Uživatelé

Poločas rozpadu

Nemusíte se obávat. Dnes Vás nebudu atakovat poznatky z jaderné fyziky. Jde o něco diametrálně odlišného. Určitě si vzpomenete, kolikrát jsme na různých fórech diskutovali o tom, jak dívku (ženu) poznamená, když se stane šlapkou, případně jsme se snažili odstupňovat různé fáze stavu její osobnosti pomocí jemných nuancí vyjádřených pojmenováním její profese. Ano. Tušíte správně. Jde o to, za jak dlouho a zda vůbec ze z ženy stane kurva stavem mysli.Mnozí z Vás si zřejmě řeknou, že se snažím vypsat z vlastních zkušenosti, ale ve skutečnosti tomu tak doslova není. Za posledních cca 8 roků jsem nasbíral sdostatek zkušeností a viděl řadu případů od začátku až do trpkého konce a u jednoho takového jsem byl takříkajíc „v přímém přenosu“. Pokusil jsem se tedy zmíněné zkušenosti uplatnit a vytvořit jakési modelové případy, které Vám tímto předkládám.

Mějme tedy mladou ženu s těžkým dětstvím. Většina případů, které jsem viděl se jinak popsat nedá a nezletilé amatérky jsou námětem pro jiný článek. Dotyčná dívka jednoho dne zjistí, že život je pes a pokladna v Lídlu není dost nóbl a začne se poohlížet po něčem, co by přineslo okamžitý profit, při – pokud možno – nejmenší námaze. A v tomto místě se cesta větví. Dle mého názoru záleží na třech faktorech. Na věku dotyčné, či lépe řečeno na nadhledu, který přichází až s věkem, na její sociální inteligenci a na sexuálních zkušenostech. Nebudu popisovat podrobně všechny množiny, popíši zde referenční případ a pak odlišnosti od něho.

  •  Mladá dívka s nízkou sociální inteligencí, která začala se sexem poměrně brzo, ať už to bylo či nebylo jejím přáním. Toto je nejčastější, takřka klasický případ, se kterým se můžeme sejít v libovolném hampejzu. Jedná se o dívku z více či méně rozvrácené rodiny, většinou mimopražskou, postrádající povědomí o standardních vztazích mezi lidmi. Navenek je vše v pořádku, při běžných kontaktech nelze odhalit problém, dotyčná totiž ví, jak by měly vztahy mezi lidmi vypadat a vytvořila si jakousi nadstavbu či legendu, kterou navenek uplatňuje, jakoliv se podle ní není ochotna řídit, dojde-li na lámání chleba. Výše uvedené má pak za následek efekty, které můžeme pozorovat. Upozorňuji, že se stále ještě jedná o výchozí pozici, tedy předpoklady k výkonu řemesla a ještě ne o šlapku.
    • Dívka neshledává nic špatného na podvodu, má-li k němu byť i zanedbatelný důvod.
    • Nemá dostatečné vazby na rodinu a zhusta se jedná i o srdečnou nechuť z obou stran.
    • Dívka se nevyhýbá něčemu, co by bylo lze nazvat zkušebním sexem a diskotékovému sexu.

Tato dívka tedy jednoho dne dostane nápad. Peníze za sex! Vida! je to přeci jednoduché, jsem mladá, krásná a sex je vlastně fajn. A začne listovat inzeráty v Annonci. To, že si někdy naběhne na nejhorší privát široko daleko je jen třešnička na dortu, většinou ale začne v nějakém obskurním nočním klubu. Nějaký čas se nic neděje, dá se to vydržet a holka začne být plna nadšení, jaká je to vlastně paráda. Zvlášť, když se pak dozví, že na privátech je to lepší. Zkusí to, a vida, ono to zase funguje. Je mladá, neokoukaná, má fajn přístup (je v tom jen krátce) a tak se lidi jen hrnou.

První co udělá je, že si nakoupí věci, které „nutně potřebuje“. Pak zjistí, že peněz neubylo, či spíše se znova urodily, a začne naostro. Hadry, elektronika, vytřít zrak příbuzenstvu, kamarádi, mejdany, diskotéky, THC, chlast. A tak to to chodí nějaký čas, zhruba rok. Ta doba je nepřímo úměrná věku, zkušenostem a sociální inteligenci. V tomto období začne proces morálního uvadání příslušné slečny. Začne zvolna a zrychluje se. Započne něčím, co by se dalo nazvat relativizací morálních hodnot a vztahů mezi lidmi. Jestliže dívka už při nástupu do profese neměla příliš velké starosti s podváděním, nyní jí tyto starosti opustí beze zbytku. Zároveň se rozvíjejí sociopatické rysy. Slečnu naprosto nezajímá dopad jejích činů a slov na okolí a to i nejbližší. Přitom začíná sama vyžadovat maximální ohledy. Spolu s tím jde jakási zvláštní hrdost na její profesi. Používá sama o sobě silná slova (přitom je však nerada slyší od okolí), takřka by se dalo v některých situacích řící, že svojí profesi propaguje. S prohlubováním těchto vlastností se zvyšuje něco, co zvenku vypadá jako seběvědomí, jenže je to vykoupeno labilitou v soukromí, napadáním, zbytečným vymýšlením problémů a podobně. Tou dobou už je šlapka většinou na antidepresivech nebo, o něco později, na něčem silnějším a ty co nejsou se změní k nepoznání.

V té době se také pokouší nejčastěji skončit s prací, jenže si nedokáže představit jinou obživu a tak nahodile zkouší dělat tu pomocnou sílu v administrativě, tu ve veřejném stravování a podobně. Někdy se pokouší i o sebevzdělávání. Příznačné je, že nedokáže nic z toho dotáhnout do konce a tím se propadá hlouběji do depresí a má tendenci obviňovat celé okolí ze svých problémů. Někdy se pokusí i o rodinu, ne vždy ovšem proto, že by měla tendenci plánovat. Průvodním jevem všeho shora uvedeného je hysterie. Navíc, s rostoucím znechucením rostou i finanční problémy, protože začne mít potíže i s braním telefonů a komunikací s klienty.

Dívka může mít i stálého partnera (sic!). Většinou slouží jako hromosvod a pro odreagování. Tvrdě na něho žárlí a nesymetrii vztahu si neuvědomí, takže má zakrátko jiného „trvalého“ pattnera. Cyklus se opakuje a zkracuje. Každý další je na tom hůř a blíž k ideálu, kterým je „topič“ (nevidí neslyší, platí).

Část dívek skončí s profesí a většinou to trvá tak rok až dva, než se vrátí do oboru. Za posledních osm let si pamatuji 4 (slovy: čtyři!) případy, kdy se slečna do oboru nevrátila. Naproti tomu jsem viděl případy návratu po deseti letech, když se paní svěřila, že „to“ naposledy dělala v roce 98. Pak došly peníze. Někdy se ještě pokusí po dobu „výpadku“ udržet kontakt s oborem tak, že si zřídí například privát nebo dealuje erotické pomůcky a prádlo, a tak podobně. Výsledkem bývají další dluhy a tedy i motivace k návratu do oboru.

Ty, které se do oboru časem vrátí, i ty které zůstanou nakonec dopadnou takřka stejně. Poznáte je podle rutinního přístupu ke klientům, zvláštního chování, neschopnosti správně hodnotit sebe i své okolí, nezájmu o cokoliv a spousty plánů do budoucna, které nastane až budou mít peníze. Máme zde nepříliš úspěšnou kurvu.

  • Nyní se zkusíme podívat, co se stane při změně výchozí pozice. Největší rozdíl uvidíme, pokud dívka nabere před vstupem do oboru zkušenosti z normálního života a nadhled, případně, pokud je dětství takové, že předčasně dospěje. Sociální iteligence se stačí rozvinout, většinou důsledkem negativního tlaku okolí. Opět je podmínkou inteligence alespoň něco málo nad průměrem. Podvod je pro ni něčím, co jí okolí udělalo tak často, že to nesnáší a lže spíše z milosrdenství. Rodinně vazby jsou většinou ještě horší, než v předchozím případě, ovšem zde jsou podmínkou předčasné dospělosti.

Jeden z nejpodstatnějších rozdílů je ten, že fáze „já mám prachy, to bude tóčo!!!“, se nedostaví. Tento efekt je očekáván a je s ním kalkulováno. Rovněž si je dívka vědoma nějakého časového horizontu, ve kterém potřebuje konkrétní sumu. Budoucí šlapka si samozřejmě není schopna uvědomit, že jí práce v oboru změní.

Další podstatný rozdíl je, že se nerozvíjejí sociopatické rysy, nebo alespoň ne v tom měřítku, jako předchozí. Samozřejmě, k relativizaci vztahů a hodnot dojde, ale v tomto případě se náhled na ně posune spíše k tvrdé realitě. Také zde většinou neexistuje trvalý partner, ale spíše proto, že se dostavila ztráta iluzí o mužích.

V tomto případě je větší pravděpodobnost, že dívka s oborem skončí, nebo skončí na delší čas. Pokud už se vátí, máme zde děvku, ke které se muži vracejí, i když ne tolik, jak by chtěla. Pokud se nevrátí, pokračuje „ve válce jinými prostředky“. Natáčení, fotografování, apod.

  • Další změna. Mladá žena s vlastní prací začne s oborem až po (cca) dvacátém pátém roce věku. Zde se tedy již jedná o jedince stojícího více či méně na vlastních nohou. Má děti, o práci nechce přijít a motivací jsou většinou porozvodové finanční potíže. Vlastního partnera má a schopnost utajování čehokoliv se u ní vyvine do neuvěřitelných rozměrů.

K patologickým změnám nedochází. Dáma to má pod kontrolou a většinou se omezí na 2 až 3 dny nebo večery v týdnu a výdělek bere jako to příslovečné máslo na chleba. Tyto ženy jsou velmi vyhledávané a jedná se spíše o hetéry, než děvky. V oboru nevydrží dlouho.

  •  Dobří holubi se vracejí. Tedy navrátilkyně. Po deseti a více letech. Rozdělit se dají podle vzhledu a sociální inteligence. Zhusta smutný případ a lze je nazývat kurvami i v přímé řeči. Je jim všechno jedno.

Ve skutečnost je nuancí mnohem víc a do věci vstupují další proměnné. Drogy, chlast, dluhy, partneři, štěstí na bílém koni (takřka nikdy) a další. Domnívám se, že si vyberete a naleznete ve výše psaném to, co jistě dobře znáte.

Yanek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Poločas rozpadu, 5.0 out of 5 based on 1 rating

9 Odpovědi na Poločas rozpadu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: