home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Mladá Boleslav
PříspěvekNapsal: 05 led 2010 15:50 
Zelenáč

V MB je nova holcina.

http://www.agama-seznamka.cz/?Loc=det&L ... 205284&S=0

Problem je, ze nabizi sluzby na telefonu 731755077 coz je nechvalne prosnula Katrin / alias ondraas / :ne:

PříspěvekNapsal: 05 led 2010 17:12 
Průzkumník

pk78 píše:
Nic jsem na ni na foru nenasel. Co je s ni dobra spatna? Ja myslim tu dlouhovlasou z fotografie viz vyse.

Precti si Vlakna Praha 6 zde i na Norniku. Temer na kazde strane je o ni zminka.
viewtopic.php?f=72&t=108&start=60
http://www.nornik.net/debata/viewtopic. ... a&start=45

PříspěvekNapsal: 11 led 2010 16:46 
Zelenáč

Tak jsem prubnul Terezku. 25let ji neni spis 32. Na fotkach co prezentuje, tak jsou take z mladsi doby. Je to takova kobyla, plet ma bohuzel poskozenou od akne. Kourila snazive a se zaujetim roznez i suk si vychutnavala, ale ja opakovat nebudu. Mozna kdyz bude nouze nejvetsi tak jo.
Ma tam pokoj s Katrin, ktera v pripade prichodu zakaznika odchazi na prochazku po severnim meste.

PříspěvekNapsal: 11 led 2010 16:53 
Zelenáč

http://www.agama-seznamka.cz/?Loc=det&L ... UID=201665

Tadle ta holcina by mela byt k dispozici v klubu u Bostasu ve vecernich hodinach cca od 20:00 Pres den dela v Praze.

PříspěvekNapsal: 11 led 2010 17:08 
Zelenáč

pk78 píše:
http://www.agama-seznamka.cz/?Loc=det&Lng=1&Cat=1&Lng=1&S=185&Ppg=100&UID=201665

Tadle ta holcina by mela byt k dispozici v klubu u Bostasu ve vecernich hodinach cca od 20:00 Pres den dela v Praze.

Na tom pražském privátu jsem byl. Jde o privát v ul. Kozlovská.
Moje dojmy spíše průměrné, koupelna 3-4, přístup 2-3, pich - horší průměr.
Dalo se celkem rozumně mluvit, ale pokud jsem chtěl "dělat" dle sebe, tak mě omezovala, že jsem prý moc velký.
Já opakovat nebudu.

PříspěvekNapsal: 13 led 2010 15:26 
Zelenáč

pk78 píše:
Tak jsem prubnul Terezku. 25let ji neni spis 32. Na fotkach co prezentuje, tak jsou take z mladsi doby. Je to takova kobyla, plet ma bohuzel poskozenou od akne. Kourila snazive a se zaujetim roznez i suk si vychutnavala, ale ja opakovat nebudu. Mozna kdyz bude nouze nejvetsi tak jo.
Ma tam pokoj s Katrin, ktera v pripade prichodu zakaznika odchazi na prochazku po severnim meste.

...jojo to sdílení bytu v ul.17.listopadu s Katrin je pravda ( s tou zkušenosti nemáme), ale k věci. V pátek večer jsem zaskočili s kámošem na troječku za Terezkou. Od začátku moc milá, vstřícná a komunikativní a hlavně usměvavá. Sexík pak super.Žádný kvalt, žádný spěch, ochota a Terezka velmi aktivní. Fakt sympatická a musím říct, že vypadá ve skutečnosti lépe jak na fotkách ( mimochodem ty fotky jsou dle našeho usouzení aktuální ). V obličeji vypadá skutečné starší než na 25 let, ale tělíčko jedna báseň a leckterá osmnáctka takové nemá. V přirovnání ke kobyle bych oponoval, prostě pěkně vysoká 175 cm holka.No pěkně jsme si trojku užili do konce se vším co ke správné trojce patří. Nikde žádný boss, nikoho jsme nepotkali.Tak že pro nás určitě na brzké opáčko. :yesyes:

PříspěvekNapsal: 28 led 2010 14:27 
Zelenáč

fanvit píše:
pk78 píše:

...jojo to sdílení bytu v ul.17.listopadu s Katrin je pravda ( s tou zkušenosti nemáme), ale k věci. V pátek večer jsem zaskočili s kámošem na troječku za Terezkou. Od začátku moc milá, vstřícná a komunikativní a hlavně usměvavá. Sexík pak super.Žádný kvalt, žádný spěch, ochota a Terezka velmi aktivní. Fakt sympatická a musím říct, že vypadá ve skutečnosti lépe jak na fotkách ( mimochodem ty fotky jsou dle našeho usouzení aktuální ). V obličeji vypadá skutečné starší než na 25 let, ale tělíčko jedna báseň a leckterá osmnáctka takové nemá. V přirovnání ke kobyle bych oponoval, prostě pěkně vysoká 175 cm holka.No pěkně jsme si trojku užili do konce se vším co ke správné trojce patří. Nikde žádný boss, nikoho jsme nepotkali.Tak že pro nás určitě na brzké opáčko. :yesyes:

VYZKOUŠENO:
Dohoda, čekání, diskrétnost: Doporučuji volat 30min předem, aby se Terka stačila přesunout z bydliště na pracoviště (alespoň mi to tak tvrdila). Před bytem jsem potkal kolegyni, která vyklízela pole.
Privát: Chvíli mi trvalo, než jsem našel správný panelák (je to druhý dům vpravo, kolmo na ulici směrem od kruhového objezdu ke kinu). Terka si pro mne přišla k domovním dveřím. Byt je prastará garzonka s jednou postelí, umakartová koupelna. V bytě byla neskutečná zima, což se podepsalo i na mém výkonu.
Vzhled, postava: Terce je prý 29 (plus, mínus to odpovídá), výšku bych tipoval na více než 180cm, prsa jsou takové "lentilky pod kobercem". V obličeji nic moc, ale je usměvavá a snaživá. Má vizuelně horší stav chrupu. Pi..u má takovou miminkovskou - nikde žádné vykukující pysky.
Přístup: Veselá, snaží se navázat kontakt. Nelíbá se.
Orál: Orál zvládla k mé spokojenosti s výstřikem na kozičky.
Sex: Mění polohy podle přání.
Fisting: Hladit možno, prsty nikam nestrkat.
Anál: Nedělá. Prý ho občas přetrpěla kvůli příteli, ale je jí nepříjemný.
Pokec: Terka není žádná myslitelka, kdo si potrpíte na inteligentní pokec, tady jej nedostanete.
Hlídání času: Čas zřejmě odměřovalo puštěné CD. Jakmile dohrálo, Terka zjistila, že už nemáme čas. Hodina to byla, ale včetně mé i její sprchy. Nevadilo mi to, protože jsem byl stejně na odchodu.
Cena: V nabídce služeb má klasiku a kouř, může být bez, cena jednotná, a to 1000,-/hod.
Celkové hodnocení: 3- (mínus kvůli zimě).

Závěr: Co bychom za ty prachy a v Mladé Boleslavi chtěli, že....

P.S.: Kvůli zimě mne nedokázala patřičně připravit na druhé číslo. Dopadlo to tak, že si ji začala přede mnou pěkně honit (prý ji dosáhnout orgasmu problém nedělá) a buď je dobrá herečka nebo se fakt pěkně udělala.

PříspěvekNapsal: 03 bře 2010 13:20 
Průzkumník

Tento mesic pojedu pres boleslav a co jsem tady vycetl ,tak v bolce neni nic rozumneho? Jde mi hlavne o samotny kvalitni kour, nejlepe hluboky. Dela to nekdo v bolce nebo v okoli? Hledam nejakou hubenou,prijemnou a hlavne mladsi ( vek max. kolem 30 )

PříspěvekNapsal: 17 kvě 2010 13:28 
Zelenáč

V Mladé Boleslavi se objevila konkurence Eevince. Hlavně cenová 28let, 164/50/1, 3000,-/hod. :omg:
http://www.naprivat.cz/privat-martina/
Dle inzerce dokonce zvládá sama lesbi show :crazy: .
3000,-/hod. je hodně, ale bere i dva kluky, tak se kdyžtak tady domluvte a jeďte ji napůl.

PříspěvekNapsal: 17 kvě 2010 13:39 
Husar

je v bolce vůbec něco, dočeho se nechá zasunout a zároveň se na to i dívat??? :rolleyes:

PříspěvekNapsal: 23 črc 2010 08:06 
Husar

odpovím si sám, NENÍ.... :omg:

PříspěvekNapsal: 14 pro 2010 15:51 
Husar

stále není....

PříspěvekNapsal: 26 led 2011 08:58 
Zelenáč

Vite neco o Mendy [449725]?

PříspěvekNapsal: 09 dub 2011 14:15 
Zelenáč

V MB se objevila nová holčina - Máte někdo zkušenosti?

http://www.seznamka-cz.eu/sex-ona-hleda-jeho/mlada-boleslav/nadrzena-kocicka-12039/

PříspěvekNapsal: 09 dub 2011 18:47 
Admin Site

A píše, že chce prachy za sex. A dala tam fotku! Něco je špatně...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata