home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 103 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 30 led 2012 15:07 
Průzkumník

Jednoduše se duševně připrav na otočku, vyzkoušej si trojí odplivnutí přes levé rameno proti uřknutí a vyraž.

PříspěvekNapsal: 31 led 2012 08:05 
Zelenáč

Nějaká vlastní zkušenost? Nebo jsi jí viděl osobně? Na fotkách vypadá dobře, i když nemusí být fotky aktuální, to chápu a navíc nabízí sex, tak nemůžeš očekávat nikdy víc

PříspěvekNapsal: 31 led 2012 08:13 
Mazlík a klikař

threesome píše:
Nějaká vlastní zkušenost? Nebo jsi jí viděl osobně? Na fotkách vypadá dobře, i když nemusí být fotky aktuální, to chápu a navíc nabízí sex, tak nemůžeš očekávat nikdy víc

Hani, vypadáš na svůj věk výborně. Mě je ale jenom 29. Vadí? :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 31 led 2012 09:28 
Admin Site

Mazel, znáš ten fór, jak sedí ten nekrofil, zoofil, pedofil....

PříspěvekNapsal: 31 led 2012 12:08 
Zelenáč

jibber píše:
threesome píše:

Hani, vypadáš na svůj věk výborně. Mě je ale jenom 29. Vadí? :mrgreen:

:yesyes:

PříspěvekNapsal: 31 led 2012 12:09 
Zelenáč

Yanek píše:

já ho neznám :wink:

PříspěvekNapsal: 31 led 2012 12:35 
Mazlík a klikař

Yanek píše:

Taky neznám :slint:

PříspěvekNapsal: 31 led 2012 12:42 
Lovec

Yanek píše:

Myslíš ten, co šoustá mrtvý štěňátka? :crazy:

Sorry, nechtěl jsem Ti to vzít, tak abys neřekl, napíšu Ti klíč k harmonickému a vyrovnanému partnerskému životu. V zásadě se dá cesta k úspěchu shrnout do čtyř bodů:
1) musíš si najít takovou, která je žije hlavně pro rodinu, je pečlivá, oddaná a skvělá matka.
2) musíš si najít takovou, která skvěle vaří a nebojí se v kuchyni experimentovat.
3) musíš si najít takovou, která je dobrá v posteli a baví ji sex - ideálně převážně s Tebou.
4) tyhle tři ženský se nesmějí nikdy potkat!!! :crazy:

PříspěvekNapsal: 31 led 2012 12:48 
Admin Site

Sedí v hospodě zoofil, pedofil, nekrofil, sadista a milovník adrenalinovejch sportů.
Po pátym pivu si ten zoofil posteskne: "Klucí... chtělo by to kočku..."
Ten pedofil na to: "koťááátko..."
Nekrofil: "mrrrtvýýýý..."
Sadista: "Já bych ho zzzabil!"
A ten milovník adrenalinu se po nich podívá a udělá: "Miaaauuuu..."

PříspěvekNapsal: 31 led 2012 13:48 
Zelenáč

Yanek píše:
Sedí v hospodě zoofil, pedofil, nekrofil, sadista a milovník adrenalinovejch sportů.
Po pátym pivu si ten zoofil posteskne: "Klucí... chtělo by to kočku..."
Ten pedofil na to: "koťááátko..."
Nekrofil: "mrrrtvýýýý..."
Sadista: "Já bych ho zzzabil!"
A ten milovník adrenalinu se po nich podívá a udělá: "Miaaauuuu..."

:crazy: :yesyes: :smile:

PříspěvekNapsal: 01 úno 2012 11:13 
Husar

Threesome, Vy tam v Táboře máte nějaké nové kluby nebo co to je.
Já tam a do Budějc mám namířeno neznáš to tam?
http://www.nightclubdomino.cz/
http://www.cabaretmayon.cz/

Já z toho mám takový pocit, jako že je to jeden pajzl nebo jeden pasák, ale člověk nikdy neví. Ty děvčata jsou takové... jako by je psi tahali. Nějaké osobní svědectví by nebylo?

PříspěvekNapsal: 01 úno 2012 11:30 
Zelenáč

Robler píše:
Threesome, Vy tam v Táboře máte nějaké nové kluby nebo co to je.
Já tam a do Budějc mám namířeno neznáš to tam?
http://www.nightclubdomino.cz/
http://www.cabaretmayon.cz/

Já z toho mám takový pocit, jako že je to jeden pajzl nebo jeden pasák, ale člověk nikdy neví. Ty děvčata jsou takové... jako by je psi tahali. Nějaké osobní svědectví by nebylo?

Nejsem z Tábora, ale ze Strakonic a tady toho moc není :( A teď jeden night podnik na Volyňský zrušili :(

PříspěvekNapsal: 12 úno 2012 18:20 
Admin Site

Viděl jsem za Vás: http://www.nightclubdomino.cz/
S jedním členem zdejšího auditoria, který nechce být jmenován nickem z důvodů, které ozřejmím, jsme se zastavili v klubu, na který se ptá Robler.
Jde o malý nightclub provozovaný jako bar s obsluhou. Vchod z ulice vede přímo do hlavní místnosti. Počet míst k sezení je asi 25, nízký strop, tyč a bar bez barových židlí. Pasivní větrání. Hygienické zařízení... mno, ale jo. 3 pokoje pro erotické služby, pouze jedna koupelna.
Pokoje i bar na úrovni AAA club and Models, když začínali na Smíchově, prostěradla měněna pro každého zákazníka zvlášť, čas hlídají prostitutky. Žádná ochranka.
Já absolvoval toto: http://www.nightclubdomino.cz/darja abych nakonec zjistil, že začínala před třemi lety v Bigu. Nicméně dobrý, až na tu patrolu, co mi čuměla na prdel (viz níže).

Barman (a možná i šéf) tráví spoustu času tim, že láká kunčafty na víkend do podniku Mayon Cabaret http://www.cabaretmayon.cz/index.html , což se na netu tváří jako dance club, ale je to taky bordel a asi kvalitou o dost výše. Já osobně se nechám zlákat, bo teď kolem Tábora budu chvíli jezdit, ale jestli ten náš kolega, to fakt nevim, páč jsme tam zažili policejní razii a byl legitimován. Já ne, a celej ten zážitek byl tak zvláštní vzhledem k okolnostem, že jsme po cestě zpět začali spřádat konspirativní teorie. Vyhrál pocit, že si majitelovo kamarádi vod fízlů takhle prověřujou návštěvníky odjinud a jeho už tam asi nikdo nedostane.
Takže, kdo chce příští týden se mnou?

PříspěvekNapsal: 13 úno 2012 13:38 
Husar

Děkuju Ti, náčelníku, žes to vzal za mne. Příslušníky jsem si rád odpustil a z toho samého důvodu se nehlásím na Tvůj páteční výlet. Byl bych nový a zřejmě perlustrován. Dej zprávičku, že bych se tam možná někdy stavil.

PříspěvekNapsal: 19 úno 2012 17:40 
Admin Site

Tak, pokračování z minule. Jestliže jsem byl minule (v Dominu) překvapen, tentokrát jsem čuměl.
Strip klub (já bych asi řekl dance cabaret) a hampejz v jednom. V Praze je jen jeden takovej (Darling) a má pětinásobný ceny.
Je to v Táboře, takřka v centru a je to celej barák. Na rozdíl od Darlingu si není nutný trápit hlavinku přemejšlenim co je šlapka a co jen tancuje. Tanečnice si držej dištanc. Ne ovšem natolik, aby nedaly řeč a drink a nedomluvily si soukromej strip. A z těch pěti, který tam byly, jsem na dvě čuměl s vyvalenejma vočima, páč vod dob Nadi jsem něco takovýho neviděl. Obšem jestliže jsem na tanečnice čuměl, tak při pohledu na barmanky (hlavně jednu) jsem ztratil řeč, páč to se nevidí. A když řikám že nevidí, myslim tim tak jednu ze tří set. Byly chvíle, když se v těch průhlednejch minišatech rozkročila nebo vohnula, že by i partě stěhováků dalo práci mne z toho baru sundat.
To samozřejmě neplatí vo holkách, to byl běžnej republikovej průměr, ovšem v množství větším než malé. Dal jsem nějakou místní, říkala si monika, a byla ale kurevsky snaživá. Huba (její) říkala 28, vod pohledu přes třicet, kozy tvrdily, že kolem pětatřiceti a výše, nicméně furt ještě hrála první ligu. Moc dobře sem si zašukal a kámoš, kterej tam byl se mnou vo ukrajince, která ho klofla, řikal to samý a vobsadil mi s ní vířivku. kdo znal v Bigu Annais, věděl by, která uhodila. Narazil jsem tam taky na Brzovu oblíbenkyni Gretu, zbytek byl co republika dala.
Některé z fotek níže jsou moje, zbytek je od majitele (dtto Domino).
Já se tam tutově vrátim a tohle dám i do pražskýho vlákna. Důvody tam.

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 103 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata