home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 138 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Priváty Plzeň
PříspěvekNapsal: 26 dub 2014 20:28 
Zelenáč

Lussy
http://www.sally.cz/profil?UID=55503
tel. 723135320

Koupil jsem maliny, hroznový víno a šlehačku a vyrazil jsem dnes na Plzeň, abych vyzkoušel asi nejopěvovanější holku z tohoto města, hrozně se mi líbily její kozičky a bradavky a zadeček.Myslel jsem sí, jak z ní budu slízávat tu šlehačku s těmi malinami, ale nakonec na to nedošlo (docela mile mi řekla, že tohle jí neláká)

Předesílám, že Lussy má krásné, opálené tělo, příjemné a pevné dvojky a uzoučkou pipinu.
Otevřela mi ve spodním prádle, automaticky se přitulila a už si mě vedla nahoru. Rovnou do koupelny a: "Já si tě svléknu a umeju" Při tom oboustrané hlazení. Krásně jsem si polaskal ty její nádherný kozičky a pomačkal ten kulatej zadeček.
Oblečení zůstalo v koupelně a šlo se do ložnice. Protože jsem se přiznal, že mám rád deep throat (kdo taky ne, že) tak mě začala Lussy báječně kouřit hluboko (pochopitelně OB). Musel jsem jí chytit za vlasy a tu její hlavičku přirážet až se s ním dusila. Pak jsme se přesnuli do postele, a strčila mi prst do své těsné kundičky, nějak jsme se propletli a ona mě kouřila, já lí prstil na G bodu (krásně citlivý) a přitom olizoval její bradavky. Pak následoval zásun, ani nemusela mazat, protože tekla jako Radbuza se Mží na soutoku. Při šuku jsme vyměnili několik poloh a při té nejhezčí zezadu, kdy na mě špulila zadeček, ležela na posteli a já se díval na její světlounké, jako chýří jemné chloupky na zádech jsem to už nevydržel a pustil to (samozřejmě do gumy). Pak chvíli hlazení a šlo se na další atrakce, lízing, pak mi olizovala koule, dokonce i zadek, nakonec mi dovolila, abyc lízal i já ten její. Mimochodem poskytuje i anál, ale ten jsem dneska nedal. Vlastně jsem vůbec druhý kolo nedal.
Často tu čtu o tom, že se hledá GFE, pořád jsem si říkal, že nechápu, co tím kdo myslí, prostě zásun je zásun a hotovo. Ale z Lussy jsem to poznal. Fakt u ní nic není problém. Jen jedinou věc neposkytuje: nelíbá se xxx13 ale to jsem jí nakonec odpustil, protože jsem dostal hubana na tvář při odchodu.
Shrnuto:
Postava: 1
Přístup: 1* (dokonalý GFE)
Kouř: 1*
Pokec: 1
Cena: 1.500 a byl jsem u ní 1,5 hodiny (za OB,deep throat, klasiku, 69, lízání mého análu)

za mě jednoznačně opáčko

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

PříspěvekNapsal: 09 zář 2014 17:24 
Husar

Lussy je super! Vyzkoušeno několikrát, vše souhlasí, jen bych podotknul, že až tak těsnou kundičku nemá, ale je skvělá, to bezpochyb! GFE s jednou chybkou - už se nelíbá (což mě překvapilo, vždy se líbala...asi změnila názor). Jinak jedno z nejlepších šukání za poslední dobu!

PříspěvekNapsal: 24 úno 2016 10:30 
Průzkumník

Lusy Plzeň (http://www.iprivaty.cz/lussy-1/lussy, 723 13 53 20)
Různě po internetu jsem narážel na úžasný recenze pořád víc a víc, tak jsem neodolal a vyjel. Bohužel jsem volal až když jsem věděl najisto kdy přijedu a do mého času se dostal někdo jiný, ale hodinku jsem počkal a už stepoval na Bendově. Když přišla otevřít, říkal jsem si na první zkouknutí že zas takovej zázrak to není, ale když se na mě ve výtahu přitiskla a zajela mi rukou pod oblečení, tak jsem hodně rychle změnil názor. Vtáhla mě do bytu a ani jsme se pořádně nedomluvili a už se kolem mě ovíjela, no začátek jednoznačně top class. Než jsem se nadál, byl celej čurák v její puse, a to teda s takovou grácií že to byl rozhodně nejhlubší orál co jsem zažil. V některých pozicích se docela dávila, ale bojovala statečně a hodně dobře se na to dívalo a netrvalo dlouho a stříkal jsem. Po spršce jsem se pověnoval jejím nožkám, pak tak nějak jezdila s čurákem po kundě (to jsem asi taky jinde neviděl), pak mrdačka s výhledem na zrcadlo, paráda, no prostě tahle kočka dost přesně ví co má dělat. Bohužel jsem již potřeboval jít (a ona taky) a nějak jsem se nemohl udělat, samozřejmě v takovou blbou chvíli, ona se chudinka snažila a já jsem z toho měl fakt blbej pocit, protože jsem přetáhl a skvělá atmosféra se zkazila, ona sama říkala že tady nefunguje chemie, což si ale nemyslim. Nicméně Lusy je taková třída, že po mně nechtěla ani halíř navíc, což je víc než solidní přístup, a z celýho jejího prvotřídního servisu by se měly všechny holky co přiučit.

Na příště mi doporučila svojí kolegyni Janu (ani jsem nenašel jestli má nějakej profil někde), takže jsem na Bendově stanul ještě jednou. Domluva opět vzorná, ale prostě jít k někomu po Lusy už automaticky znamená zkreslení. Přesto že jde o příjemnou, ochotnou a šikovnou dámu, vedle Lusy to nebude nikdy ono, nicméně slečna si zaslouží aby se o ní napsalo. Ceny myslim stejný, věkově bude tak podobně, širší stehna, trochu křečový žíly, orál průměr, sex a servis fajn. Koupelna obrovská, ručníky taky ok. Vůbec, hodně se zajímala jestli je všechno v pohodě a snažila se vyjít vstříc, je super, že na Bendově je celková péče na vysokém standardu, i při tý tragický konkurenci co v Plzni je.

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 138 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata