Uživatelé

Konkurenční sex

Každý z nás, a to placený sex nemusí být Vaším šálkem čaje, jistě ví o různých typech sexu. Namátkou: manželský sex, manželský sex po deseti letech, milenecký sex, vášnivý sex, žádný sex, relaxační sex, sex za odměnu (nejde o prostituci),  opilecký sex, sex ze msty, sex za odměnu (jde o prostituci), a další, na které jistě přijdete sami. Uvedené množiny si rozdělte jak chcete a nezapomínejte, že dochází k jejich průniku. Já, ve věku mírně pokročilém jsem došel poznání, že hranice se stále rozšiřují. Objevil jsem totiž konkurenční sex.

Jako člověka, který se v problematice orientuje mne nepřekvapí, že si konkurují erotické kluby a priváty a to jak vzájemně, tak mezi sebou. Je to přirozené. Když už si má jít klient někam zasouložit, proč ne právě k nim. Ovšem v tomto případě jsem objevil konkurenci na tak malém trhu a takovými metodami, že jsem jen tiše zíral. Ale popořadě. nejprve si probereme konkurenční boj podniků s prostitutkami a teprve na tomto pozadí se opatrně jukneme do na hlavní téma.

Kdo byl alespoň 3x v nějakém privátu, nemohl si nepovšimnout různých metod, jak se provozovatelé hampejzů snaží naznačovat svým zákazníkům, že právě jejich podnik je ten nejlepší. Chování, přístup a snaha slečen o upoutání zákazníka by měly být základem tohoto podnikání, nicméně vypadá to, že některým děvčatům – či jejich pastevcům – to dosud nedošlo. Ti, kterým to došlo, čas od času podstrčí některému ze svých kamarádů prachy řka, aby si k němu do podniku a ke konkrétní dívce došel zašukat a výsledek mu sdělil. Ta, aniž by tušila že dorazila ČOIka, odflákne práci jako vždy a je vylita, případně je vylita dobromyslně a bez udání důvodu, zato však s doporučením ke konkurenci, čímž se zabijí dvě mouchy jednou ranou. Takže dál. Základem je samozřejmě prostředí, které některých případech býva navrch huj a vespod fuj. Tam kde tomu tak není, lze z podlahy jíst a to i na záchodě. Nezkoušejte to! Tam, kde fuj dominuje, nelezte. Pak jde o dodržování času a dohod. Když tohle nefunguje, nefunguje nic. No, a last but not least, příjemný hlas v telefonu. U kdyby v podniku kromě ukrajinek byla jen jedna černoška, hlas v telefonu musí hladit libozvučnou češtinou a bez vulgarit.

Což pasivní, ale aktivní opatření, to už je jiná káva. Prostituce sama není trestně postihované a podle zákona ani být nemůže. Co ale policii zajímá je související kriminalita. Kuplířství (to by museli zavřít všechny, takže se dává jako dezert ke každému případu), obchod s lidmi, krádeže, vydírání, šíření toxikomanie, loupeže (elpaso) a šíření pohlavních chorob. Takový pastevec začne od pomluv. Podívejte se třeba na Norník. Polovina z toho co tam je jsou pomluvy konkurence. „Špinavý kurvy nakažený syflem“, žloutenka, AIDS, holky co nemají kindrštůbe, okrádají a podobně (polovina z tý druhý poloviny je skrytá reklama). To moc nepomáhá, je třeba sem tam napsat nějaké to anonymní udání. Musí se opatrně, pokud příslušný psavec nemá ty správný kamaráčofty, mohlo by se to svézt i po něm. Když to nepomůže, stačí mobilní telefon a pár předplacených SIM karet. Prostě se ve vytíženou hodinu objedná ke slečně v konkurenčním podniku, deset minut před termínem to potvrdí, slečna se přepudruje a… účelu bylo dosaženo. To opakuje do té doby, než si jej telefonistka nebo holky samy dají na blacklist, tedy tak 3x. Tím se potenciál této SIM pro tento podnik vyčerpá a je třeba oblažit další konkurenční hampejz v okolí. Z jedné předplacené simky odejde tak 70 hovorů. To je tak 35 zkažených příležitostí v deseti podnicích a nastoupí další SIM karta. Vyšším levelem je, když opravdu dorazí a příslušnou holku zlanaří k sobě do podniku, čehož pak dotyčná takřka okamžitě lituje. Vím o jednom pastevci, který takto dostal po tlamě za lanaření už několikrát. Pak lze ještě jako zákazník podstrkovat holkám fet a vzápětí tam poslat razii, to je ale rovněž dvousečné, neb ten, kdo podstrkuje většinou i smaží a trhne i na něj. Do portfolia pak ještě patří pastevci s kamarády na PČR, ale to už je tak neprůhledná zábava, že se do ní nebudeme na tomto místě pouštět. Ostatně, jistě si domyslíte.

A nyní se podíváme na to, co mne tak překvapilo. V tomhle bych konkurenční boj nečekal. Swingers. A budeme mluvit jen o Praze. Tedy, jsou zde 4 swingers kluby. Jeden by řekl, že trh není nasycen a někdo by se měl víc snažit, nicméně opak je pravdou.

Jak asi není tajemstvim, mám svůj oblíbený klubík. Zli jazykové (a Harpyje) tvrdí, že se tam chodim nažrat a něco pravdy na tom bude. Dokud tu nebyl, chodil jsem nejdřív k Michaelovi a Petře do Paradisa, jenže pak se z toho stala tůristická atrakce a já našel Fantasy, protože Bunkr mezitím krachnul a vozit Rosenbergovi na Zámeček řezivo zdarma nebudu. Plzeňskou nepovažuju za swingr. to je prostě bordel. Bordel jako humus, ne jako podnik. Fantasy vyhovovalo po všech stránkách až na tu periferii. No, a když je na trhu místo, někdo ho obsadí. V Jungmance vznikl klub podle německého vzoru a ejhle. Stalo se to, co jsem očekával, jenže o půl roku dříve. Tvrdil jsem totiž majitelce, že jestli nejni dost silná v kramflecích, ať se na to vykašle, bo bude muset rok vydržet o patnácti párech 3x týdně, navíc, že vpouštění samotných chlapů na párty není zrovna podle českého vkusu. Sek sem se. A teď si představte, že já blbec sem si myslel, že když návštěvnost v Jungmance vyjede na tak nehorázný čísla, že třeba ty kluby budou spolupracovat. Nebo si nahrávat, vždyť jsou od sebe dost daleko. Zlatý voči! A je to taková story, že to stojí za bližší pohled.

Začalo to, když majitelku zhaftli a udělali v tom podniku šťáru. A teď hádejte, co hledali. Drogy? Ale kdepak. Inteligent, který tomu zásahu velel (to už je taková nějaká tradice, tihle kokoti) hledal vězněné ukrajinky nucené k prostituci! Šlapky! Pomiňme to, že odmítal věřit, že by někdo dobrovolně šel se svojí partnerkou do klubu a se zájmem přihlížel, jak si to tam rozdává. Každý tupec má svá omezení. Nám ostatním se stačí zamyslet nad tím, co by tam asi tak ty šlapky dělaly  a kdo by je platil. Kdo chce šlapku jako doprovod, vezme si do swingru vlastní a moc to neroztrubuje. Muselo by je tedy platit vedení podniku a jsou to ztrátové peníze. Ptáte se určitě, proč to tady tak vypisuju. Jednoduše proto, že v příslušném udání stálo, že tam byly proto, aby zvedly návštěvnost a zisk podniku! To si někdo představuje, že bude provozovatelka párům a případně sólovým návštěvníkům (ze sto lidí je tak 8 solo pánů) vysvětlovat, že tady za kóču si připlatí?! Pro mne je to jasný signál toho, jak uvažuje a co dělá pisatel udání. A že je to majitel jiného swingru, je více než jasné.

Pokračování bylo za rohem. Zavřít můžou, pustit musej. Že zavřeli v pátek a pustili v pondělí (aby zkurvili víkend, kdy se vydělává nejvíc) je tak nějak samozřejmé. Od té doby nic, až na to, že skutečným důvodem prý byl podvod (proč hledali kurvy?!), který ovšem byl v opačném gardu už dvakrát pravomocně odsouzen, až na to, že dotyčný zloděj jí dosud nezaplatil co dluží. Veselice pokračovala vymazáním vcelé inzerce a uživatelského účtu na reklamním a diskusním serveru. Prý pro vyřizování si účtů a několikanásobné uživatelské profily. Takhle to dopadá, když v podniku pustíte návštěvníky na počítač, případně jim zpřístupníte wifinu.  Znamená to tedy, že do podniku byli vysláni „agenti“ aby škodili a to ne jednou, ale vcelku pravidelně.

Shrnu-li to a doplním, dotyčný provozovatel jiného swingru, zatímco dělal chyby, které mu odháněly nejlukrativnější skupiny návštěvníků, jednak práskal u policajtů, jednak pomlouval kde mohl (Kandaulista.cz), neváhal vysílat do konkurenčního podniku lidi aby šmírovali a škodili, ať už psaním nesmyslů na net nebo přemlouváním návštěvníků, kontaktoval majitele inzertních a diskusních serverů s vymyšlenými obviněními a v závěru udělal největší chybu. Zatáhl do toho mne, když začal šířit zvěsti, že do Jungmanky dodávám kurvy. To neměl. I přičinil jsem se a věci na všech stranách uspořádal ke svojí spokojenosti. Dokonce už i ti policajti přiznávají, že je někdo použil. Nedivil bych se, kdyby je to sralo.

Závěrem lze podotknout dvě věci. Jednak mi ti pastevci začínají připadat přijatelní a druhak, že už v životě nevlezu do Fantasy.

Yanek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.7/5 (3 votes cast)
Konkurenční sex, 4.7 out of 5 based on 3 ratings

4 Odpovědi na Konkurenční sex

 • Hansen píše:

  Konečně článek z oboru, super!
  Rozesmál jsem se, jak se pastevci objednávají a pak nechodí ke konkurenci. Je to potom ale problém i pro běžné uživatele. Naznačuješ, že celý obor je v problémech a holky tak moc nevydělávají?
  Jinak podotknu, že zmíněný web je kandaulista.info (ne cz) – a dle diskuze – jednalo se o uživatele Swimi?

 • Yanek píše:

  Já nenaznačuju. Proč myslíš, že si holky na stejnej čas objednávají všechno, co dojde a pak se to snažej nějak uhrát? Z 10-ti telefonů dorazí tak 2-3 chlapi. Tohle si zprasili dílem sami kunčofti, který obtelefonujou 3 priváty, všude se objednají a pak vezmou ten, co se jim po telefonu zamlouval nejvíc, a dílem pastevci.
  Co se tý recenze týká, já jí čet až na Amatérech. Autor i ten, co jí tam přetáh je evidentně ta samá osoba. Majitel Fantasy.

 • paysek píše:

  Zdravím,

  v Praze jen 4 SW kluby? Není to nějak málo? To jsem myslel, že jich bude víc ne?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: