Uživatelé

Proč vznikl náš server

Neustále se opakují úvahy uživatelů a čtenářů na téma proč vznikl server Kurtizány.net. Domníval jsem se, že naše postoje byly zřetelně čitelné z článku „Jak jsme zanedbávali sexuální život“. Zřejmě se mýlím a tak jsme se rozhodli sepsat to ještě jednou lépe a radostněji.Takže co,  jak a proč.

Někdy v červenci t.r. (2009) byl prodán Norník.net. Server, který jsme pomáhali vytvářet a to jak zanedbatelnými finančními příspěvky tak tím, co jsme psali. V té době měl zmíněný server značný marketingový potenciál a tento rychle rostl. Nikoho z nás by přesto nenapadlo zpochybňovat právo majitele prodat svůj produkt komu chce a jak chce. Rozhodně si zaslouží užít plodů vlastní práce přesto, že to nám, uživatelům bylo líto.

Kámen úrazu je v tom, komu byl prodán. Oficiálně společnosti Intermedia, prodávající reklamu prostitutkám (hlavně) prostřednictvím portálu Escort On Line (dále jen EOL), která vykazuje (opět oficiálně) roční prodělek kolem půl miliónu. Tato společnost jsou dva lidé. Jeden Bulhar, bývalý recenzent časopisu Score a pak programátor, technicky nadaný Čech. Neoficiálně, podle našich informací, za těmito lidmi stojí skupina ukrajinských soudruhů, rekrutujících se zřejmě z těch, kteří byli vyhnáni minulý rok z pastvy na levných pražských privátech a tímto způsobem chtěli vyměnit rizikové pastevectví za špatně prokazatelný raketeering.

A pak to začalo. Zpočátku se jak prodávající tak prodejce domnívali, že transakci utají a využijí tak nic netušících uživatelů serveru Nornik.net pro krytí aktivit EOL, přičemž marketing nebyl ta hlavní. Utajení naštěstí ztroskotalo na stupiditě a ještnosti již zmíněného Bulhara, který se jal obtelefonovávat (možné) abonentky reklamy s tím, že Norník.net je teď jeho, o nich si tam uživatelé píší a tedy si dobrovolně zaplatí reklamu a když ceknou, tak dostanou přes nos. Některé z nich nám, jejich klientům, přesto cekaly a tak se celá bouda provalila.

Bylo tedy třeba započít s aktivním ovlivňováním auditoria, což se mělo dít prostřednictvím rádoby asertivního vlákna v diskusní části serveru Nornik.net. Dotyční nepočítali s maličkostí. S inteligencí auditoria. Lži, žvásty a mlžení neprošlo a tedy bylo nutno začít s cenzurou. První zmizely některé nepohodlné příspěvky (dotazy a komentáře) v tomto vláknu, pak pro jistotu celé vlákno, pak příspěvky v jiných vláknech a pak začali mizet i Norníci. jen za poslední měsít to bylo přes 3000 příspěvků.

Dle našeho názoru se vše výše uvedené dělo proto, že reklama privátů generuje měsíční zisk okolo sedmi až deseti mio měsíčně a Norník narušoval tento monopol, neb tam bylo možné diskutovat a tedy „dělat reklamu“ i slečnám, které u EOL neinzerovaly a přesto měly díky nepopiratelné kvalitě služeb slušný příjem, na kterém zmíněná parta ukrajinců nemohla participovat. Některé větší priváty vskutku platí EOL naprosto neuvěřitelné sumy pod naprosto neuvěřitelnými záminkami.

V tomto okamžiku jsme si řekli dost a další historii najdete v článku „Jak jsme zanedbávali sexuální život„, případně v článku kolegy Pena „Proč jsem opustil Norníka„. Adminův Norník tedy už není a to je velká škoda. Je Norník, který vlastní EOL a  Bulhar je bílý kůň skupiny krasnoarmějců, kteří vyměnili rizikové pastevectví za méně rizikový raketeering. Tedy je Norník jednak nástrojem reklamy, jednak slouží k vyvíjení tlaku na holky a jednak lze z IP adres a jiných markantů uživatelů vstupujících na Norník zjistit spoustu zajímavých věcí. Zajímavých pro Kazachy, co je zákon moc nezajímá.

Takže server Kurtizany.net vznikl proto, aby se uživatelé nemuseli bát, že když napíšou špatnou recenzi na privát, který shodou okolností platí Kazachům dvacítku měsíčně a klesnou jim po recenzi tržby, zaklepou mu na dveře dvě opice s nějakými podnětnými návrhy.
Myslím, že toto vysvětlení postačuje.

Yanek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Proč vznikl náš server, 5.0 out of 5 based on 1 rating

9 Odpovědi na Proč vznikl náš server

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: