Uživatelé

Kam to můžu složit, paninko?

Nemůžu si pomoct. Nemůžu. Poslední týden si připadám, že jsem se snad vrátil do mládí, kdy každej topil uhlim. Kdekdo tu běhá s Putnou jak pominutej a neví kam to složit. Jedni říkaj, že ta Putna (to Putna? Ten Putna?) patří támhhle, další že ať jí daj sem a třetí že tam taky né a ať si jí nechaj, že už toho je dost. Vopravdu jak zamlada. Akorát ta Putna nám je evidentně k hovnu, což se o putně s uhlim rozhodně říci nedá. Mne vyprovokovalo až když Vodník v diskusi pod tímto článkem položil otázku, která v tom všem blogovém a mediálním šílenství zatím nezazněla a kupodivu se nějak nikdo neměl k odpovědi. Já si myslím, že odpověď znám. A vo vo vo tom to je.

To jestli je nám všem Putna k něčemu dobrý je nepodstatné, stejně tak jako to, jestli je to buzna nebo jestli dostane titul a od koho a jestli teda pak bude na nějaký gay parádě vystrkovat na okolí titulovanou prcku nebo takovou normální, akademicky nesvobodnou. Zajímá-li Vás můj názor na Putnovo pracovní zařazení, domnívám se, že by neměl ani v sámošce krájet salám (to samozřejmě spíš ze zdravotních důvodů) natož pak vyučovat naše děti. To už ne z hygienickejch ale z morálních důvodů. Ne snad proto vod koho si Putna nechává leštit kolík a co kam strká (nechává si strkat). To ne. Jde spíš o to, že ten rádobyvtipnej buzík používá svojí homosexualitu v rámci politické korektnosti jako zbraň a důvod pro zvýhodnění a prezentuje ji jako následováníhodnou normu. A jestli tohle je ten postoj který chcete mít na vejšce jako příklad pro Vaše děti, tak si ten domov důchodců zasloužíte. Ale k věci.

Pro pořádek, ta otázka zněla, odkud že se berou bojovníci za Pravdu a Lásku, proč dělají to, co dělají a proč k nim patří Putna. Především si všimněme, kdo zejména jsou pravdoláskaři. Odkud se berou. Vypadá to, že takřka bez výjimek jsou to plody našeho humanitního vzdělávání. A to není jen české špecifikum. Jen se tomu v Evropě říká jinak, nebo neříká vůbec. Také si všimněme jak si naši pravdoláskaři rozumí s „elitami“ EU. Už jste zahlídli mezi těma socanama nějakýho technokrata? Ale kdepak. A že říkám socani a máme tu pravicovou vládu? To vite odkud, že je pravicová? Nečetli jste to v novinách? Aha… řekli Vám to v televizi, že jo? No nic.

Co tedy dělá naše a vůbec světové humanitní školství? No přece vychovává lidi, kterým natluče do hlav dvě věci. Jednak to, že jsou elita a pak to, že oni jsou určeni k tomu, aby měnili svět, protože jedině humanitní směr vzdělání má odpověď na všechny otázky a ti podřadní technici jsou určeni jen k tomu, aby realizovali ty jejich fantasmagorie. Tento směr uvažování je samozřejmě typický pro uvažování kdejakého levičáka. Zde je také důvod proč se ve shora uvedené diskusi nikdo moc nehrnul do odpovědi. To, že je ta vrstva levicových intošů privilegovaná vcelku hladce vystihuje staré přísloví o tom, ke komu si sedá vrána. Samozřejmě, že se pak vytvoří vrstva hochů co spolu mluví a ti mezi sebe nějakej póvl jen tak nepustěj. A čím víc je dotyčný mimo civilizační normy, tím lépe, protože ten pak bude táhnout za jeden provaz. Vzpomeňte si jen kolik africkejch lidožroutů dostalo na západě azyl (a zejména ve Francii – ta je kapitolou sama pro sebe, tam je levičáckej intoš základem společnosti). A je pak už jen samozřejmé, že žádnej levicovej intelektuál přeci nebude vytvářet hodnoty tak, jak je chápeme my. On je přeci určen k vyšším cílům. On je tím světlem, které tomu póvlu ukazuje cestu k lepším zítřkům a vymýšlí pro něj další a další směrnice, zákony a vyhlášky, aby ty zítřky už konečně nastaly a on mohl po právu zaujmout své místo na slunci a hrdě říci: „Já to byl, soudruzi, který věděl všechno lépe než Vy!“ Takže jen spotřebovává na svojí myšlenkovou činnost společné prostředky, v nejlepším případě v nějaké obskurní neziskovce, v horším ve školství, v ještě horším ve sdělovacích prostředcích a v tom nejhorším v zákonodárství, soudnictví nebo exekutivě. Oni vlastně experimentují na lidech, resp. na společnosti jako takové a já se obávám, že věc zašla tak daleko, že už se z toho tak nějak po demokraticku dostat nelze a že až to řachne, bude vopravdu sranda. Vzpomeňte si třeba na Roberta Henleina a jeho „Den kdy věšeli právníky.“

Yanek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (5 votes cast)
Kam to můžu složit, paninko?, 4.0 out of 5 based on 5 ratings

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: