Uživatelé

Na značky!

Měli-li bychom dát na články v mainstreamovém tisku, dnes existují vlastně pouhé dvě skupiny obyvatel. Filosemité a antisemité. Pravda, věc se nám maličko komplikuje tím, že každý antisemita je zřejmě, krom jiného, i nácek, a navíc i filosemitismus je prý zakuklený antisemitimus. Říkají sionisté. Na ty jsem zapoměl. To jsou ti, co to vidí správně politicky. V takových podmínkách není jednoduché najít si své místo na té správné straně, pokud vůbec taková existuje. Takže jen své místo. A o to se zde hodlám pokusit.

Předně jest nám třeba vědět, že holocaust byl prohlášen za svatý. Už je to dlouho a všichni si na tu myšlenku tak nějak zvykli. Zejména ti, kteří se s ním ohánějí. Takže například stačí aby jste se podivil, že  skupina rabínů, v New Yorku tuším, má takového zvláštního koníčka spočívajícího v obchodu s orgány, a hned máte na držce holocaust, jste antisemita a nácek a chraň Vás ruka páně aby jste si navíc zkusili trochu zapopírat. Na to totiž máme zákon. Rozumějte tomu správně: máme zákon na to, že nesmíme věřit tomu, čemu chceme. Tím, že byste něčemu zakázanému uvěřili se nestanete pouze náckem. Stanete se zločincem. Trochu to připomíná tu situaci, kdy se ze dne na den na šestiproudové rychlostní komunikaci objeví značka přikazující rychlost 50km/hod a všichni, kdož tam do toho dne jezdili jinak a chtěli by v tom pokračovat, jsou škrtem pera lumpové. Takže, vyzbrojeni Svatým Holocaustem a vydavatelstvím Ringier, vydávají se neohrožení řiťolezci na lov nácků. A jak to vlastně vzniklo?

Bylo nebylo, kdysi vznikl stát dělníků a rolníků. Sovětský svaz se tomu útvaru tuším říkalo. Tedy, že to měl být jejich stát se říkalo těm dělníkům a rolníkům. Skutečnost byla trochu jinde. Nuže, dopřejme si trochu toho, co demokratický tisk zde i jinde při sociálních popravách jedinců tvrdících něco, co je sice pravda ale nekorektní, nazývá primitivním antisemitismem.

V roce 1917, kdy vypukla revoluce, mělo Ruské impérium přibližně 130 000 000 (sto třicet milionů) obyvatel. Z toho bylo cca 4 miliony židů, tedy přibližně 3%. V čele revoluce stálo 6 nejvýznamějších vůdců: V.I.Lenin (Uljanov). Trocký vlastním jménem Lejba Bronstein, Zinověv vlastním jménem Hirsch Apfelbaum, Lunačarskij, Kameněv (Rosenfeld) a Sverdlov. Jediný, kdo nebyl židovského původu byl Lunačarskij. Nedosti na tom. První „Rada lidových komisařů“, něco jako ministři, se sestávala ze 17 Židů, 3 byli počítáni za Rusy (kupodivu Lenin, Čičerin a Lunačarskij), 1 Gruzínec (Stalin) a 1 Armén (Protian). Pokud je Vám to pořád málo, můžeme přitlačit.

Vojenský komisariát se skládal z 35 Židů, jednoho Němce, 7 Lotyšů, ale ani jednoho Rusa. Komisariát vnitra: 43 Židů, 10 Lotyšů, 3 Arméni, 2 Poláci, 2 Němci, 2 Rusové. Komisariát zahraničí: 13 Židů, 1 Lotyš, 1 Němec, 1 Rus. Komisariát financí: 24 Židů, 2 Lotyši, 1 Polák, 2 Rusové. Komisariát justice: 18 Židů, 1 Armén, žádný Rus. Provincionální komisaři: 21 Židů, 1 Lotyš, 1 Rus. Byro prvního sovětu zástupců dělníků a vojáků v Moskvě: 19 Židů, 3 Lotyši, 1 Armén, žádný Rus. Ústřední výkonný komitét 4. ruského kongresu zástupců dělníků a rolníků: 33 Židů, 1 Rus (Lenin). Zodpovědní redaktoři tehdejších novin (Pravda, Izvěstija, Znamja Truda atd.): 41 Židů, 1 Rus (Gorkij).

Pokud tedy vezmete 538 nejvýše postavených osob v Rusku po roce 1917, je to jeden Čech a jeden Maďar, 2 Gruzíni, 3 Poláci, 3 Finové, 10 Arménů, 11 Němců, 31 Rusů, 34 Lotyšů a 442 Židů, tedy 82%. Přitom ona zmíněná 3% Židů žila hlavně na Ukrajině, Bělorusku a východním Polsku. Peníze Uljanovovi poskytl bankovní dům Jakoba Schiffa a americký židovský kongres. Skoro mám pocit, že slovo židobolševismus asi nevzniklo samo od sebe.

Nevím jak Vám, ale mně to připadá jako pokus o první židovský stát. Jenže narazil. Na antisemitismus a na Stalina (Gruzín, vlastním jménem Džugašvili). Proces s kontrarevolučním centrem Zinovjev – Kameněv byl předobrazem všech pozdějších procesů v celém socialistickém táboře. Prostě moc tlačili na pilu. Další zajímavé informace o vztazích mezi Rusy a Židy naleznete v Solženicynově knize 200 let pospolu. Asi nebude náhoda, že po zveřejnění této knihy se o tomto spisovateli přestalo v tisku mluvit.

Stejně… je to zvláštní, jak se nezávisle na tom o který konec světa a o které století jde, se pravidelně opakují pogromy na Židy, v době historicky blízké i procesy. Vizte, co napsané výše, a uvědomte si, že jen 30 let předtím byli Židé v carském Rusku násilně stěhováni do pulské oblasti. A vida co za 30 let stihli. Samozřejmě, že za to vždy mohou antisemité. Ale jak vzniká antisemitismus například v Polsku, kde v podstatě žádní židé nejsou mi asi nikdo nevysvětlí a asi to ani uspokojivě vysvětlit nelze. Ledaže by ta chyba nebyla ve většinové společnosti. Koneckonců, tvrdíte-li o sobě 2,5 tisíce let každému, kdo je ochoten naslouchat a těm ostatním také, že jste Vyvolený Národ, čeho se asi tak můžete dočkat od toho póvlu kolem. Takže se stal holocaust. Zajímavé je, že některé banky patřící židovským rodinám spolupracovaly s nacistickým Německem ještě v polovině války. Nedá se k tomu říct nic jiného, než: přečtěte si Main Kampf.

Odbočíme: Pokud jste si jej nestáhli z netu ale koupili ve kšeftě, nezapomeňte si přečíst (povinný) disclaimer na obalu knihy. To se tam teď tak píše (musí psát, jinak nakladatele zavřou, páč je to určitě nácek), aby jsme zůstali neposkvrněni závadovými myšlenkami, resp. aby jsme věděli, jak jej máme správně politicky chápat. Jen si představte tu hrůzu, pochopili-li byste jej jinak, než je úředně nařízeno. Co by s tím Ministerstvo Pravdy spolu s myšlenkovou policií… pardon, trochu se mi do toho zapletl ten Orwell. To je těmi rozsudky v poslední době. Závadové samolepky, závadové symboly, závadové květiny, závadové mávání vlajkou, závadový zpěv, závadový tanec (sic!) a v neposlední řadě závadová čísla, vznikající vydělením (vynásobením, odečtením, sečtením) inkriminovaného čísla Pyšvejcovou konstantou. Pyšvejcova konstanta, jak známo, je libovolné kladné nebo záporné číslo, které soudní znalec použije, aby dokázal, že jste nácek a inkriminované číslo je to, které zrovna máte u sebe, na sobě, na SPZ, v mailu, nebo na něj myslíte.

Zpět k tématu. Nezbylo nic jiného, než to zkusit znova někde jinde. Nejlépe tam, kde si stávající obyvatelstvo jěště maluje zadnice na modro a honí opice po stromech. Nějakými rezolucemi OSN (č.181) se není třeba příliš vzrušovat, protože… nojo. Proč vlastně? Aha! Přece protože holocaust! Dokonce byl uzákoněn zákaz o holocaustu pochybovat. Ne, že by snad většina pochybovat chtěla, ale sichr je sichr a vida, teprve dnes se to začíná hodit. Jen v Emerice, tam to neprolezlo přes dodatek Ústavy o svobodě slova. Tak došlo k tomu, že na světě je jediné území, na kterém žije původní obyvatelstvo a ta půda mu patří, ale nemá vlastní stát, a nové obyvatelstvo, které tam sice má stát, ale nemá území. Pak je ještě jeden rozdíl. Ti první provozují terorismus tak nějak amatérsky a z donucení, zatímco ti druzí jej provozují déle a v takřka průmyslovém měřítku. Je dávno známým faktem, že držba zakládá polovinu práva a o půdě to platí také.

S postupující politickou korektností a přítomností vlivných osob na vlivných místech pak došlo k tomu, že nácek je v podstatě každý, kdo neříká to, co je třeba říkat. Nestačí tedy už držet hubu. Je potřeba ji držet aktivně. Jak to dopadá, je vidět například z tohoto článku. Musím Vás ale pře přečtením linkované statě upozornit, že to není nic pro slabé žaludky. Ten člověk co to psal za sebou nejspíš zanechává cestičku jako slimák. Dokonce jsme se jako stát stali příslušníky výjimečného „klubu osmi“, když jsme v OSN hlasovali proti přijetí Palestiny jako pozorovatele do OSN. Však taky jen co jsme dohlasovali, už tu byl Netanjahu jak s horkým buřtem, drbat nás za ušima. Já se cítil jak šábesgój. Však to také ale celý ostatní svět dostal sežrat. Izrael prý bude pokračovat ve výstavbě osad na Palestinském území. Zabili jste mi strejčka, tady máte přes držku. Tomu se říká trest přiměřený provinění. Arabští a palestinští teroristé trestají ve světě nás za provinění Izraele a Izrael trestá araby a Palestince za provinění ostatního světa. Kdo se směje nejvíc nedá až tak moc práce odhadnout.

Je krutou ironií, že stát etnika (národa?), jehož předci doplatili na režim německého nacionálního socialismus nejvíce, se nyní tomuto režimu začíná podobat. Včetně toho, že je rozdělen na obyvatele první a druhé kategorie. Taď kupodivu nemyslím Araby, ale židovské přistěhovalce například z Ruska. A včetně rozpínavosti a drzosti.

No vidíte. To jsem jen chtěl najít to názorové místečko. Zjistil jsem jen, že mne serou obě strany přibližně stejně. Zřejmě se tím stanu univerzálním nepřítelem pro oba tři tábory. Takže, kdo víte kde je to Vaše místo, na značky a vydržet.

Yanek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.6/5 (7 votes cast)
Na značky!, 3.6 out of 5 based on 7 ratings

2 Odpovědi na Na značky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: