Uživatelé

Milenky – pokračování

Zde je pokračování mého prvního článku, doufejme, že Vás neznechutil a přinese Vám nový pohled na věc. Takže do toho.

Co tedy dávat milenkám. Především snad to nejdůležitější. Dárky: Milenka se dárkům samozřejmě nebrání. Rozdávání dárků se v rozumné míře nebráním ani já. Potěší jak dárce, tak obdarovaného. Třeba i blbiny: jednou jsem dovezl nějakou hloupost za tři stovky a po předání mi to ještě dlouho a s potěšením bylo připomínáno. Snažím se to nepřehánět – Vánoce, svátky, narozeniny … Lze slavit i výročí prvního rande. V dlouhodobém vztahu jsem jen dvakrát byl překvapen finanční náročností požadovaného daru. Jednou mi přišlo mailem její přání k Vánocům, tak jsem si řekl „no, za všechno se musí jednou platit“ – a zaplatil jsem, protože ta milenka mi stála za to. Shodou okolností jsme se nedlouho na to rozešli – mohl jsem ušetřit. A jindy mi přišel internetový odkaz na šperkařskou firmu, kde (doufám) snad ani sama netušila, kolik to stojí – dárek za statisíce mi už smysluplný nepřišel.

Malé trapasy a srandy: Jsme nazí v posteli, povídáme si a najednou: „ty by jsi si rozuměl s mojí mamkou“. Dobrý, ne? Je na nás vidět věkový rozdíl a leckoho napadne, že jsme kolegové na pracovní cestě nebo snad i otec a dcera. Když se na nás ale zakouká recepční v hotelu, mrkne na monitor a jen tak sama pro sebe zahuhlá „jé, v systému máte manželskou postel“ a my jí oba sborem ujišťujeme, že je to o.k., tak to je takový malý ale nakonec veselý trapásek. Stejně jako když o ní recepční mluví jako o manželce. Jsem s novou milenkou poprvé v posteli a ta mi hlásí, že nebere antikoncepci. Nějak slušně zaobaleně ale dodává, že vzhledem k mému věku si nemusím dávat pozor. Holčina spala jen s vrstevníky a myslí si, že asi už stříkám jen mrtvou vodu. Během pár vteřin si ale vzpomíná, že jsem říkal, že mám s manželkou malé dítě a dochází jí, že i čtyřicátník si musí dávat pozor. Za dvacet let mi manželka tak nějak přirostla k srdci. Povídáme si o všem možném. Jak rád bych si s ní povídal i o svých milenkách! Občas se to až dere na jazyk „hele, představ si, že ona…“ Ale nemůžu.

Otočka, aneb mailem a telefonem vše nezjistíte: Lze tak zjistit přibližné IQ, zeptat se na výšku a váhu. Přesto to může vypadat osobně špatně. Když jsme se rozešli s dvaadvacítkou, tak jsem proti svým předchozím pravidlům z výběru nevyloučil devatenáctku. Byla to chyba. Přeci jen ještě nebyla vyspělá, řeč s ní nebyla o ničem. I tak si občas říkám, jestli ke mně někdy nepřistoupí nějaký vrstevník a nezačne mě fackovat, že mu przním dceru. Ale 19 mi přišlo už jako fakt málo (ona tehdy devatenáctka by se asi hodila do zdejší rubriky amatérek). Na rozdíl od vás – zákazníků prostitutek – může dát otočku i má partnerka. To jsem jednou seděl na první večeři s novým objevem a docela jsme se bavili. Pípla SMS. Manželka (!) měla chuť na erotické SMS. Slečně jsem oznámil, že kolega z práce potřebuje konzultace a ťukal jsem tak moc, až slečna odešla na WC, z kterého se už nevrátila. Měla pravdu, když jsem byl na „pracovní večeři“, měl jsem se věnovat „obchodnímu partnerovi“ a ne blbnout s manželkou, která své sliby stejně nesplnila! Došlo samozřejmě i na situaci, kdy jsem litoval, že jsem otočku nedal. Holka nebyla marná, ale něco mi na ní nesedělo. V průběhu hovoru vysvitlo, že má více sexuálních zkušeností než já, byla v cizině (čert ví, s kým tam spala), po večeři se ukázalo, že kouří (jsem nekuřák). Hned dva důvody k otočce. Při loučení mě ale pozvala domů na kafe, možná mě tím chtěla odměnit za drahou večeři. To, že byla k sexu svolná hned, vlastně také nebyla pozitivní zpráva – jako chlap jsem lovec a – s kolika už takhle rychle skončila v posteli? Jako muž – a ještě trochu podnapilý jsem ale zareagoval klasicky – jeli jsme k ní a protože jsem na první večeři nic neočekával a gumu s sebou neměl, tak jsme si to rozdali naostro. Ani antikoncepci nebrala. No, odjel jsem na dovolenou a po ní jsem se už neozval. Protože jsem měl trochu hloupý pocit, tak jsem si po pár měsících raději hodil testy – naštěstí vše o.k. a příště jsem byl při výběru důslednější. Zajímavost – většina mých milenek v době našeho seznámení antikoncepci nebrala.

Věrnost. Láska. Asi vám došlo, že prezervativy nevyhledávám. Připadá mi to jako líbání přes sklo, k milence se mi to nehodí. A kde bych ty šprcky skladoval, aby je žena náhodou neobjevila? Takže se snažím o „mileneckou věrnost“. Z mého pohledu by bylo báječné mít současně třeba pět mladých děvčat. Ale z pozice ženatého muže se to nedá časově zvládnout. Navíc výběr je časově náročný a tak když mám prima holku, jsem za ní rád a jsem jí relativně věrný, samozřejmě až na manželku. Dokonce ani dvě najednou nejsou reálné. S paničkami na dopoledne by jistě nebyl problém. Ale já chci s milenkou trávit čas, probudit se vedle ní. I tak se občas dostávám do situace, že ona má na výlet chuť častěji než mám v diáři já volno na služební cestu. Můžete se smát, ale většinou mám pocit, že i holky  jsou mi věrné (třeba s tou současnou mám nepřímé důkazy, které tu ale nechci psát, aby si to náhodou nepřečetla). Časem jsem zjistil, že nejlepší adeptka je dívka – mladá žena, která právě ukončila nějaký dlouhodobý vztah. Nemá chuť se na někoho vázat, nechce, aby si někdo pravidelně nárokoval její čas. Soustředí se na školu nebo na práci. Sex je občas příjemný, ale určitě nechce roztahovat nohy s kýmkoliv nebo pokaždé s jiným. Hodí se někdo, s kým si může povídat, zajít na večeři (aniž by musela platit), vyrazit na výlet, dárky se také hodí. A kdyby si narazila vrstevníka, tak ten s ní bude chtít šukat obden, nebo ideálně každý den a tak často to ona nechce, protože by jí to otravovalo.

Můžete se zamilovat? No jistě! Pokud tu jsou zmiňovány případy zaláskování se do prostitutky, tak zamilovat se do milenky je ještě mnohem snazší. To jsem jednou také začal pomalu plánovat společnou budoucnost a přemýšlel, jestli se milenka po mém rozvodu s manželkou bude hezky starat o mé děti z (prvního) manželství. Myslel jsem na ní dnem i nocí, zamilovaně jsem se vznášel a začínalo mi být jedno, co by se stalo, kdyby na to manželka přišla. I milenka vypadala naprosto spokojeně až zamilovaně – to nejde hrát (nebo si to jen namlouvám?). Vyloženě jsem štěstím a láskou rozkvetl – každý jste snad někdy byli zamilovaní. A najednou se ona se mnou rozešla.

Extras a zkušenosti: jak vím z jiných článků, u některých šlapek jsou příplatky občas za vše – za líbání, mazlení, OB, polykání, anál… Není chuť měnit polohy. V mém případě žádné extras nejsou. Prostě děláme to, co se nám líbí. Takže líbání, OB a mazlení je automatické a je vyžadováno, změna poloh a jisté experimentování samozřejmě také. Nepodařilo se mi najít milenku, která by polykala dobrovolně. A tak jsem se jednou skvěle bavil, když mě nová slečna neupozornila, že nepolyká. Byli jsme spolu, když měla menses a došlo poprvé na orál až do konce. Byl jsem nadržený a kouřila skvěle. Ve chvíli, kdy to na mě přišlo, jsem jí v orgastické křeči chytil hlavu a vypustil plnou dávku (manželka by nadšeně sála). Teprve když jsem byl schopen ruce trochu povolit, tak se mi vysmekla a utíkala do koupelny. To už jsem věděl, která bije a potají se smál. Postěžovala si potom, že TOHO stejně půlku spolkla a že TOHO bylo děsně moc. Děvčata bývají méně zkušená než já, i když  panna žádná nebyla, ale některé reakce jsou zábavné. Od upřímného obdivu, jak je velký a silný a po vystříkání najednou tak maličký a jak je to zvláštní po mnoho zábavných hlášek. Když jsem nepřirážel a jen v ní cukal penisem – „to je tep?“ (přestane to cítit = nebije mi srdce?). „Slez ze mě na chvíli, musím si odpočinout, máš ho moc velkého.“ (ač je to směšné, protože z ní slezu, oschnu a za chvíli to bude drhnout, tak taková hláška od milenky není nepříjemná). Jedna si s sebou poprvé vzala lubrikační gel a významně ho dala pod polštář – asi čekala, že jí starší chlapík nevzruší – nakonec mazala přirozenou cestou úplně dostatečně. A ten dojem, že chlapi po čtyřicítce stříkají už jen mrtvou vodu, mě taky pobavil. Občas je ta nezkušenost i na zabití – to se jedna tvářila tak nijak – očividně se jí to líbilo, ale nijak moc se neprojevovala. Až najednou nadšeně zahlásila „Víš, že jsem už 3x byla?“ Měl jsem chuť jí picnout – jak to mám vědět, když jen leží a skoro ani nedutá? Ale i tuto dívku jsem časem naučil uvolnit se, zasténat si a dát najevo své pocity. Několikrát jsem slyšel, že jsem jejím nejstarším – udělala si se mnou rekord. Samozřejmě i v této oblasti platí, že do ženské a do melounu se nevidí.

 Zvládnu to? Už mi není 20 a dvakrát za sebou málokdy. Když jsem šel poprvé za mladou holkou, měl jsem trochu obavy: Postaví se mi dostatečně? Zvládnu jí? Tak jsem si dal doma pár dní pauzu, abych minimalizoval riziko selhání. No, erekci jsem měl ještě před sexem, až jsem se styděl, jestli nepůsobím jako nadržený puberťák. Tak jsem radostně zjistil, že problém nemám a časem mi dělalo dobře dát si po probuzení v hotelu akci s milenkou a po návratu domů ten samý den večer s manželkou. Trochu mám obavy, když jdu na pracovní večeři (k milence domů), aby po mě žena něco večer nechtěla – bojím se odhalení slabší erekce, méně spermatu. Stejně tak jsem se dříve bál, jestli tempem stačím mladé holce. Když má první milenka první večer v posteli během předehry prohlásila „promilujem celou noc“, tak se mi sevřely půlky v očekávání hloupého trapasu, než mi došlo, že je to vtip. Stejně tak ve mně hrklo, když po sexu holka zahlásila „doufám, že teď nechceš jít spát?!“ „Co po mě, sakra, ještě bude chtít?“ Naštěstí po 20 minutách jsme oba spali spánkem spravedlivých. Abych to zkrátil – většině mladých holek zcela dostačuje sex jednou za pár dní a to jednou denně – ne že se sejdem, skočíme na to, pak ještě před večeří a před spaním znova. A vzhledem k tomu, že se nevidíme denně, to zvládám i já k obapolné spokojenosti. Jedna mě tím i trochu štvala – vítala mě roztouženě a vyloženě nadrženě – chtěla to hned, po příchodu na pokoj nebo v privátní vířivce (víte, jak jsou tvrdé dlaždičky pro moje kolena?) a dalo mi dost práce jí krotit, protože já jsem měl spíš chuť na večeři a pak si to pořádně užít v pohodlné posteli a následně usnout příjemným vyčerpáním. A kdybych si to s ní rozdal před večeří, už bych neměl chuť po večeři nebo by mě to tak moc nebavilo. Tímto pohledem zpětně oceňuji manželku, s kterou jsme v pětadvaceti opravdu řádili. Co budou dělat ty mé mladé kočky ve čtyřiceti? Postupně se rozšukají nebo jim to bude stačit jednou za dva měsíce?

Konspirace: Naštěstí mám práci, kde jsou pracovní večeře a služební cesty běžné. Zvláštní mail a extra telefon jsou samozřejmostí. Nemohu si dovolit, aby mi před manželkou zazvonil telefon a najednou mi do něj začal švitořit mladý hlásek. Nebo pípne SMS a já budu sprintovat k telefonu, aby mi jí nechtěla žena dobrosrdečně přečíst? Stejně nevím, kdy holce přeskočí a může začít vyvádět. Přesto jsem dohledatelný. Používám své pravé jméno (v hotelu chtějí občanku nebo pas, letenky jsou na jméno). Jezdím autem a podle SPZ lze také vše najít. I proto se snažím se všemi milenkami rozejít přátelsky, aby nevznikla averze. I ta děvčata někdy konspirují – třeba před rodiči a kamarádkami. Stejně se občas stane, že odejdu z pokoje a nechám na stole zapnutý TEN telefon, nebo mám v PC otevřenou TU mailovou schránku (určitě ne přímo na monitoru, ale na liště ano) – zatím jsem měl štěstí, že manželka nic nezjistila a snažím se, aby se podobné chyby nestávaly. Jinak všechny mé dlouhodobé milenky tvrdily, že na místě mé manželky by jim bylo vše jasné a hned by mě odhalily. Naopak jeden známý říká, že si myslí, že má manželka o všem ví – nebo alespoň tuší – a toleruje to. Kdo ví… Ostatně, s manželkou utrácím mnohem více peněz než s milenkou, takže i manželka může toleranci vyhodnotit jako dobrou strategii. Ale riskovat prozrazení nebudu. A tak když vyrážím za milenkou, tak jsem občas úmyslně naštvaný a otrávený. Říkám, že mě to (práce) nebaví a že mám chuť se na to vykašlat. Po návratu naopak nesmím vypadat příliš odpočatě, rozzářeně a usměvavě.

Sex doma a jinde: Sex venku – samozřejmě nemyslím opravdu venku – je hlavně na začátku skvělý. Plný emocí, vzrušení, tvrdé erekce a nadrženosti. Je to mladé a nové maso, tak to prostě funguje. Protože mé milenky nejsou panny, tak se mi bohužel žádnou nepodařilo naučit polykat (stejně je to lepší dovnitř), ale některé věci je postupně učím. Třeba manželka má oblíbenou polohu, kdy dobře cítí mou tvrdost a mé současné slečně se to zdálo divné. Uběhlo ale pár večerů a i ona mi u toho sténá. Naopak to příliš nefunguje. Jedna mne navedla do pozice, kdy byla velmi rychle hotová a já to šel vyzkoušet domů. Odpovědí mi bylo: „co jsi to divného zase našel na internetu?“ a tak jsem s experimenty začal být opatrnější.

U milenky: Moje slečny se postupně stěhují z VŠ kolejí do bytů. Ať už pronajatých nebo zatížených hypotékou. Tato situace byla první, kdy jsem vyklopil nějaké hotové peníze. Na vybavení a nájem. I z praktického hlediska je to nakonec levnější, nemusím platit stále hotel a restauraci, i milenka uvaří. Zároveň se mohu stavit jen na dvouhodinovou rychlovku. Nejdříve dostanu vlastní ručník, postupně si donesu zubní kartáček, pantofle, kraťasy, třeba tričko nebo ponožky. Potom k ní mají přijet rodiče na návštěvu a ona všechny mé věci schovává. Pokud je holce 25 a víc, tak od ní rodiče pomalu očekávají vnoučata a tedy vážnou známost. A do představ rodičů by starší ženáč asi nezapadal. Ale zatím buď studují nebo budují kariéru. Známý mě varuje, že okolo třicítky většinou změní názor a mohu zažít divné věci. S vysokoškolačkou lze skoro kdykoliv vyrazit na noc a okolo jedenácté dopoledne se loučit. Pokud milenka bydlí, tak už pracuje a musí ráno do práce. Což znamená, že ona ráno vstává, dáme si pusu a já se mohu ještě zavrtat do peřin, případně „doma“ vyřizovat pracovní telefonáty. Skvělý pocit. Zažil jsem i holku, která měla „spolubydlení“ ve 3+1. Přišli jsme po půlnoci děsně potichu, při sexu mi zakrývala pusu, abych nebyl moc slyšet – taky dobrá sranda.

 Rozchod: Pokud vše šlape, jak má, tak nemám k rozchodu motivaci – sehnat fajn ženskou není jednoduché. Samozřejmě mé nadšení z ní postupem času vyprchává a mohu se začít chovat tak, že jí k rozchodu trochu provokuju. Milenka se se mnou může rozejít kdykoliv. Po nějaké době jsem zjistil, že se nedá vůbec nic naplánovat a konec přijde i bez náznaků. Mohu toho litovat, ale těžko s tím něco nadělám. Občas je cítit předem nějaká disharmonie, jindy je to blesk z čistého nebe. Schůzky jsou čím dál tím lepší, v posteli si rozumíme, dám jí hezký dárek, ona se těší na něco naplánovaného a najednou – bum, řach a konec s absurdním nebo lživým odůvodněním, případně bez důvodu. Poprvé mě to dost vykolejilo. Extrémem byla kamarádka, která sbalila mě. Pár schůzek, opakovaná líbačka, telefonáty, první (a skvělý) sex a konec. Přestože jsme se ráno loučili z její strany až zamilovaně a ještě vyměnili pár SMS. Rozejít se však musím vždy přátelsky – nejsem zvědavý, aby milenka v návalu nějaké zlosti začala vyvádět. Tak napíšu mail s přáním všeho hezkého do života a nechávám otevřená vrátka do budoucnosti, kdyby měla ona nebo já chuť na restart. A už dvakrát se po pauze i vydařilo.

A tak si užívám milenky a občas mám chuť udělat něco divokého, odvážného – čeho bych později litoval. Jednou jela žena s dětmi na týdenní dovolenou, já zůstal doma – někdo musí vydělávat peníze. A měl jsem opravdu velké cuky nastěhovat si na tu dobu domů milenku. Sex kdykoliv, společná postel, vzájemné rozmazlování … no, ale rozmyslel jsem si to. Stejně tak jsem plánoval naopak vyrazit na týdenní dovolenou s milenkou, a ani na to nedošlo. Někdy mne také láká dát slečně svůj hlavní telefon. Občas mne nelze kontaktovat – pak mě sprdne a já mám výčitky svědomí. Ale odolal jsem. Mám oblíbený azyl. Je tam skvělá vířivka, manželka by to jistě ocenila. Ale co kdyby se číšník zeptal „Předkrm jako obvykle?“ …

Mějte se fajn. Milenkám a prostitutkám a sexu zdar!

Hansen

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (5 votes cast)
Milenky - pokračování, 5.0 out of 5 based on 5 ratings

2 Odpovědi na Milenky – pokračování

  • Hansen píše:

    Budu rád za komentáře, pokud jste někdo registrovaný jen v diskuzi na fóru, tak komentujte tam.
    Díky

  • Geullou píše:

    Oba články o milenkách byly zajímavé. Je mi teprve 21, takže romantická dušička ve mě si chce dupnout a protestovat, že takhle snadno ( a podle všeho dobře) by to ženatým mužům s milenkami fungovat nemělo. Nakonec mě ale umlčelo, jak přesně na mě seděl popis (studentky VŠ, po dlouhodobém vztahu, co se nechtějí tak úplně vázat). Nebudu nic zavrhovat, třeba mi jednou bude podobný druh vztahu vyhovovat. Každopádně napsáno vtipně a s nadhledem, který nejspíš přichází s věkem a zkušenostmi :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: