Uživatelé

Milenky

        Zdejší web je primárně o šlapkách, s „opravdovou“ jsem zatím čest neměl. Přesto píšu. Všichni znají bonmot, že prostitutka vyjde levněji než milenka. A já mám milenky. Ano, přijdou na víc peněz než by přišla prostitutka. Ano, manželka mě stojí ještě více peněz než součet všech milenek s příplatkem za kuchařku, paní na úklid a podobně. Přesto jsem si s manželkou užil spoustu zábavy, ale už delší dobu mě sere. Dříve byl alespoň sex o.k. a tak jsem hledal spíš pokec, rozptýlení a vylepšení nálady (sex s milenkou jsem si samozřejmě neodpíral), v poslední době hapruje doma i sex, a tak došlo na milenky programově. Ne že bych dříve byl úplně stoprocentně věrný, ale teď vedlejší vztahy vyhledávám. Kvůli dětem manželství trvá. Prostitutka by byla levnější, ale chci si i popovídat, usínat a probouzet se vedle sebe, nemít své (za příplatek) jisté, vyhovuje mi těšení se i nejistota vztahu. Chci cítit z protějšku touhu a vzrušení. Setkáváme se, když chceme oba – nemohu poručit „dnes v 21 hodin“. Nemohu poručit sexuální praktiku, která se jí nelíbí. Peníze nejsou jen v mojí režii, občas něco zaplatí ona, i já dostanu dárek k narozeninám - je to vztah. Přesto tady podobnost je, takže je i důvod rozdělit se s Vámi o některé mé zkušenosti.

           Jistě jste si všimli, že zatím, co stárneme, naše cílová skupina zůstává stále v té samé věkové kategorii. Manželka stárne postupně vedle mě, ale můj vkus se jinak v čase moc nemění. Už mi je přes 40 a za nejlepší stále považuji holky okolo 25 let (řekněme 22-29). Ano, určitě jsem vtipný a nevypadám úplně špatně, ale nejsem narcis, je mi jasné, že k mému sex-appealu patří také obsah mé peněženky a ochota utrácet. A to je ta podobnost. Zároveň platí, že trvalo několik let, než jsem holce dal nějakou hotovost.

            Jaká milenka je ideální: Říká se, že ideální milenka je vdaná žena – chce si užít a sama dbá na diskrétnost. V mém případě to neplatí. Vdaná žena nemá čas pravidelně vyrážet na výlet s noclehem, už pozdní večeře jí může dělat problém. Já si nechci jen vrznout, nemám chuť jen na 30-60 minut, já s ní chci nějakou dobu být. Pro mě je nejideálnější vysokoškolačka na koleji nebo holka mírně po VŠ (většina milenek byly vysokoškolačky), která buduje „kariéru“ (nevěřili by jste, co všechno lze schovat pod pojem „budovat kariéru“ – občas to znamená jen trhnout se od rodičů a vzít si hypo na 1+1). Tyto holky nehledají pevný vztah, přesto si občas rády užijí sexu, rády slyší nějaké lichotky a cítí obdiv. Přes den mají co dělat, ale skoro kdykoliv mohou vyrazit na večeři nebo na víkend. Je to krásné mladé maso s elánem do života, s chutí občas blbnout, občas si zasouložit, ale zároveň se s nimi dá o něčem pokecat. Snad jediné mínus je, že někdy už  funguje generační rozdíl – neznají mé filmy a hudbu. Občas se za staršího milence stydí „Tady mě nelíbej, někdo by nás mohl vidět“. Naštěstí (v některých případech možná naneštěstí) jsem se nesetkal s milenkou, která by se rozhodla dlouhodobě akceptovat věkový rozdíl a utrhnout si mě pro sebe od mé rodiny. Zajímavost – všechno to jsou holky původně mimopražské, včetně Slovenska. Ostatně – čím více kilometrů od rodičů, tím lépe.

            Jak si najít a vybrat milenku: chcete-li, která šlapka stojí za to, aby jste s ní utráceli své prachy. Děsně složité, však to znáte (viz. zdejší články o amatérkách). Takže inzeráty a inzeráty. V prvním kole eliminuju právě jasné šlapky, naivní zlatokopky s IQ 80 a podvodnice. „Nemám penízky dojet do Prahy“ (20 km z Brandýsa). „Nemohl by jsi mi poslat kredit?“. Narazil jsem opakovaně i na jasnou profesionálku, která odpovídala na můj inzerát v rubrice flirt. A ještě chtěla mou fotku, jestli stojím za to. Jako ženatý stejně odmítám posílat své fotky jen tak mailem, tak fotky nechci ani po perspektivních dívkách. Vzhledem jsem se spálil jen jednou, když jsem akceptoval rande s ženou jen o 3 roky mladší než já – když jsem přicházel, tak jsem zatáhl břicho a narovnal se. Když jsem jí uviděl, tak jsem břicho v klidu povolil – taky měla „pár kilo“ navíc. Ještě měla hnusné chemlonové vlasy, večeře byla, ale ani na sex nedošlo … No, každý někdy litoval, že neudělal otočku hned. Je to hloupé, ale pokud je adeptka výrazně mladší, tak je pro mě vzhledem už skoro vždy hezká a tedy přijatelná. Musela by být vyloženě strašná nebo tlustá, aby mi vzhledem vadila. Ve dvaceti by nebyla můj typ, kritizoval bych barvu vlasů, malou výšku, zábavnost, inteligenci, odlišné zájmy… Dnes je pro mě taková pětadvacítka většinou krásný obrázek. Teď ještě jestli si sedneme navzájem.

          Vztah: Začínám výměnou několika mailů, píšu něco o sobě, něco se dozvím o ní. Taková internetová klasika. Následuje pozvání na večeři. Přeskočí-li jiskra, večeře se protáhne a už to strašně moc napoví. Mladší ženu v pohodě bavím – mám životní zkušenosti nejen z podnikání, spoustu historek, jezdím na dovolené, o kterých se ony často neodváží ani snít. Samozřejmě nechám i jí povídat o sobě a vyptávám se.  Občas se hned skvěle bavíme, a když se loučíme, tak by mě ani nenapadlo, že jsem jí viděl poprvé. Na první schůzce není o sexu řeč, jde jen o zábavu a polibek na rozloučenou, ale na druhé schůzce už lze vyzkoušet, jak líbá. Následuje pozvání na výlet s přenocováním. Pokud mi holka napoprvé nesedne, dám tomu ještě čas. To jsem se jednou rozloučil s takovou divnou, říkal si, že se snad zlepší a druhý den přišel mail, že jestli jí chápu, tak očekává, že ona mi bude dělat hezky a já jí budu pravidelně přispívat. Ale takhle natvrdo od začátku mě to zatím neláká. Možná v padesáti (nebo se potom přeorientuju na pětatřicítky), ale zatím se mi to líbí tak, jak to je. A na téhle holce bylo od začátku vidět, že jí to nebaví samo o sobě, tlačí se do toho jen kvůli penězům. A ten přirozený zájem – to je na milenkách to krásné.

          Co se milenkám líbí, co obdivují a co je ohromí: Překvapilo mě to, ale milenky až na výjimky hodně reagují na auto. Mou manželku auto v zásadě nezajímá, nové auto se vždy chvíli bojí řídit. Moje rychlá jízda se jí nelíbí. Většině milenek se drahé auto naopak dost líbí (to ostatně platí i o značkovém oblečení). Rády se vozí, a příjemně je to naladí. A pokud je nechám sednout za volant, často to má blízko k orgasmu („táta mě za to nechce pustit a to máme jen Fabii“). Na milenky pozitivně působí jakýkoliv „luxus“ – objednám šampaňské a po ochutnání hned „odborně“ a s obdivem hlásí, že je to něco jiného než „Bohemka“, kterou zná ona. Jdeme na večeři do luxusního hotelu, je ráda a užívá si to. Když řeknu, že tam přenocujeme, objeví se až dětinská radost, která je ale příjemná. Vlastně jakákoliv zmínka o větším utrácení je zpočátku přijata obdivně. Na druhou stranu, i milenky umí šetřit. Jsem rád, když má špatný pocit, že „rozhazuju“ peníze. Opouštíme hotel nedaleko metra, chci zavolat taxík a je mi odpovědí, že přeci v pohodě pojedeme metrem. Zároveň ta samá milenka o rok později v podobné situaci už naprosto automaticky vyžaduje taxi. Plánujeme akci a přijde mi mail ve stylu „minule byl krásný výlet, teď to může být kdekoliv, těším se na tebe, vždyť postele jsou všude stejné“ – no, není to krásné? Taková mladá holka se těší, až si se mnou zašuká!

 O čem se ještě dnes musím zmínit, je žárlivost, hovory manželské: Mohl bych třeba 2 měsíce tvrdit, že jsem rozvedený. Dlouhodobě to ale nejde. A kdyby to prasklo, tak čert ví, čeho je naštvaná ženská schopná. Opatrně se ptám, jestli mám svou ženu a děti ze svých historek úplně vynechat, ale ono to ani nejde. Stále bych neadresně vyprávěl, že jsem „já“ byl na dovolené, „jen já“ tohle dělal a podobně. Pokud jsem hned napsal, že jsem ženatý, tak později manželka žádné milence příliš nevadila. Překvapivě a opakovaně bývám tázán, jak se jmenuje, jestli je hezká, jaké má vlasy a dokonce jak často to spolu děláme („No, to je hezké, že spolu po tak dlouhé době ještě spíte 3x týdně“). Ta otázka o sexu mne donutila k zamyšlení a zjištění, že v poslední době to s manželkou není 3x týdně. Zažil jsem i otázky na úpravu manželčina pubického ochlupení, četnost orgasmu a jestli polyká („a co ti na ní vadí, když polyká?“). Přesto i v milenkách dříme žárlivost. Jedna taková běžně i na sexuální otázky dost zvědavá jindy na mou zcela civilní repliku najednou zakřičela: „Co děláš s Petrou (jméno změněno) mě nezajímá!“. Nebo jsem omylem řekl, že mám dárek a ještě přemýšlím, které ho dám (milence nebo manželce) – no, to bylo taky chvíli peklo. Na druhou stranu mi milenky často jsou ochotny pomáhat s výběrem dárku pro manželku. A taková fotka jinak nahaté milenky, co má na sobě hadřík, který jsem pak daroval manželce … má v sobě zajímavý náboj. Ale i milenky žárlí na jiné ženy. Pokud žárlí rozumně, tak je to vlastně takové příjemné, veselé. Zatím jsem žádný velký exces nezažil.

To by bylo pro dnešek vše (říkal Yanek, že je to dlouhé), příště si řekneme, co milenky chtějí, co jim máme dát a co ne a proč.

Hansen

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.4/5 (7 votes cast)
Milenky, 3.4 out of 5 based on 7 ratings

odpověď na Milenky

  • Hansen píše:

    Na žádost Yanka a s jeho pomocí zkráceno a rozděleno – jednoduše mě to bavilo psát :wink:
    Pokračování následuje, komentáře jsou vítány a pokud nejste registrováni tady, piště do diskuze.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: