home   Blog   Top podniky   Top divky   Devka   Swingers   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 285 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: BRNO priváty, cluby
PříspěvekNapsal: 19 říj 2009 01:29 
Lovec

jebmann píše:

Na jednu stranu me potesilo, ze to co jsem napsal, mi potvrzuje mistni znalec.
Na stranu druhou je to spis k placi. Je mi naprosto zcela jasne, ze pasacka lobby muze byt hodne neprijemna, a proto se ti ani nedivim, ze je ve svem vlakne nechcete. V prazskem vlakne to take zkouseji. Je sice pravda, ze jsou pomerne casto odhaleni, ale presto se stane, ze jim velke procento norniku naleti. Ovsem nezavislym tapinam by se mel pristup povolit, jinak se to nerozzije. A nakonec takova SZ s tapinou muze zachranit cely vecer. Na starem norniku Brno neustale vice upada. Recenzi je snad min jak safranu. S4U si moc nectu, je to tam pro me, ktery chodi jednou za cas, strasne neprehledny. Sexprivat jsem prolezl cely a nic.

úplně Tě chápu, nedá se v tom vyznat, všimni si kolik nenávistných nicků typu Berry, 123456 či jiných číselných kombinací tak je, vyznají se v tom jen ti, co to čtou denně. Norníci jsou v menšině.
A strašně se vše mění, hodně ťapin zdrhlo do Prahy, v Showparku jich nacházím několik.

jebmann píše:
Kurna kam se podely tak krasny holky jako Zorka atd.... Dyt na morave jsou snad nejkrasnejsi holky na svete, studentek je tam taky habadej. Akorat ty informace chybej. A budovat si vlastni databazi tapin, tak jako mam pro Prahu me fakt nebere. Jeste to budovani by nevadilo, ale udrzovat ji zivou je nadnornickej ukol. A to prosim mam naplanovanou cestu do Brna na pristi tyden. Asi si budu muset odstriknout v Praze. Ach jo.

No podivej ted na Agamu. Danny. Kde byla, kdyz jsem ji potreboval.
http://www.agama-seznamka.cz/?Loc=det&Lng=1&Cat=1&Lng=1&Ppg=100&UID=197155&S=5
http://209.85.129.132/search?q=cache:h9U1IilNJS4J:www.agama-seznamka.cz/%3FLoc%3Dadl%26S%3D0+604892310&cd=1&hl=cs&ct=clnk&gl=cz&lr=lang_cs&client=firefox-a

Pozor na Danny, fotka je na 99,9% fake. Nejspíš to bude dříve inzerující Nikki ( Daniela) 722 191 851 , má podobnou postavu, 178cm, věk.., nebyl jsem , ale recenze špatné. Když mohu, tak jdu mimo Brno.

Studentky hlavně na Křížové, Kopečné, ale horší úroveň privátu, postel, matrace toho zažila :-) :-)

PříspěvekNapsal: 19 říj 2009 20:43 
Husar

jebmann píše:
... Na stranu druhou je to spis k placi. .... Na starem norniku Brno neustale vice upada. Recenzi je snad min jak safranu. S4U si moc nectu, je to tam pro me, ktery chodi jednou za cas, strasne neprehledny. Sexprivat jsem prolezl cely a nic.

jebmanne bohužel máš pravdu, dost se to pohoršilo. , S4U je plný pasáků a postarších ku...v, které nemaj do čeho píchnout a tak prudí.

Snad za zmínku by stála Simona, dříve na Kopečné 723 186 472, nyní vystupuje jako Klárka 733 264 424- v privátu Omega

Byl jsem za ní už asi před rokem, nyní zopakoval. Je to velmi pěkná dívka, opravdu přírodní 4ky, ale přístup chladný, neosobní. Docela rychle zvládne Tě udělat a pak konec. To se bohužel se změnou privátu nezměnilo, ale aspoň je tam lepší prostředí než na Kopečné.

PříspěvekNapsal: 23 říj 2009 16:11 
Zelenáč

s tim casem mam podobny zkusenosti jako jebmann.
Dele jen Omega a asi dve dalsi slusny holky, jinak hruza a des.
Dobra pozdni volba pri ceste na Prahu byvala Leona/Aňa, z Bystrca je pak dobrej navrat na D1
:mrgreen:

PříspěvekNapsal: 24 říj 2009 02:26 
Lovec

patejl píše:
s tim casem mam podobny zkusenosti jako jebmann.
Dele jen Omega a asi dve dalsi slusny holky, jinak hruza a des.
Dobra pozdni volba pri ceste na Prahu byvala Leona/Aňa, z Bystrca je pak dobrej navrat na D1

Patejl má pravdu, jednou jsem odcházel od Aňy z Bystrce v 1,30h...
Poměrně dlouho přijímají také Jitka a Miluška na Dornychu, do 23 h určitě, nejsou ale každý den.

PříspěvekNapsal: 24 říj 2009 19:36 
Husar

Ahojte,
Nejaka dnes nebo zitra, co by yla mila, cenove prijatelna nehledela by stryktne na minutu tj. asi privat, kde jich neni jak nas.?
Takovy mazlivy tip.
Piste prosim soukrome na mail, nevim jak casto se sem ted dostanu JohnKey@seznam.cz
Diky.

Předmět příspěvku: Jitka a Miluška 776 154 536
PříspěvekNapsal: 25 říj 2009 18:18 
Husar

Navštívil jsem Jitku, na Dornychu , rohový dům , 776 154 536. Místo není moc anonymní, je to hned vedle zastávky, fůra lidí kolem. . Po zdolání schodů pěkný byt, koupelna, ložnice průměr.
Většinou nepoužívá svoje fotky. Na fotkách vypadá líp než ve skutečnosti.
Jitka má dlouhé vlasy, do rezava, s několika světlými pruhy. Věk bych odhadl kolem 28- 30, neptal jsem se. Prsa skutečně dominují, pevné 4, jinak postava celkově nic moc, 165cm, má kratší nohy, ale je vysportovaná, takže žádné sádýlko.. Cenu má 800 / 1200, vše je s ochranou. Je na ní vidět určitá profesionalita, zřejmě už delší doba této činnosti udělala svoje, dříve byla privát v Alfa pasáži. Tak nějak splnit svoje zadání a konec. Kouření bylo dost nijaké, spíše žádné. Souložení ale naopak docela příjemné, aktivní, změny poloh .. Čas sleduje dost pečlivě, bohužel již od vstupu dole u vrat.
Myslím, že za vyzkoušení stojí, obvláště v době krize :D . Příznivá cena, pěkná prsa, ale přístup spíše slabší, na opáčko to rozhodně není. Ale třeba jiný norník bude mít více štěstí.

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Naposledy upravil rafael dne 19 dub 2010 17:04, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 28 říj 2009 13:00 
Lovec

V pondělí psali na internetu, že zavražděná 65 letá žena v Brně-Komíně poskytovala sexuální služby. Samozřejmě, škoda jejího života, ale nezdáte se v Brně, za ní předpokládám chodili mnohem starší norníci, než tady píšou.

PříspěvekNapsal: 28 říj 2009 15:42 
Lovec

Koniáš píše:
V pondělí psali na internetu, že zavražděná 65 letá žena v Brně-Komíně poskytovala sexuální služby. Samozřejmě, škoda jejího života, ale nezdáte se v Brně, za ní předpokládám chodili mnohem starší norníci, než tady píšou.

To prý byla nějaká Alena - "prostitutčí babička". Doma prý neměla ani vodovod, hygiena se řešila v lavóru, záchod na dvorku. ... Prý i inzerovala v brněnských seznamkách. Já tedy hledám úplně jiný věkový kategorie.
Ale asi měla zákazníky, na jejím vlákně nějaké recenze jsou. Zda měla vražda spojitost s její činností - může být pravda , ale i nemusí.
V každém případě je to tragedie.

toto píše o ní jedna zkušenější ťapinka
Citace:
Dle fotek je to jasně domeček Aleny , několikrát jsem tam byla na kafe a na dvorečku v kadibudce si ,, odskočit ,,. Osobně jsem ji znala - ale ona měla divnou teorii, chodil k ní každý, a když byla bez peněz tak nasadila smluvní ceny blížící se stokoruně .....no co byste taky chtěli, vždyť jí bylo 65 let. Taková prostitutčí babička .No snad je to varování pro ostatní- dávejte si pozor, nedávno jsem seděla v jednom baru, a dva mladíci se domlouvali, že navštíví jeden ,, nejmenovaný privát -adresu sem psát nebudu ,, ale holčina je tam taky sama. a prý ji oberou o prachy.

PříspěvekNapsal: 28 říj 2009 19:23 
Průzkumník

Koniáš píše:

Za ní chodili Tomovi svěřenci. Já jsem ji pouze viděl šlapat chodník na Kounicové ve dvojce s Irenou, další inzerující bezgumka. I to bylo hustý. Tak před 10 lety. Potom asi Alena získala domeček a trhla se.

PříspěvekNapsal: 01 lis 2009 17:44 
Husar

Ahojte, nasel sem tyhle 2 co vypadali do telefonu slusne, zNATE?
http://www.sexprivat.cz/clovek_detail.php?idclovek=119
Hodka 1300 piss od ni bez priplatku hodku predem sydli na Semmilassu.
http://www.sexprivat.cz/clovek_detail.php?idclovek=96
Sara 1000 hodka na Sumavkse dela tez v cene piss.
Znate prosim nekdo?
Jinak testuju tapiny, takze mam jich uz hromadu z Brna obvolanou vcetne cen a udajnych sluzeb, tak kdyby nekoho zajimalo, mohu poslat report.

PříspěvekNapsal: 01 lis 2009 22:47 
Zelenáč

JohnKey píše:
Ahojte, nasel sem tyhle 2 co vypadali do telefonu slusne, zNATE?
http://www.sexprivat.cz/clovek_detail.php?idclovek=119
Hodka 1300 piss od ni bez priplatku hodku predem sydli na Semmilassu.
http://www.sexprivat.cz/clovek_detail.php?idclovek=96
Sara 1000 hodka na Sumavkse dela tez v cene piss.
Znate prosim nekdo?
Jinak testuju tapiny, takze mam jich uz hromadu z Brna obvolanou vcetne cen a udajnych sluzeb, tak kdyby nekoho zajimalo, mohu poslat report.

Sáru neber, je sice levná, ale přístup "rychle se udělej a vypadni". Nikča by mohla být v pohodě, jsou na ni celkem pozitivní ohlasy, taky mám v plánu za ní zajít.

Jestli chceš levnou, na čas nehledící a pohodovou ženskou, zkus Nikol z Joštovy ul. (http://www.sexprivat.cz/clovek_detail.php?idclovek=133).

Pokud chceš mladší, tak pohodová holka je Natálka, o které píše Vulcan na první straně tohoto vlákna. Dřív pracovala na Skorkovského, teď by měla být v Mlýnské. Ale už hodně dlouho jsem neviděl její inzerát, tak nevím, jestli ještě dělá.

PříspěvekNapsal: 02 lis 2009 03:17 
Lovec

X-Man píše:
Sáru neber, je sice levná, ale přístup "rychle se udělej a vypadni". Nikča by mohla být v pohodě, jsou na ni celkem pozitivní ohlasy, taky mám v plánu za ní zajít.

Jestli chceš levnou, na čas nehledící a pohodovou ženskou, zkus Nikol z Joštovy ul. (http://www.sexprivat.cz/clovek_detail.php?idclovek=133).

Pokud chceš mladší, tak pohodová holka je Natálka, o které píše Vulcan na první straně tohoto vlákna. Dřív pracovala na Skorkovského, teď by měla být v Mlýnské. Ale už hodně dlouho jsem neviděl její inzerát, tak nevím, jestli ještě dělá.

X-Man, JohnKey,
na Mlýnské děvčata moc neinzerují, ale dělají. Natálka a Terezka pravidelně, ostatní spíš občas. Natálka je fakt pohodová, pěkná holka.
Rovněž potvrzuji Nikol z Joštovy. Starší, ale docela zachovaná, celá akce je v klidu, pohodě, bez časového pressu.

PříspěvekNapsal: 06 lis 2009 18:47 
Husar

Po dlouhé době jsem navštívil opět Katku 720437608, Provazníkova ulice.
Hodně se pokazila, už to není to hravé koťátko, asi ji poznamenala značná frekvence kunčoftů. Pro tak mladou holku - 19 let, je to nářez, dělat skoro furt.
Domluva na termín taková - tak jo.., přijeď.. dívka tmavovláska, prsa 3, ale bez chutí, bez života. Půlhodina 900 Kč, nastaví se , jak norník požaduje, ale celkově pro mne zklamání. Před rokem to byla docela jinačí dívka.

Předmět příspěvku: SOŇA Provazníkova 776 814 827
PříspěvekNapsal: 07 lis 2009 01:23 
Lovec

Soňa se po delším čase objevila - nyní je na Provazníkové, a má telefon 776 814 827.
Domluva po telefonu byla velmi vstřícná, bezproblémová. Slečna nepracuje stále, ale zastihnout se dá i o víkendu, vše záleží na domluvě. Fotka, která je na sexprivat.cz není její.

Soňa je hodně štíhlá dívka, dá se říci -hubená. Prsa má slabé jedničky,ale velmi pěkné vzrušivé bradavky, útlý pás, hodně malá prcka. Má velmi příjemný projev, je to docela pěkná blondýnka s vlasy po ramena, hnědé oči, nosí brýle. Má kolem 25 let. Nikam nespěchá, čas sleduje jen velmi okrajově. Dá se s ní mluvit o všem možném, má inteligentní projev.
Privátek Provazníkova má celkem známý interiér s nepříliš pěknou koupelnou a celkovým zázemím, to jsou ale známé věci. Soňa má svůj "mini"kamrlík, oddělený zasuvnými dveřmi, takže diskrétnost je tam dosti mizivá.
Vlastní akci hodnotím velmi pozitivně, děvče je to mazlivé, přítulné, orál i sex s ochranou rozhodně nadprůměr. Cena 800 půlhodina, 1200 hodina.
Určitě se dá uvažovat o opáčku, zejména kvůli milému přístupu.
Kdo má rád kypré, prsaté holky, tak ten ať nechodí.

PříspěvekNapsal: 08 lis 2009 17:59 
Husar

Ahojte,
Tak zatim obvolavam holky, pak sem hodim cisla a co sem se o nich do telefonu dozvedet, at to mate easier.
Ale opravdu v Brne nikdo nema rad piss, nechci jit na slepo i kdyz ode me to zni asi blbe, ale normalne to pouzivame i mezi sebou.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 285 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata