home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kladno
PříspěvekNapsal: 28 led 2013 13:42 
Průzkumník

Nata píše:
http://www.vipnata.cz kladno

jo, k týhle inzerci, tohle jsem zkusil, velmi slušný přístup, na svých stránkách snda nic netají
aktivní a ochotná
cena 1500, je to u Kauflandu

PříspěvekNapsal: 28 led 2013 13:48 
Zelenáč

To Yanek: muzes poslat nejake fotky te Darky?? Bud sem nebo prosim na mail: hruska.kuiedo@seznam.cz

PříspěvekNapsal: 28 led 2013 16:20 
Lovec

ptiger, 1500 je to za půl hodiny, hoďka je za dvojku. Alespoň podle ceníku, co má na stránkách. Na Prahu je to drahý, na Kladno je to nesmysl.

PříspěvekNapsal: 28 led 2013 19:42 
Průzkumník

Markyz de Sade píše:
ptiger, 1500 je to za půl hodiny, hoďka je za dvojku. Alespoň podle ceníku, co má na stránkách. Na Prahu je to drahý, na Kladno je to nesmysl.

platil jsme 1500 za víc jak hodinu, je to poctivá mature a dost se snažila...to jo..to že má cizí přízvuk myslím ani netají, já na tohle nedám..

PříspěvekNapsal: 12 úno 2013 09:48 
Průzkumník

Privát u hlavní třídy vedle čínského bistra, slečna Carol (telefon již nemám Risk, jsem vyhodil). Domluva OK, privát celkem slušný, tím ale klady končí. Obličej slečny není nic moc, prsa povislá a hodně nesouměrná. Přístup ryze profesionální. Po úvodním orálu jsem se zdekoval a odešel jsem. Cena 1200/h.

PříspěvekNapsal: 08 srp 2013 11:37 
Průzkumník

dlouho tu nikdo nebyl..takže..pozor na inzerát v Risku na slečnu janu 29 let..jeded z nejhorších přístupů jaký jsme kdy viděl..jestli máte někdo lepší tip..jinak Kladno je trága..

PříspěvekNapsal: 08 srp 2013 18:10 
Průzkumník

Kladno je dlouhodobě bída. Privát z hlavní třídy se přestěhoval, slečny ale stejné a přístup stejně tragický.

PříspěvekNapsal: 09 srp 2013 09:32 
Průzkumník

panpragmatik píše:
Kladno je dlouhodobě bída. Privát z hlavní třídy se přestěhoval, slečny ale stejné a přístup stejně tragický.

tak tam to neznám..jen mě zaujal v inzerátu odkaz na nějakou zrzku..prý ve štěpánský..já zrzku můžu..ale nezkusil jsem..ostatní zkušenosti byly vždycky strašný..jen ta Míša kdysi..ale ta už asi taky nebude nic moc..

PříspěvekNapsal: 28 úno 2018 07:41 
Průzkumník

Pánové, navštívil jsem nadrzenyprciny z amatérů. Jsou to dvě holky, co mají pronajatý pokoj v hotelu u aut. nádraží Kladno. Na webu nemají jména, takže objednání konkrétní slečny probíhá popisem postavy či oblečení z fotky... V hotelu na recepci budou chtít občanku, naštěstí jsem si ji "zapomněl" a prošlo mi to. Dvě holčiny mají jeden pokoj s koupelnou s tím, že obvykle je každá v jedné cimře a obě šukají... Takže jsem si nemohl skočit do sprchy, protože byl vedle druhý norník s druhou slečnou. Ještě štěstí, že jsem vyfasoval pokoj, mít půlhodinu v koupelně a druhý by měl zaplaceno dvě hodiny v pokoji, tak bych musel 90 minut čekat na odchod... Ceny 800/1200, za obě 2000 na hodinu. Time management nezvládají, čekal jsem v zimě před hotelem 15 minut. Za čekání jedna z nich slíbila v SMS slevu, tu jsem ale nedostal. Jediné pozitivum je, že ta v červených šatech, kterou jsem měl, dobře šuká, je docela mazlivá, líbá se, byť je to spíš pusinkování, ale rozhodně hlavou neuhýbá. Ale to vše kolem zážitek zabíjí. Jak jsem ale pochopil z výrazu recepční, tak je asi vzhledem k množství návštěv z hotelu brzy vyrazí, tak snad si holčiny najdou samostatný byt.

PříspěvekNapsal: 01 bře 2018 22:14 
Průzkumník

panpragmatik píše:
Pánové, navštívil jsem nadrzenyprciny z amatérů. Jsou to dvě holky, co mají pronajatý pokoj v hotelu u aut. nádraží Kladno. Na webu nemají jména, takže objednání konkrétní slečny probíhá popisem postavy či oblečení z fotky... V hotelu na recepci budou chtít občanku, naštěstí jsem si ji "zapomněl" a prošlo mi to. Dvě holčiny mají jeden pokoj s koupelnou s tím, že obvykle je každá v jedné cimře a obě šukají... Takže jsem si nemohl skočit do sprchy, protože byl vedle druhý norník s druhou slečnou. Ještě štěstí, že jsem vyfasoval pokoj, mít půlhodinu v koupelně a druhý by měl zaplaceno dvě hodiny v pokoji, tak bych musel 90 minut čekat na odchod... Ceny 800/1200, za obě 2000 na hodinu. Time management nezvládají, čekal jsem v zimě před hotelem 15 minut. Za čekání jedna z nich slíbila v SMS slevu, tu jsem ale nedostal. Jediné pozitivum je, že ta v červených šatech, kterou jsem měl, dobře šuká, je docela mazlivá, líbá se, byť je to spíš pusinkování, ale rozhodně hlavou neuhýbá. Ale to vše kolem zážitek zabíjí. Jak jsem ale pochopil z výrazu recepční, tak je asi vzhledem k množství návštěv z hotelu brzy vyrazí, tak snad si holčiny najdou samostatný byt.

:omg:
#tojealehnusvelebnosti#

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 115 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata