Uživatelé

Nemáme to lehké.

Se svolením několika zasloužilých borců a příkladných lovců zážitků jsem se pokusil dát dohromady jejich památné výroky a příběhy ze stopování a odchytu lovné zvěře. Dobře se bavte.

Není každý den posvícení

Ty vole… tak dneska jsem měl vymrdat heéérečku kterou jsem naprosto regulérně nabalil na tramvajové zastávce…  Zhruba 3 neděle úporné práce, sladkých keců, večeří a z mé strany velmi zábavného chováni, jen aby jsem si už zamrdal. Dneska mel byt den D. Už když jsem ji sdělil, že je to hodinový hotel, tak mlela něco o tom aby ji tam nikdo nepoznal a takové ty luzer kecy holky,  která vůbec neví voco gou. Vymyslel jsem si story, že je to jen ze známosti a bla, bla, bla… Prostě jsem ji opíjel rohlíkem, což mi při jejím intelektu nedalo moc práce ale…

Vedu si ji vítězně Rybárnou ke vchodu, kde postává cigoška, ale fakt very nice… Celou dobu co jsem šel ke v chodu na mě čuměla, a když jsem k ní došel, tak mi říká: „ty jdeš za mnou viď?“ Kristepane!

Ty vole! Do té mojí diskokundy jako když vjede šídlo! „Takže Ty tu jsi poprvé, jo?“. „Jasně, tu černou holinu neznám, asi si mne spletla kdoví s kým.“
Ona: „no je to divné je tu napsáno ubytovna?“

Já: „jasně, přeci tu nebude neónový nápis honírna hodinový hotel…

Cigošku stírám pohledem a říkám jí, že za ni jdu těžko! Po chvilce váhání se mnou moje krásna kobylka cupitá dovnitř.

Do piče! Uvnitř tři norové dohadujou pokoj a v předsálí čekaj 2 turbo kurvy u kterých by to poznal i totální trotl! Kobylka lapá po dechu a když beru klíče, tak ta recepční píča mi říka: “ a nebude vadit ze je to dneska pokoj č.9?“ Sakra! Říkam si, snad to neslyšela.

Hmm slyšela…

Víš co, povídá mi,  „Já z tebe a toho prostředí mam divnej pocit nezlob se, ale necháme toho….“

No výborně. Házím klíč zpátky recepční s vyčítavým pohledem a letím za ni žehlit to co mi tu ta banda kokotů dojebala.

Kobylka nechce ani slyšet. Lákaní na vysvětlovací oběd atd…nic vole. Tak se s ni loučím s tím, že jestli se ještě uvidíme ze zařídím volný byt, pro jeji klid ji tvrdím ze svůj…

prej uvidíme. Nasraně odcházím a přemýšlím o té cigošce, že by jsem ji střihnul. Ale jebu na to,kobylka mě má stále na dohled…

Za 10 min. SMS: „Netušila jsem, že jsi takovej kurevník co ho tam budou všichni znát. Nezlob se ale já na tohle nejsem stavěná.“ Do riti! Prostě jsem podcenil soupeře a prostředí. Netušil jsem ze ta herečka chce Hilton s vanou plnou okvětních lístků růží a svíčkami, spolu se sexem centimetrovém plyši.
Pro ni by jsem to snad i podstoupil a zaplatil. Že já netáhnul do Separé nebo na Floru či do jiné honírny. Vidím to na další měsíc ukecávání, s příslibem ze se zasnoubíme. Pak mi možná dá…

Mimochodem, pánové,  kdo měl domluvenou tu černou kumulu?

——————————

Láska je láska:
…Byl jsem uzavřít sezónu v pexsesu v Lokti. Plátno tam bylo po Mistrovství sveta upravený, tak jsem se šel predvést holkám ze zapadočeského kraje vystajlovanej a ve sportovním úboru. Jako záplatu na tak odpornou cestu do te prdele jsem mel pripravenou jednu heerecku
po uspesnem treninku jsem ji vymrdal v Udoli coz je zakopana prdel Lokte…famozni mrd…holka poslusna..a nadherna….cena 900,-

kdyz jsem odjizdel rikam ji muzu se ti zase ozvat

ano,ano,ano…ulozim si te v telefonu slova diku a nadseni nebrali konce…opet jsem ziskal dojem ze jsem neodolatelnej master….
po mesici ji celej natresenej volam…. nic….. pisu nic….. po 4 hodinach mi prichazi sms

KDO JSI ???????????

po teto sms uz jsem nemel silu neco vysvetlovat…uvedomil jsem si ze zase tak nesmazatelnou signaturu jsem v ni nezanechal….

—————————-

A máme jasno…

…Mě zase dostává jak ty kurvy a pastevci v těch inzeratech šišlaj. A těch zdrobnělinek… Krásný prsíčka, orálek až na mandličky,  šťávičku na jazýček, bez gumičky do pusinky, sprška, análek, službicka, obličejíček, varlátka, přáníčko… No ty vole, jak na pískovišti.

Pak prijde utrženej vagón, nacpe kurvě vocas do huby a do prdele, vycáká tlamu, že to děvce teče i ušima a prej „krásnej sexíček!

Úplně nej je Ahoj klucka! Kristepane!

—————————–

A co takhle nějaký nevšední zážitek:

…Tak jsem si zase jednou pěkně naběh. Chtěl jsem si vyzkoušet výběr na místě. Pro tyhle účely jsem po několika neúspěšných telefonátech do jiných podniků, chtěl uplatnit privát Sisi. Na místě byla ovšem přítomna jen cigoška Denisa. No dobře. Řekl jsem si, že jí zkusím. Má sice ksicht jako kdyby utekla z hororu, ale třeba podá o to lepší postelový výkon.

První zádrehl nastal, když jsem chtěl použít slevovou kartu a ona mi začala řikat, že takhle jenom na klasiku to nemá cenu a ať si jí rači šetřím na balíček extras a že mi dá eště jednu. Ptal jsem se, zda platí jen jednou či co. A prej ne. Tak jí použiju teď a příště při těch extras znova. Ne a ať si jí rači šetřim na ty extras a že mi dá eště jednu. To už budu mít tři. Ptal sem se, je-li nějakej rozdíl, jestli mam jednu nebo tři a prej ne. Tak k čemu mi bude ta třetí? NO, jestli nechci, tak si jí brát nemusim.
Tolik smysluplný rozhovor už jsem dlouho nevedl.

Ale, bohužel, risknul sem to. Na posteli se rozvalila vedle mě a mnohokrát dokola opakovala, že mam zaplacenou jenom klasiku a že nic jinýho dělat nebudem. V ceně je sice taky orál s, ale bolí jí v krku a tak dneska kouřit nebude. Zeptal jsem se na nějaký to mazlení a to prej taky nemam zaplacený.
Takováhle komunikace měla samozřejmě dost antierektivní účinek, i když se chvíli snažila rukou. No, snažila…to asi není ten nejsprávnější výraz.
Dala mi vskutku mistrovkou radu. Ať si to udělám sám a že se na ní můžu vystříkat….Hmm, bordel – samoobsluha.

Zapojil jsem svou fantasii, oblíbené perverzní představy a když už to skoro začínalo vypadat beznadějně, nějakým zázrakem jsem ho vzkřísil. Na mrd nakonec došlo, celou dobu byla pode mnou. Zeptal jsem se, jestli nepude na chvíli na mě a prej ne. Zkusil jsem těsnější obětí, abych aspoň neviděl ten její děsivej ksicht (nechtěl bych jí potkat sám v lese) a ona povídá, ne že na mě budeš takhle ležet celou půlhodinu. Nevim o jaký půlhodině to mluvila, když sem si zaplatil hodinu, ale brzy jsem pochopil, že zůstavat v její společnosti déle než půlhodiny by mohlo ohrozit mé duševní zdraví. Udělal jsem se jak jsem nejrychleji uměl a šel do pryč. Na odchodu mi řekla, měj se krásně.
No pořád lepší, než přijď zas…

————————-

A další:

Nedávno jsem opět zavítal do ulice Husinecká, abych si dal zase jednou nějakou Afričanku ze Žižkova. Jednu jsem tam zkoušel už v lednu a byl jsem spokojený. Vybral jsem si tedy tentokrát jinou, pracující pod jménem Sharon.

Fotka samozřejmě neodpovídá, ale s tím jsem již tak nějak počítal. Holka celkem milá. Tělo mohlo být lepší – hlavně prsa jí narostla spíš do šířky než do kulata, ale dalo se to. Chtěla 2000 za komplet. Snažil jsem se zjistit, co si pod tím tajemným pojmem mám představit a že prej „všecko“. Z toho jsem nebyl o nic moudřejší a navíc to vypadalo, že holka nabízí buď komplet nebo nic. Zeptal jsem se, jestli ten komplet zahrnuje třeba anál a tak a ona mi to nadšeně odkejvala, celá šťastná, že sem to konečně pochopil.

Jakmile jsem jí předal dvoutisícovou bankovku, celá se rozzářila a z jejích úst vyšlo cosi jako, „óóóóóóó“ a už se na mě vrhala. To bylo radosti pro jeden pomalovanej papírek. Upozornil jsem jí, že jsem dost zpocenej, protože venku je vedro (bylo kolem poledne) a to jí trochu přibrzdilo. Nasměrovala mě do koupelny, kam po mém opláchnutí zamířila také.

Postelová část akce byla zahájena mazlením. Na rozdíl od některých jiných černých holek jí nedělalo problém nechat na sebe sáhnout. Pohrávala si s mym ptákem rukou, náhle se na mě zadívala a povídá, „tóóóprý kokot“.
Ale dívla se mi při tom do očí, tak si nejsem jist, jestli hodnotila ptáka a nebo mě. Ani jsem se jí nemohl zeptat, neb v té chvíli mi již ucpala hubu jedním černým ňadrem. Nu, stejně bych se asi nezeptal.

Náhle někdo klepe na dveře. Dovnitř vstoupí druhá černoška a dá se se mnou do řeči zatímco její kolegyně se nenechává rušit a honí mi ho dál. Zahájila rozhovor pozdravem a zdvořilstní otázkou, „jak se maš“, načež jsem trochu vyveden z míry odpověděl, že v rámci možností. Ač nevím, jestli takovým slovům žižkovské Afričanky vůbec rozumějí.
Nakonec z nich vypadlo, jestli prej nechci obě na šuky šuky. Nechtěl jsem, ale stejně mě zajímalo, za kolik. Neměl jsem chuť do dalších investic, nakonec už ta částka, co jsem věnoval její kolegyni dost překračovala můj původně plánovaný rozpočet (do telefonu to bylo je 1000). Řekla že za málo. (?). Prej týsic. Řekl jsem, že je to moc a cena náhle nějakým zázrakem klesla na 500. Stejně jsem odmítl.

Nebylo ovšem lehké se jí zbavit. Již dříve jsem pozoroval, že černým holkám dělá dost problém pochopit slovo „ne“. Ještě teď vidím, jak se její černá postava tyčí nade mnou (stál proti oknu, za kterým zářil rozpálený letní den a tak se zdála ještě černější) a jak na mě z její hlavy svítí dvě bílé oči, v nichž jsem cítil velice vážný výraz. Kdyby jí kolgyně neřekla něco v jejich jazyce, tak by tam snad stála ještě teď. Nakonec sice odešla, jenže během šuku se ještě vrátila, nás si už moc nevšímala, ale nekonečnou dobu něco štrachala ve skříni.

A teď už k vlastnímu mrdu. Nebylo to špané, holka hezky reagovala, nebránila se ani těsnému objetí ani lízání svých direk. Připadlao mi, že lízání zadečku si užívá trochu víc než lízání kundičky, ovšem to je jenom dojem. Nicméně tak hluboko v kundě jako s ní si můj jazyk už dlouho nepohověl. A ta kundička měla nádhernou chuť.

Ovšem ten anál…nevim, nevim. Zadní dirku nastavila ochotně a bez řečí. Jenže když jsem zasouval, nějak podivně zasykla…víc to ovšem nekomentovala. Párkrát jsem změnili polohu, až jsem uplně ztratil přehled, ve které dirce zrovna jsem. vyhodnocovall jsem situaci vizuálně i soustředěním se na své pocity v ptákovi…a byl čím dál zmatenější. Uplně mě to rozhodilo. A taky rušilo. Není dobré, když člověk v tom zmatku neví, kde mu péro stojí…

V závěrečné etapě, jsme dali psí polohu a to jsem si ten anál přimo vyžádal. Teď jsem konečně věděl jistě na čem jsem. Ale holka reagovala nějak podivně – vidim, že se zakusuje do vlastního prstu a má křečovitě zavřené oči. Zeptal jsem se, zda je vše OK a prej jo. Zeptal jsem se tedy polopatičtěji, zda to nebolí. Usmála se řekla, že tóóóprý, zatnula zuby a držela trpělivě dál. Dal jsem si záležet, abych se udělal co nejdřív a opustil její nebohé tělo.

Na závěr byh ještě jednou vypíchnul tu jejich politiku smlouvání. Když jsem byl v tomhle podniku minule, měl jsem sotva tisíc a holka si pak ještě ráda nechala nasypat do hrsti mojí mohutnou zásobu drobných a pak mi dala. A teď to smlouvání v souvislosti s trojkou…zkrátka, je-li mezi vámi nějaký doborodruh, který se tam chystá, tak čim míň si sebou vezmete peněz, tim líp. Ale minimálně litr :)

—————————-

Jsou zážitky, které je lépe si odepřít:

Začínala v Holesovicích, pokojík se závěsem, který zatáhla pro pocit soukromí, vedle seděla kamarádka prostitutka a příjmala telefony, no mrdání vo ničem. Při akci samotné,řešila počasí, nejspíš vášnivá meteoroložka.
Mrdám a ona… dneska je hnusné počasí vid
hm… odpovím
je tam strašná zima na to že je teprve podzim, minulej rok si vzpomínám bylo lépe
mlč a mrdej
Chvili ticho… a pak, já mám ráda léto
mlčím mrdám
dneska jsem ani nevěděla jak se mám obléknout
končím..na tohle nemám, připadal jsem si jak s Dagmar Honsovou
Ten, kdo se nemohl dočkat zimy, nebo naopak ten, kdo se hrozil sněžení a teploty pod bodem mrazu, se dočkal (bohudík, či bohužel). Já jsem byl minimálně netrpělivej, kdy se v modelových předpovědích objeví ochlazení, mráz a sněžení.
Nedočkal jsem se ničeho, snad jen odškrtnutí podřadné pornoherečky

—————————-

Někdo nejraději nazývá věci pravými jmény :

Problém je v tom, že je vam žinantní říct prostitutce kurvo. Raději jim infantilně řikáte ťapinečka, ťapinka atd… to si pak připadám jak v hračkárně a ne na erotickém webu. Je to expresivní výraz jako cokoliv jiného treba mrdat… sorry ale já se za peníze prostě nemiluju s ťapinkou… já mrdám kurvu…
Nežij v iluzích o tom, že ty holky nam říkaj jinak.
Zkus v Ostravskem kraji rict ťapinka, kluci z jámy si budou myslet ze jsi přijel pro cvičky… Už jsem to psal tisickrát ať už kurva, děvka, šlapka, ťapka, prostitutka a co ja vim co ješte… furt je to holka co mi dá zaprcat a já ji zaplatím. Takže já kurvy neodsuzuji… aby také jo, když je mrdám jak o život…
A to jestli zrovna nemrdá za prachy s frajerama neznamená ze nevysáva jineho osla v soukromém životě.
Kurva je proste pracovni obor. Takze když jí někdy dělala tak jí prostě zůstane a hotovo. Já jsem třeba skladník ve šroubárně. Až postoupím o stupínek výše, budu vedouci skladu… ale furt budu skladník ve šroubárně…
I když vim jak to myslíte dám příklad:.
jednou ťapinka navždy ťapinka.
Teď už to bude přijatelnější, že? Ale ne pro mě…
—————————-

Takhle to dopadá, když v katalogu chybí jeden zážitek:

Nedávno se mi zazdálo, že už jsem dlouho neměl žádnou cigošku a když jsem tak prohlížel inzerát Sabiny ze Sisi napadlo mě, že cigošku se čtyřkama jsem neměl ještě vůbec. Sisi je sice Sisi, ale člověk nemůže mít všechno a tak jsem to průběžně zkoušel, dvakrát nebyla a tak jsem uplatnil plán B. Až se jednou sama stala plánem B, přesněji C a to už byla k mání a tak jsem za ní vyrazil.Možná právě proto, že byla náhradním plánem jsem úplně zapoměl na svou slevovou kartičku ze Sisi a zbytečně se připravil o několik desítek Kč. Zato mám teď 2 slevové kartičky, kdyby měl někdo zájem. O dalších pár korun, tentokrát stovek mě připravila slečna osobně, dal jsem příplatek 400 za líbání a až na posteli mi řekla, já se s tebou nemůžu líbat se mi nelíbíííš.
Nechtěl jsem jí do ničeho nutit, ale navrhl jsem, ať mi teda aspoň vrátí ten příplatek. To samozřejmě odmítla. Vybavila se mi věta z knihy rozhovorů Truffauta s Hitchcockem, kde Hitch říká, „někteří muži touží vyspat se se zlodějkou, podobně jako někteří jiní touží vyspat se s čenoškou“…a musím uznat, že šukat holku, o které vím, že je svině, mělo zvláštní zvrácené kouzlo.Jak je patrno z fotek, Sabina je poněkud při těle a vůbec má takové pomalé lenivé pohyby, připadalo mi, že pomalu snad i mrká. Ta pomalsot se projevuje i při jejím ústním projevu zvláštním protahováním samohlásek: „tak to je hustýýý“ – její častá hláška.
Vyptávala se, s kym všim sem v Sisi šukal v minulosti, tak jsem jí to vyjmenoval i se svým hodnocením. Na to povídá něco ve smyslu, „No, doufám, když už takhle kritizuješ, že něco pořádnýho předvedeš sám.“Chtěl jem tedy něco pořádnýho předvíst a jak tak rozložila všechny svoje kila po posteli, jal jsem se na ní vystupovat a připadal si trochu jako horolezec. Pozorovala můj výstup a komentovala ho slovy, jééé, ty seš divneeej.
Následovaly výše zmíněné pokusy o líbání. Nakonec jsem jí místo úst ocucal aspoň bradavky a pičku. Po nějaké době lízání jsem zvedl hlavu a chystal se k nějaké změně stylu. V tom mě za tu hlavu náhle popadla, nasměrovala jí zpět k pičce a povídá, ještě pokračuj. A tak jsem pokračoval.Nebudu vás napínat, na mrd nakonec došlo. Snažil jsem se předvést něco pořádného, jak si přála a dával si na tom pěkně záležet. Podle rytmu jejího dechu a hekání bych řekl, že se jí to líbilo. Po chvilce mě přestalo bavit funět do polštáře, nadzvihl jsem hlavu a zadíval se do zrcadla. Tam jsem spatřil její tvář s pevně zavřenýma očima a podle jejího výrazu mi připadalo, že si to fatk užívá. Navíc mi připadalo, že jí to v tom zrcadle sluší víc než v reálu. V tom pohledu na její výraz bylo cosi uhrančivého a snad se tam projevovalo i něco z té pověstné živočišnosti romského plémě.

Taky jsem vyzkoušel, jak jí to půjde, když bude na mě. Inu, je docela těžká. Chtěl jsem se pokusit o další ústní útoky na její pusu, ale nějak se mezi nás vklínilo jedno její gigantické ňadro, takže to nešlo. Navíc se mi její ztvrdlá bradavka nepříjemně zapichovala do ohryzku…ovšem přes všechny nedostatky, musím uznat, že se mi s ní šukalo velmi dobře (Jen to její svinsvto ohledně peněz vybraných za nic silně na chvíli ohrozilo mou erekci…naštěstí to pták nakonec ustál.). A navíc se mi podařilo udělat se při poloze já pod ní, a něco takového se mi už hooodně dloooouho nepovedlo, většinou musím být na vrchu, jinak se prostě neudělám.

Po akci jsem se jí vyptal na hodnecení mého výkonu. Prozradila mi, že se se mnou udělala třikrát. I řekl jsem, že to by jí mohlo stačit. Zadívala se na mě překvapeně a povídá, My už nebudem??
Do konce zbývalo kolem 10 minut. Povídám, že za tu dobu ho ani nepostavim. V tomhle dusnu. A ona, nevymlouvej se!
Ještě jsem se ptal, kolikrát se tak udělá s jinejma. Že prej různě, někdy třeba vůbec. Povídám, tak 3x je lepší než vůbec, ne?..teda jest-li umim počítat.
Taky prej záleží, jak moc je zrovna nadržená a že bejvá nadržená často, třeba dneska že už od rána a že je to k nevydržení.
To už na mě začala působit jako nějaký exotický živočich, který vyžaduje speciální zacházení a začal jsem pomýšlet na ústup.

Při závěrečném pokecu jsem se ještě chtěl pochlubit, jaký jsem vzorný občan bez rasových předsudků a dal jsem k lepšímu, jak se na mě jedna pracovnice naštvala, když jsem jí v jedné nornické recenzi srovnal s jednou cikánkou a jak mi vynadala, že mam tu drzost, poté co jsem opíchal cikánku ještě chodit za ní. Pokračoval jsem, že tamta rasistická pracovnice je zaujatá i proti Vietnamcům atd.
Na to mi Sabina řekla že Vietnamce nesnáší taky a bylo po chlubení.

Ještě jsem jí vyčetl, že mě okradla. Bylo to s ní dobrý, ale kuli tomu okradení, že už za ní nepřídu. Odpověděla, že jí to nevadí, protože má stáláků dost. Tak aspoň, že umí nenechat si zkazit náladu…

—————————-

Jsou děvčata, která to nemají tak snadné jako jiná:

Hoši tyhle Otylie… jsou rády ze na ne vubec nekdo vleze… Jeden nejmenovaný nor by mohl mohl vyprávět. Nedavno jsem s jednou podobnou diskutoval na chatu… nabizela se za 1000,-  a poslala fotku no ty vole! Hroch jak ma být!
Povidam jí: „v profilu máš sportovní postavu… Ty házíš diskem nebo koulí?
Kupodivu se nenasrala poslala smajla a že prej má spoustu zákazníků.
No tyhle kecy uz znám. Když už má spostu zakazniku – napadnul mně jen Šoupálek… tak proč neustále dřepí u compu.. kdy tedy jako mrda?
Ok povídam, dám ti 500,-. Né že by jsem chtěl jen jsem dělal sociálni průzkum, kam až tohle sele dostanu.
No tak jo, ale na půl hodinku jo?
Hm a co 300,- pošlu ti foto…
Pokud mi budeš sympatickej tak jo
Ok…. Dolph Lundgren mel ten den fakt napilno. Poslal jsem ho snad 10 blbkam.
Mám to foto samozřejme upravené a ne úplne identifikovatelne, ale blbky u něj slintaj.
Jsi fakt hezkej.
Aby ne ty píčo říkam si. To už mi řekly i opravdové modelky a na tvůj názor jsem zrovna čekal.
Ok tak co třeba uplne zadarmo?
Odpoved přilétla dřiv než jsem dopsal nabídku. Ano, ano, ano, a s ní další snůska fotek s neskutecně tlustou kundou a odporně tlustýma nohama a kozama jak pecen chleba, snad aby jsem si to náhodou nerozmyslel.
Mno takze pokud to shrnu ten hroch by šel i za 300,- bez fotky. Pokud zapracujete na fotkach v Corelu a pošlete svou, máte to zadarmo, a mezi náma i zadarmo je to drahý….
Já neberu nikomu míru vkusu. Jsou norové, ktere zrovna tohle bere. Ale za mne, selata nemrdat ani zadarmo.

————————-

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.2/5 (6 votes cast)
Nemáme to lehké., 4.2 out of 5 based on 6 ratings

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: