Uživatelé

O Miškách a lidech

Na každého z nás čekají mnohá protivenství a čím jsme starší, nějak se to nechce lepšit. Daně, lékaři,  mastná jídla, dietní jídla, nadváha a především ženské. ARO a prosekturu vynechávám. Není náhoda, že všechna velká náboženství jsou eschatologická. Nenaděláme nic. Co však udělat můžeme, je ze zkušeností vytvořit poučení (z krizového vývoje né, to už tu bylo!). Pokud si jej necháme pro sebe, dobře.  Otrlejší z nás, třeba já, jsou schopni si toto ponaučení nenechat pro sebe a přemýšlející čtenář pak má při průseru zpětnou vazbu a nemusí opakovat chyby, kterých se před ním dopustil už někdo jiný.

Když jsem tedy před časem začal psát tento článek, domníval jsem se, že jako základ vezmu dobu, kterou jsem strávil i nestrávil se šlapkami ke kterým jsem si vytvořil určité vazby, použiji tuto dobu jako zdroj dat a kolem konkrétních příkladů budu trošku generalizovat. V mezičase mi ale došlo, že ty zážitky, které lze vzít jako základ pro tvorbu stereotypu lze použít i v širších souvislostech. Posuďte sami.

První bližší náhled na chování žen zabývajících se prodejem těla (vlastního, případně svých kamarádek) mi kdysi poskytla Sabrina. Kdo měl tu čest, nezapomene. Krásná vysoká, štíhlá, sympatická ženská. Hrát uměla na Oskara a orgasmus jí uvěřili všichni. Nelze nezavzpomínat. Sabrina v jednom pokoji s klientem, já s jinou holkou vedle. Sabča ječela v rozkoši, klient funěl, postel mlátila do zdi (sousedi taky), následovalo finále, postel zařvala o pomoc, Sabrina vřískla, klient taky – to už jsem se dávno dusil polštářem a holka vedle mne se svíjela smíchy a žrala deku. Pak udýchané ticho, koupelna a náročné loučení u vchodu, Sabrina div nevzlykala nad tím, že už je konec. Přišla k nám, zamotaná v ručníku, opřela se o skříň, vztyčila levý malíček, palcem a ukazovákem pravé ruky naznačila vzdálenost cca 3cm a pravila: „To byl ale debil…“. Domnívám se, že ten klient a další podobní si tou vzpomínkou dodnes topoří ego a doufám, že si tento článek nepřečte.

Miška byla k nalezení na podzim r.2007 v privátu U Skokana a byla to mladá milá, vyjukaná, nenápadně vyhlížející šedivá  myš na špinavě blond. Do chvíle, než se dostala do postele. Už tehdy jevila nevšední talent. Byla z toho oboustranná závislost, ale tuto formulaci můžete přičíst na vrub mojí nechuti v velkým slovům. Když to tak vezmu, vlastně ale byla první Sabrina, i když tam byla vazba trochu jiná. Spíš dobré kamarádství a vzhledem k tomu, že v jiné podobě přetrvává dodnes, rád si namlouvám, že tomu tak bylo z obou stran.

  • Ponaučení č.1. Vyzkoušet tuto a podobné citové vazby, resp. zjistit jak to s Vámi holka myslí,  můžete jediným způsobem. Nedávejte jí prachy. Pokud setrvá, máte ovšem zaděláno na větší problém do budoucna, než kdyby z Vás udělala debila a odešla jako od jednoho kolegy zde z diskuse. Ten, jsa zván po slibu věčné lásky mazlíkem, to zkusil a nestačil se divit tomu, co se o sobě dozvěděl. Některé výrazy údajně musel hledat na wikipédiji!

Sabrina strávila v profesi něco přes dva roky a dodnes je jediná, o které vím, že nežije z „kořenů“, že se nikomu neprodala. Ale i tak nežije šťastně. Každý vztah, a to vím o třech za sebou, skončil malérem. A také jsem si až donedávna myslel, že to na ní jiné stopy nenechalo. Jenže jsem si pak uvědomil, že mám s čím srovnávat. Zdánlivé maličkosti, ale i tak. například? Prodala nábytek z prvního privátu 2x. Jednou jsem ho od majitele bytu koupil já, podruhé jej prodala Mišce. Kouzlo marketingu je prý opakovaný prodej. Jen nevím, jestli jedné a té samé věci. Dva poslední nájmy si nechala zaplatit 2x. Jednou ode mne, jednou od Mišky.  Dá se říci, že měla dva kamarády. Mne a ještě jednoho. Nenamáhala se zjišťováním, zda si řekneme to, co nám sdělila a přesto říkala každému něco jiného. A další drobnosti. Ale vzpomínám na ní rád a pokud jí mám možnost vidět, vítám to, nicméně i dnes jí nedělá problémy cokoliv slíbit a okamžitě na to zapomenout.

Další podobná zkušenost se týká tzv. protápění. Chcete se stát topičem? Není problém. Seznámím Vás s obrázkem z pozadí tohoto webu. Zpočátku to bude apanáž, pak apanáž a dárečky a od ní vděk a sem-tam nějaký strip (i když ten vzhled a váha dnes už nic moc), samozřejmě bez sexu. Jste přeci kamarádi. Pak vděk ustane a nakonec se dostaví vztek, že naděláte takových keců kolem pár kaček. A těch lží co se naposloucháte.  V současností mi Naďa pravidelně volá a diví se, že jsem, jak ona říká, na ní zlý. Já přitom říkám jen to co je očividné. Ona se například domnívala, že tímto způsobem umí tahat prachy z lidí jen ona. Dost jí překvapilo, že není jedinečná.

Můžeme se také podívat na Mišku ke konci jejího působení. I když říkat konec bychom fakt měli až na konec. Nedalo se spolehnout v podstatě na nic z toho, co říká. Kromě toho, že potřebuje (spíše chce) peníze. To pravda byla. Takže po rozchodu, po ukončení profese a při idylickém životě s novým topičem (ať byla jaká chtěla, za ty dva roky si ode mne moc peněz – přímo – nebrala), neváhala prodat sex chlapovi, se kterým dva roky žila. Od koho si něco půjčila (a nevrátila) ať udělá čárku. A přitom, když jsem se s ní kdysi seznámil, byla to milá příjemná a čestná holčina, která dělala profesi 14 dnů a v komunikaci s okolím byla až úzkostlivě pravdomluvná. A poslední případ pro srovnání postojů? Sotva její aktuální šamstr vytáhl na týden paty, už poletovala po praze a prodávala sex. Komentář postiženého mne málem zabil. „Nemám jí proč nevěřit!“ Panebože, buď mu milostiv!

  • Ponaučení číslo 2. Mělo by to být zlaté pravidlo. Nevěřte šlapce. Nikdy a nic. Ani to, že je bývalá kurva. Přestože jste do ní zamilováni. A nedělejte výjimky. Ostatně, řeč o tom bude i dále.

Sabrina začala s profesí někdy v roce 2004-5 a to s jinou, podobně proslavenou profiholkou, pozdější majitelkou privátu Naomi, Klárou. Byly spolu na Plzeňské u jakési mutr starého ražení a utekly odtamtud s holým zadkem. Klára, když jednou vyprávěla, řekla, že za poslední 2 měsíce tam měla v posteli 500 chlapů. Nemyslím, že by na tom Sabrina byla líp (hůř?) a je třeba vyjádřit děvčatům hlubokou úctu, že zůstaly ženami a  takové, jaké byly. Já jsem na ní narazil někdy v roce 2006 a to se zvolna začala zdravotně skládat. Jedna moje ex zabývající se duševními stavy tvrdí, že každý stresor se ukládá do podvědomí a po čase se projeví fyzicky. V takovém případě by byla Sabrina živým důkazem tohoto tvrzení. Tehdy mne velkomyslně nechala, ať platím nájem za privát a pořádám si tam mejdany a děvčata, která tam přišla (pamatujete někdo na Denisu nebo Darinu?) jí platila podruhé. Je zvláštní pohlížet na to dnešníma očima. Vždyť tehdy mi to připadalo výhodné. No nic.

Jak již shora uvedeno, Miška nastoupila k Sabrině na podzim 2007 a to už jsem jí peníze nedával. Tedy ne přímo nebo za sex. Když jí prvně viděla Sabrina, stěží skryla údiv. Jak se později svěřila, domnívala se, že si z ní dělám srandu. Takže vizážistka, kadeřnice, solárko a klienti. Tehdy byla Miška jedna z nejvyhledávanějších v Praze a bavilo jí experimentovat. Milá vzpomínka je z prvního swingru. Jakéhosi anglána tam vytočila natolik, že jí málem ojel rovnou na baru a na pokoji se kolem ní následně sešlo 5 lidí, z toho dvě děvčata a na xcrossu pak 7. Pro kandaulisty zlatý důl.

A teď si zkuste představit: Jste chlap a máte za přítulku děvku. Co se stane? Většina lepších děvčat po Praze tehdy brala jen 3, maximálně čtyři klienty denně, to ovšem neznamená, že Vás to nehlodá. Například sedíte večer v restauraci, svíčky planou, na sklence s vínem se zrcadlí rustikální obložení stěn, a slečně zazvoní telefon. Po sladkém přihlášení zašveholí: „…samozřejmě, od deseti dopoledne… klasika za 1500, análek za 500, těším se…“. Vypne telefon a pokračuje v hovoru s Vámi. Kde se ocitla Vaše nálada není možno slušně vůbec říci. Je tedy jediná cesta, jak to ustát a to pokračovat v původním způsobu života. „Ty máš klienty a já placený holky a jsme si fifty-fifty“. Dlouho to netrvá a přítulka, ač sama šlapka, začne o vašem průzkumu privátů hovořit jako „o těch kurvách“. Obzvlášť to vynikne v kontextu jejích výroků o práci: „…včera mi přišel jeden a já jsem nevěděla co s tak malym vůbec budu dělat, ale chvíli jsem si s tím hrála a nakonec docela kláda!“. Nebo: „…ten měl takový péro, že se mi to vůbec nevešlo do huby“. Kdo nezkusil, uvěří jen těžko, že se to dá zvládat. Je to kompenzováno vzhledem, závidějícími kamarády, kóča vyjde vstříc Vašim zálibám (grupáč, anál, kandaulismus, DT a další, dle ctěného vkusu každého soudruha) a nečiní jí to problém.

Trochu jiný problém je, když se na Vás nalepí tzv. vyžírka, tedy stanete se topičem. Už jsem o jedné takové výše hovořil. V tomto konkrétním případě to navíc bylo umocněno národnostními znaky dotyčné. Ruska! Určitě jste si všimli, že ti kteří zažili invazi nemají pro Rusy dobré slovo. Asi tak nejsrdečněji zní „Rusák“. A možná jste si také všimli té ruské nenažranosti. Stačí se zmínit například o tom, že potřebuje nové boty a že to zvážíte, a z relativně příjemného děvčete se stane otravná fuchtle, která již považuje tu věc za svojí a Vy jste ta překážka mezi ní a Vašimi penězi, která jí brání v tom, aby jí měla. Po uzavření penězovodu byl najednou možný i sex. Typický postup jak navýšit benefity byl v tomto případě mazaný. Sjednaná cena za večer – 8 tisíc (cena za první sex byla 12000, uvědomme si ovšem, že se jedná o holku, která když se vylila, byla schopná dát komukoliv – aktuálně je na prodej za bůra, ovšem nelze doporučit) a sada prádla, bo přece nebudou stačit ty starý hadry na to, aby Vám mohla zatančit. Ze sady prádla se vyloupnou i botičky, protože ty staré už nejsou in a ona to normálně nedělá a chce pro Vás vypadat dobře. Komplet vejvar 10-11 tisíc a sex stojí za prd. Zde závist kohokoliv nehrozí. Spíš lítost. Zdání kamarádství a sympatie vyžírka udrží maximálně rok, rok a půl. Platí co výše psáno o penězích.

Po několika měsících ve společnosti šlapky Vám nezbude než cuknout z původní dohody a Vaše výboje za placeným sexem zkusit tajit. Svět kurev je ovšem malý a časem se to roznese a navíc je nutno psát recenze. Výsledek je ovšem stejný, ať tajíte nebo trváte na dohodě. Po činorodém dnu, kdy Vaší kočku protáhnou z obou stran tři čtyři frajeři se s ní uvidíte a dostanete to sežrat za Vaší nevěru na privátu z druhé strany Prahy. Vinnej nevinnej, berte to po řadě. Samozřejmě, že na mejdany můžete jen s ní (jinak by to byla nevěra) ale pokud se třeba společensky unavíte, zjistíte že za uplynulou hodinku Vaše slečna ošukala co mohla.

  • Ponaučení č.3. Nebavte se s prostitutkou o její práci. Sice se říká, že sdělený žal je poloviční žal, v tomto případě se ovšem uleví jen jí. Vám se přitíží.

Čas oponou trhnul, Sabrina zmizela za manželem aby se s ním nakonec úspěšně rozvedla a privát Sabrina změnil majitele. Miška se rozmáchla, starý byt byl málo, tak nastoupila do luxusu. Teď ale, Yanku raď, kde vzít holky. Takže několik amatérek a jedna navrátilkyně po dětech (pamatujete na Žížalu?) a tím jsem je mohl odepsat, páč sex tím pádem už nepřipadal v úvahu, bo by to byla nevěra! Samozřejmě, že šéfka je šéfka (ta odpovědnost ovšem pláče daleko za lodí) a najednou zjistíte, že se snaží šéfovat i Vám. Což o to, kdyby to bylo placené, proč ne. Ale to nebylo (od šlapek si peníze neberte), sex jako protihodnota od přítulky je blbost a od jejích holek se nesmí. A k tomu se začíná projevovat úpadek morálky. Zjistíte, že spousta věcí musí být tak a tak, protože prostě proto. Také zjistíte, že pokud někde sedíte se slečnou, ona vrhá na okolo se vyskytující chlapy pohledy, že by od nich chytla sirka a doprovází je komentáři typu: „toho bych si dala i zadarmo“ a podobnými. Zřejmě nebude výjimka, že zjistíte, že si ho dala. S tím přichází další problém. To, že holka programově lže. Ne snad proto, že by to bylo nutné. Je to jen pohodlnější. Lže tak blbě, že Vás to až uráží.

Zde lze opět přešaltrovat k vyžírkám. Tam nejde o nevěru, tam se lže o prachy. Je možné si všimnout, že vyžírky jsou ve všem ostatním, kromě tahání peněz z topičů, naprosto k ničemu. Dvě vysoké školy, čtyři světové jazyky atraktivní vzhled a pingluje v kavárně. Pokud vůbec něco. Pohovory na zaměstnání absolvuje pod trankvilizéry, protože pokud ne, u druhé otázky se rozpláče jak děcko. Ovšem chemická vytlemenost je nápadná a tak pohovory rychle končí. Mimochodem, taky jste si všimli co děvky dělají, když deklarují odchod do „civilu“? Tedy než se vrátí ke svým „kořenům“. V každém případě je vyžírka nejspokojenější, když si Vás může dirigovat jak uzná za vhodné, včetně výše splátek na věčnou oplátku. Opět „milá“ vzpomínka na večerní telefonát: …há hem e pedaukovaua neuroem a jesem na psycháuně, phyed hamnou phosííím a priuez mi eco hezýho, aby mi nehylo hmutno… „. Jo, jo. Náušnice z bílého zlato to byly.

  • Ponaučení č.4. Když děvku necháte, vytře si s Vámi zadek a ještě jí poděkujete. Nikdy nedopusťte aby rozhodovala za Vás a nikdy nepřipusťe hru „Já nic, já jen šlapka, protože musím ale ten hajzl jsi Ty“.

Každá šlapka začala s profesí proto, že měla problém. Nemusíte se obávat, brzy se s ním seznámíte. Mějte na paměti, že závislák a hysterka se dokáže přetvařovat až sedm měsíců (to platí i o některých dalších ještě zajímavějších duševních stavech). Závislost na farmakách a chlastu je ještě tak to nejmenší. To zjistíte rychle. Zbylé problémy se pokusí přenést na Vás. Může se jednat o dluhy, kontakty z dětského domova (gang náctiletých je fajn záležitost), zmíněný chlast, drogy, farmaka… Jak je libo. Vaše pokusy o řešení jejich problémů narazí a to tak, že tvrdě. Pokud je mezitím něco jako majitelka privátu, nedokážete jí od toho dostat dokud to sype. Jenže ta zodpovědnost. Ono to zákonitě sypat přestane. A tak u ní jednou ráno zazvoní stěhováci, a za půl roku v jiném bytě znovu a pak znovu. Zbudete Vy, a nejste-li ochoten řešit (třeba proto, že už tušíte), bude zkoušet řešit s někým jiným. Ne, že by jí to v dlouhodobém výhledu k něčemu bylo, bo tomu dalšímu to po tvrdé facce dojde taky.

  • Ponaučení č.5. Neřešte za kurvu její problémy. Ona je v podstatě vyřešit nechce nebo nemůže. Vyřešíte-li její dluhy, udělá další. Myslíte si že abstinuje? Proč nemá absťák? Dokážete zpacifikovat gang osmnáctiletých cikánů domnívajících se, že jim patří? Jste klinický psychiatr? Víte co lze dělat proti gamblingu? Budete jí donekonečna stěhovat z místa na místo a platit nezaplacený nájem? U vyžírky je to jednodušší. Tam je v podstatě jediný problém a to ten Váš. S ní.

Tak to zkusím nějak skutálet k závěru. Nejlepší by pro Vás pochopitelně bylo se do děvky nezamilovat. Jenže to by jste tuto stať nečetli. Pokud už se Vám to tedy přihodí, zkuste si vzpomenout, že už to tady bylo a ne jen stokrát nebo tisíckrát a že to jednou skončí. Chcete-li z toho vyjít bez vážnějších škod, řiďte se ponaučeními výše. Nebyla levná.

                                                            Yanek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
O Miškách a lidech, 5.0 out of 5 based on 1 rating

odpověď na O Miškách a lidech

  • Franta píše:

    Netušil jsem, že pozadí Sabriny, které jsem čítaval na Noru bylo tak barvité. Sám jsem privátek navštěvoval a změny sledoval s ním. Ale že tím lezu do zelím samotnému Guru Yankovi, to jsem netušil. No a pak s Verčou i paromovi. Ale to je jiná kapitola. Ponaučením se řídím a díky za cenné rady!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: