home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 04 lis 2009 00:20 
Husar

Šoupálek píše:
Pro ťapiny, které hledají placený sex:
http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce ... .spolecnik

Recenzička by potěšila..........

Teda co Ty všechno po nocích nečteš. :smile: :smile: .
To se asi Angele nebude chtít až do ústeckého kraje.
I když možná že zde platí Vrchlického ...... "Za trochu sexu šla bych světa kraj, šla s hlavou odkrytou a šla bych bosá, šla v ledu – ale v duši věčný máj, šla vichřicí ..... :yesyes: :yesyes: :yesyes:

PříspěvekNapsal: 04 lis 2009 00:26 
xw3c
Hm, napsal jsem to z vypočítavosti, pravda.
Myslel jsem, že mě přidá na béňo, až tam zas vyrazím.
Že pojedeme spolu....

Naposledy upravil Šoupálek dne 02 dub 2010 21:05, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 04 lis 2009 00:55 
Admin Site

velkyprcek, hlavně nezačni s Jeníkem Ratkinem! Někdo by se toho moh chytit! :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 04 lis 2009 01:08 
Husar

Yanek píše:
hlavně nezačni s Jeníkem Ratkinem! Někdo by se toho moh chytit! :mrgreen:

Asi to bude něco z nornické mytologie, takže se nechytám.
Ale pokud by se někdo chtěl odpoutat od povrchního sexu, tak je Šrámek dobrým uspávačem :-)
http://gawaen.blog.cz/0511/frana-sramek

Naposledy upravil xw3c dne 02 dub 2010 17:40, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 04 lis 2009 01:13 
Admin Site

velkyprcek, Ty neznáš Stříbrný vítr? Proboha, co Vás v té škole učili? :omg:

PříspěvekNapsal: 04 lis 2009 01:26 
Husar

Znám samozřejmě, i ten film jsem párkrát viděl, jen jsem nechápal proč zrovna Ratkin je tu na indexu, když je tolik jiných krásných postav. :wink:
Třeba Chlestakov, Myškin (prekrásnyj čelavjek, no idiot), Korčagin, Meresjev ....

PříspěvekNapsal: 04 lis 2009 01:31 
Admin Site

velkyprcek, není na indexu. Jen jsem si představil CO všechno by si moh dát do avataru Šoupálek, kdyby se toho chyt...
A když už, což od podlahy? Naina Kyjevna Gorynyčová?

PříspěvekNapsal: 04 lis 2009 01:49 
Husar

Yanek píše:
není na indexu. Jen jsem si představil CO všechno by si moh dát do avataru Šoupálek, kdyby se toho chyt...
A když už, což od podlahy? Naina Kyjevna Gorynyčová?

Takové jednoduché otázky (pro přítele Gůgla) :yesyes:
Je zmíněna na straně 37 knihy "Pondělí začíná v sobotu" bratří Strugackých :happy: :happy:

Naposledy upravil xw3c dne 06 dub 2010 15:29, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku: Omlouvám se za OT.....
PříspěvekNapsal: 04 lis 2009 03:33 
Ale no tak, pořád, kluci nechte toho. Vůbec vám nerozumím, někteří jste moc velcí eurointoši.
Raději se zasmějeme...

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

PříspěvekNapsal: 04 lis 2009 07:08 
Zelenáč

yanek, vidím, že máš sci-fi, jak se to nazývalo v době kdy to vyšlo, načtenou, včetně sovětských autorů, chválím.

PříspěvekNapsal: 04 lis 2009 09:12 
Admin Site

jagos2, Naina Kyjevna je reminiscence Strugackých na draka Gorynyče z jedné ruské básně. Já to vzal oklikou. Jinak, na ruských autorech jsem vyrůstal a "Baladu o pluku Igorově" jsem znal dřív, než J.M. Trosku

PříspěvekNapsal: 04 lis 2009 11:19 
Zelenáč

velkyprcek píše:
Šoupálek píše:
Pro ťapiny, které hledají placený sex:
http://profil.lide.cz/profile.fcgi?akce ... .spolecnik

Recenzička by potěšila..........

Teda co Ty všechno po nocích nečteš. :smile: :smile: .
To se asi Angele nebude chtít až do ústeckého kraje.
I když možná že zde platí Vrchlického ...... "Za trochu sexu šla bych světa kraj, šla s hlavou odkrytou a šla bych bosá, šla v ledu – ale v duši věčný máj, šla vichřicí ..... :yesyes: :yesyes: :yesyes:

tak to by sla uplne jinam.... :mrgreen:
sla v uhli, porad v uhli a v podobnym bordelu...
a hele ustecky kraj
:mrgreen:

to ze dosla bez kloubouku, bez bot a samozrejme bez penezenky, mobilu atd. by sedelo. :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 05 lis 2009 11:56 
Průzkumník

Yanek píše:
jagos2, Naina Kyjevna je reminiscence Strugackých na draka Gorynyče z jedné ruské básně. Já to vzal oklikou. Jinak, na ruských autorech jsem vyrůstal a "Baladu o pluku Igorově" jsem znal dřív, než J.M. Trosku

Jo jo Trosku jsem cetl asi ve 11 letech. Pak mi celych tech ..cet let porad lezelo v hlave, kde tomu obili sekali ty hlavicky. No a ted nedavno jsem ho precetl znovu. Celyho. Ale je to spatny. Do Werneho to ma daleko. A s Tolkienem v duslednosti deje se uz vubec neda srovnavat. No a o Aldanovi jsem cetl zrovna v tu dobu, kdy jsem do "Aldana" vkladal derne stitky. A obcas menil i 20MB 8" disky. Jo to byly doby. Kdy opravdu Pondeli zacinalo v sobotu a vsude vladlo velke kulate cervene razitko.

PříspěvekNapsal: 05 lis 2009 15:34 
Hehe,
byť jsem byl dnes přátelsky """pokárán"""(autorovi děkuji s pokorou a vskutku se omlouvám, ale mám v hlavě vyhučeno a nemluvil jsem měsíc jinak než poanglicky- ale popravdě řečeno- mám nějak se psaním problém asi obecně :pa: :omg: ), že jsem nesrozumitelnej, dovoluji si tu blekotat viz dále :-)))) :rolleyes: :mrgreen: :smile: .

Toto je zajímavé téma pro oživení, tedy pro ty, co maj čas a náladu to číst,... ehm, není podivné, že tui nějak chybý ženský element, gentlemanstvo? :crazy: Ten poměr testosteronu a ženského hormonu mi vzhledem k tématu nesedí :omg:

Z tohoto vlákna by eventuelně mohla, tedy po nějakém tom cenzurujícím trefném výběru, třeba vzniknout nějaká hrabalovina, jenž by se mohla začlenit, či přičlenit do sebranejch spisů a třebas i vydat. Ty holky na tohle téma evidentně nemaj čas, nebo snad chuť... tyjo, kdyby se to bralo s nadhledem a šetřilo by se popisováním, jenž by se dalo identifikovat(tedy by maximálně věděl ten, či onen a jistá oná, jenž by byla fajn baba a vynechala by identifikační znaky detailně vypsané), mohla by možná i být dost prča, jenž by se vymyslet sama o sobě takto nedala.. No inspirující by to mohlo býti každopádně, ehm a snad i zábavné a oživující..

Jebmane, no.. já teda mám pocit, že razítka bohužel stále vládnou, sice jsem nezažil jak moc byla vláda razítek příslušná tehdy, znám to jen z vyprávění, ale jako.. tyvago... razítka bych taky nějak redukoval, či zrušil- to by bylo najednou nezaměstnanejch uměle zaměstnávanejch :crazy: . To by byl ráj :yesyes:

PS: otázka pro nemravy čtoucí a ochotné čumílky- kdo je v tomto klipu dominantní, či jak se to dle vás má? Já se skromně domnívám, že se jedná o férové vyvážení - je to 1:1, myslím . Jinak jako skáknout na 8mou minutu, jinak je to nuda :smile: http://www.freevideo.cz/vase-videa/divo ... 96793.html Ps- kdybyste někdo o takovéto holce, co má dle mého názoru ráda vyrovnanost- 1:1 věděl, tak dejte nenápadně vědět :wink: . Jako tento duch jsem zažil, ale nějak nebylo vše propojeno v jeden pěkný zážitek, či to bylo již dávno? (:-( :cry: http://www.freevideo.cz/vase-videa/divo ... 96793.html :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 11 lis 2009 03:09 
Mamá

Vy poeti...
plodte.. bavte...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata