Uživatelé

Mužský šovinismus pro pokročilé

Zde je pokračování článku RNDr. Josefa Hausmanna, “Základy mužského šovinismu”, tedy článek”Mužský šovinismus pro pokročilé”. jedná se vskutku o silnou kávu, buďte při četbě opatrní. 

Článek ve formátu .pdf najdete zde: Muzsky_sovinismus_pro_pokrocile

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Mužský šovinismus pro pokročilé, 5.0 out of 5 based on 1 rating

5 Odpovědi na Mužský šovinismus pro pokročilé

 • Jirka Hrubý píše:

  Dobrá kniha velmi dobrého pozorovatele a muže z tzv. staré školy , dobrodruha , vědce a otce. Svět se zbláznil a je třeba si toho všímat. Otázka feminizmu je moderní rakovinou manželství , právní ochrana žen je vybízí k pokušení to zkusit a výsledky vidíme kolem sebe. Dobrá myšlenka se dívat na feminizmus jako na obchod , výhodný politický artikl jako je příroda , romové a problémy homosexuálů . Tam udělá kariéru kdekdo. Postačí se podívat na stranu zelených a jejich nápady a odpovědnost. Vážím si když něco napíše člověk s dobrým vzděláním a pevným životním postojem.

 • Tlapka píše:

  Podle staré školy by se musely všechny ženy vdávat a bůhví jestli by měly volební právo.

 • ок завяжу на узелок

 • здорово зарядился тут у вас непойми чем – наверно секса захотелось

 • shadow píše:

  Jak jsem psal již jinde, je to přííznak doby. Feministky a ženy jimi ovládané obecně se dnes natolik snaží přiblížit těm druhdy tolik nenáviděným můžům, že zapomínají na to, jaké to je být ženami.

  Tlapka: ženy volební právo nikdy neměly dostat. Setkal jsem se totiž jen s velmi malým procentem žen (v řádech jednotek procent), které se dokázaly rozhodovat na základě zcela racionálních faktů. Většinou jste jen komplexem konvencí, tedy toho, co se má a nemá a pocitů, tedy toho, co vám dle aktuální psychické a fyzické situace vyhovuje, co se vám aktuálně líbí a nelíbí, přičemž cokoli z toho se může měnit takřka z hodiny na hodinu.
  Pokud chci znát názor ženy na nějaký problém, stačí mi přečíst si nějaký ženský časopis. Příjmání předžvýkaných pravd z médií, která tvoří sionisté, feministky a bezkoulí sráči, je pro většinu žen alfou a omegou tvorby rádobyvlastních názorů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: