Uživatelé

Vyšetřování neskončilo, nevinen!

Za co, soudruzi, za co?! Všechno jsem dělal! Co jste chtěli jsem napsal a Vy… No, ale osvobodili jste mne, co jsme si to jsme si, a já se rád vrátím pod křídla bojující demokracie.

Ne, nezbláznil jsem se. Tak hluboký dojem na mne udělal článek, který jsem dnes našel na třetí straně Reflexu, což je v tomto okamžiku – pro neinformované – německý plátek psaný česky a vydávaný vlivovou agenturou v Čechách a na Moravě, který si kupuji když se mi v emhádé nechce číst plakáty. Tento článek napsal jakýsi J. X. Doležal, což je, vycházíme-li z toho, co sobě sám napsal, impotentní a netolerantntní smažka, stíhaná policií za šíření toxikomanie. Výroky v tomto článku mne rozesmály, ovšem veselý smích to nebyl.

Nejprve Vás uvedu do reality tak, jak jí vidím já. Zmíněný vyhulenec na stránkách onoho magazínu, měnícího majitele a směřování častěji než se střídají roční období, konzistentně už nejméně 10 let propaguje marihuanu, což je z jeho článků i nechtěným způsobem poznat, nicméně je mi to ukradeno. Po takové době se probudil někdo na policii, koho asi sralo, že se mu doma zhulily děcka, a nechal dotyčnou smažku stíhat. Jako důvod si vybral další ze stupidních vtipů zveřejněných na stránkách onoho plátku. Po několika týdnech došlo státní zastupitelství k závěru, že se trestný čin nestal a stíhání ukončilo. Čili plochá historka českého formátu a něco, co by mne jako občana za normálních okolností rozhořčilo, bo každý má právo vypatlat si palici po svém a promlouvat o tom ke spoluobčanům. A teď k tomu, proč okolnosti nejsou normální:

Onen onan totiž není jen tak nějaká smažka. Je to smažka politicky uvědomělá, a za naší křehkou demokracii politicky korektně bojující slovem a písmem. Jako největší nebezpečí si pochopitelně nevybral nikoho jiného než nácky, pardon: pravicové extremisty. Už použitím těchto slov sice popřel význam slov „národní socialismus“, ale on hrdě vztýčil to, co mu zbývá z postavy a jal se odhalovat hlavně skryté nácky! Což o to, není sám, takových trotlů je hafo, Lenin jim říkal užiteční idioti. Příklady najdeme snadno. Například zde. Přehrajte si to a povšimněte si toho normalizačního modelu, který JXD používá, aby dostal kýženou odpověď. Pravda, trochu mu to kazí zpovídaný policajt, který evidentně není tak uvědomělý, jak bylo očekáváno, ovšem i tak je jasné, že zde probíhá hon na čarodějnice. Pokud nemáte potíže se žaludkem, můžete se podívat i na tento článek a to je opravdu silné kafe. Jedná se tedy o běžně prodávanou a kupovanou novinářskou onuci zabývající se dodáváním veřejného zájmu úřadům, aby tyto mohly utáhnout šrouby. Blbý je proto, že si neuvědomil, že pokud takto nastaví systém, ten bude potřebovat stále více a více čarodějnic k upálení, jinak ohně vyhasnou. Začnete- li nahánět nácky (těch pravověrných je u nás tak 300), brzy Vám dojdou a musíte si další buď vyrobit, což se běžně děje – stačí aby si dítko na besídce z lega vyrobilo triskele nebo vlčí hák (runy), jde úča bručet – nebo se poohlédnout jinde. A vida! Smažka! A veřejně známá! To budou vohnouti hýkat blahem jak pěst bojující demokracie dopadla! A ti, co nebudou hýkat se budou bát. A vo vo vo tom to je.

Takže předmětná onuce napsala článek (zatím není k dispozici elektronicky a není tedy možno dát link) a v něm se vyjadřuje například těmito slovy:

„Byl jsem v situaci, kdy jsem si nebyl ani v nejmenším vědom žádného provinění, a přesto jsem byl policií obviněn. V obvinění se říkalo, že můj skutek – vtip je trestný čin. ….A vy se bojíte, jestli se před soudem nesemele nějaká kalamita a zda Vás přece jen neodsoudí….“

A teď to přijde:

„…Jak to, že v demokratické společnosti s ústavně garantovanou svobodou slova můžou člověka stíhat za anekdotu? …ten strach nebyl jen o mou maličkost, ale o celý demokratický systém, v němž žiji. Nastolil naprostou nejistotu: Co si ještě dovolí, když začali s takovouhle absurditou? Platí ještě v naší zemi demokratická pravidla?“

Hezké, že? A kdyby pod tím nebyl ten podpis, nedalo by se nesouhlasit. Máme tu krásný příklad dvojího metru. Porovnejte si to s odkazy výše a určitě najdete sami nějaký další. Levicový intoš, kterého přišlápl ten samý systém, který pomáhá budovat. Svoboda slova? Samozřejmě, ale jen pro někoho. Stíhat nácky za názor? Jistě. Ale proč mne?! Demokracie? Samozřejmě! Ale jen pro ty s tím správným názorem.

Osobně mne velmi mrzí, že toho užitečného idiota nedotáhli až před soud a neodsoudili, protože jak vidno, žádné poučení si neodnesl a nám nezbývá, než se „těšit“ na jeho další zblitky kterými bude vytvářet ten jedině správný obraz naší společnosti.

Yanek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.9/5 (8 votes cast)
Vyšetřování neskončilo, nevinen!, 2.9 out of 5 based on 8 ratings

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: