli...Co se týká jejích nedostatků, jako nic moc vzhled, nic moc líbání atd., tak ty jsem, myslím, taky nijak nezastíral.

já nesnesu ani náznak dominance nebo dirigování, natož aby holka ten šuk řídila a říkala, co se má dělat. takže proto asi mám ten pocit, jak jsem psal.. :-)

PříspěvekNapsal: 26 říj 2012 12:51 
Průzkumník

Dny plynuly a plynuly, až přišlo výročí mého zrození. Při té příležitosti jsem se rozhodl omrdat některou ze svých největších favoritek. Volba padla na Radku. Sice jsem o ní psal už 2x, ale i tento zážitek zaslouží pozornost.

Radka se od minula nikterak nezhoršila. Jenom teď hrozí, že se ještě víc přiblížil konec její kariéry v oblasti placeného sexu. Koncem listopadu plánuje dovolenou...a potom prej uvidí.

Dal jsem s ní tentokrát i společnou spršku. Až pak mi oznámila, že v takovém případě se sprška počítá do času, což mi vlastně mohlo dojít. Vždyť tuhle část pobytu na privátě trávím již se slečnou. Bohužel nedošlo a v takto zkráceném mrdacím čase, bylo poněkud těžší stragicky časově rozmístit ty 2 výstřiky, jež jsem měl naplánovány.

Při úvodním mazlení se holčina omlouvala za své čerstvé modřiny, ale ve volném čase se prý věnuje kickboxu. No, tyhle zkušenosti by mohla uplatnit s nějakým klientem-masochistou...Těm ostatním bych doporučil příliš jí nedráždit.
Taky jsem poznamenal, že je trochu moc počmáraná (tetování), načež mi hrdě ukázala své vypouklé bříško, což je prej místo, které už si vyhlídla pro další kérku. ale předtim chce trochu shodit, tak sem na ní zvědavej.

Během úvodní kuřby z mé močové trubice zvědavě vykoukly první kapičky lásky a ona si je neuctivě otřela do ruky. Dal jsem jí pokyn, ať to takhle nedělá a ona pak vdycky chvíli kouřila a když už začínala mít těch kapiček plný zuby, začala mě líbat a tak si očistila svou ústní dutinu o mou hubu. Krása. Tento způsob kouření bych si měl nechat patentovat.

Vlastní mrdání proběhlo bez zvláštních příhod. Až na jednu. vzhledem k tomu, že výstřik do pusy je v ceně, rozhodl jsem se nasměrovat svůj první střik právě do této sympatikcé dirky. Ale nevím jak je to možné, v rozhodující chvíli jsem se nějak rozptýlil či co, a z péra vyšel jen jeden ubouhoučký stříček, tak drobný, až jsem zapochyboval, zda se mi to nezdálo. Ptal jsem se Radky, jestli má něco v puse a ona naznačila prsty, že malinko. I to malinko tedy vyplivla do pusy mě, zeptala zda si to taky dám a pak se zájmem přihlížela, jak to vypadá, když takový Dr.Filth polyká mrdku. Jen mě mrzelo, že jsem toho nedokázal vyprodukovat víc.

Pokračovali jsem obyčejným kundálním stykem a musím uznat, že do kondomu jsem poslal mnohem uspokojivější množství. Proč jen to nebylo obráceně?:(

A ještě pár zajímavostí z naší konverzace. Na začátku jsem se zeptal, zda si mě pamatuje. A ona se jen usmála a řekla, "ty si nezapomenutelnej." Tak nevim, jestli to mam brát jako lichotku nebo...něco jinýho.
Taky sme probírali specifika zacházení s mym ptákem. Ona povídá, "no já ho nemam, tak nevim, no."
Načež jsem jsem jí řekl, že to má každej chlap jinak a tak by jí moc nepomohlo, kdyby ho měla.
A ona zas, že kdyby ho měla, tak bych za ní asi nechodil.
Kdyby věděla...

Během této návštěvy jsem na chodbě nějakým nedopatřením zahlédl Elenku (snadno jsem jí identifikoval podle trochu snědé pleti) a rázem bylo rozhodnuto, za kým povede má příští odsemeňovací výprava...

PříspěvekNapsal: 26 říj 2012 12:56 
Průzkumník

Má příští výprava vedla za Elenkou. Věděl jsem, že je jednou z mála členek tohoto mrd-centra, která neposkytuje polykání ani výstřik do pusy a tak jsem uvažoval, co si vyberu za extras místo toho. A že v případě Elenky je z čeho vybírat. No, už jsem dlouho neměl piss a od nějaké mazlivky už vůbec ne.
Operátorka běžela prověřit, zda to bude možné a nakonec mi oznámila, že Elenka piss dává, ale nepřijímá. Dobrá, obdarování mi bude stačit.

Dohoda proběhla bez problémů. Elenka je drobná, na první pohled trochu křehká a velmi hezká dívka. V akci je šikovná, svědomitá a snaží se vyhovět. Na začátku jsem si připlatil za piss, a bylo mi odsouhlaseno, že kdybych si na nějaké extras vzpoměl během akce, můžu doplatit za pochodu, což se ukázalo jako velmi praktické. Když mi po zaplacení vracela drobné, pro jistotu jsem je ani neuklidil a dobře jsem udělal. Její charisma a šikovnost ze mě průběžně vysály všechny prachy, co jsem si přinesl.

Piss se mi obyčejně líbí na úvod, ale když ono to nejde na povel. A tak jsme to odložili na později.
Než se pustila do kuřby, opatrně k ptákovi přičichla a na tváři se jí rozhostil soustředěný výraz, jak posuzovala kvality jeho vůně. Nakonec ho do pusy vzala. Čichovou zkouškou jsem tedy prošel. Ostatním zájemcům doporučuji s touhle holčinou nepodceňovat hygienu.

Kouření jí šlo moc hezky, jen neopoměla zdůraznit, že nebude do konce. Já na její kundičce taky předvedl, co umím pusou. Již dlouho jsem si nelíznul a s Elenkou to bylo moc krásné.
Její pička je vyholená, drobná a roztomilá. Můj jazyk se do ní nedočkavě zabořil, aniž pořádně počkal na pokyn z mozku.
Dopřáli jsme si mazlení v těsném obětí. líbal jsem jí kolem úst a tak dlouho dorážel na tento lákavý otvor, až jsem si nakonec musel připlatit za líbání...Elenka líbá moc hezky.

Přilblížila se chvíle pissu. Už jsme skoro vyrazili do koupelny, když jsem se zeptal, zda bude ochotná líbat si ještě i potom. když tedy pochopila, že piss budu chtít do pusy, řekla že potom se určitě líbat nebude. Navrhl jsem tedy naposled si užít trochu líbání dokud to ještě jde. Souhlasila a tak jsem si na ní lehnul a pustil se do toho. Snad bych se už při tom obešel i bez styku, kdyby to bylo nutné...holčina mě ovšem beze slova popadla zespoda za ptáka a pěkně si ho tam zastrčila...ať jsou všechny věci na svém místě.

Před pissem jsem jí instruoval, že by bylo hezké, kdyby to dokázala pouštět pomaličku a přerušovaně a že by se mi líbilo polykat na povel.
I zde se projevila jako snaživá, svědomitá pracovnice. Opravdu to pouštěla pomalu a pokynem "spolkni" poctivě doprovodila každou dávku, kterou mi naplnila ústa...což by snad neudělala ani lecjaká brutální domina.

A tak mě bezelstně přiměla spolykat drtivou většinu své nadílky...holku jako tahle prostě nejde neposlechnout:)
Naprosto úžasný zážitek, snad jen kdyby to "spolkni" vyslovovala trochu přísněji, ale k týhle holce se dominantní vystupování holt moc nehodí.
Když dochcala chtěl jsem jí kundičku umýt jazykem, ale to téměř zděšeně odmítla. Neví, o co přichází.

Po návratu na pokoj mi bylo jasno, že je dolíbáno a tak jsem jí ještě aspoň vylízal zadeček a šlo se mrdat dál. Přišla řeč na anál a co byste čekali?...než jsem se vzpamatoval už se muj pták proháněl v jejím konečníku a moje peněženka byla zas o fous lehčí. Ano i na análek je velmi šikovná jako ostatně na všechno, co sem s ní prováděl. Krása a šikovnost se vidí málo kdy pohromadě. Elenka je tímto vzácným případem.

S análkem má ovšem ten problém, že ho nevydrží dlouho. Musel jsem ho opustit bohužel před svým vyvrcholením. Nemohu ovšem říct, že by vydržela krátce, nebo že bych si její zadeček neužil dostatečně. Byla to nádhera.
Míval jsem problém s tím, že když se přesunu ze zadečku do té méně luxusní dirky, pak téměř není v mých silách se udělat. To jsem ovšem ještě neznal útulnou kundičku Elenky. V ní jsem se udělal jak nic..a moc krásně.

Inu, co dodat - jeden z nejlepších zážitků roku. Elenka navzdory svému mládí dokáže nabídnout opravdu kvalitní sex.

PříspěvekNapsal: 27 říj 2012 12:34 
Mazlík a klikař

Doktore, a ty ty chcanky fakt polykáš. No ty vole :mrgreen: To vyžaduje kus odvahy.. Jinak jsem se pobavil. :-)
Stylisticky to nemá chybu.

PříspěvekNapsal: 27 říj 2012 15:11 
Maloměststká panička

Moh by být spisovatel :-) ... jsem se pobavila i já :yesyes:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata