Uživatelé

Dveře do duší otevřené

Motto: … tak jsem vždycky přemýšlel, jak se na ni těším, až jsem si nakonec uvědomil, že se těšim jen na tu píču.  Citace z kterési internetové diskuse.

Asi se shodneme na tom, že geneticky máme dán rozmnožovací pud ve dvou podobách. Zatímco ženy hledají co nejlepšího samce pro genetickou výbavu svých dětí, muži se snaží své geny rozšířit co nejvíce. Samozřejmě, že nemluvíme o vědomé volbě a celou tu legraci máme společnou s většinou vyšších druhů fauny. Jenže člověk má něco navíc a tak se dobrý úmysl matky přírody trošku zvrtnul. Mám na mysli třeba prostituci nebo rekreační sex – ostatně… šimpanzi by mohli vyprávět, kdyby to uměli – a další aktivity obsahující notnou dávku kreativity tak, aby se skrylo to jádro a přízemní puzení se schovalo za fasádu vznešené ideje (jó matriarcháty, to mušel bejt mazec). A protože kreativita jest dána každému rozličně, i fasáda pod kterou je chován onen pud a chtíč s ním spojený je tu více a tu méně nápaditá. Ať už to byly chrámy bohyň s kasírujícími kněžkami nebo posvátné háje či slavnosti slunovratu, vždy do končilo nohama do praku s úlitbou bohům. Jen jsem se nikde nedočetl, že by někdo viděl jakékoliv božstvo jak kasíruje ony úlitby. Zato kněží a kněžek se kolem motalo dost. A neutěšujme se tím, že to byl staro nebo středověk. Těch sekt je i dnes poměrně dost.

Moderní doba (krom jiného) má internet. Máte-li internet, máte vlastně neomezený prostor pro distribuci libovolné ideje, pokud tedy zrovna nezpochybňujete Svatý Holocaust (platí pro Evropu) nebo globální oteplování změnu klimatu (platí univerzálně). Jednu takovou ideu jsem potkal, a mohu Vás ujistit, že zkoušku praxí nepřežila ani o  minutu.

Představte si, že máte výchovu. Já vím, spoustě z vás to přijde pitomé, bo jste nevychova(tel)ní. Ale zkuste si to představit. A tato výchova do vás natloukla jakousi morálku, což není nic jiného, než soubor pravidel usnadňující život Vašemu okolí. Vám naopak. A protože období vtiskování vzoru pominulo už před dvaceti lety, jste s překážející morálkou nuceni něco udělat na vědomé úrovni, neb pudy jsou pudy a s testosteronem (estrogenem) neradno hrát. Co učiníte? Musí to znít vznešeně, musí to táhnout lidi a nějakej ten benefit ať už materiální či duchovní povahy taky není na zahození. Čim přizemnější úmysl, tím vzletnější název. Prostě:

Otevřete dveře svobodným duším. Zní to dobře, no ni? Jen si to představte. Monogamní vztahy jsou samozřejmě dobré, nicméně Vaše duše má křídla a přes dva fakany je nemůžete pořádně rozepnout. Vaše duše je volná a chcete víc.  Rádi by jste si zapíchali a neradi by jste upadli do podezření, že jen tak přízemně chodíte za kurvama. Vy prostě chcete zažít setkání s dalšími, podobně – ne-li více – svobodnými dušemi a když už budete souznít, proč si u toho nezašukat. Není potom divu, že když už se uskuteční sraz, lze na něm detekovat následující typy svobodných duší. Pro sociologa zlatý důl:

Organizátor: Snad jediný, který přinejmenším z části věří tomu, co říká. Možná je to tím, že je enthuziasta, možná kandaulista, možná cuckold, v každém případě do toho neváhá vrazit svoje prachy a neočekává plnou návratnost a tedy všechna čest, ať už má motiv jakýkoliv. Na dobročinnost nevřím. Organizátor má samozřejmě asistentku, která vypadá vůkol nejlépe a nenechá se ukecat.

Subina:  Patří k tvrdému jádru a nikdo do ní nepůjde. Milá, sympatická, ráda si povídá a ne blbá. Jako všechny tlustý ženský.

Liška v kurníku:  Chlapi, kteří vědí co chtějí, třetinu přítomných žen znají od vidění (z bordelu) a další třetinu z inzerátů na erotických serverech. O svobodných duších nemůže být řeč. Přišli okouknout nové amatérky a bez reference ani ránu.

Řízek. Kdo zná stupeň hodností u skinheadů, bude mu povědomý. Něco mezi učilištním skinheadem a berserkrem, ovšem v pokročilém věku. Na přítomné dámy se dívá okem řezníka zálibně spočinuvším na prorostlém bůčku a zásadně postává, aby měl rozhled.

Lama:  Chlap, který prvně vidí holky na prodej. Kouká jak zjara a sežere to na potkání hned té první, tedy:

Macek:  Obličej a intelekt OK, podvozek jak Jumbo-jet. K dispozici zřejmě zadarmo. Nicméně zapůsobit asi dokáže a každé zboží si svého kupce (jednou) najde.

Šlapka z chatu:  Tak jako celé dny čučí na chatu, tak čučí i na srazu. V plném rozsahu o ní platí, že není ošklivých žen, je jen málo kořalky.

Mladý idiot: Ví kulové a šukal by jak červenej brabenec. V závěru večera si na někoho vyskočí, dostane po pysku a je vyhozen. Holce „zapomene“ zaplatit a zatáhne to za něj jeho méně opilý kamarád pod tíhou přesvědčivých a rozumně postavených argumentů.

Starý praktik: Ví co chce, jak a kam a nehodlá si to nechat pro sebe. Bohužel. A ke vší smůle chce totéž i po svém okolí.

Tichá voda: střední věk, tichý hlas, osobní známost s organizačním výborem. Soudě podle počtu odchodů na pokoj nejsvobodnější duše široko daleko.

Amatérky:  Jeden kus z definice, dva – tři dle vlastního vyjádření. Kdo nevěří, ať tam běží.

Profikurvy: ten zbytek přítomných dam. Jedenkrát Sexyscarlet, jedenkrát Mazlivky,  2 x N46, svojí zástupkyni vyslala i ostravská ODS (bezkonkurenčně největší dřevo šikoko daleko, ale erotických keců jak opice chcaní), další blíže neurčeny.

Když to shrnem, i svobodné duše chtějí sex Čím svobodnější jsou, tím levnější by měl být. Nu což, není to dokonalý svět a není každý den posvícení. Ztracený čas to koneckonců nebyl.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (4 votes cast)
Dveře do duší otevřené, 5.0 out of 5 based on 4 ratings

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: