home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Dementi co neumeji cist !!
PříspěvekNapsal: 24 zář 2009 02:16 
Ťapka

Nemuzu jinak ale musim to napsat.Tyka se to jen ojedinelych hnupu co tak jednaji. :smile:
Tady napsal rafael,ze vydupavam s muzskyma a jsem proti nim,neni to pravda, :ne: je to jen podle toho jak si kdo zaslouzi.A ujistuji ze to nejsou zadni nesmeli muzi!
Myslim si ze kazdy umi cist,jeste mu reknu co vse poskytuji a za kolik, ten chuj prijde a chce po mne neco jineho nez jsme se dohodli. :ne:
Muze mne vytocit, jak hraje na mne smecko,uvedomte si ze ne kazda,ma misto mozku nasrane. :ne:
Tak prijde vse je domluvene a tak ho zavedu na pokoj.Slikne se odejde do sprchy a pak pozaduji penize. :omg:
Musim to napsat,chuj mi rekne ze vetsinou je na cestach a ze nema dost penez u sebe,zda by mi nestacilo na hodinu 400 kc a ze mi udela masaz celeho tela za protisluzbu.At jde do prdele :kissma:
Rikam,aha tak ty nemas na sluzby ale asi nemas ani na sprchu.Uz nevis jak mas setrit za vodu?Prijdes a reknes ze vice nemas a to jsi nemohl rici drive?
Tak podle rafaela ja jsem ta spatna a on je ten dobry. :omg: No pokud jeda stejne jako on a nekteri jemu podobni,tak to chapu.
Tohle jsem kritizovala a neznamena ze jdu za penize ze budu smlouvat. :nenene:

Ty ktre chodi za penize,vedi dost o takovych hnupu.Delaji ze sebe jaci jsou to inteligenti a chytraci a pritom jsou to ubozaci.Vzdyt se sami zesmesnuji ale mysli si ze s nami vydupou,ze jim to vse sezereme.Mozna se mu to povedlo u nejake co je na ulici, ale musi si vybirat ktere to nabidne a ne kazda mu to sezere.

Tady jiste to budou cist Nornici,predem upozornuji ze ne vsichni jste takovi.Ale nebudte presvedceni ze nejsou kreteni.Tak jako jsou metly a svine zenske tak je to i u muzskych a to by jste se divili !!

Předmět příspěvku: Re: Dementi co neumeji cist !!
PříspěvekNapsal: 24 zář 2009 09:17 
Admin Site

Mima, to byla mejlka (Tvoje). To se nějakej bezdomovec potřeboval vosprchovat.

PříspěvekNapsal: 24 zář 2009 09:47 
Kmet

Mima,

tak to zaveď jako novou službu. Za 400 Kč se může osprchovat, namydlit, případně "vymydlit" a jako bonus, ať ještě umyje nádobí. :-)

PříspěvekNapsal: 24 zář 2009 12:44 
Lovec

lepší by bylo uklidit rovnou celý byt ne :hopp:

PříspěvekNapsal: 24 zář 2009 13:18 
Lovec

Technická: Ťapiny ťapinám, tak je klidně Mimo vymeť. Jinak máš samozřejmě pravdu.

PříspěvekNapsal: 24 zář 2009 14:08 
Kmet

I s Koniášem! :yesyes:

PříspěvekNapsal: 24 zář 2009 15:08 
Ťapka

Yanek:Nevypadal na bezdomovce,budis mel mi to rici a navic bych ho jeste umyla a zadara.
To jednou mne zastavil bezdomovec a ze ma hlad,zda bych mu nedala na jidlo.Rikam dobre,ja ti koupim polevku,souhlasil.No ale jak jsem s nim cekala ve fronte ze mu ji koupim,najednou ze by si dal i vepro knedlo. :smile: :smile:
Tak mu rikam,hele jak se ti nelibi ,bez si dal zebrat a nehrej divadlo na mne.Radeji ztuichl jinak by nic nemel. :crazy: :crazy:

Opravdu,nekdy je to horor, ale to prave nechapu ze se tak nekteri ztrapnuji a mysli si ze z nas udelaji blbce ale pritom sebe zesmesnuji. :-)

grennhorn: vis beru dost veci z humorem.Jenze ted si vezmi ze mi volas a chces prijit,ja ti reknu ze budu volna za hodinu.Ty ovsem nebudes cekat,nebot tva hadice je nedockava a ma chut hned.Ja tebe odmitnu a pak zjistim co mam u sebe za hnupa.V ten moment bych mu zastrcila feferony do :kissma: aby co nejdrive vypadl.O tuhle situaci jde,ze jsem prisla o solidniho klienta a debilovi se venuji.Kdyz mi nikdo nevola beru to s humorem a pak si delam z neho vola jak si zaslouzi. :crazy:

PříspěvekNapsal: 24 zář 2009 15:37 
Husar

Hele MIMO, to je tvoje "nadělení" na tom avataru?

PříspěvekNapsal: 24 zář 2009 15:50 
Ťapka

bagrysta:Vis to mas tak,jsou ruzni lidi,nekomu staci malo a nekdo chce mnoho.A pak ta zvedavost,byla fronta ja se postavila,ne 1x ale 4x a tak jsem dopadla. :crazy: Ja nevedela co rozdavaji,pak uz bylo pozde a ted to musim stale nosit :crazy: :crazy: :crazy:

Jo az si nasetrim na plastiku zbavim se toho bremene :yesyes:
Tak mi neco pridej !

PříspěvekNapsal: 24 zář 2009 15:57 
Husar

Počkej-počkej...to já nemam vubec žádný výhrady. Právě jsem chtěl udělovat pochvalu(pokud ta fotka není vycuclá z netu). Přece bys tu nádheru neničila?!

PříspěvekNapsal: 24 zář 2009 16:04 
Ťapka

bagrysta píše:
Počkej-počkej...to já nemam vubec žádný výhrady. Právě jsem chtěl udělovat pochvalu(pokud ta fotka není vycuclá z netu). Přece bys tu nádheru neničila?!

Ale jiste nic nerikam,a neurazej moji inteligenci :nenene:
Jsem nazoru jednoho,bud nebudu davat zadnou fotku a nebo pokud ano,jen a jen vyhradne co je moje. :yesyes: Nebudu tady delat nekomu reklamu,jak by to vypadalo,byla bych sama proti sobe.Neeeee je to meeeeeeeeeeeeee a jenom meeeeeeeeeeeee!!!!! :crazy: :crazy: :crazy:

Ale je to i ma zbran,pokud neni nekdo hodny pak muze mit i potize ve stylu zlomeni klicni kosti :smile: :crazy: Sranda musi byt ze?

PříspěvekNapsal: 24 zář 2009 16:11 
Admin Site

bagrysta, Ty vidíš kozy zepředu. Ale už nevidíš tu nůši s cihlama, co musí nosit na zádech aby nepřepadla. Vole, ty když v zimě uklouzneš, tak to možná ustojíš. Ale představ si chodník s kopce a Mimu, jak uklouzne! To bude něco jako jízda na pneumatikách! Ta by se taky už nikdy nemusela zastavit! :smile:

PříspěvekNapsal: 24 zář 2009 16:16 
Ťapka

Yanek píše:
bagrysta, Ty vidíš kozy zepředu. Ale už nevidíš tu nůši s cihlama, co musí nosit na zádech aby nepřepadla. Vole, ty když v zimě uklouzneš, tak to možná ustojíš. Ale představ si chodník s kopce a Mimu, jak uklouzne! To bude něco jako jízda na pneumatikách! Ta by se taky už nikdy nemusela zastavit! :smile:

Hele poslys,zadne cihly uz nenosim.To bylo kdysi jak jsem potrebovala na stavbu domku :wink: Ja chodim vzprimene a kdyz spadnu tak mne to odrazi,mam lehke pristani a lehci vstani.Ale pokud by jsi byl semnou a tohle mi rekl,tak se pritulim,reknu nadechni a bylo by to tve posledni vydechnuti,tak si dej bacha :crazy: :crazy:

PříspěvekNapsal: 24 zář 2009 20:35 
Admin Site

Já tady vítám všechny ty, kteří tady nebudou dělat bordel.

PříspěvekNapsal: 24 zář 2009 20:46 
Ťapka

Loskutak píše:
Já tady vítám všechny ty, kteří tady nebudou dělat bordel.

Nespletl sis mistnost?Nejsme ve snemovne a nepises k poslancum!Tady je vse vporadku vitej brouku mezi nama:crazy :crazy: :crazy:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 109 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata