Uživatelé

Tak tu máme Nový rok

Tak tady máme Nový rok. Teda jakože Silvestra, že jo? My máme. Tím myslím jako já a kurvy. No… Vy teda asi taky. I když určitě nejste já a možná nejste ani kurva a to bez ohledu na pohlaví. Nevím čím to je, ale kdybych nějak v červenci zaspal a probudil se bez kalendáře a hodinek třicátého prosince, hned bych věděl kolikátého bije. Právě skrzevá ty kurvy. Objasním vzápětí.

Jen si to představte. Nic zlého netušíte a najednou jste krajně oblíbeni. Co by za to Nicolas Sarkozy dal. Možná i tu bedýnku pod nohy. Mimochodem, přemýšleli jste někdy jak asi Sarkozyiho štáb tu bedýnku mezi sebou nazývá? Případně jak asi nazývá Sarkozyiho? Mám pocit, že něco z toho vědět, řval bych jako najatej. No nic.

Takže jste oblíbeni. Jak se to pozná. Teď pomíjím maily od příbuzných, které neznáte, nebo si matně vzpomínáte, že Vám o nich někdy někdo vyprávěl, případně maily od Vašich obchodních partnerů (nejvíc jich posílají ti, co mají momentálně víc projektů než majetku). Ne. Myslím tím maily a esemesky od kurev. Já jsem co se týká oblíbenosti myslim hned za tim hradnim procesorem promiňte, profesorem, samozřejmě. Nebo za Kikinou, jak komu libo, božínku. Alespoň ty kurvy mne v tom utvrzují, jak shora uvedeno. A také jsem nepochybně vyhledávaný kanec. Takže zde máte zvláštní Sivestrovské vydání zpráv, které můžete u příležitosti svátků obdržet na Váš mobilní telefon, bo penize potřebuje každy. Zprávy i pravopysné chibi jsou autentické:

 • „Ahoj co dělas že bisme něco podnikly?“  Uznejte sami, člověk těžko odolává tak vypjatě erotické výzvě a určitě něco podnikne. Nejlépe s někým jiným.
 • „Ahojky maš zytra čas?“  Měli by jste do luftu někomu vynadat zde v diskusi. Právě jste se stal prvním náhradníkem.
 • Ahojky, přeju všechno nejleči, nechceš se sejit?“ Klika, že něco popřála, jen což.
 • „Ahojda. Jak se máš?“ V překladu něco jako „jsem tady a už si mi sakra dlouho nepřines žádný prachy až pod rypák“. Měli by jste vyrazit, já osobně strhnu převodovku, abych tam byl první.
 • „Nazdárek, nedal by sis sexík?“ Oratio directa. Holka se s tim nesere. Maximálního účinku tato zpráva dosáhne, máte-li ležet telefon na dosah (dohled) manželky.
 • „Ahoj. Jaký jsi měl svatky?“ To se doprdele neumíš ozvat, či co? Radši jí neštvěte, nebo dá někomu jinému.
 • „Nechceš přijít o něco dřív? Mám dneska víc času.“ Nějaký idiot jako Vy se neozval. Kompenzace nutná.
 • „Ja řekla tomu mimu, že dneska nebudu doma.“ Odmítnutí nepřipadá v úvahu. Co by řekla tomu svimu? Že prachy nebudou?!
 • „Jakim autem přijedeš?“ Socky neberu!
 • „Posledně to bilo moc hezki, nechceš přijed?“ Jste bejk k pohledání. Takového dlouho neviděla. Naposled snad někdy předevčírem.
 • „Nemoh bys mi pujčit čtyři tisíce.“ Zaslouží si zvláštní body za drzost. Na co si tu budem hrát? Navalte prachy, šukat můžete s někym blbějším.
 • „Už se těším, až mne zase obejmeš, cítím se v Tvém náručí tak bezpečně.“ Láska je láska. Je jedno, že rozdíl vašeho a jejího věku v rocích je polovinou rozdílu vašich hmotností v kilech. Zkuste jí říct, že tak krásný vztah nechcete kazit penězi. Uvidíte, že to Váš vztah vylepší. A ještě něco. To, že se jedná o lásku a ne o prachy (to jsou nápady!) snadno poznáte podle toho, že jste titulování Mazlíku, Zlatí ((c) Miška), Sluníčko ((c) Miška) a podobně dementními tituly.
 • „Bez Tebe nemohu usnout.“ Nejlepší lék na nespavost jsou tak 2-3 tisíce. Po návyku na lék se odolnost organismu zvyšuje a je třeba přitlačit. Uvidíte sami.

Výše uvedené zprávy jsou jen ochutnávka toho, co se Vám může přihodit a před Vánoci i ve větších rozměrech. Kde jinde mají holky sehnat škváru než u Vás. Tak se tím nedejte znechutit, Veselý nový rok bez kocoviny Vám přeji a ty zprávy můžete brát třeba jako výraz jejich upřímného zájmu ausgerechnet o Vás.

                                                                          Yanek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.0/5 (1 vote cast)
Tak tu máme Nový rok, 2.0 out of 5 based on 1 rating

3 Odpovědi na Tak tu máme Nový rok

 • Pavla píše:

  Máš dost vtipný styl, který se fakt dobře čte, ale pokud si děláš srandu z blbé češtiny druhých, piš prosím sám příště: „výjimka“ a spojení „bychom“ (místo by jsme) a „byste“ (místo by jste) – tak by to totiž mělo být správně :-) P.

 • Yanek píše:

  Dík za upozornění, výjimka mi možná utekla i když teď zrovna nevím kde a skoro bych se vsadil, že jsem jí uhlídal.
  Co se týká „bychom“, „by jsme“ a „byste“ a podobných slovesných tvarů, na fórech k tomu určených se hlavy pomazané hádají už 10 let, přičemž začínají padat i argumenty typu „je to tak a kdo tomu nevěří není Čech“ a další jim podobné. Například tam figuruje jakýsi akademik, kterého chytá fantas při zahlédnutí tvaru „bychom“.
  Tedy jsem se (po pročtení několika desítek stránek a fór) iniciativně rozhodl, že je mi to u prdele a budu slovní spojení používat tak, aby úderně zněla a zbytek přenechám těm, které to tak trápí, že neváhají komentovat pravopis na erotickém webu. K čemuž jim dopomáhej Bůh.

 • Dědek píše:

  Pro Yanek !
  Je mi 63 let a žiju 40 let ve štˇastném manželství. Náhodou
  při brouzdání jsem se dostal na tyto stránky a musím reagovat !
  Nenechte se otrávit kdejakým hnidopichem !!! Vaše články
  svou literární a hlavně pravopisnou úrovní daleko a daleko
  převyšují dnes obvyklou úrovenˇ !!! Tak čistý a úderný sloh
  dnes nenacházím ani v periodikách, která sami sebe nevědí
  jak nazvat, aby vypadala profesionálně !!!
  Přeju hodně energie a inspirace pro další psaní ! ! !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: