home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 289 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: BRNO priváty, cluby
PříspěvekNapsal: 07 zář 2009 20:51 
Lovec

transfer z Norníka - abych trochu rozpumpoval zdejší vlákno, přetahuji některé své recenze z Norníka.

recenze leden 09
Citace:
Nedávná návštěva v mrazivém podvečeru.
Velmi mladá, pěkně formovaná dívka Katka, 18-19 let, cca 173cm, tmavší vlasy na ramena. Telefonické domluva bez problémů, navigace na privát ulice Křížova. Katka přišla otevřít v atraktivním ohozu, mně, promrzlého to hned zahřálo již od pohledu. Na privátu asi 4 děvčata, byt s kuchyní, koupelnou - dispozice bytu trochu nešikovná, do sprchy se musí přes celou chodbu. Samotný pokoj - zcela profunkční, letiště už něco zažilo..

Katka , při svém mládí velmi přítulné děvče s pěknými prsy3, krásná jemná voňavá pokožka. Trochu je při těle na břiše, na stehnách, v tomto věku to nijak nekazí dojem. Má ráda hlazení, ráda vše opětuje, docela sex prožívá, ale nijak nepřirozeně.
Příjemný nenucený přístup, kouření 1-2, sex 1, ráda mění polohy, celkově velmi příjemně strávená hodina - 1500 Kč (půlhodinka 1000), jako všechny na tomto privátu vše další za příplatek, O bez, atd - nevyužil jsem. Bez problému se zvládly dvě čísla. Dobu sleduje jen velmi okrajově, spíše pod dojmem kontroly zvenčí.
Celkově se dá velmi doporučit, obzvláště v tom aktuálním brněnském prostředí.

Pozn. t.č. je na Provazníkové, stále ale drží ceny 1000/1500 - jako snad jedina v tom privátu.
Obrázek

Naposledy upravil vulcan dne 07 zář 2009 21:30, celkově upraveno 2

PříspěvekNapsal: 07 zář 2009 20:51 
Lovec

leden 09
Citace:
Ještě jedno upozornění.
Před návštěvou Katky jsem byl domluven na návštěvu slečny Leničky 732 736 979 údajně 20let 165cm prsa3. Telefonem zastižena snadno, zvonivý jasný hlásek, navigujíci na privát poblíž Hotelu Slovan - na Cihlářskou ulici. Domluva jasná na 19h, ( ceny půlhodina 700, hodina 1200), konkrétně domluva na hodinu služeb. V určenou dobu, cca 18,55 marné telefonování asi 3x, po 15 minutách obsazovací tón.
Docela neseriózní jednání. Cave !

Obrázek

Předmět příspěvku: Sandra z privátu Čápkova
PříspěvekNapsal: 07 zář 2009 20:57 
Lovec

leden 09,
Citace:
kralevic
Sandra 1, 2, 3 je jiná Sandra než jsi se ptal na minulé stránce. Je pravda, že je typem podobná Sandře z Tyršové.
Tato Sandra 1,2,3 je z privátu Čápkova. Mimochodem jsem Ti ji posílal SZ před časem .
Sandra - Čápkova ulice 603 776 526 nebo 605 718 684- je žena skutečně na úrovni, 35 let, ale velmi zachovaná, hodně o sebe pečuje v tom dobrém slova smyslu. Je původem z jižní Francie, má černé dlouhé vlasy, prsa slušné silikony, pěkná postava, štíhlá. ráda si vezme na sebe pěkné prádlo, podvazky. Je s ní inteligentní debata.
Dobrý přístup, předehra, kouření, sex opravdu dobrý zážitek. Cena 1000/1500, čas sleduje jen velmi orientačně.. Má dost stálých klientů.
Mám pocit, že jsem ji už jednou recenzoval, nechce se mi teď to hledat, určitě stojí za to se o ní zmínit ještě jednou.

Obrázek

Předmět příspěvku: Dáša Dukelská 776 559 152
PříspěvekNapsal: 07 zář 2009 20:59 
Lovec

leden 09, nyní sídlí na Krkoškové, Černá Pole
Citace:
Dáša t.č. Dukelská ulice (dříve Tučkova, Merhautova..). 776 559 152, někdy 773 278 530. Také velmi pěkná panička, cca 31 let, krásné dlouhé vlasy, moc pěkná v obličeji, dlouhé nohy. Prsa č.4 silikony. Na břiše trochu strie po dětech, ale celkově velmi pěkná, asi 170cm.
Je dost upovídaná, je taková bezprostřední. Kouření průměr, sex perfekt, umí to, hodnotím 1. Cena 800půl hodiny, 600 rychlovka, hodina 1300.
čas sleduje jen velmi orientačně.
Občas má takové netradiční upoutávky: typu - Ahoj hledáš přátelskou dušičku s kterou bys šel na koupaliště nebo na výlet ?
Myslím, že je lepší s ní jít do postele.
Fotka není moc kvalitní, ve skutečnosti spíš hezčí.

Obrázek

PříspěvekNapsal: 07 zář 2009 21:06 
Lovec

únor 09
Linda, t.č. Skorkovského, už zase funguje.
Citace:
Linda byla dříve Silvie, ještě dříve Diana. Není už úplně mladá, jak je psáno, ale vypadá tak. Hodně recenzí na ni bylo špatných - typu "nafukovací panna", ale osobně si ji chválím, podobně jako brnak. Opravdu téměř nemluví.
Nicméně, byl jsem za ní před několika dny a říkala, že definitivně končí . Odjíží za přítelem . Takže asi jen do konce února.
K rozhodnutí končit ji (prý) přiměly hlavně ne zrovna košer praktiky v tomto odvětví v Brně. . snad nemusím rozvíjet... lobbing předražených ťapin.
S ní je tam Nicol, krev a mlíko slečna, taky příjemná, má nově odbarvené vlasy, ta má prý taky končit..

Obrázek

Předmět příspěvku: Michelle - Míša 737 912 840
PříspěvekNapsal: 07 zář 2009 21:09 
Lovec

únor 09
Michelle - Míša 737 912 840 - Merhautova privát.
Dívka docela pohledná, odbarvená blond, střední postava, pěkná prsa 2-3, kérky na dekoltu, štíhlá. V telefonu i v reálu trochu chování hrubší až přidrzlé, nejspíš neměla náladu. V té době tam dělala na tomto privátu Lenka, která takové nepříjemné prostředí vytvářela a silně podporovala, včetně relativně vysokých cen 1000/1500 vzhledem k úrovni tohoto privátu.
Ve stejném privátu určitě lepší je Lucka 732 336 467 .

Předmět příspěvku: Linda 607 730 544
PříspěvekNapsal: 07 zář 2009 21:13 
Lovec

duben 09
Pěkný jarní den přeji !
Takové počasí přímo nutí k noření, tak jsem vyzkoušel slečnu Lindu, t.č. privát na náměstí Svobody, dříve byla na Palackého.

Domluva telefonem bez jakýchkoliv problémů, zaparkovat se musí samozřejmě trochu dál a dojít pěšky. Privát je uvnitř obchodního domu , ale velmi dobře zamaskován, výtahem se vyjede do 6p., pak velmi moderní byt.
Lindě (607 730 544) je 19 let, měří 163 cm, prsa3, pěkné tmavé vlasy s takovým fialkovým proužkem. Je to holka krev a mlíko, trochu silnější stehna, mohutnější ramena, v tomto věku se ale určitě menší nedostatky skryjí, velmi pěkná v obličeji. Půl hodiny 800/ hodina 1300, vše dělá s ochranou.
Má přívětivý přístup hned zpočátku, je to holka z Moravského Slovácka, společná sprška v krásné velké koupelně, už ve sprše mazlení, líbání. Pro detailisty - krásný velký ručník s aviváží.
Pokoj je rovněž velký, pěkně prakticky upravený, výhled z okna taky impozantní .
Lepší výhled je ale na Lindu. Příjemný přístup a mazlení přetrvává, nechá na sebe šáhnout, pěkně přirozeně zvlhne. Kouření s gumou moc neumí, ale klasika, měnění polohy je v pohodě. Docela si sex sama užívá, zvládli jsem 2 vyvrcholení s menší přestávkou, vyplněnou intenzívním drážděním jejího bodu G .
Celkově se dá říci, že to byla velmi příjemná půlhodina, či spíše takových 40 minut. Nikam nespěchala.
Na privátu je tam společně s 19 letou slečnou Angelikou - Slovenkou, 19 letou blond Viki, a jednou starší - kolem 35-40 let. Všechny tři 19 leté slečny přešly do tohoto privátu z Palackého 32. Stávající místo působení si velmi pochvalují.

Obrázek

PříspěvekNapsal: 07 zář 2009 21:14 
Lovec

duben 09
Další jarní zanoření..
Slečna na Agamě se objevila poprvé, tak jsem to prubnul. Telefonická domluva v pohodě, rychlá .

Fotka na Agamě tedy spíše neodpovídá. Nechci tím říci, že by byla slečna škaredá, ale je zkrátka jiná nebo fotka zkresluje.
Vyšší, robustní typ, pohledná slečna, asi 178cm, tmavé vlasy po ramena, velmi pěkné prsa trojky, pevné, tak do ruky, je trošku při těle, větší bříško, silnější stehna.
Trochu typ Nikol z Letní, ale daleko horší přístup než ta jmenovaná. Ne, že by se nesnažila, ale byla celá taková otrávená životem.
Dojíždí do Brna , dnes byla poprvé.
Sprška, trochu mazlení, orál s kondomem - orál neumí, jen pocucává a přihoňuje.
Sex s ní byl takový jalový, pořád mluvila o všem možným, nesouvisejícím se sexem, její osobní problémy ..
Na Provazníkové v té místnosti vzdálenější od koupelny je hrozná postel, s takovou prohlubní mezi matracemi, tak jsme do té díry pořád padali.. cena 1300/hod.
Takže - dá se vyzkoušet, na opakování to není.
Obrázek

Předmět příspěvku: Natálka, Skorkovského 731 892 485
PříspěvekNapsal: 07 zář 2009 21:20 
Lovec

červen 09 -
Slečna Natálka, Skorkovského privát, dříve byla na Křížové. Nyní je na privátu Mlýnská.
Beproblémová domluva telefonem 731 892 485, příjemná již v telefonu.
Privát v klidné ulici v Židenicích.
Natálka je blondýnka, 21 let, hnědé oči, pěkná vysoká postava, prsa přírodní 4 pevné, není žádná vychrtlina, je veselá, přívětivá. Privátek je v 1.patře, trochu starší koupelna, ložnice s letištěm a rotopedem .
Natálka patří k mladým dívkám, ale už dobře ví, co znamená příjemný sex. Pěkné sexy prádelko, svádivé pohyby a chování, pak kouření, klasika, zezadu, střídání poloh. Má krásnou, voňavou kundičku, pěkně vzrušivou. V hodince jsme v pohodě zvládli 2 čísla a ještě si pěkně popovídali a zasmáli. Líbání vyplynulo nějak přirozeně, i když říkala, že většinou to nepraktikuje. Čas sleduje, ale nijak nehrotí. Druhé číslo jsme zvládli, fotbalovou terminologií, v nastaveném čase .
Nejspíše se bude stěhovat na jiný privát, rovněž v Židenicích.
Určitě se Natálka dá doporučit. Na tu bídu, co v poslední době v Brně je...

Předmět příspěvku: Dáša 721 589 782 Privát Omega
PříspěvekNapsal: 07 zář 2009 21:26 
Lovec

srpen 09 Privát Omega, na náměstí Svobody.
Slečna Dáša 721 589 782, asi 22 - 25 let, vysoká asi 175cm, štíhlá, hnědé vlasy po ramena. Pěkné, dlouhé nohy, moc pěkný zadeček, malá prsa 1, jemná pleť.
Velmi příjemná na domluvu, i přístupem. Domluva na hodinku, společná sprška s předehrou už v koupelně. Ťapinku nedělá dlouho, jen asi měsíc, je dost telesně vnímavá, mazlivá. Vše dělá s ochranou. Orálek jsme vynechali, protože předehra byla dost intenzívní, tak hned přímo klasika . pěkně si to užívala, nebylo třeba gelu.. zvládli jsme v pohodě 2 čísla, čas nesledovala, bylo už po půlnoci, nikam jsme nespěchali .
Pro detailisty, v obličeji není úplně prvoplánová krasavice, má trochu vadu řeči, ale v posteli to tak nevadí . Naopak pro dolňáky - má krásnou štíhlou postavičku, pěknou, jemnou ku...ičku, a krásně přirozeně zvlhne
Obrázek

PříspěvekNapsal: 07 zář 2009 23:20 
Lovec

czaryfuck píše:
Nazdar Vulcane,
pěkne jsi to tady rozjel, jen tak dál.Konečně se dnes začalo něco dít i na Moravských vláknech. A co ta Iva, jak jsem se dotazoval? zažil jsi ji, nebo už je to dávná historie?
- kde je konec holčině,která si říkala Iva? Byla v Komárově za Dornychem, ulice za mostem v paneláku někde ve spodním patru. Byla to taková blonďatá samice - tenkrát pře 5 lety věkově okolo 25 let. A hlavně krásné velké kozy s dobrou postavou. Podle přízvuku byla někde ze Slovácka. V bytě pouze provozovala živnost,ale bydlela jinde. Pak nenávratně zmizela a zrušila i tel. číslo. Začínalo 776...
Kdyby to znovu někde rozjela a ty jsi o ní něco věděl, tak dej vědět

ahoj czaryfuck,
co vím, tak ten privát v Komárově za Dornychem už dlouho nefunguje, já tu Ivu neznám. Samo nelze vyloučit, že se přejmenovala a někde působí, ale nic mne nenapadá. Funguje privát Dornych, ale to je starej barák.

PříspěvekNapsal: 08 zář 2009 09:11 
Lovec

Brno základní informační údaje o slečnách na http://www.sexprivat4foryou.cz , ale jen údaje mezi recenzenty je plno pasáků a slečen sami na sebe píšou. Navíc si myslím, že by tady v Brně měl být moderátorem vulcan, jako domácí.

Předmět příspěvku: Re: Linda 607 730 544
PříspěvekNapsal: 08 zář 2009 10:43 
Veteran

vulcan píše:
duben 09
....tak jsem vyzkoušel slečnu Lindu, t.č. privát na náměstí Svobody, dříve byla na Palackého.
Domluva telefonem bez jakýchkoliv problémů, zaparkovat se musí samozřejmě trochu dál a dojít pěšky. Privát je uvnitř obchodního domu , ale velmi dobře zamaskován, výtahem se vyjede do 6p., pak velmi moderní byt.
Lindě (607 730 544) je 19 let, měří 163 cm, prsa3

Obrázek

Prsa 3 :nenene:
To by muselo mít 98procent ženskejch nulky
To jsou poctivý pětky :yesyes:

Předmět příspěvku: Re: Linda 607 730 544
PříspěvekNapsal: 08 zář 2009 11:32 
Lovec

vulcan píše:
...tak jsem vyzkoušel slečnu Lindu, t.č. privát na náměstí Svobody, dříve byla na Palackého.
Lindě (607 730 544) je 19 let, měří 163 cm, prsa3

Uživatel píše:
Prsa 3 :nenene:
To by muselo mít 98procent ženskejch nulky To jsou poctivý pětky :yesyes:

Uživatel
měl jsem je v rukou..., to dělá trochu to prádlo.., max 4.

PříspěvekNapsal: 08 zář 2009 11:39 
Lovec

czaryfuck píše:
Jsem taky pro Vulcana. Nemá stejně jako já rád převlečené pasáky za norníky.Navíc má Brno velmi dobře zmapované. Jestli máš Vulcane zájem, napiš Loskutakovi a určitě nebude problém.

Koniáš, czaryfuck, díky za důvěru. Převlečené pasáky fakt nemám rád.
Napíšu Loskutakovi , snad to nebude časově náročné, to moderování. Jen Brno.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 289 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata