Uživatelé

HARK: Norníkem na plný úvazek

Ne nehodlám Terexovi ani Rádci  fušovat do řemesla, ale to co vám chci popsat si tohle označení prostě zaslouží.

Po Novym roce jsem měl pár dnů volna a rozhod jsem se, že bych jedno odpoledne mohl využít k návštěvě některého privátku kam se mi zatím nepodařilo dostat. Teď bych asi měl vysvětlit že mým časem „č“ je zhruba 20. až 22. hodina. V tuhle dobu obvykle vyrážím do akce a celkem logicky mám problém s návštěvou těch privátků co premávaj do cca 21. hodiny. To by tedy teď hrozit nemělo a proto jsem se pečlivě připravil. Prošel si diskuzi na Norníkovi i EOL, prošel si maily od několika přátelských Norníků, prošel databázi privátků na EOL, aktualizoval svůj excelovskej soubor kontaktů a vytiskl si ho. Někdy po poledni jsem byl konečně připraven a vyrazil jsem (nejsem přímo z Prahy, tudíž musím chtě nechtě dojíždět). Vzhledem k tomu, že jsem netušil kde vlastně skončím zajel jsem k náměstí Jiřího z Poděbrad (pozn. Lucemburská, Přemyslovská, Velehradská ul. v dosahu), našel místo na zaparkování a asi v půl druhý vytáh mobil.Nejdříve jsem zavolal Monice (669073). Měla velice příjemný hlas, ale bohužel na druhou hodinu měla objednaného zákazníka, takže kdyžtak později. Pak jsem zkusil zavolal Sylvii (837724), ale nebrala to. Pak jsem zavolal do Lolitky a tentokrát uspěl. Jo, můžu zajít a až budu před barákem, mám jim brnknout. Vzhledem k tomu že tohle jejich číslo (je to to druhý) sídlí ve Velehradský, nechtělo se mi hledat nové místo na parkování a vyrazil jsem pěšky. Asi za 5 minut jsem tam byl. Volám od vchodu a nic. Asi mě nějakej hbitější kolega předběhl. Smůla.

Vracím se do auta a zkouším volat znova. Sylvie mi to zvedá a že prý zrovna nemůže, mám to zkusit později, zkouším Markétku  (http://www.privatmarketka.info/), přece jenom bych ji rád poznal než s tím skončí, ale nezvedá mi to. Zkouším Evu (313971), ale přes veškerou snahu se operátorovi nedaří se s volaným číslem spojit. Tak vyzkouším Achyleu, ……..a sakra, tady se mi vloudila chybička a při aktualizaci jsem si jejich tel. číslo přemazal ulicí a číslem popisným. Sice vím že sídlej v Přemyslovský, což je za rohem, ale zkoušet jednu partaj po druhý v tom baráku se mi opravdu nechce. Takže pro dnešek si je škrtám! Vejrám na svůj seznam a tak nějak mi dochází že ty ostatní se mi dneska zkoušet nechce. No nic, teď jsem asi 2 hodiny plonkovej a jdu si zahrát kulečník.

Pak rozjíždím druhý kolo. Monika mi to nebere a Sylvie mě odkazuje na 17. hodinu, že bude vědět víc. Evu se operátorovi stále přes veškerou snahu sehnat nepodařilo (asi se ještě po silvestru nevrátila do práce) a Markétka to furt nezvedá. U Lolitek jsem nechtěl riskovat že mě zase někdo předběhne a tak jsem jim záludně zavolal přímo od vchodovejch dveří. Zvedli mi to, ale bohužel byly obsazený. Tak jsem zase utřel. Vracím se na kulečník a zkouším volat průběžně………. Sylvie nemůže má klienta……. u Moniky mě někdo předběh asi o 2 minuty………… Lolitky to pro jistotu nezvedaj.

Postupně škrtám Markétku (na svých stránkách uvádí že služby poskytuje do 18. hodiny) a Sylvii (ta do 19.hodiny). Monika sice uvádí nonstop, ale už mi to ten den nezvedne a Lolitky taktéž. Teď zkouším pár tipů od Neználka, ale nikdo nic nebere. Až mi to zvedá Mirka z Karlína (taky tip Made in Neználek), ale nejsem si jist jestli to byla ta samá holka co tam potkal on. Přízvuk sice měla správný J ale jinak mám jisté pochybnosti. V každym případě chemie nefungovala, takže otočka.

Provádím krátké zhodnocení situace, je docela tristní. Protelefonoval jsem ten den už docela slušnou částku, něco benzínu projezdil, dobře si zahrál kulébr a ani jsem si nevrz. Takže je čas vyzkoušet další tipy, byť jsem to původně neměl v úmyslu. Volám do Andílků a že prý se můžu stavit. Nojo, už je po devátý, zdá se že můj oblíbený čas má něco do sebe.

Dorážím tam kolem 22.hodiny (Sámova ul.) a ze dvou děvčat (ani jedna není na EOL) si vybírám Pavlu (?? teda aspoň myslím). Jelikož chemie funguje (cca 20, blondýna, hezká, vysoká, urostlá, s obrovskejma kozama) tak beru hodinu klasiky za 1.500,-. Holky nabízely i anál či trojku (samozřejmě za příplatek), ale tyhle služby jsem nevyužil.

Pokud bych měl zhodnotit výkon Pavly, tak ji musím pochválit. Snažila se, byla fajn, příjemná, dalo se s ní pokecat, oboustrannej orál či prstění (to já rád) bez problémů. Problém byl spíš u mě. Říkám to nerad, ale tentokrát jsem se trošku přecenil. Nejsem sice vyloženě prcek, ale jsem spíš drobnější. Nicméně mám poměrně široký vkus a občas si rád dopřeju i větší děvče (např. Lenka z Picassa blahé paměti) či nějakou macatější, prsatější, s větším pozadím, atd. atd. Jak říkám větší mi nevaděj, jenomže v tomhle případě to bylo všechno najednou. Vysoká, macatá (pozn. tlustá nebyla) fakt velký prsa (od oka č.6). Ve svým důsledku to prostě na mě bylo moc. Jo, bylo to příjemný, práce s prsama dokonce vynikající, ale připadal jsem si proti ní takovej malej, slabej, krátkej.……….J udělala mě dvakrát.

Nicméně doporučit ji jednoznačně mohu (tedy jsi-li aspoň trochu Schwarzennegger).

No, skoro po 12 hodinách jsem dorazil domu……………….. ufff, to teda byla šichta.

Váš Hark

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/5 (1 vote cast)
HARK: Norníkem na plný úvazek, 1.0 out of 5 based on 1 rating

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: