Uživatelé

Amatérky

Zejména posledni dobou jest nám sledovati, jak se na úkor profesionálek zvyšuje zájem o dívky, které na komunitních webech (jako je ten náš a býval Norník) pracovně nazýváme amatérkami. Ten fenomén mne zaujal a pokusím se jej trochu rozebrat. Budeme se tedy zabývat tím, co je a co není amatérka, proč nás přitahuje,  jak jí najít a jak se k ní chovat.

Nejprve si zkusíme definovat, co to je amatérka. Zdá se že je to dívka (žena) mezi patnácti lety a smrtí, pro kterou není sex jediným nebo hlavním zdrojem příjmů a která neinzeruje na placených serverech. Definice vypadá jednoduše, ale jak dále vyplyne, věc se nám trochu zkomplikovala a je nutno si problematiku rozdělit do částí a tyto si postupně vyložit.

Tedy – servery, kde hlavně amatérky najdeme: www.lide.cz www.amateri.cz www.sexytela.cz a další. Nechci zde dělat reklamu. Jedná se tedy hlavně o weby, kde je k dispozici chat a které se zabývají erotikou a tedy v profilech trpí výroky, za které se jinak (např. na EOL) tvrdě platí. Najdeme je na chatu, a nebo přímo v profilech. Jak, to bude řečeno dále.

Proč nás amatérky přitahují. Zde není odpověď jednoduchá a leckterý přispěvatel si na ní vylámal zuby svého intelektu. Zvláště, když úspěšnost v nacházení není nijak vysoká. Osobně se domnívám, že je to proto, že občas lze narazit na dívku u které je milá, chytrá, nehlídá čas, nemá profesionální grify, vypadá, že jí Vaše společnost těší, zapomenete u ní na to, že Vás to stojí peníze a která Vám připadá jako milenka se kterou jste se nedávno rozešli a teď se udobřujete. Umíte-li to lépe říci, napište mi. Rád to sem vložím.

Kdo není amatérka: Řada z  nás je za iluzi kontaktu s profesně nezkušenou dívkou ochotna zaplatit slušné peníze, často řádově větší než na privátu. To samozřejmě nemohlo ujít profesionálním prostitutkám a výsledek se dostavil. Namísto amatérky, která nás vezme do skromného domku svých rodičů nebo kterou musíme vzít do hodinového hotelu, ocitneme se v provařeném privátu s ordinérní courou. Jak tedy rozpoznat šlapku od amatérky.

 • Amatérka není na fotkách oblečena „profesionálně“. Nemá na sobě sexy oblečení, z latexu, na fotografiích na posteli nemá boty na podpatcích.
 • Amatérky jsou fotografovány s obličejem
 • Pokud je amatérka fotografována v místnosti, měla by tato být normálně zařízena. Plakáty, knihy, komp. Naleznete-li fotky v ložnici, kde je pouze postel, noční stolek a topné těleso, jedná se zřejmě o profesionálku.
 • Sólové fotky většiny amatérek jsou pořízeny mobilním telefonem přes zrcadlo. Profesionální fotky zde takřka nenaleznete.
 • U profesionálek nenajdete rodinné fotky
 • Telefonní číslo v profilu indikuje šlapku
 • Na chatu poznáte prostitutku podle profesionálně vedeného hovoru.
 • Většina amatérek nemá prostory

Jak amatérku odchytit. Stejná odpověď jako v případě otázky „jak se leze na skleněnou kouli“. Špatně. Nejdříve je nutno udělat na příslušném serveru prvotní selekci. Dle výše uvedených bodů, vzhledu, věkové skupiny, textu v profilu a podobně. Rovněž je možné chatovat a sledovat cvrkot a zajímavá děvčata konfrontovat s jejich profilem a provést selekci. Většina slečen má ke genialitě daleko. To ostatně platí i u profesionálek. Vidí-li tedy Vaše IQ přes okraj stolu, je třeba se obrnit trpělivostí, mnohdy jde vyloženě o stresující komunikaci. Na jedné straně jasné požadavky a na druhé dementní kráva. Cílem je získat telefonní číslo. Nepřistupujte na komunikaci výhradně po vzkazníku, mailu nebo instant messengeru. S pravděpodobností blížící se jistotě zůstanete trčet na místě srazu bez možnosti se přesvědčít, zda na to dotyčná jen „hodila bobek“ a nebo má neočekávanou zkoušku z vlastivědy. I v okamžiku, kdy telefonní číslo získáte, není vyhráno. Ten hovor může vypadat třeba takto (dle zažité skutečnosti):

túúúút… túúúút… túúút… haló
Ahoj, u telefonu Adolf. Dostal jsem toto číslo od kamaráda, prý je možné si s Tebou domluvit schůzku?
….
Haló, jsi tam?
Jo.
Slyšela jsi mne?
Jo. Co chceš?
Dostal jsem toto číslo od kamaráda, prý je možné si s Tebou domluvit schůzku?
Proč?
Pro peníze.
A co chceš?
Kristepane! Prý prodáváš sex.
….
Haló!
Jo…
Je to tak?
No… můžeme se teda sejít.
Fajn. Kdy?
Já nevim.
A co zítra?
No jo, možná jo…
A cena?
Za co?
Ježíšmarjá! Tak nic. Měj se.
——————————–
Dokonce myslím, že jsem zažil i horší. Asi nejzaručenější způsob je, dostat číslo od prověřeného lovce amatérek. Na našem webu je to například nick „Václav“ nebo „cmb“. Potíž bývá v tom, že jmenovaní své „klenoty“ nepustí a nebo chtějí kontakt vyměnit za podobný. Jeden z výše jmenovaných mne naprosto rozložil příkladem toho, jak lze amatérku ulovit na ulici nebo dokonce návsi. Ten výrok zněl tuším takto:
„Dobrý den slečno. Nevíte prosím kde je zde nejbližší nightclub nebo nějaká pěkná slečna, která by si chtěla přivydělat?“
Pokud jste měli úspěch s jednou dívkou na některém z uvedených serverů, podívejte se do seznamu jejich přátel. Zde jako málokde platí, že vrána k vráně sedá.
Tedy: Provedli jste selekci, slečnu jste odchytili buď na chatu nebo jste jí napsali na vzkazník v profilu, ona odpověděla, dostali jste telefonní číslo a chcete slečně zavolat.
Připravte se na diskusi o ceně: Amatérky mají různé představy o cenách. Asi nejdrzejší jsou ty, ze kterých se pak vyklubou profesionálky. Můžete se dočkat čehokoliv. Od 1000 Kč za setkání až po 10000 za hodinu. Platí zde dvě zásady.
1. Smlouvat, smlouvat, smlouvat
2. 2000 dnes je víc než 5000 popozítří.
Doporučuji tedy začít se domlouvat na termín v příštím týdnu a po zjevení ceny začít licitovat. Jednak s cenou, jednak s termínem. Dívka, která udá cenu 1500/hod evidentně ví, která bije a asi nebude zas tak moc amatérská.
Čeho se lze nadít dále:
 • Slečna má čas, souhlasí s tím, že jde o sex, řekne vám cenu, je komunikativní, veselá, neodsekává, neštěká, ráda se baví… Buď máte štěstí (alespoň v první fázi) nebo je to prostitutka.
 • Slečna neví jestli prodává sex, neví, jestli se s Vámi může sejít, neví kolik peněz má chtít… je doma a někdo jí poslouchá. Veďte hovor tak, aby jste se domluvili na dalším zavolání. Na vyšší level slečna nemá ganglie.
 • Slečna požaduje zaslat Vaší fotku. Kdo to udělá a pošle svou vlastní, nechť okamžitě opustí tyto stránky. Nesvéprávní tu nemají co dělat!
 • Slečna požaduje kredit na telefon. Loučit se s ní slušně je zbytečné. Kdo něco vskutku pošle, dtto výše.
 • Slečna požaduje platbu předem na účet. Je to tím, že slečna nejspíše nebude slečna. Dále dtto výše.
 • Slečna trvá na tom, že nepřijde sama. Buď, že přijde s kamarádkou, která jí bude hlídat (protože se bojí) a na cenu to vliv mít nebude, nebo přijde s kamarádkou (protože se bojí), která se zúčastní veselice a na cenu to vliv mít bude. Doporučuji poslat do hajzlu obě. Za ty prachy to stát nebude a ta druhá slečna bude buď úplně blbá, nebo ukecaná, tlustá, hnusná, nejspíš však vše dohromady.

Máte telefonní číslo, domluvili jste se a v radostném očekávání vyrážíte na místo schůzky. Může se Vám přihodit řada věcí, nebo vůbec nic. Většina amatérek nemá prostory. Počítejte s dalšími náklady na hodinový hotel. Tedy čekáte a čekáte:

 • Nikdo nedorazí. Zhruba 2-3 případy z deseti. Dopadli jste ještě dobře
 • Přijde slečna, fotky byly pravdivé, potom dieta selhala. Má 80 kilo. Já bych ujel.
 • Přijde slečna, fotky byly pravdivé, hovoří jak nesvéprávná. Pokud to vydržíte…?
 • Přijde slečna, fotky byly pravdivé, hodně jí přidaly na věku. Pokud už se budete ptát, Vaše otázka by měla znít asi takto: „Osmnáct už Ti určitě bylo, viď?“ Pokud bude odpověď špatně, doporučuji odjezd. Jste-li na pochybách, nechte si ukázat občanský průkaz. Pamatujte, že v hodinovém hotelu může policie udělat razii. Penzion je lepší. Pokud neodoláte, uvědomte si právní rizika. Sex s ní trestný není. Trestné je, nabídnout jí za něj peníze. Na druhé straně, nikdo vás nemůže odsoudit za to, že jste někoho obdarovali. Cituji Trestní zákon, z  par. 217 :
  • svádění k pohlavnímu styku je trestný čin, jehož se dopustí ten, kdo nabídne, slíbí nebo poskytne osobě mladší osmnácti let za pohlavní styk s ní, nebo za její pohlavní sebeukájení, obnažování nebo jiné srovnatelné chování úplatu nebo jinou výhodu či prospěch.
 • Další varianty kontaktu se subjektem Vašeho zájmu si jistě dovodíte sami z výše uvedeného.

Pokud už se vítězně dostanete do místa určení, tedy do postele, uvědomte si, že pro většinu amatérek (a to dokonce i pro ty co myslí) je kondom jen prostředkem proti nechtěnému otěhotnění. Ty, které mají sex opravdu rády dají v podstatě každému bez něho. Na diskotékách a zábavách a vlastně i místo podání ruky. Mnohdy to považují za jakousi společenskou povinnost. Na ochranu zdraví při práci (dle nařízení ČUBP) tedy musíte pamatovat Vy.

Závěrem: Při odchytu amatérek se potkáte hlavně s dívkami, které pocházejí z rozvrácených rodin a vyslechnete historky , nad kterými Vám budou vstávat vlasy, máte-li jaké, hrůzou. Pokud už se necháte strhnout k páchání dobročinnosti, velmi pečlivě si ověřte informace, které dostáváte. Fabulovat umějí všechny ale udržet konzistenzi při křížovém výslechu je pro ně trochu problém. Jak již bylo shora uvedeno, myslitelky to většinou nejsou.

Pokud budete mít kliku, narazíte na děvče, které vskutku stojí za to. Jenže za tento zážitek zaplatíte deseti špatnými. Tento článek by Vám měl pomoci tuto tragickou bilanci snížit.

Tož hodně štěstí.                                                    Yanek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.3/5 (3 votes cast)
Amatérky, 3.3 out of 5 based on 3 ratings

8 Odpovědi na Amatérky

 • Fermina píše:

  Děkuji za Váš web ! Konečně zkušenosti z praxe. Začala jsem se o tuhle oblast zajímat z pohledu amatérky, která se specializuje na poskytování orálního sexu. Mám radost, že jsem našla vtipný, duchaplný text. :-) )

  Fermina

 • Robert Junga píše:

  Výborný rozbor. Měl jsem to štěstí a občas narazil na
  velmi milé a přitažlivé amatérky. Ale je to bohužel jen asi jednou za dva roky…
  Robert Junga

 • Lord Bukanýr píše:

  Hledám na googlu text na téma: „jak skoncovat s pornem“. A najdu tento výborný manuál o děvkách. Bůh asi chce, abych už se vykašlal na porno a začal si s kurvama.

 • frontsall píše:

  Dovoluji si opravit následující nepřesnost ve shora uvedeném textu:

  „Trestné je, nabídnout jí za něj peníze. Na druhé straně, nikdo vás nemůže odsoudit za to, že jste někoho obdarovali. Cituji Trestní zákon, z par. 217……“

  a to z následujících důvodů:

  Pokud je dotyčná mladší 18 let (dle Tr.Z. se jedná o dítě) a ty bys jí nabídl, slíbil nebo poskytl za pohlavní styk, pohlavní sebeukájení, jeho obnažování nebo jiné srovnatelné chování za účelem pohlavního uspokojení úplatu, výhodu nebo prospěch, pak by dokonce i v případě dárku takové jednání nebylo legální.

  Úplatou je majetkový prospěch zpravidla ve formě poskytnutí peněžní částky (tzv. finanční úplata) nebo jiného materiálního plnění (např. různých dárků – šperků, oblečení, kosmetických a jiných přípravků či věcí, ale i hraček, cukrovinek a jiných pamlsků, což má význam právě u dětí).

  Prospěchem se zde rozumí prospěch nemajetkové povahy, např. ve škole, v zaměstnání, při přijímacím řízení na školu.

  Výhodou je pak jakékoli jiné zvýhodnění, které nelze zahrnout pod úplatu nebo prospěch, např. zvýhodnění při zkouškách nebo ve sportu.

  Poskytnutí úplaty nebo jiné výhody či prospěchu je nejen jeho přímé bezprostřední předání (ve formě peněz nebo jiných materiálních hodnot), ale i nepřímé poskytnutí materiální či jiné výhody nebo poskytnutí protislužby.

  O poskytnutí proto jde nejen v případě, kdy peníze nebo věc jako úplata jsou předány dítěti za pohlavní styk s ním nebo za jeho pohlavní sebeukájení, obnažování nebo jiné srovnatelné chování, ale i tehdy, dostane-li se dítěti nebo jiné osobě jiného prospěchu, protislužby nebo jiné výhody.

  Nabídnutí úplaty nebo jiné výhody či prospěchu je jednání, kterým pachatel projevuje ochotu úplatu, jinou výhodu či prospěch poskytnout proto, aby jeho požadavku směřujícímu k pohlavnímu styku s dítětem, k jeho pohlavnímu sebeukájení, obnažování nebo jinému srovnatelnému chování bylo vyhověno. Je jím jakýkoli, ať výslovný nebo konkludentní návrh na poskytnutí úplaty nebo jiné výhody či prospěchu. Z časového hlediska může být nabídka formulována tak, že k plnění z ní může dojít okamžitě po její akceptaci nebo v budoucnu, a to jak před pohlavním stykem s dítětem, jeho pohlavním sebeukájením, obnažováním nebo jiným srovnatelným chováním, tak i po něm.

  Slib úplaty nebo jiné výhody či prospěchu je vyjádření závazku pachatele úplatu nebo jinou výhodu či prospěch poskytnout, jestliže bude jeho požadavku dítětem vyhověno. Slib zde směřuje do budoucna, má se realizovat až po splnění další podmínky či podmínek. Oproti nabídce je slib zpravidla méně konkrétní.

  Úplata nebo jiná výhoda či prospěch může být nabídnuta, slíbena nebo poskytnuta dítěti i prostřednictvím jiné osoby , např. kuplíře, a nebo může být nabídnuta, slíbena nebo poskytnuta přímo této jiné osobě .

  Trestný čin svádění k pohlavnímu styku je tu dokonán nejen poskytnutím úplaty nebo jiné výhody či prospěchu, ale též jeho nabídnutím nebo slíbením ; v posledních dvou uvedených případech se nevyžaduje, aby podplácená osoba úplatu, výhodu nebo prospěch přijala. Nemusí ani dojít k pohlavnímu styku s dítětem nebo k jeho pohlavnímu sebeukájení, obnažování nebo jinému srovnatelnému chování.

  (srov. Šámal, P. a kol. Trestní zákoník, 1. vydání, Praha:C.H.Beck, 2009, s.1771 – 1775)

  Shrnuto, pokud norník nechce riskovat v budoucnu možné lapálie, měl by se sexu s osobou mladší 18 let raději vyhnout, a to dokonce i v případě, kdyby šlo o sex bez úplaty, protože nikdy nevíš, co se v hlavě nezralé osoby bude v budoucnu dít (i z přičinění rodičů, pokud by došlo k vyzrazení). A ve vzduchu tak neustále visí nebezpečí trestního stíhání.

  V úvahu připadají (v lepším případě) následující možné porušení státem chráněných zájmů:

  § 201 Ohrožování výchovy dítěte – zájem státu na ochraně řádné výchovy dětí , která má být vedena v souladu se zásadami morálky občanské společnosti tak, aby byl zaručen jejich řádný rozumový, mravní a citový vývoj.

  § 202 Svádění k pohlavnímu styku – zájem státu na ochraně řádné výchovy dětí, a to proti útokům spočívajícím ve svádění k prostituci, která je v hlubokém rozporu s morálkou občanské společnosti.

  v horším případě:

  § 185 Znásilnění – zájem státu na ochraně práva člověka (ženy i muže) na svobodné rozhodování o svém pohlavním životě

  § 186 Sexuální nátlak – zájem státu na ochraně svobody rozhodování v pohlavních vztazích

 • Mlsoun píše:

  to vole to je zase nákej chytrolín, kterej nemá do čeho píchnout ;-)

 • Yanek píše:

  Nee. To je skupina chytrolínů, kteří jsou za opruz placeni. To je ověřená informace.

 • jj píše:

  koukam, ze jsem spatna amaterka, kdyz to delam rada, dobre a zadara :-) aspon dle clanku soude..

 • Yanek píše:

  Pokud to děláš zadarmo, tak se Tě tento článek a potažmo celý web netýká. Tady je to o prostituci. Promiskuita je něco jiného.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: