Uživatelé

Proč se nezamilovat do děvky

Tento článek vychází z příspěvku kolegy ze serveru Nornik.net, který už tehdy nechtěl být jmenován. Nebudu se chlubit cizím peřím. Nosné myšlenky jsou jeho, já se pokusím téma trochu rozvést. Bude tedy vždy část, kterou napsal nejmenovaný kolega a kurzivou pod ní moje poznámky. Téma oživuji proto, že jsem se na vlastní oči přesvědčil o tom, že mnozí uživatelé našeho serveru ztrácejí při psaní o konkrétní dívce humor a nadhled, kteroužto ztrátu lze těžko vysvětlit jinak, než citovou angažovaností.

Tedy, jdeme na to:

Začnu z druhé strany: zamilovat se do děvky je strašně snadné. Mě samotnému se to stalo hned 3x, takže by se již dalo hovořit o tom, že tuto úchylku provozuji jaksi programově. Odolat bylo těžké – holka byla vždy opravdu hezká a to jak v obličeji, tak postavou. Logicky. K sexu, byť placenému, si přece vybírám takové, které se mi zdají atraktivní. Navíc k poblouznění dochází potom, co zjišťuji, že jsme si společně strávený čas příjemně užili oba a nejen já. Upozorňuji, že to nemusí vůbec znamenat, že proběhla ostrá dvouhodinová šukačka v pornostylu. Naopak spíše jemnější praktiky, které by člověk čekal od přítelkyně. Líbání, mazlení, 69, zábavná konverzace a vzrušení na obou stranách. Když pak nové „kamarádce“ za několik dnů zavoláte, ona vás navštíví, a po příjemně stráveném večeru si na rozloučenou vyžádá francouzský polibek místo finanční odměny, začne se vám honit hlavou, že se jí možná opravdu líbíte. V této fázi je nejlepší zachovat chladnou hlavu a hlavně odstup. Udělat si z děvky přítelkyni je prostě pohroma.

Zde nelze než souhlasit, i když s výhradami. Jde to rychle. Nesmíme však zapomenout na několik věcí. Ta první je, že holky, které jsou na špici, dokáží vskutku přesvědčivě zahrát cokoliv. Je ovšem možné fabulovat, že to mohou udělat proto, že jsme jim sympatičtí. Na druhou stranu, když to zahrají nám, mohou to zahrát všem. Proč ne, zvýší to rating. Jejich práce jim navíc usnadňuje navazování rychlých kamarádství. Takový, rychle vytvořený vztah mezi děvkou a klientem pak usnadňuje celou transakci a mnohdy zvyšuje profit. A v neposlední řadě, slečna možná shání tzv. topiče. Trvalý zdroj příjmů. Je tedy třeba mít toto vše na paměti.

Ze začátku je to ovšem bezva. Děvka je skvělá, zábavná, vypadá jako modelka a na ulici se za vámi každý otočí. Kdo se neotočí, alespoň závistivě šlehne pohledem. Extrémních hodnot dosahuje jak vaše sebevědomí, tak i decibely vycházející z vašeho bytu v nočních hodinách. Časem ale začnete zjišťovat věci, které vás na začátku nenapadly:

Je nutné vědět, že ať je děvce kolik chce, po nějaké době v profesi uvažuje jako někdo mnohem starší. Zkušenosti, které má a síla, kterou bylo nutno investovat do toho, aby vydržela postoje, chování a praktiky některých klientů jí změnily. Všechny její návyky jsou ustálené a takřka se jich nelze zbavit.

 • Děvka nemá přes den čas a většinou ani o víkendech.Věčně je v „práci“. Když má volno tak spí. čas má zrovna tehdy, když jste v práci vy, nebo dokonce jen v noci. Jenomže chození není jen o sexu a brzo vás to začne štvát.
 • Děvka je zhýčkaná. Jezdí zásadně taxíkem do MHD ji až na vyjímky nedostanete. Vyžaduje perfektní servis, ale sama je většinou pěkná bordelářka. Jediná věc o kterou se dokáže opravdu dobře postarat je její vlastní prádlo, makeup a účes. Stravovací návyky šílené, absolutní nechuť ke sportu a pohybu vůbec. Je záhadou jak za takového stavu dokáže udržet tu skvělou postavu a ploché bříško. Že by sexem?

Nejen, že jezdí taxíkem. Má dokonce i „své“ taxikáře, kteří jí kolikrát vozí jen za cenu benzínu. Neblbne jen Vás.

 • Děvka nezná hodnotu peněz. Vzhledem k tomu, že za měsíc si vydělá třeba 100K, utrácí jak o život. Není schopná téměř nic z toho co vydělá ušetřit. Často také musí splácet různé úvěry, půjčky nebo se vyplácí někomu, kdo ji importoval. Čím více vydělá, tím více utrácí. Navíc utrácí za věci, které absolutně nepotřebuje a nemají trvalou hodnotu. Stejným způsobem bohužel přistupuje i k vašim penězům. Nechápe, že vy nedostáváte výplatu každý den či týden na konci směny tak jako ona, ale že plánujete vždy na měsíc dopředu.

Blahobyt rumpluje. Děvka už nevydělává takové sumy jak zhora uvedeno. Pravda je (u těch lepších) nekde na dvou třetinách zmíněné částky. Pravdou ovšem je, že jí to nestačí a v případě havárie (nemoc, úraz) není z čeho brát. Pak nastupuje topič.

 • Děvka veřejně flirtuje. To že „v práci“ šuká s deseti chlapy denně vám pravděpodobně nevadí. Je to věc, přes kterou se člověk dokáže jaksi přenést. Aspoň mě to nikdy nevadilo, obzvláště ve světle toho, že také nejsem zrovna světec. Stejným způsobem se asi přenesete přes pocit, že každou chvíli může domů donést nejakou tu venerickou chorobu. Popravdě řečeno vzhledem k tomu, že jste na tomto webu jste asi tak stejně rizikový jako ona. To, že ale při jakékoliv příležitosti na veřejnosti flirtuje s kdekým tak, jako by si zrovna namlouvala nového zákazníka, vytočí spolehlivě každého. Obzvláště proto, že tuto činnost provozuje bez ohledu na vaši přítomnost.

Pravdou je, že se Vám flirtování holky s kdekým může i líbit, ale jen kandualisti si užívají trvale. Dotyčný sliní, zírá, ale nedovolí si víc a nebo má slečna metodu, jak vzít roha. Zátěžovým testem je, když Vám holka vypráví, jak se jí tamten nebo tuten líbil a támhletoho že by si dala i zadarmo.

 • Děvka lže a je nespolehlivá. Nedělá to vyloženě programově. Prostě si jen občas něco vymyslí. Nějakou pohádku. Druhý den už je to trošku jinak a den třetí vymyslí něco úplně nového. Nedokáže plánovat, mít cíl a toho se držet. Dnes vám řekne, že za měsíc chce odjet do zahraničí, za týden přijde stím, že končí s kurvením a nastupuje do nějaké super práce. Po měsíci se dozvíte, že super práce stála za houby a už se zase kurví. Pokud si domluvíte schůzku na nějakou přesnou hodinu a místo, vůbec není jisté, že tam bude. Vlastně je spíš jisté, že přijde pozdě, vůbec, nebo vám 5 minut před stanoveným časem zavolá, že je někde jinde a vy máte přijít za ní.

Nespolehlivá… takto paušálně to asi říci nelze. Ovšem, co se lží týká, nepřestáváte zírat. Kolikrát si i říkáte, jestli Vás má za takového idiota, že jí ani nestojí za to lhát důkladně. Rozhodně je lepší si ty její největší kiksy někam napsat, protože se za měsíc dozvite, že to bylo úplně jinak a že za celou věc můžete Vy.

 • Děvka bere drogy. Tady musím trochu přibrzdit. Ne každá děvka nutně bere drogy, ale opravdu velká většina z nich si na něčem občas ujede. Kokain, heroin, pervitin nebo aspoň pořádná dávka chlastu. Děvka si vůbec nepřipouští, že je závislá a dokud si přímo nepíchá, bere sjíždění chemických radostí jako něco úplně normálního s čím by mohla kdykoliv přestat, kdyby přestat chtěla. Některé znich, importované cizinky, byly do drog zataženy, aby se staly ovladatelnějšími a podobně. Jiné berou proto, že jim poprvé nabídnul některý ze zákazníků a jim se to zalíbilo. No a pak je tady velká skupina těch, které berou protě proto, že opravdu jen málokdo dokáže bez psychické újmy akceptovat fakt, že se do různých otvorů jeho těla každý den vystříká zástup cizích chlapů, byť ve většině případů přes latexovou ochranu. Vlastně se tomu fetování ani nedivím, sám si svoje chování v takové životní situaci představit nedokážu.
 • Děvka má problém. Žádná děvka nezačala prostitucí proto, že by o tomto povolání snila jako malá školačka. Téměř vždy ji k tomu přinutily životní okolnosti. Objevil se nějaký problém a prostituce byla jediným řešením. Prvotní problém mohl být například úvěr po bývalém příteli, drogová závislost, vyhození z domu. Případně se jedná o prostituci z donucení, zejména u importů. U importovaných slečen je navíc docela velká šance, že se dostanete do křížku s mafií a věřte tomu, že z Asie a Afriky k nám přišly i horší spolky, než profláklé party ukrajinců.

Ona děvka kolikrát ani neví, že má problém. O to hysteričtější reakce bývá na Vaší nechtěnou poznámku. K drogám lze říci jen tolik, že situace není tak strašná. Procento těch, které berou je mezi děvkami vyšší, ne ovšem zas o tolik. Pravda, z troskami za 500,- v ukrajinských privátech jsem se nestýkal, je tedy možné, že ty to skoré srovnají. Ovšem zase už jich není tak moc.

 • Nechci aby to vyznělo, že snad děvky nemám rád, nebo je nějak odsuzuji. Vůbec ne. Sám jejich služby vyhledávám, takže jsem poslední kdo by měl ukazovat prstem. Jen jsem si bohužel ověřil, že život se snimi plánovat nedá. Mohou být báječné a zábavné kamarádky, ale člověk nebude mít nikdy jistotu, že se na ně může spolehnout a že ho něčím nepříjemně nepřekvapí. Muselo by to být obrovské štěstí, narazit na děvku, která je v businessu teprve měsíc nebo dva a zároveň má tak malicherný důvod ke kurvení, že ho dokážete za ni vyřešit. Po delší době kurvení již není absolutně žádná šance napravit škody, které na osobnosti vzniknou nedobrovolným sexem, vyšukanými penězi a komerčním prostředím. Vše je samozřejmě relativní, pokud si například o víkendech chodí do bordelu přivydělat vaše stará sousedka, která přes týden pracuje jako účetní, patologické změny to na ní asi nezanechá.

Škody na duši bývají sice nenápadné ale když nad nimi zapřemýšlíte, jsou děsivé. Jedno z nejkrásnějších děvčat co jsem kdy viděl se mi kdysi přiznalo, že začalo v patnácti letech, jen tak orálem za pětikilo. Kyž jsem na ní narazil, bylo jí 18 a nikdy neměla kluka, nikdy nezažila to vodění se za ručičku, když už šla do kina tak sama a tak. Skončila když jí bylo lehce přes dvacet, domýšlivě mohu dodat, že i mojí zásluhou. Fotí akty, glamour, lesbi a podobně a natáčí to samé. Nechce vidět chlapa (lesba není!), nechce být s žádným sama, mužům nevěří a ani jí to prý nechybí. Už jen když to píšu, je mi z toho všelijak. Znám holky, které profese nechaly po dvou, čtyřech letech. Vždy k tomu však potřebovaly impuls zvenči a v několika případech přešly jen do jiné části bussinesu s erotikou. Natáčení porna, focení erotiky, lesbi show, strip a podobně.

Takže když to shrnu: Děvku mít za nejlepší kamarádku, milenku, jako společnici na dovolenou a podobně – proč ne. Jako přítelkyni a potencionální životní partnerku – nebrat. Vyzkoušel jsem to za vás kluci, je to fakt na hovno.

Zde nelze, než podepsat. Sám jsem se tomu sice vyhnout neuměl a tedy ta rada ode mne nebude mít tu váhu, ale nedělejte to. Fakt ne.

Holky promiňte, máme Vás rádi

Napsal neznámý hrdina a doplnil Yanek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (6 votes cast)
Proč se nezamilovat do děvky, 5.0 out of 5 based on 6 ratings

23 Odpovědi na Proč se nezamilovat do děvky

 • Shadow píše:

  Víte kluci, máte pravdu, že to nestojí za to, ale občas se tomu člověk nevyhne, ať už chce, nebo nechce. Ono ztratit hlavu je to nejjednodušší, co se může stát. Stačí, když je člověk občas s náladou trochu na štíru a do toho se Vám v životě objeví někdo, kdo je milý a hodný a už se vezete. Samozřejmě si časem nabijete hubu, jenže to je něco, co si většinou nikdo nechce připustit.
  Jde asi jen o to, aby se to nestávalo často.

 • Martinsson píše:

  Skoda ze jsem tento clanek necetl v cervenci, taky jsem se zakoukal do „tapiny“ a zazil uplne vsechno co tu je napsano. Snazil jsem si ji pomoci, vytahl jsem ji z privatu, zaridil bydleni, nakoupil stovky veci, postaral se o jejiho syna (5 roku) a ted jsem sam, mam sram na srdci, bolavou dusi a velky pruvan na ucte. Vsechno co tu je napsany je prava, uplne vsechno, jen ty drogy se nas netykali, ale vodka jo, po litrech. Hruza chlapi, hruza. At jsem delal co jsem delal, porad to byly jen same lzi. Kamarad mi rikal, mel ses tam jit jen vycakat, jako vschni ostatni. A mel pravdu :-(

 • Kurva píše:

  Vážně máte pocit že je až takový rozdíl mezi hodnou holkou která je v tíživé životní situaci a tak řeší svůj finanční problém prostitucí a sama si tak pomáhá ze vzniklého problému dostat…, než „normální hodná holčina“ která se na vás promyšleně pověsí jelikož jste pro ni vhodným životním partnerem… Tudíž si Vás pomocí hezkých sladkých slovíček, starosti o domácnost a Vás … omotá si vás kolem prstu, nechá si od vás udělat dítě pak Vás donutí ke svatbě a potom při rozvodu po Vás požaduje 50% majetku v lepším případě v tom horším se s ní kvůli vysokým majetkovým poměrům nemůžete rozvést vůbec. Taková normální holka může být kolikrát riskantnější jelikož její úlety jsou zpravidla nechráněné a tudíž má větší pravděpodobnost venerologických nemocí díky své naivitě.

 • Yanek píše:

  Ano, mám pocit, že tu rozdíl je. Existuje totiž dost velký rozdíl mezi počtem děvčat v tíživé situaci a počtem šlapek. To samozřejmě neznamená, že bych neměl mít srandu ze slabého ega mužů, kteří v manželství dopustí Vámi popisovanou situaci.
  Co ovšem netuším je, jak to (dle Vás) souvisí s předmětem tohoto článku, tedy případnými následky citové vazby na šlapku. Osobně se domnívám, že Váš komentář patří spíše ke článku „Děvka…“

 • Mariodelmonaco píše:

  Aha… Ono je to tu az takhle rozebrane. Mam cist, nez polozim dotaz do nejakeho fora. Ja nevim… Ja se v roce 2000 ozenil s prvni holkou, se kterou jsem kdy spal. Bylo mi skoro 30 a nejak jsem zapomnel myslet. Dlouho jsem studoval, zadrhavam v reci a nejsem zrovna vrchol sebevedomi. Moje draha polovicka zahybala s kym mohla. Nabizela sex brachovi, rade mych kamaradu. Po rozvodu to najednou cele vyplavalo. Delal jsem ze sebe saska, kucharku a pradlenu. Sex jednou za tri mesice. Vubec mi nadochazelo, ze to neni normalni. Pak se chytla jakesi sekty a ja neprosel u vedeni te sekty. Dostal jsem kopacky a je to asi moje nejvetsi zivotni stesti… Deti jsme nemeli a majetek az na veci, co byly vyslovene moje, jsem ji hodil na hlavu, at se zadusi. Tahle sekce je uzitecna. Jsem presne ten model, ktery by si tohle mohl nalitnout. Clovek ani nepotrebuje prostitutku, aby si pripalil kridelka. Mario

 • krtek11 píše:

  Statisticky má yanek jistě pravdu, jenže zase na druhou stranu: ťapka která si vším projde a přesto zůstane fajn – taková by byla pro život lepší než první pořadí ve sportce. Něco jako teorie zlatého nugetu: náklaďák shodí deset tun zeminy do bazénu s kyselinou, hlušinu a běžný kov to rozleptá, zničí a odplaví, na dně zbyde ryzí zlato. Akorát, že zbyde moc málo… :-( .

 • porporina píše:

  trošku bych Krtka opravila, podle mě když si ženská něčím takovým projde tak už prostě nikdy nebude fajn.
  To co prožije jí utkví v paměti ať už ona slečna či snad žena bude tvrdit , ba si dokonce myslet že je v pořádku, pořád to bude jakýmsi spůsobem ovlivnovat její chování a život.Proto i kdyby se dotyčná zdála sebevíc fajn tak po čase zjistíte , že jste v odhadu velice spletl.

 • pravdapravda píše:

  Tanto web jsem objevil náhodou. Pánové, souhlasím. Hlavně ne žádné city. Je to hrůza, čím projdete. Čím víc naplno do toho jdete, tím je pohroma horší. Taky jsem jednu tahal z bahna. Kdykoliv jsem ji na něco rozumného navedl, vždy udělala průser. Spolehlivě ale šlapala v různých formách léta. Toto zapírala až za hrob – lhala a lhala. V zásadě se přiběh táhne už skoro deset let a konec v nedohlednu. Podrobnosti nemůžu vůbec žádné. Jsem dnes asi jediný, kdo ji pojí k minulosti. Kupodivu, tu má asi na 100% za sebou. Snad se z toho všeho po letech ostává, ale nechci být naivní.
  Tento případ mně už nijak vážně nepostihuje, jen občas se něco malého vyskytně. Takže pohoda. Nejhorší byly první tři roky.-)
  Naopak, měl jsem jednu hodně zkušenou kočinu jako kámošku. Můžu klidně přidat i slovo nejlepší. Dovolené, služební cesty…….Občas jsem ale taky řešil bezprostřední průsery, které přicházely jak z čistého nebe. Ale ty se netáhly a neměly dlouhodobý dosah. Tento „svazek“ trval hafo let. Nelituju, pozitiva značně převážily negativa tohoto „vztahu“. Nikdy jsem se totiž do ní nezamiloval. Byla to „sexuální kámoška“ . Klidně bych do něčeho podobného vlezl znovu. Bohužel, dobré časy jsou v prdeli a mám tak s bídou jednou měsíčně na rozumný privát.

 • boning píše:

  Panove (a damy), nasel jsem prave tyto stranky a jima mne ani ne hruza ale zdeseni nad skutecnostmi a zavery (a poucenimi) uvedenymi v clanku. Zdeseni nad sebou samym. Nebot jsem se ocitl v roli topice. Je tragedie, ze si to clovek uvedomi tak pozde, kdyz uz se zacina jeho konto povazlive tencit, ze to nepoznal drive, ze tu mladickou devku neprokoukl drive atd. Ziji ponekud trvaleji na druhe strane zemekoule a vsechny zazitky uvedene v clanku mohu jen potvrdit a jeste doplnit jeden zaver: devky jsou vsude stejne. Nejhorsi ze vseho je lhani. To jsou proste lzi, nad kterymi zustava rozum stat, lzi ze zacatku velmi mazane, ale (jako kazde lzi) nakonec velmi primitivni a s kratkym ucinkem. Kdyz se vsechno provali, tak nasleduje takove vysvetleni, ze si clovek potajmu septa, kdo je blazen, on nebo ta dotycna devka? Skoncovat to je ale docela tezke, nebot jde prave o tu zamilovanost…. a to jeste pridam jedno zdeseni, moje „devka“ je o 35 let mladsi (zadna nezletila, prosim). Kazdopadne velmi dekuji za tento clanek. Moji znami se mnou zde zijici maji stejne problemy, nebot v teto zemi se to devkami jen hemzi, ale stejne jako ja nejsou schopni si je uvedomit, snad je tento web probudi – tak jako probudi mne. Jdu se pokusit s tou devkou skoncovat!! Omlouvam se za to vyliti srdce, k tomu zrejme tento web neni urcen……asi se opet vrhnu na to obcasne noreni…

 • Zkuseny píše:

  Taky mám tu zkušenost, bohužel. Vztah s děvkou mě nikdy nelákal, ale jednou v jednom klubu jsem se seznámil s děvkou, se kterou proběhl můj nejhezčí placený sex. Ani jsme moc nepíchali, většinu toho času jsme trávili kecáním nebo líbáním. Po akci se mi ještě po zbytek večera věnovala na baru, byla milá a zábavná a já se cítil jako v nebi. Dokonalý přístup milenky. Nemohl jsem si odpustit žádost o číslo, pak proběhlo psaní sladkých sms o tom jak je smutná že není se mnou, jak se jí to líbilo a jak se na mě zase těší, první schůzka, a už jsem se vezl. Děvka se na první pohled v civilu zdála jako slušná a milá, navíc byla dost hezká, zkuste odolat…

  Jenže přesně jak se popisuje v článku, pak postupně přišlo tvrdé vystřízlivění. Nejdřív jsem si všímal drobných lží, ale pak už mi bylo jasný, že lhaní je na denním pořádku a ve velkým. Její lži často byly dost špatné. To, že děvka se nedokázala držet jakéhokoliv cíle je taky pravda. Vždycky přišlo velkolepé ohlášení nějakého plánu a za dva dny se tvářila, jako by nic neřekla. Pak jsem zjistil že se courala i s dalšíma klientama, vysávala ze mě prachy a nejhorší bylo, že jsem dobrovolně v opojení lásky platil a platil. Ožralá byla skoro každý večer, hrůza. Nejhorší je, že když je člověk schopný používat zdravý rozum, tak ví že jít do vztahu s děvkou je sebevražda. Ale jakmile se necháte okouzlit a přijdou do toho city, rozum přestává pracovat a následný pád na držku dost bolí. Vás i vaše konto.

 • King píše:

  Ahoj chlapy přečetl jsem si tyto řádky a varuji s děvkvama žádné city, sám jsem tento vztah včera ukončil. To že je kurva jsem ani spočátku nevěděl, posléze jsem se od ní dověděl že tam pouze zvedá telfony ale zasažen amorovým šípen jsem jí to věřil…i když ve mě bloumal Sherlock Holmes tak jsem zjistil kde pracuje…ne nesledoval jsem jí ale dedukce je dedukce. Když mi nebrala telefon jelikož jsem jí chtěl oznámit že pojedeme na jarní dovolenou do holandska….začal jsem tušit to nejhorší…a tak jsem zavolal na privát tam jsem se dozvěděl že je na pokojíčku a šuká…po tom všem jsem byl usazen do takové pozice že ona vlastně nic špatného nedělá a že já jsem ten největší hajzl. Následovala hádka, má jízda v opilosti noční Prahou, spánek atd. slíbila že se na to vykašle samozřejmě ale musel jsem se o ni postarat….takže jsem jí asi týden platil její dluhy a když byla odtažitá a divná šel jsem na ní zpříma…no a zjistil jsem že mě berejako kamaráda- a strejdu pro svou dcerku….no dneska jsem rád že jsem jí těch 50tis. nepůjčil, ale i tak je to má nejdražší děvka co jsem měl. Takže pozor když se seznámíte žádné city, pokud tam zabřednete citama dejte si peníze do trezoru a klíč dejte kamarádovi s tím aby vám jej vrátil za měsíc.
  A hlavně dejte si pozor na Mazlivou Káťu z privátu Nebe…tak ať nedopadnete jako já.

  • Gogol píše:

   Ahoj, no tak jsem jí naběhl s plnou parádou. 300tisíc v hajzlu. Jen mi to trvalo 3 roky než jsem procitl. Odehrálo se to tak nějak stejně, jen o 150km jinde. Ona se fakt nezmění.

 • Robert Junga píše:

  My muži máme zajímavou chemii: když se nám dívka líbí, máme v krvi plno látek, připomínajících opium; jsme pod vlivem drogy a nemusí to být jen ťapina….
  Dívky jsou mnohem praktičtější; zajímá je náš vliv (t.j. i peníze). Doc.Plzák píse: i u nás spí ředitel se svou sekretářkou…
  R.Junga

 • FOUS píše:

  NIc bych nepřidal, Zkuseny popsal dokonale, taky jsem do toho zapadl, ani jsem nevěděl jak, a potvrzuji , že naivní lhaní, typu bouračka příbuzných td. A i když jsem vše co zde se píše četl a myslele jsem si, že mě nepotká. stalo. se

 • Postižený píše:

  Ahoj,

  potvrzuji 80% řečeného :-(

  Bohužel jsem stále v tom…. Nevím jak ven. Je nádherná, zdá se upřímná, nespolehlivá je, ale to mi nepříjde tak zásadní. Nikdy po mě nechce peníze, i když ví, že je mám….. Flirtuje, snad se všema chlapama, ale dává mi najevo, že opravdu jsem to jen já, o koho stojí ….. nevím …… Fakt ji mám rád…..

 • Li píše:

  Zdravim,dobrý članek.S tím zamilováním je to trefný,taky jsem se zakoukal hned na poprvé co mi dotyčná slečna otevřela a k tomu bonus-studentka,amaterka a podle jejích slov rok bez šuku a brutalní nymfa.Byl jsem její první zakazník(s majitelem privatu se známe od mala)a taky poslední,ani nevim jak se z pulhodky vyklubala celá noc.Po ranním pychu mi dala otazku jestly nahodou nejsem sám a nechci jí na déle než noc.No skoro rok spolu a pohoda jen Tom je na mě prochu nasranej

 • Paul píše:

  U mě to pořád trvá, už 8 měsíců. Než jsem s tou holkou začal, měl jsem tenhle článek nastudovaný nazpaměť, protože jsem věděl, že tohle se mi klidně může stát a chtěl se toho vyvarovat. Zezačátku mi přišlo, že tahle holka je andílek a tenhle článek se jí vůbec netýká. Chovala se v soukromí opravdu jako normální holka, ale když jsme spolu začli, dělala to jenom 3 měsíce. Teď po nějaké době můžu potvrdit jen asi 50 % toho co je tu napsáno, ale vydržet se to dá. Třeba po městě jezdíme jen MHD, hadry nakupuje za pár stovek v New Yorkeru a ne v těch obchodech v Pařížský atd, nic tak hroznýho jako se tu píše. Asi jsem narazil na jehlu v kupce sena :) Ale ten pocit, že chodíte s děvkou, která má navíc ke klientům přístup milenky, je prostě hroznej. Taky její chování ke mě je mizerný. Je neskutečně sebestředěná, všechno ví a umí nejlíp a všechno co dělám já, dělám špatně. Tvrdí mi, že to pro ni je jen práce, ale klientům hromadně rozdává svoje čísla a pak si s nima furt píše, což mě vytáčí asi nejvíc. S jedním si i chtěla vyrazit na dovolenou. Prachy do ní ale dávám jako do každý jiný holky, občas nějaký večeře, sem tam dárky atd, ale žádný extrém. Já ani na víc nemám a ona to ví. Takže kdo ví, proč se mnou je. Skončit je těžký, protože sám jsem celkem průměrnej chlap, nikdy jsem neměl holku, která by se jí v kráse aspoň přibližovala a od kámošů i náhodných kolemjdoucích tak poslouchám závistivý komentáře, což mi samozřejmě dělá dobře. Mám taky problém navazovat vztahy a pořád mi víc vyhovuje život s ní než bejt zase sám a čekat třeba rok, než si najdu jinou holku. Budoucnost s ní vůbec nevim, jaká je. Podruhý bych do toho nešel.

 • Petr píše:

  Já s jednou takovou žiju už 6 let.Někdy je to fakt síla to všechno snest psychicky.Nepochopím ale chlapy co si přejou mít za přítelkyni holku z privatu ktere vzrušuje ta představa že měla před ním X chlapů a kolik se do ní vysříká a on to pak vše vylíže . . .Mě toto vůbec nebere!

 • peter píše:

  :oops:

 • emental píše:

  Většina věcí co tu je popsáno přesně sedí. Charakterové vady, lži,lži a lži, bordel v jejím bytě apod. Měl jsem chytroučkou luxusní profikurvu, která se do tohoto byznysu stylizovala se vším všudy a myslím, že se možná i prošuká na samý vrchol nebo se z toho zblázní, protože je to celé úplně neuvěřitelné co může kurvení z člověka udělat. Zjistil jsem to až po několika měsících. Naštěstí jsem měl dostatek pudu sebezáchovy v tom nepokračovat ve finále. Došlo mi, že člověk, který dokázal lhát tak dlouhou dobu bude lhát až do konce života. :twisted:

 • anubis0 píše:

  Je to sázka do loterie, jak pro ně tak pro nás. Jenže každá žena chce aby se o ni chlap postaral, je otázka jestli je zamilovaná ona nebo on. Nejlepší je když je to vzájemné, ale poštěstí se to někomu? Většinou jsme postaveni před hotovou věc s někým chodíme ona rychle otěhotní a potom už se jen vezeme v každodenních starostech o oni a dítě a únikem je návštěva ťapiny, která se vždycky tváří tak, že nám rozumí. Možná ano možná ne a jen se tak tváří. Jo jsou také jenom lidé a nikdy nevíme co mají za sebou čím si prošli a co prožili než takhle skončili. Měl jsem jednu kamarádku co se tím živí a ta netoužila po ničem jiném než po zázemí a opoře, kterou nikdy nezažila ani ve vlastní rodině, jenže přiznejme si to nás neohromí ty hodné holky ale ty potvory co si s námi jen zahrávají s těmi se aspoň nenudíme.

 • anubis0 píše:

  A nemusí ani pocházet z rozvrácených rodin,ne vždycky celistvá rodina funguje tak jak má, jeden otec jedna matka, plno sourozenců a třeba i dítě které je týráno a nedostane se mu zastání ani od úřadů, tak to totiž kolikrát chodí, jen si nikdo z nás neuvědomuje že mezi těmi co se tím živí a možná to v sobě i mají stejně jako ty, které se takovou prací neživí a většinou si s námi pohrávají a z jakýchkoliv důvodů z nás prachy tahají jsou i ty co nikdy nic neměli a jen sami na sebe spoléhali a spoléhají. Jsou mezi ťapinami takové co žijí s manželi a s manželi a kolikrát nejsou ani češky a stěžují si a my jim to věříme a pak jsou tu ty co se zas až tak dobře nemají občas si možná postěžují ale věří že to vyřeší a v hloubce duše doufají, že snad potkají toho prince(ryíře v zářivé zbroji), protože i přes to že tváří jako realistky, pořád je v nich hodně romatiky. Každá žena sní o svém princi ať má povolání jaké chce, protože jde o to jaká je a jestli někoho z nás vůbec zaujme. Ony by nebyli bez šance kdyby jsme je nesoudili a dostali by šanci i v něčem jiném než aby o svoje místo ve společnosti celý život bojovali a i takové mezi ťapinami bohužel jsou. Rozvrácená rodina je jen mýtus který je nám podsouván. Ani úplná rodina nemusí fungovat tak jak by měla. My si chceme užívat a jim jde kolikrát o to aby přežili a možná se jednou dostali dál než si v dětství kdy se jim poprvé zhroutil celý svět mysleli. Kdo kdy něco dokázal jen tak sám bez pomoci někoho druhého? Bez peněz a bez investorů? Copak to vůbec jde. Hlavně že pařím mezi ty šťastnější a vím že moje dcery tohle nikdy nezažijí,.

 • matty22 píše:

  Komentář to vystihuje v podstatě dokonale. Ty důvody jsou jasné a příběhy o rozvrácených rodinných poměrech, o vztazích, které je k tomu údajně přivedly, jsou vždy velmi vytrženy z kontextu a upraveny tak, aby byly v jejich prospěch.. Nicméně, pokud se nějaký nešťastník zamiluje do slečny,kterou poznal tak, že si ji kupoval jako prostitutku, ať pak nebrečí nad tím, kolik ho to stálo,a co za ní všechno zaplatil. Zpravidla to bývá tak, že platí jeho „nabytý“ pocit zachránce, který ji dokáže vyvést z tohoto prostředí, protože on ve své zamilovanosti je jaksi přesvědčen, že ona má na víc. Pokud tedy takový krok provede a úplně upozadí racionální uvažování a nepřizná si, že převážné míře jde ruku v ruce s tímto světem lež,přetvářka, vybájené příběhya řada dalších věcí, které raději ani nazmiňovat, měl by to vzít tak jask to je. Protože když ji ppoznal, ona už byla prostitutkou a on věděl do čeho jde. . V neposlední řadě to prostě tak,, že ty holky to prostě dělat chtějí. A proč by ne, pokud jim to takhle vyhovuje. Jedno proč by ne tady ale je: Článek dává dobrou radu, proč si s prostitutkou nezačít ale.. Co když jste v situaci, že žijete s normální holkou, vychováváte její děti,které má z předešlého vztahu a vůbec žijete její život plný komplikací, a ona se někde během toho soužití rozhodne si to zařídit po svém, a,že začne dělat tuto práci, Dělá ji ještě třeba celý rok trvání toho vztahu a ten vztah neukončí dokud cítí, že toho chlapa potřebuje.:).:) A jen vám to tak nějak.. zapomene říct.:) :) Tak popravdě, na to rada není. Ale pokud se vám to někomu stane, buďte klidní, časem se tomu budete zaručeně smát.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: