Uživatelé

Tak Vy si kurva myslíte, že víte co je to píár?!

No to se ale kurevsky pletete! Já jsem viděl… ne. Popořadě. Když se u nás přecházelo z analogového televizního vysílání na digitální, přineslo to našim televizním stanicím spoustu potíží. Těm tzv. veřejnoprávním, těm ne. Těm soukromým. Ta draze vybojovaná kmitočtová pásma byla najednou přítěží. Bylo je třeba něčím vycpat. A stalo se. Začaly se k nám hrnout ty nejhorší zalevno sračky z celé Čtvrté Říše. A mně se zdá, že co se smradu a konzistence výkalů pro vohnouty týká, už vím, kdo vyhrál.

Zjistil jsem to po změně poskytovatele připojení, neb jeho systém je nastaven tak, že když chcete mít IP linku s voláním kamkoliv takřka zadarmo, musíte mít jejich kompletní nabídku (stejně někdo na centrále každej měsíc pokusně zablokuje volání na mobilní linky, jestli začnu řvát, že kdyby né, tak by ušetřili). I vyskytlo se mi doma 102 televizních kanálů, ze kterých občas sleduji 5. Až jednou manželka lovila a našla pořad o přírodě, zaradovala se a zůstala u něj. A po něm následovala rána, resp. řev: „…honem pocem, tohle jsi ještě neviděl!“

TV Prima se až donedávna kapacitou hovnometů marně snažila dotáhnout starší stanici a povedlo se. Koupila si pro kanál Prima Zoom seriál ze života dopravních policistů s názvem Zloději aut, a tím se z televizní stanice definitivně stala vlivovou agenturou. Jako všechny nejhorší policejní svinstva byl zřejmě zadáčo a je ze země, kde je fašismus nejdál v Evropě, totiž z Anglie, a rovnou lze říci, že pokud by bývali komunisti za předchozího socialismu natočili reklamu na STB, tak tohle by pro ně bylo nedostižnou inspirací. Nuže tedy co se dozvíme. Na důstojné a spisovnou řečí hovořící strážce zákona jsem byl víceméně připraven, co jsem ale nečekal je, jakým způsobem je podávána naprosto neuvěřitelná dopravní totalita. Dle tohoto seriálu je naprosto v pořádku a vcelku běžné:

  • Zabavit auto, když nejsou doklady v pořádku. Stačí nemít s sebou doklad o pojištění a vezete se. Vlastně nevezete. Donedávna to prý bylo špatně, protože takový řidič mohl maximálně dostat pětidenní lhůtu na předložení, ale tohle je mnohem lepší a odhalovat takový zlořád je jedním z hlavních úkolů policie.
  • Jít se podívat na soukromý pozemek po anonymním nahlášení podezřelého auta. Nevím, co je to podezřelé auto, zato vím, co je to ksindl soused. Takže hláška do vysílačky a žádný sraní s lumpem. Nějaký povolení? Cožéé?! Proč?
  • Urážkou veřejného činitele, s důsledkem zadržení, je například vyzvání téhož, aby se Vás nedotýkal (nešahej na mne!).
  • Systém „stop and search“ je naprosto v cajku a kdo protestuje, je automaticky podezřelý nebo se dopouští urážky bla bla bla. „Ta navigace, ta není kradená? Tohle používají zloději!“
  • Pro osobní prohlídku stačí špatně přejít ulici. „Co to máš v kapsách? To je Tvoje kreditka?“
  • Dodávka obrácená naruby a nic. „Nedá se nic dělat, musíme ho propustit, ale dáme ho do databáze a budeme ho hlídat.“
  • „Každý řidič může být zapojen do kriminální činnosti a je třeba se podle toho chovat! Policista má jen svůj instinkt a na ten se musí spolehnout. Díky němu snáz odhalí podezřelé věci!“ Zřejmě podle hesla, čím větší buzerant, tím lepší instinkt a vypadá to podle toho.
  • „Sice nemá záznam, ale to ještě nic nemusí znamenat, je třeba ho prověřit.“

To je jen několik věcí, které jsem zachytil, než se mi udělalo fyzicky nevolno. Přitom je to vše podáváno tak, že je to nutné pro obecné blaho. To není jen obyčejné PR. To je pokus podsunout způsob toho jedině správného myšlení a natlouct ovcím do hlavy, že takhle je to dobře a kdo nesouhlasí, asi dělá něco, co by neměl. Zatím sem tedy dorazil jen seriál, ten způsob myšlení snad ne. Ale myslím, že je zřejmé, kde berou různí ti Humlové a sociální inženýři inspiraci. A tím kdo ji distribuuje je, jako ostatně u většiny právních prasáren, Velká Británie. Za obětavé spolupráce mediálních mrdek z TV Prima. Ještě bude veselo. Být Vámi, začal bych kupovat zbraně a nakoupené ztrácet. Rychle!

Yanek

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.8/5 (5 votes cast)
Tak Vy si kurva myslíte, že víte co je to píár?!, 4.8 out of 5 based on 5 ratings

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Komentáře
Přidáno: