Uživatelé

Nornik CR: Jak jsem absolvoval nornickou školu

Následující stať, může začínajicím norníkům trošku usnadnit cestu. Budou-li se jím řídit nebo ne je jejich věc. 

Na začátku všeho byl vztah s přítelkyní, kterou jsem miloval. Poznával jsem kouzla prvního vztahu, a nějak mi uniklo, že růže mívá trny. Měla je a vztah mi rozchodem zhořkl tak, že už jsem nikdy nechtěl být pod pantoflem nějaké ženské. V době těchto údálosti, jsem vyzkoušel placený sex.. Nahlíženo dneškem byl jeden z nejhorších v mém životě. Nicméně i přes první špatnou zkušenost jsem se rozhodl to zkusit ještě jednou a druhá návštěva mě přinutila k tomu, abych začal placený sex vyhledávat.

Nejdříve jsem nerozumněl spoustě věcí a kladl jsem si spoustu otázek. Proč je to po každé jiné? Proč jsou někdy v inzerci fotky fake i když nevypadají ty holky tak hrozně. Proč někteří lidi nechtějí v posteli ruská děvčata. Proč ta nebo ona slečna nabizí něco v inzerci a pak je to úplně jinak. První rok jsem to neřešil. Netušil jsem, že placený sex může mít určitou kvalitu. Po roce chození jsem tedy objevil norníka.

Chvíli jsem si ho četl a měl jsem s toho smíšené pocity. Trošku jsem nechapal, proč o některých slečnách píšou, že jsou špatné. Proč někdo píše to a jiný ono. Pomaličku jsem si na to začal dělat názor. V první řádě jsem chtěl něčím upoutat, tak jsem napsal superrecenzi na holku, která byla (možná) dobrá jako nosička vody, takže se na mě sesypali nornici jako karty když padá domeček, abych ji nedělal promo a dokonce mě obvinili s toho, že jsem  nějaký Jerguš Bača z Vinohrad. Prostě jsem chtěl hned excelovat a zjistil jsem, že trapnější než já, je už snad pouze Paris Hilton. Chvili jsem pak norníka jenom četl a pak jsem se rozhodl založit druhý nick a řekl jsem si, že budu psát a dělat to co ostatní. Nikdy jsem nechtěl recenzí slečně ublížit takže jsem se to snažil psát s citem. Bohužel jsem nějak nechápal, že některé holky na to nemají.

Po čase jsem si všiml, že existuje nějaky seznam top slečen a postupně jsem je začal obcházet a podle nich, jsem začal měřit ostatní holky. Byl to ten nejlepší nápad jaký jsem mohl dostat, protože vždycky to byly dobře utracené peníze. Prostě až tehdy jsem pochopil, k čemu je norník dobrý a až tehdy jsem si odpověděl na otázky, na které jsem neznal odpověď. A v podstatě jsem pochopil kouzlo webu nornik.net.

Na závěr chci říct, že není nad osobní zkušenost. Ta je nejlepší. Tento článek je věnovaný začínajicím norníkům, kteří mají podobné otázky jako jsem měl já a chtějí o těhle věcech přemýšlet.

Snad jsem vás moc nenudil

Nornik CR

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.3/5 (13 votes cast)
Nornik CR: Jak jsem absolvoval nornickou školu, 3.3 out of 5 based on 13 ratings

5 Odpovědi na Nornik CR: Jak jsem absolvoval nornickou školu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: