home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rakovník
PříspěvekNapsal: 10 říj 2009 02:24 
Zelenáč

Nová svlečna v Rakovníku, inzerát z Risku: 183 cm. 92 kg, 25 let mazlivá baculka nabízí orál do poslední kapky, líbání atd. Tel. 723070037
Nedalo mi to a vzrazil jsem, přišla si pro mě opravdu vyšší svlečna než já, akorát jí věřím věk ale ty kylečka ne. Sám mám poctivých 100 kg a když se chci v metru otočit jdu na nástupiště.
Nic méně jsem otočku nedal a nelituji.
Byteček 2+kk, první patro, koupelna s rohovou vanou, ručník i pro mě velký. Po docela příjemné konverzaci a koupeli došlo na svlékání, no..dá se to. prsa má čtyřky, v poměru k tělu ujdou, ramena větší než já, vanu také.
Samotná akce je velmi razatní začátek s líbáním a orálem bez, kde se i jedinec mého vzrůstu stejně musí podat. Přístup má zcela neprofesionální a upřímný (asi jako Standa), Příde mi to že si chce děvče užít pro nedostatek nápadníků a trochu přividělat. Při akci je možné prstění a prakticky cokoli. Slibovaný orál do konce bez problémů splněn.
Doporučit nemůžu, vzhledem že každý místní není mých proporcí a být prakticky znásilněn také každý nevydýchá, nechám na úvaze.
Ulici a č.p. ráda zdělí sama, cena 1000 kč 75 min, 500 půl hoďky. Já jsem vydržel za litr hoďku a půl. uf to byla šichta :wink:

Předmět příspěvku: Re: Rakovník
PříspěvekNapsal: 08 bře 2010 09:40 
Zelenáč

Předpokládám, že je to ta proti stavebninám. Pokud ano tak má jiné tel. číslo 775433035. Dal jsem si OB za 300 a bylo to moc fajn.

PříspěvekNapsal: 08 bře 2010 11:29 
Zelenáč

martinracek píše:
Předpokládám, že je to ta proti stavebninám. Pokud ano tak má jiné tel. číslo 775433035. Dal jsem si OB za 300 a bylo to moc fajn.

Ano je to ona, změna čísla se dala předpokládat, na malém městě mít své soukromé je trochu riziko. Byl jsem dvakrát v loni, ale po tom co si pořídila psa do 2+kk už ne.

PříspěvekNapsal: 08 bře 2010 13:09 
Zelenáč

o tom psu mi povídej byl jsem dvakrát a vždycky když jsem čekal před barákem než přijde dolů tak chvilku před ní vyšel nějakej maník s malou holkou a dva psi s nima, nijak divný mi to ze začátku nepřišlo až do té doby než jsem si v kuchyni všiml té mysky pro psa. Oni tam snad bydlí sní a když jde nějakej norník tak jdou se psama ven aby byl byt prázdnej.

PříspěvekNapsal: 14 kvě 2010 11:03 
Zelenáč

martinracek píše:

ahoj lidi jeste funguje tato slecna,sam taky nejsem drobek,rad bych ji prubnul....

PříspěvekNapsal: 17 kvě 2010 14:27 
Průzkumník

Já mám tušení , že nedávno jsem někde na její inzerát narazil a slečna stále dělá. Ovšem nejlepší bude pokud jí zavoláš ona ti určitě poví sama jak na tom je :D ovšem hoši můžu říct, že jste docela ďáblové jít do takový slečny já jsem proti ní jak malý pivo:D apropo nemáte nějakej tip na holky třeba ze Slanýho? Rád bych zkusil přeci jen nořit kousek od baráku a ještě v tak malým městě není úplně to pravý ořechový. Za případný tipy děkuju, ale radši holky hubenější abych taky trochu vidět :D

PříspěvekNapsal: 18 kvě 2010 14:43 
Husar

Musíte do Prahy

PříspěvekNapsal: 23 říj 2012 11:06 
Průzkumník

Špagetýny píše:
Já mám tušení , že nedávno jsem někde na její inzerát narazil a slečna stále dělá. Ovšem nejlepší bude pokud jí zavoláš ona ti určitě poví sama jak na tom je :D ovšem hoši můžu říct, že jste docela ďáblové jít do takový slečny já jsem proti ní jak malý pivo:D apropo nemáte nějakej tip na holky třeba ze Slanýho? Rád bych zkusil přeci jen nořit kousek od baráku a ještě v tak malým městě není úplně to pravý ořechový. Za případný tipy děkuju, ale radši holky hubenější abych taky trochu vidět :D

mrkni do kladenský sekce, je tam něco novýho..to máš ze Slanýho kousek ne?

PříspěvekNapsal: 23 říj 2012 21:57 
Průzkumník

Kousek jo, ale radsi si nekde nejakou odchytim a zajdu nekam na neutralni pudu....

PříspěvekNapsal: 23 říj 2012 22:03 
Průzkumník

Špagetýny píše:
Kousek jo, ale radsi si nekde nejakou odchytim a zajdu nekam na neutralni pudu....

no...jak bych to řekl...Míša je fakt dobrá..ale ale..no hádej odkud dojíždí??? :yesyes:

PříspěvekNapsal: 23 říj 2012 22:44 
Průzkumník

Buh vi...jestli je tak uzasna jak pises tak hod nekam fotku..treba do vipu at predseda ma duvod bejt znacne nevrlej, ze mu tam cpes profikurvy...

PříspěvekNapsal: 24 říj 2012 07:00 
Průzkumník

Špagetýny píše:
Buh vi...jestli je tak uzasna jak pises tak hod nekam fotku..treba do vipu at predseda ma duvod bejt znacne nevrlej, ze mu tam cpes profikurvy...

dojíždí ze Slanýho..s fotkou je problém, protože zrovna v Risku inzerát nemá a já si fotky neschovávám...
no dobrá..je dost vášnivá, dělá OB v ceně a polyká...co víc chtít? :-)

PříspěvekNapsal: 27 říj 2012 00:44 
Průzkumník

Mohu vědět, o které Míše je řeč? Nějaká profi či amatérka?

PříspěvekNapsal: 27 říj 2012 11:21 
Průzkumník

panpragmatik píše:
Mohu vědět, o které Míše je řeč? Nějaká profi či amatérka?

viz tady dole..jde o privat na Ružovém poli..ale je třeba sledovat Risk jestli tam bude s číslem

takže můj první příspěvek:
srpen - Míša Kladno, inzerát v Risku (je třeba sledovat aktuálně)
tedy: privát na Růžovém poli
slečna pěkná, věk cca sedí, modré oči s leskem
tvrdí že to dělá pár měsíců..no v srpnu jsem tomu věřil, obsluha skvělá, líbala vášnivě
a hned začala kouř...mírně přihoňovala ale umí to super..
pak na koníčka pohled celou dobu do očí a zeshora i zezadu super je vidět že to má dost ráda
na závěr skvělá polykačka
cena : 1200 za hod.
celkově 1-

PříspěvekNapsal: 05 úno 2015 12:56 
Zelenáč

Zdar nějaký nový objev v Rakovníku?

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata