Uživatelé

Poslední přijde, první odchází.

Bylo, nebylo, staré časy, kdy noční turné Prahou začínalo v nočním klubu a končilo v nočním klubu. Jiném nočním klubu. Několika jiných nočních klubech. Pak priváty zvítězily a nakonec jsem zjistil, že nejlepší je příživa na proslulých lovcích amatérek. Nevstoupíš dvakrát do téže řeky. Ovšem nikdy neříkej nikdy a člověk jedoucí kol mámivých barových lucerniček hlodající pocit, že už je to je přeci jiné a lepší a že o něco přichází. Přistihl jsem se, že začínám očuchávat reklamy nočních podniků. Potíž je v tom, že noční kluby nějak… nepřibývají. Je to prostě furt to samý. Zaujalo mne to a řekl jsem si, že to zkusím jako zamlada a přitom zjistím proč.

Chcete-li tedy jít v Praze do nočního podniku, máte problém s výběrem. Já tedy určitě. Ve Sweetu mne znají (bohužel), Neon dtto a navíc to chci přece zkusit nově a neotřele. Krom toho, pokud Vás barmanka radostně vítá jménem hned u vchodu, přivábí to na Vás pozornost zaručeně těch nejhnusnějších a nejopilejších kurev z celého podniku. K5 vypadla hned ve druhém rozběhu. Platit za děvku trojnásobek jen proto, že název podniku má dvě písmenka mi přišlo scestné. Trafouš a podniky kolem…. Hmmm. Už jen zfetovanej Nigerijec před vchodem do Darlingu je dost iritující. Lotos má svá nejlepší léta dávno za sebou. Tam jsem přestal chodit, když jsem se přistihl jak před vchodem přemýšlím, jestli by nebylo lepší jít vedle do toho country klubu. Rovněž platit v Drancu na periferii stejné ceny jak na Václaváku se mi nechtělo. Pak zbývají pasti na ožralé turisty typu Ariadné a to také není to pravé.

Odbočím. Modří vědí, že svého času ze mne tahala peníze slečna. Někteří méně modří tomu nevěřili a tak tahala i z nich. A tahá dál. No… melou. Pomalu ale melou. Po několika pokusech o podojení kohokoliv, že tedy zpět k tyči a nechtíc mne upozornila na podnik. Předesílám, že v době, kdy tento článek píšu, klub už dávno neexistuje. Jmenovalo se to Revoluce. To je tak blbé až to zaujme.  Zaujme našince, tůristům je to u zádi.  Pominu to, že zaparkovat v oné končině mne stálo 20mg adrenalinu a nerád plýtvám. Vstrčil jsem tam hlavu. Znáte to. Kam kočka strčí hlavu, vleze celá. U mne je to to samé, ovšem na té niterné úrovni. Tak jsem tam vlezl a nechtěná přítomnost u náboru nových sil rovněž zaujala. Tedy ty síly zaujaly (oblečené) a prostor rovněž. Kdo sakra pojmenuje noční klub „Revoluce“. Že tam nemají Che Guevaru na tričkách!

Zkrátím to. Nechytačka. Ani škrt. No dobře, tak jeden škrt. Ale malej (ty nový síly se mezitim svlíkly). Jen provozní ředitelka stála za to, ale té se zase moc nechtělo. Tak jsem si udělal fotky, prubnul dotyčný škrt a hodil řeč. A vyplynula z toho zajímavá věc. Proč v současné době nelze založit v Praze nový noční podnik.

Důvod první. Nejsou lidi. Tedy zákazníci. Divné ale pravdivé. Aby byli lidi, musely by být holky. Dobré holky. A jsme u dalšího problému. Nejsou holky (sic!). Ten efekt je zvláštní ale ověřený a funkční.

Chce-li se nové děvče (zhusta to, co nazýváme amatérkou) zprofesionalizovat, většinou zvolí noční klub. Ty, které ne, narazí na některý z větších privátů, které inzerují jak vzteklé (přijď mezi nás, dobrý kolektiv, prachy, příplatky za práci přesčas a za jazyk/y). Jenže ty, co jsou v klubu, jsou vystaveny poměrně značné masáži od vedení klubu, barmanek a tak podobně. Jádro té masáže je v tom, že existují priváty. A priváty jsou fuj. Špinavé, holky tam musí provozovat nejrůznější prasárny (zatímco v klubu je to naopak) a to bez ochrany, jsou vydírány a tak podobně. Tyto svlečny pak na děvčata z privátů zahlížejí skrz prsty a tak, když se kšefty nehýbou, je možno je spatřit v Show parku, kterak zůročují to, co se v klubu tak pracně naučily.

Položil jsem si tedy otázku, kam se ty hezký holky poděly. Přímo zde na webu třeba můžete nahlédnout na slideshow děvčat, které už v oboru nejsou a nějak se mi nechce věřit, že by se dnes kurvila jen druhá garnitura boží. Tedy druhá garnitura z těch, co jsou schopny to ustát. A tak jsem zčásti ze vzpomínek, zčásti z řečí, ze zážitků a z výsledků pátrání různých noru dal dohromady jakési kolečko, které ony dívky absolvují.

Většina začne jako švorc amatérka. To, že jsou švorc jim ostatně zůstane. Následuje pokus o modeling, jenže gaussovka platí i ohledně ženské krásy a slepýho fotografa aby člověk pohledal. Následuje erotické foto u těch, u kterých fotograf neomdlí hned u seznámení a u těch ostatních lide.cz, amateri.cz a chat. Zhruba po půl až jednom roce (ta záleží na tom jak moc je doma naučili nežrat a jak moc je venku zima) si řeknou, že dost. V nájtklabu je to přece paráda a vydělaj balík. No, zas taková paráda to není a tak z klubu v centru vypadnou do klubu u centra, pak do klubu dál od centra, pak do klubu, kam nikdo nechodí. Pak porno. O produkcích platí to, co o fotografech, takže showpark, rychle pryč a pak s odporem první privát. Lepší priváty si vybírají a jinde se pasák se nedá tak snadno vochcat (ne, že by byl chytřejší, jen má víc zkušeností) a proto další privát, u těch lepších pokus o vlastní privát, jenže Darwin a tak u 98% další privát. Následuje návrat do showparku a na zbytek dní v týdnu sex za 500-800 v autě.

Zajímavé je, jak shodně tvrdí většina pastevců, že holka, která přijde do privátu jako poslední, věšinou jako první vypadne. Zřejmě je to tak, že pokud mezitím stačí přijít další dívka, pozornost stávajícího osazenstva se napře jinam a zbývající povahové vady uniknou pozornosti do doby, než si elektorát zvykne. Ty nejschopnější se pokusí vrátit do civilního života, ale jak už jsem psal jinde, většinou marně. Zhusta si pořídí vlastní privát a v těch nejlepších případech jim vydrží i několik let.

Z předchozího je tak zřejmé, že nejzajímavější holky jsou hrající kapitánky privátů, případně sólové hráčky tamtéž, a nebo právě začínající amatérky. Tak vybírejte rychle, nezbude.

Yanek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.8/5 (9 votes cast)
Poslední přijde, první odchází., 2.8 out of 5 based on 9 ratings

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: