home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jižní Čechy
PříspěvekNapsal: 04 pro 2009 14:30 
Zelenáč

Nedá mi to, abych se s vámi nepodělil o zážitek, i když několik měsíců starý (srpen 2009).
Stalo se na E55 za Kaplicemi na malém parkovišti u Skoronic. Zastavil jsem, došel si na WC, naoko prohlédnul stánky vietnamských spoluobčanů a došel zpět k autu. Venku stály 2, jedna poměrně pěkná mladá a bílá. Opodál cigna cca 30 let, mírně oplácaná. V motorestu byly další a zdálo se mi, že u stolku sedící bačové regulují počet venku stojících...
Kývnul jsem na mladou a jali jsme se vyjednávat o cenách (také proč ne, když jsme stáli na tržišti, že). Prý kouř za 500 a komplet za 1000. Po chvilce dohadování kdy holka slevila na 700 "za vše" jsem jí nabídnul 600. Uraženě odešla... Opodál stojící Eržika (vše musela slyšet) přispěchala a že těch 600 bere. Normálně bych do toho nešel, ale tak nějak "na truc" říkám fajn a Eržiku jsem naložil. Když jsme s Eržikou odjížděli, mladá mi vztyčeným prostředníčkem popřála dobrý šuk. :yesyes: Eržika cestou (někam za chatovou kolonii) rozebírala, jak je mladá blbá, ža si kvůli stovce nechá ujít kšeft. Eržika mne zavedla k odbočce do lesa, kde ale stálo jiné auto a z okýnka koukaly vyjevené oči jiného norníka. 8-O "Jé, tady je obsazeno" řekla Eržika a jeli jsme dál. Asi 2km od parkoviště, za postední chatkou u zákazu vjezdu se šlo na věc. Pokouření (chtěl jsem s), na akci jsem Eržiku opřel o auto a bral ji zezadu, pak jsem si ji posadil na sedadlo a dokončil to zepředu. Ve chvíli, kdy jsem si natáhl kalhoty okolo projela rodinka na kolech - stál jsem na začátku cyklostezky... 8-O Eržiku jsem odvezl zpět a se smíšenými pocity pokračoval v cestě. Po dalších asi 3 km jsem odbočoval na Rožmitál na Šumavě a na z odbočky odjíždělo vozidlo PČR. Hoši se loučili s dvěma supr holkama. Mladá z předchozího parkoviště proti nim byla šmudla. Kozačky, lesklé sukýnečky,jedna blond, druhá brunetka. Opravdu výstavní kousky. Z nedostatku času jsem nezastavil a mazal dohnat ztracený čas. Ale příště si asi tuhle trasu nejdřív projedu tam a zpět. :cry:
Ale dodaný adrenalin stál za to..... :smile:

Předmět příspěvku: Re: Jižní Čechy
PříspěvekNapsal: 11 dub 2011 23:33 
Průzkumník

jezdím teď poměrně často po e55 nakaplice a dvořiště a musím říct, že v poslední době (i zabílého dne) narážím na fakt pěkné baby. vezu manželku a rodinu a přesto se snažím zaostřit na ně a aspoň něco z nich pro sebe zaznamenat. s přicházejícím jarem jsou vyzývavěji oblečené a některé jsou fakt výstavní. nemá někdo nějaká fota z této trasy?

PříspěvekNapsal: 18 dub 2011 19:26 
Průzkumník

Když zastavíš, shledáš, že to s tou krásou není tak horké, jako to vypadá na dálku. Já zastavil, podíval jsem se, natáhl odér a prošlápl jsem pedál až na podlahu.

PříspěvekNapsal: 23 dub 2011 01:47 
Průzkumník

milej píše:
Ve chvíli, kdy jsem si natáhl kalhoty okolo projela rodinka na kolech - stál jsem na začátku cyklostezky... 8-O
takové věci znám :mrgreen: o to je to pak pestřejší... :smile:

milacek píše:
jezdím teď poměrně často po e55 nakaplice a dvořiště a musím říct, že v poslední době (i zabílého dne) narážím na fakt pěkné baby. vezu manželku a rodinu a přesto se snažím zaostřit na ně a aspoň něco z nich pro sebe zaznamenat. s přicházejícím jarem jsou vyzývavěji oblečené a některé jsou fakt výstavní. nemá někdo nějaká fota z této trasy?
tak to se máte, já do JČ nejezdim skoro vůbec, ale často jsem teď zase v Plzni, která bejvala před x rokama super, tak dneska je to jedna velká hrůza... :omg:

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata