home   Blog   Devka   Swingers   Stena slavy   zakony   kontakty

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Recenze privátů 2014
PříspěvekNapsal: 01 říj 2014 22:31 
Zelenáč

Linda - PragPrivat
http://pragprivat.cz/linda/

Privát, ještě vonící novotou, pár kroků od Vaclaváku. Vchod je trošku zastrčený a těžko ho na poprvé nepřejít (snad všechny baráky v ulici mají normální číslo na fasádě, jen tenhle jeden to musí mít jinak:-) Byt ve 4. patře bez výtahu, vybavení minimalistické, celkově ale superluxusní kvartýr (jen samotná koupelna je velikosti panelákového obýváku:) Na soukromé párty je to tam jako dělané.

Linda je pěkná pomenší blondýnka s luxusním tělem bez jediného kouska špeku pod kůží a hedvábně jemnou kůží (radost pohladkat:-) Kdo hledá spíše krev a mlíko, tak to musí za nějakou jinou. Přístup má ukázkový a v dobrém slova smyslu profesionální. Holčina ví proč tam je, jak dlouho tam přesně bude (do poslední splátky svých půjček), chová se podle toho a drží lajnu. Prsa má menší, vzhledem k postavě ale přiměřené. Orální styl má vychytaný a propracovaný, koule nevynechává a celé to má nápad (skoro jako by měla předkamerové zkušenosti:-), jen jsem jí ho tam nemohl rvát moc hluboko. Nastaví se jak je potřeba, na koníka je třeba velmi dobrá. Vzdychání při akci bylo taky moc hezké:-) V nabídce má i nějaké ty příplatky, ale neptal jsem se co konkrétně a za kolik. Závěrečný pokec nebyl zlý. Celkově vzato, celkem povedená návštěva, už tomu chyběla jen to něco navíc, nějaká ta jiskra či záblesk nějaké té interpersonální chemie. Ale jinak velmi velmi dobrý.

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

PříspěvekNapsal: 02 říj 2014 09:09 
Zelenáč

Přeci víš kolik si tam nechal , řádově? napiš to nějak zaobaleně, kolik sebou člověk musí mít, aby nenarazil u ranařů holek nebo jiný malér? Václavák v centru platíš flek. To je pro cizince co neví jak se dostat metrem na Černý most.

PříspěvekNapsal: 08 říj 2014 06:54 
Zelenáč

Ciml píše:
Linda - PragPrivat
http://pragprivat.cz/linda/

Privát, ještě vonící novotou, pár kroků od Vaclaváku. Vchod je trošku zastrčený a těžko ho na poprvé nepřejít (snad všechny baráky v ulici mají normální číslo na fasádě, jen tenhle jeden to musí mít jinak:-) Byt ve 4. patře bez výtahu, vybavení minimalistické, celkově ale superluxusní kvartýr (jen samotná koupelna je velikosti panelákového obýváku:) Na soukromé párty je to tam jako dělané.

Linda je pěkná pomenší blondýnka s luxusním tělem bez jediného kouska špeku pod kůží a hedvábně jemnou kůží (radost pohladkat:-) Kdo hledá spíše krev a mlíko, tak to musí za nějakou jinou. Přístup má ukázkový a v dobrém slova smyslu profesionální. Holčina ví proč tam je, jak dlouho tam přesně bude (do poslední splátky svých půjček), chová se podle toho a drží lajnu. Prsa má menší, vzhledem k postavě ale přiměřené. Orální styl má vychytaný a propracovaný, koule nevynechává a celé to má nápad (skoro jako by měla předkamerové zkušenosti:-), jen jsem jí ho tam nemohl rvát moc hluboko. Nastaví se jak je potřeba, na koníka je třeba velmi dobrá. Vzdychání při akci bylo taky moc hezké:-) V nabídce má i nějaké ty příplatky, ale neptal jsem se co konkrétně a za kolik. Závěrečný pokec nebyl zlý. Celkově vzato, celkem povedená návštěva, už tomu chyběla jen to něco navíc, nějaká ta jiskra či záblesk nějaké té interpersonální chemie. Ale jinak velmi velmi dobrý.

Škoda, že nemá prsa.

PříspěvekNapsal: 09 říj 2014 01:05 
Zelenáč

60 minut za 1500 korun to nejsem blázen když za ty prachy mohu mít milování ve třech http://www.annonce.cz/inzerat/sexik-ve- ... z4uhg.html akorát ,že už možná nejsou na Průběžné tam mám velice dobrou osobní zkušenost.

PříspěvekNapsal: 06 lis 2014 10:32 
Zelenáč

Ahoj, nesledoval někdo z Vás aféru kolem herečky Diany Korbelové?
Viz.: http://www.super.cz/306532-hvezda-ulice ... uvidi.html

Docela bych k ní zašel... o zájemce asi nebude mít nouzi - čerstvá 18ka :-)

PříspěvekNapsal: 07 lis 2014 23:43 
Průzkumník

Já myslím, že ta se na privátu nějakou dobu rozhodně neobjeví. Budeme muset počkat, až ta aféra utichne.

PříspěvekNapsal: 10 lis 2014 20:33 
Průzkumník

Rocco :yesyes: :yesyes: :yesyes:

PříspěvekNapsal: 12 lis 2014 06:21 
Admin Site

Amen.

PříspěvekNapsal: 13 lis 2014 21:39 
Zelenáč

rocco11 píše:
najivka píše:
60 minut za 1500 korun to nejsem blázen když za ty prachy mohu mít milování ve třech http://www.annonce.cz/inzerat/sexik-ve- ... z4uhg.html akorát ,že už možná nejsou na Průběžné tam mám velice dobrou osobní zkušenost.

Tak k těm pokusům některých privátů držet nebo dokonce někdy i zvyšovat základní cenu (a k ní pak ještě „příplatky“) bych měl pár poznámek (ťapky, amatérky, profesionálky či jak si říkají ať z „privátů“ nebo z maskovaných privátů typu „Assorti“ nebo masérky líné na sex z různých „honíren“ to zde pravidelně čtou – tak ať si udělají vizi do budoucna:
* kupní síla u norníků na východě i tom dříve opěvovaném západě klesá a holky musí jít s cenou dolů nebo nebudou mít ani na nájem + na polívku :ne:
*doba například roku 1996, kdy v této republice byl průměrný plat 6 tisíc za měsíc a kurvičky držely cenu 1,5 tisíce za hoďku a za rok si tak vydělaly na malý byt nebo velké auto (berme v úvahu ceny bytů a aut také v devadesátých letech) je nenávratně pryč - tehdy klientelu tvořili cizinci a my domácí jim mohli tak trochu závidět - nyní se kupní síly přijatelněji srovnaly, cizinci většinou zůstanou doma a jdou za Bulharkami a Rumunkami - ne všechny jsou špinavé smradlavé zlodějky - hodně jich je sexy, vzdělaných a zorientovaných v cenách
* no a výhled do budoucích roků (viz nezaměstnanost mezi mladými na tom dříve vzhlíženém západě ve výši 40 i více procent): konkurence mezi vámi ťapkami vysoce naroste - smiřte se s dalším poklesem cen už nyní a moc a moc hezkým přístupem si začněte vy děvečky vychovávat mezi námi svoje stáláky - nebo vás ulice a šukání v cizím autě za pár pětek nemine (protože si nevyděláte ani na nájem privátu natož na pěkné kalhotky na pěkné prdelky)
:crazy:

Si myslím, že tato situace tu už dávno je. Podle mě to znamená, že spousta ťapek....musela nebo bude muset se přeorientovat na normální zaměstnání.

PříspěvekNapsal: 13 lis 2014 21:40 
Zelenáč

Nemáte náhodou zkušenosti s tímdle:

http://www.annonce.cz/inzerat/ahoj-jsem ... e4kt8.html

PříspěvekNapsal: 13 lis 2014 22:06 
Lovec

rk123 píše:
rocco11 píše:
Tak k těm pokusům některých privátů držet nebo dokonce někdy i zvyšovat základní cenu (a k ní pak ještě „příplatky“) ..
.... to zde pravidelně čtou – tak ať si udělají vizi do budoucna:[/u]
* kupní síla u norníků na východě i tom dříve opěvovaném západě klesá a holky musí jít s cenou dolů nebo nebudou mít ani na nájem + na polívku :ne:
* konkurence mezi vámi ťapkami vysoce naroste - smiřte se s dalším poklesem cen už nyní a moc a moc hezkým přístupem si začněte vy děvečky vychovávat mezi námi svoje stáláky

Si myslím, že tato situace tu už dávno je. Podle mě to znamená, že spousta ťapek....musela nebo bude muset se přeorientovat na normální zaměstnání.

rk123,
kdepak :ne: , ťapky si zvyknou na relativně pohodlnou živnost , i když říkaj, jak je to hrozné :-) . A raději velká část z nich půjde cenově dolů. Stále na tom budou o dost líp než v průměrném zaměstnání.
Spíš se budou snažit působit samy, bez pasáků, kterým dávaj cca 50% výdělku. tam je značná rezerva. :pa:

PříspěvekNapsal: 15 lis 2014 22:12 
Zelenáč

vulcan píše:
rk123 píše:
rocco11 píše:
Tak k těm pokusům některých privátů držet nebo dokonce někdy i zvyšovat základní cenu (a k ní pak ještě „příplatky“) ..
.... to zde pravidelně čtou – tak ať si udělají vizi do budoucna:[/u]
* konkurence mezi vámi ťapkami vysoce naroste - smiřte se s dalším poklesem cen už nyní a moc a moc hezkým přístupem si začněte vy děvečky vychovávat mezi námi svoje stáláky

rk123,
kdepak :ne: , ťapky si zvyknou na relativně pohodlnou živnost , i když říkaj, jak je to hrozné :-) . A raději velká část z nich půjde cenově dolů. Stále na tom budou o dost líp než v průměrném zaměstnání.
Spíš se budou snažit působit samy, bez pasáků, kterým dávaj cca 50% výdělku. tam je značná rezerva. :pa:

Jasně, já si ale stejně myslím, že to není nic mos business pro ně dnes (jenom můj názor).....

PříspěvekNapsal: 04 pro 2014 09:24 
Husar

koukám, že to tady moc nežije, tak přidám aktuální info http://www.sex.cz/307631?SNID=erika&Rnd=521214991&S=0 milá a snaživá slečna, orál si ne hluboký, nicméně příjemný, prostě taková milá, mladá "sousedka" s hezky pevným tělíčkem, která si ráda užije a ví kam sáhnout. A řekl bych, že kozičky má v reálu o něco plnější než na fotkách :smile: rád se příležitostně vrátím

PříspěvekNapsal: 06 pro 2014 20:49 
Zelenáč

Adriana - SexyPrague
http://www.sexyprague.cz/divka/adriana

Slovenka, tak jak si člověk dle platných stereotypů představuje, v dobrém slova smyslu tedy - jistá živočišná bezprostřednost (a kurví jiskra v oku, v tomto případě, navyše k tomu). Dle fotek supermodelína, uberme 20% a jsme cca na realitě. Prsa menší, tvarově žádný hit (trošku toho silikonku by bodlo), udávaný věk + standardní privátová konstanta sedí (do pětadvaceti bychom se s přehledem vlézti měli).
Tentokrát návštěva po delší abstinenci, takže výjimečně 2x výstup na vrchol. Poprvé to byla nebývalá rychlovka, pak pěkný pokec (má to celkem srovnané) a tulení se k sobě navzájem (pěkné a příjemné). Následně nástup na druhý výstup, tentokrát trošku delší, až jsme se u toho zpotili. Ale dali jsme to v limitu a bez dýchacích přístrojů:-) Jebačka to byla riadna, až mě z toho ohon bolel, ale tak to má byt.
Kouř +- průměr, snažila se, ale moc to se mnou ted den zas až tak nedělalo (bylo to ale přes gumu). Hlavu si u toho dirigovat moc nenechá. Prstama jsem vevnitř cítil asi nějakou tu houbičku, nebo co to bylo, takže jsem se k nějakému lizu vůbec neměl. Polohově vše OK, jak si člověk, tak se nastaví (jen jednou si trošku pobrblala, jak že si ji to zase šteluji:) Vlhká mi přišla dost, ale gel to stejně zhusta jistil.
To vše za standardní hodinovou taxu v tomto privátě obvyklou. Jinak příplatky nabízí standardní, anál nevede, ale lesbi prý provozuje.
Co k privátu samotnému? Asi nic, nejvyšší pražský standard - domluva, prostředí, čistota, lokace - vše nanejvýš OK.

PříspěvekNapsal: 31 pro 2014 18:51 
Průzkumník

Tak predne stastny a vesely.
Dam sem posledni tip letosniho roku, dnesni pruzkum bojem. Inzerat jsem nasel v annonce, a proto jsem mu zprvu neveril, zname jejich foto, ale je i na sexu a tak.
Marketa
tel:605 578 668
Armenska 4
Udavany vek 37 sedi, ale spise bych ji tipnul mene. Foto ji hodne ubira, coz je s podivem pri distribuci foto do annonce. Pekna udrzovana maminka, nechty, solarko a tak. Brisko po diteti, ale da se naprosto toletovat.
K akci samotne, jelikoz jsem ted byl spise na amaterky, od privatu jsem nic neocekaval, ale v zmylena neplati. Dal jsem hodinku za 1400, O bez a anal v cene.
Prijde ze sprchy, pekne pradlo, zacne se mazlit a jemne masirovat. Oral dela moc pekne, bez prihonovani, lize i kulky. Sex byl taky super, klasiku umi moc pekne, ma tam i zrcadlo na skrini, a da se pekne koukat. Analu se trochu bala, asi ho moc casto nedela, ale nakonec jeden z nejlepsich co letos byl, jen se na ni musi pomalu. Abych se za hod udelal 3x se me uz dlouho nestalo.Urcite na opakovani, pokud to nejak nezabali, jelikoz to dela chvilku.
Oral 1 asi se i udelala
Sex 2
Anal 1

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata
Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.