Uživatelé

Vyvěste fangle

Dejte mi do ruky mávátko a řekněte jak volat sláva… Jarek Nohavica

Tak máme druhou polovinu května a já jsem se právě vzpamatoval z oslav. Z oslav Velkého Vítězství pochopitelně. Вставай, страна огромная… a tak podobně. Třepetalky jsem vynechal, pod žádnou rostlinou jsem nikoho nelíbal a vší silou jsem se snažil nemyslet na to, kdo vyhrál. No, nepodařilo se. Samozřejmě, že teď nemyslim to malé vítězství pracujícího lidu tady v Praze pod vedením… aha. To jsem o kus dál. No, prostě prej jsme osmého května vyhráli válku. Vždycky když tohle slyším, vzpomenu si na ty Steinbeckovy mouchy, které dobyly mucholapku. Ale popořadě. Vinnej nevinnej.

Na počátku nebylo slovo, ale Svatá říše římská národa německého, toho jména první. Vznikla proto, že germánské kmeny, které si v pátém století ještě malovaly prdele na modro a šukaly s vopicema nějakej trouba obrátil na víru. Němci to vzali tak nějak od podlahy a důkladně, jako ostatně všechno a tak skončila až na začátku 19. stol. Sice jim do toho, hlavně ze začátku, někdo kecal, ale znáte Teutóny. Ein reich ein volk ein führer. Byla to krásná doba. Co rok, to válka. Zejména Slovani jim tak nějak lezli na nervy. Heslo „drang nach osten“ sice někdo řekl až v devatenáctém století, ale Němci, když začnou páchat dobro a povznášet untermensche, nevědí kdy přestat. Nestačilo jim to, následovala Druhá říše – tentokrát tomu říkali císařství a když dostali přes koule – jako ostatně vždycky když tak nějak neseděli doma na prdeli – založili si třetí a tentokrát se recidiva málem povedla. 62 milionů mrtvých. Teutoni! Musím zde poznamenat, že necelých šest milionů z toho bylo Židů. Je o tom i zakázáno pochybovat, protože holocaust. V takovém případě ovšem nevím, proč není zakázáno pochybovat o sovětských ztrátách (20 milionů) nebo čínských (7 milionů) ačkoliv těch bylo jak vidno víc. Asi to bude tím, že ti ostatní z toho prostě nemaj vejvar a tak můžeme pochybovat jak chceme. No, ale Germáni dostali po čuni znovu a tak máme oslavy. Bohužel na jejich straně padlo jen pět a půl milionu lidí ze sedmdesáti, když nebudu počítat německé židy, takže to zas takové vítězství nebylo. Když Teutóni dostanou pefél, dokážou se množit jak králíci. Kupodivu, Němci sami neslaví, ačkoliv by mohli. Sudetendeutsche Landsmanschaft se vrátil zpátky do Říše, což je to o co jim vlastně šlo když před záborem Sudet v osmatřicátém povykovali hromadně Heim ins Reich, československá vláda si místo reparací, které jsme nikdy nedostali nechala jejich majetek a navrátivší se Henleinovce odškodnilo Německo samo. A mohlo se slavit. Tehdy. Jen s odstupem času už tak nějak není co.

Netrvalo to ani šedesát let a máme tady oslavy vyhrané války a čtvrtou velkoněmeckou říši, jen se jí tak neříká. Na 45 let to za Germány vzali Rusové a sám nevim, kdo je horší. Nelze nevzpomenout Jana Masaryka a jeho slavný výrok: „Praotec Čech byl vůl. Tolik krásnejch míst na světě a von zrovna mezi Němce a Rusy. Vůl. Nemám jiný slovo.“ Takže když konečně Rusáci zvedli prdel, byl už v proudu velký projekt Bilderbergu a Římského klubu – Čtvrtá říše Evropská unie. Kdo v ní hraje první housle je nabíledni. Za účelem snadnějšího oblbování mas jsou aplikovány různé vymoženosti moderního věku jako je multikulturalismus, dovoz socek z afriky jako voličů, novořeč, politická korektnost, zákony pro zákony a hlavně moderní sdělovací prostředky. Například české noviny. Komu patří snadno poznáme z toho co píší. Ausgerechnet teď kolem začátku května z nich snadno zjistíme, že v Evropě před nějakym tim čáskem proběhla jakási bezvýznamná válka, kterou způsobili Češi a Poláci protože zničehož nic mobilizovali, následovaná bezdůvodným vražedným běsněním týchž Čechů vyhazujících nevinné Němce z jejich domovů a otčiny (Vaterland), hromadně je vraždících, pochovávajících je po tisících do hromadných hrobů podle tras pochodů smrti a vůbec s nimi vyvádějících různá alotria, která bůhvíkde se naučili. Untermensche prostě nepovznesete a nepovznesete. Na dobrý cestě byl údajně nějakej Hajdrych ale zlí Češi mu to zatrhli dřív, než jejich počet zredukoval na vychovatelné množství.

Takže jsme zpátky na té mucholapce. Jednou jsme jí obsadili, tak jí máme a skoro není kam utéct. Tož vyvěste fangle a mávejte a mávejte a…

Yanek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.3/5 (3 votes cast)
Vyvěste fangle, 4.3 out of 5 based on 3 ratings

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: