home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: mazlivé studentky
PříspěvekNapsal: 11 črc 2014 11:47 
Admin Site

Ted je tam opravdu hodně hezkých holek a pořád plno. Mě osobně zaujala Sandra.

http://www.mazlivestudentky.cz/

PříspěvekNapsal: 13 led 2015 16:14 
Průzkumník

Vzpomínáte si na mě? Je to už dlouho, co jsem psával a vzhledem k tomu, že jsem si našel jiný způsob, jak realizovat svoje spisovatelské buňky, už jsem s recenzováním více méně skoncoval. Dnes ale udělám výjimku, neboť jsem byl Sabinkou téměř donucen to slíbit...

Jistě netřeba představovat Sabinku - majitelku jednoho z nejkrásnějších zadečků na světě. Ale raději jí to neřikejte. Stěžovala si mi, jak jí sere, když jí klienti říkají: "ty máš tak krásnej zadek" a až teprve na odchodu je napadne dodat, "no, i oči máš hezký".

Byl jsem u ní dohromady 3x a musím říct, je to extrémně sympatická a milá dívka. Ocitnout se s ní v jednom pokoji je jako umřít a přijít do nebe. Pokud jde o vzhled, tak snad jen poprsí trochu pokulhává (ovšem už jsem viděl horší případy), ale vše kompenzuje zadeček. Po chvilce přemlouvání si ho nechala i přelíznout.
Až na to poprsí mi v lecčems připomněla Radku (blahé paměti). Především svou veselou, vstřícnou povahou. Stejně jako Radka se řadí mezi několik málo holek v jejichš společnosti se i neurotik jako já dokáže skoro úplně uvolnit.

Při první návštěvě jsem projevil zájem o polykání. Na to ona: "doufám, že nejsi hasič".
Nejdřív jsem nechápal, ale pak se ukázalo, že "hasič" je v bordelovém žargonu klient obdařený nadměrnými stříkacími schopnostmi. Po akci mi řekla, "dobrý, nejsi hasič." Nevěděl jsem, zad se snad nemám urazit.
Kromě toho ta holka taky naprosto úžasně líbá. Má holt dost šikovnou pusinu.
I na pokec je skvělá.
A taky, pozor panicové! Když na to přišla řeč, prozradila mi, že by jí bavilo, dělat sexuální učitelku. A co víc si přát, než být odpaněn tak hodnou a vstřícnou slečnou?

Při mé druhé návštěvě jsme si vyzkoušeli pissík.
Je to praktické. Všechny organizační zmatky spojené s cestou na záchod v rušné době jsem si uštřil tím, že jsem se jednoduše vychcal na Sabinku. Odmítá ovšem přijmot piss na obličej a už vůbec né do pusy :(
Ale samozřemě i ona močila. Nejdřív se tvářila divně na mou žádost, že to chci do pusy a ještě divnějei na to, že chcanky rád polykám. Po chvilce divení ovšem dost razantně prohlásila, "já to chci vidět!". V té chvíli asi pořád nevěřila. A tak jsem jí to hezky předvedl. Byla z toho dost zaskočená. Nakonec povídá,
"teda, tohle až budu jednou vyprávět vnoučatům..."
Byl jsem nadšen, že tentokrát mám ke svým vylomeninám tak vděčnou divačku. I ona nakonec přiznala, že se jí to líbilo.

A to už se dostávám k tomu nejlepšímu. Samozřejmě přišla řeč na análek. Jak známo, v prezentaci ho neuvádí. Nicméně přiznala, že doma si ho občas dopřeje a kdybych za ní přišel tak po 20-té, tak bychom to mohli zkusit. Byl jsem u ní teprve po třetí. Ale do telefonu, jsem požádal, zda by se mohla na análek připravit...s tím že bez problému přijmu, pokud by se na něj dnes necítila. Ona taková klasika má taky něco do sebe, zvlášť s takhle luxusní dívkou...

Inu, dorazil jsem na místo, a Sabinka mě uvítala slovy, "já sem doufala, že jsi to ty". Protože svůj zadeček by nerada svěřovala jen tak kdekomu...ale já už si, jak je vidět, získal důvěru.
Znovu, jsem zdůraznil, že se nebudu nikterak zlobit, pokud se na to necítí. Ale ona, že to zkusíme.

Zadařilo se tak na půl. Bez větších problému jsem se do její luxusnější dirky dostal. Sabinka se přitom krásně udělala. Během mrdu z ní lítaly hlášky typu: "no ty vole!", "To je hustý", "já se snad udělám".
Horší bylo, že po jejím orgasmu jsem se musel z jejího zadku rychle pakovat. Ale Sabinka se zdála být ze svého orgasmu pěkně vedle. Ptala se, jestli mám dost peněz, abych jí chodil takhle protáhnout pravidelně. A to samozřejmě nemám. Jsem český občan a moje finanční situace je též po hříchu česká...
A teď ten vůbec největší problém, po vytažení byla na kondomu trocha krve...:-///

Jak říkám, Sabinka chtěl recenzi, ale nejdřív mi zakazovala zmiňovat se o análku, vycházejíc z předpokladu, že po přečtení tohoto, budou po ní chtít anál všichni. Tím spíš, když v mazlivká aktuálně jiná análnice není.
Nakonec se smířila s popsáním tohoto zážitku, pokud dostatečně zdůrazním, že její zadeček není k mání pro každého čůráka na světě (Ani já v něm nepobyl dlouho).
Nejdřív jsem chtěl napsat, že je jen pro muže s podprůmněrnými rozměry. Ale to se jí nějak nezdálo. A tak to tedy napíšu naplno: Zapomeňte na její anál, pokud nejste takový sympaťáci a fešáci jako já.

A ještě něco o té komunkaci.
Prozradil jsem jí, že po odchodu Elenky (kterou dodnes oplakávám) se stala Sabinka mou nejoblíneněší. A ještě po odchodu mé oblíbené vietnamské shemale. Řekl jsem jí k tomu:
"No jo, už letos chce jít na operaci, která jí zbaví toho čůráka...A mam po vtákách..."
A taky jsem jí informoval, že taková shemale je mnohem dražší než obyč holka, neboť se platí vysoká kokotová přirážka.
Na všechny ty informace reagovala slovy, "no to mě poser!" A já na to, "ty chceš zkusit kaviár?" No, kdyby to náhodou někoho zajímalo, tak prej kaviár zkusit nechce.

Tímto tedy plním svůj slib a doufám, že jí má recneze ničím nenaštve. Byla by to škoda.
Užil jsem si s ní svůj první mrd tohoto roku a musím konstatovat:
Sexuální sezóna zahájena úspěšně!

Ohlásit tento příspěvek

PříspěvekNapsal: 24 úno 2016 11:02 
Průzkumník

Starší recenze, první návštěva u Mazlivek, tak musim zhodnotit i privát – moc se mi nelíbí že nedělaj rezervace a musí člověk ráno stepovat u tel. a být první, ale líbí se mi maskovaný vstup+systém jména na zvonku a cenová politika. Výběr dle recenzí Kačka (která ale už zmizela a fotku jsem nestáhnul), nakonec však ten den jsem měl chuť (resp. já ani tak ne jako spíš jistá část těla) na nějakou luxusní bárbínu, tak proti Kačce tato část těla trochu protestovala, ale to nemám v plánu vyčítat jí. Tim jak byla nenalíčená, tak to bylo až nezvyklý, ale o to víc bylo zajímavý a vzrušující mít opravdu obyčejnou mladou holku. Moc toho sice nenamluvila, ale kouřila pěkně tak jsem si dal dlouhej orálek, jen škoda že nepolykala. Šuk i celkově zážitek byl průměrný, ale rozhodně ne špatný. (Vzhledem k tomu že řikala že jí to baví, se nabízí otázka kde se objeví...)

Proto jsem se po čase vydal znovu, za Bárou (http://www.mazlivestudentky.cz/cs/girl/20) – chtěli jsme s kamarádem jednou do trojky, a ten den zrovna moc nebylo na výběr, zkušebně jsem zavolal den předem k Mazlivkám jestli náhodou by Bára nešla do trojky když jí nebudeme nutit k sendviči, a prej že není problém a ať si to zítra potvrdim. Volám ten den na rezervaci a ostrý hlas na druhé straně mi oznamuje že trojku Bára nedělá. Řikám teda že jsem specielně kvůli tomu volal a slíbily mi to, tak po pauze mi teda byla rezervace vyřízena. Nevim jestli to někdo vyřídil i slečně, protože když jsme se objevili ve dveřích dva, tak koukala trochu vyplašeně, ale pak si vzpomněla a šli jsme dál. Na první pohled má slečna takový přidrzlý výraz, ale nakonec se mi to zalíbilo, a dokonce jsem si řikal že mi někoho připomíná... Orálek byl příjemný ale to největší překvapení na mě teprv čekalo vevnitř – jak jsem do ní zezadu zajel, tak to málem nešlo jak byla těsná, v jiných polohách nebyl problém ale na začátek byla krásně uzoučká, to jsem jinde nezažil, to bylo moc fajn. Zajímavý byl dotaz na věk, odpověď „je to na stránkách“ je taková nepřirozená, ale 21 bych věřil, a krásné, štíhlé a hebké tělo se nám líbilo, obzvlášť ty kozy, které sice vypadají famózně v podprdě, ale jsou v pohodě i venku. Jak je asi u mazlivek zvykem, moc toho nenapovídala, ale držela kvalitně a to i když dostávala naloženo zezadu a přitom měla moje péro narvaný v puse. Prostřídali jsme se, žádnej problém a závěr do pusy zvládla obstojně, i když šla hned plivat. Kvalitní zážitek.

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata