Uživatelé

Jak (ne)jednat s děvkou.

Úspěšně jste se prokousali článkem o předmětu našeho zájmu, takže už víte, s kým máte tu čest, umíte si sjednat schůzku po telefonu a čeká vás to poslední. Fyzický kontakt. Otočky byly probrány v jiném článku, takže předpokládejme, že vás jedna nečeká.

První úskalí nás čeká hned před domem. Stojí tam tři muži, žmoulají telefon a předstírají, že jsou někde jinde. Není to restaurace čtvrté cenové skupiny, takže se nezkoušejte bratřit (nazdar kámo, tak ke který?… za Marcelou jdu já, jsem objednanej už čtrnáct dní! A podobně). V nejlepším případě odeženete holce klienta – narazili jste na stydlína – v nejhorším budete považován za pastevce nebo policajta, případně můžete od nervního managera, který má na oběd hodinu a chce to stihnout, dostat po pysku.

Poznámka: Mnoho děvčat klienty a jejich pořadí prostě neřeší. Kdo dřív přijde, ten dřív souloží. Svým dílem jsme se na tom podepsali i my. Řada mužů se objedná a nepřijde. A protože doba je zlá, řeší to takto. Ty nejlepší ovšem drží slovo i přesto, že takto týdně přijdou o tři až pět zákazníků. Pokud se Vám to zdá málo, uvědomte si, že ty nejlepší neberou více jak 3 kunčafty denně.

Takže předpokládejme, že nepronásledován úporně neutrálními pohledy (tzv. „těžký nevšímák“) těch méně šťastných jsme se dovolali a přitom jsme nečekali více než dvacet minut. Osobně se domnívám, že čekačka více než pět minut, je důvodem k odchodu. Udělá-li to více zákazníků, přirozený výběr zvládne zbytek a dojde ke zkvalitnění trhu.

Slečna

 • si pro Vás tedy přišla
 • hodila Vám z pátého patra klíče, které se snažíte vylovit z kaluže, sledován orlím zrakem bývalého domovního důvěrníka
 • byl jste povolán pomocí SMS ke dveřím a zazvonil bzučák
 • spoře oděná děva Vám z třetího patra spouští klíče na špagátu

nebo se dostanete do domu nějakým ještě kurióznějším způsobem. To vše za tichého porozumění kolemjdoucích mužů a, rovněž tiché, nenávisti kolemjdoucích dam. Již jsme se shodli, že otočka to tentokrát nebude (viz článek „Otočky“).

Setkáváte se tedy se slečnou. Chovejte se normálně a buďte milí. Buďte milí déle než ona, třeba jí to přejde. Je to kamarádka, se kterou jste si to kdysi rozdali a kterou jste dlouho neviděli. Přezíravé chování typu: “vždyť je to jen šlapka“ indikuje vadu charakteru. Vašeho. Pokud se Vám holka líbí a nevadí vám, že fotka v inzerátu byla někoho mladšího a štíhlejšího, nechte se zavést do pokoje.

Poznámka: Jediné, co můžete nechat v předsíni, jsou boty, případně zimní kabát, pokud v kapsách nic není. Důvěra je hezká věc, ale nesmí se přehánět.

Domluvte si cenu, dobu a služby a to co nejdetailněji, včetně počtu vyvrcholení a možných technik. Někde je za příplatek i líbání (ne, že by bylo o co stát, kolikátí jste dnes?). Teprve pak předejte peníze. Samozřejmě s sebou máte maximálně dvojnásobek předpokládané částky.

 Jak se chovat na pokoji.  Pokud se všude válí telefony, požádejte o jejich vypnutí a trvejte na tom. Zamezíte tím nepříjemnému překvapení, pokud se jedná o typ „telefonistka“ (neustále telefonuje, mnohdy i při akci a pokud netelefonuje, píše SMS, většinou pasákovi číhajícímu vedle v pokoji, že kunčoft nechal sako na věšáku v předsíni a bylo by záhodno se do něj podívat). Slečna Vás pošle do sprchy. Vše s sebou. Po návratu si zkontrolujte čas a zeptejte se do kolika to máte. Těm  nevydrzlým tím vezmete vítr z plachet. Těm ostatním to bude putna. Pokud holka zkrátí čas o více než třetinu (už budeme končit, zlato), upozorněte ji, že jste platil za časový úsek. Pokud Vám vrátí část peněz, je to v pořádku. V každém případě už do toho privátu nikdy nechoďte.

 Možné (běžné) techniky a praktiky:

 • Klasika, misionář. Co chcete řešit?
 • Strip. Může to být hezký pohled, pokud se slečna nesvléká jak u lékaře
 • V kleče zezadu. U děvčat velmi oblíbená. Jak se mi jedna svěřila, je to proto, že ji nedřete klitoris a nemusí vám čučet do ksichtu.
 • Na boku. Pro obézní nezbytnost.
 • Ve stoje. Dobře zvládá málokterá
 • Na koníčka. Pokud jste vybaveni více než průměrně, holka se bude cukat
 • Dámský anál. Opět, málokterá zvládá nadprůměr. Nejméně v polovině případů je to vějička.
 • Piss. Na vás každá, na sebe málokterá
 • Orál. S ochranou v základní ceně
 • Orál bez. Někde v základu, jinde za příplatek.
 • Orál bez do konce. Skoro všude za příplatek.
 • Oboustranný orál. Pokud jste ochotni na privátu provádět šlapce orální sex, jste adepti na Darwinovu cenu. Berte to jako naprosté selhání sebezáchovných instinktů. Jak už bylo výše uvedeno, každá s někým souloží bez gumy. Pokud Vás to tedy napadne, možná si ověříte, jak chutná sperma.

Úmyslně pomíjím různé speciality, jako třeba BDSM. Na to je třeba zvláštní článek. Vidí-li IQ slečny alespoň přes okraj postele, přijde vhod i chvilka pre/postkoitální diskuse, nebo si ve zbylém čase nechte namasírovat záda.

Pokud se Vám cokoliv na výkonu dotyčné pracovnice nelíbilo a jste-li přesvědčeni, že to je její vina, nijak se netajte tím, že už nepřijdete.

 Tak tedy hrrrrr na ně a užijte si to.

                                                                                              Yanek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (6 votes cast)
Jak (ne)jednat s děvkou., 4.3 out of 5 based on 6 ratings

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: