Swingers u nás

Tato stránka se bude zabývat pražskými swingescluby, poznatky z jejich provozu a upozorňováním na zajímavosti. Není bez zajímavosti, že přesto, že zde swingers má tradici dlouhou už skoro 20 let, stále ještě jsou mezi námi tací, kteří nevědí, bojí se, očekávají nemyslitelné a nemožné, či naopak, taženi svým partnerem, jdou do klubu jak na porážku.

Za osvětovým (a co bych to zapíral, i reklamním účelem, byť nejde o placenou reklamu) byly sepsány dva články.

  • První se zabývá běžným provozem takového swingers clubu a najdete jej ZDE
  • Druhý je o snad jediném běžně dostupném gangbagu v praze (v tomtéž klubu) a najde jej TADY
  • Třetí byl sepsán pod dojmem ze sledování konkurenčního boje zblízka

V nich byste měli najít informace, které rozptýlí Vaše obavy ze vstupu do takového zařízení a případně i inspiraci. Níže najdete intro swingersclubů v Praze, v pořadí, v jakém se mi tam líbí a můj názor na ně. Budeme spolupracovat s těmito kluby a zkusím se dohodnout, zda by do stránky neimportovali podrobnější info o akcích a podobně.

A ještě něco. Varování. Každý větší podnik, a platí to zejména o pseudoprivátech (Attentione), navětřil, že když se řekne swingers, stanou se dvě věci. Jednak to zní líp než hampejz a jednak na to dost lidí slyší. Ve skutečnosti takový podnik nemá s myšlenkou swingers (původně wife swapping) takřka nic společného. je to jen jiný způsob jak dát prostitutkám vydělat. Ve skutečném swingers klubu je profiholka spíš na obtíž.

Tedy podrobněji:


 swingersJak praví stránky podniku: SWINGERS CLUB PRAHA 1 je soukromý diskrétní All inclusive klub, ve kterém se každý může bavit a užívat si tak, jak se mu to líbí a nebo nemusí dělat vůbec nic. U nás před vstupem žádnou reklamu nenajdete ani nehledejte, pouze zavolejte a náš ochotný personál si vás vyzvedne. Dikrétnost zaručena.

K tomu dodávám, že se jedná o klub německého typu. Jsou to sklepní prostory, opticky oddělená separé, prostor na BDSM a na masáže, jeden velký prostor na davové scény, obrovské sprchy a diskoparket. Útulný a prostorný společný prostor oddělený od baru, s krbem. Buduje se sauna! Majitelé zároveň obsluhují hosty. V současnosti moje jednička.


fantasySwingersclub Fantasy, Praha 8. Veliký a moderně zařízený klub v na periferii v Letňanech. Aspiruje na místo, kde lze v luxusním prostředí natáčet (například zde natáčela Daring! TV). Moderní zařízení, kapacitně okolo čtyřiceti párů, obrovská vířivka (sousedící s barem), tyč, zrcadla, plazmy, tématické místnosti. Jako jedinou nevýhodu vidím vzdálenost od centra a nešikovně umístěné toalety, jinak bomba. Bohužel se majitel zdiskreditoval způsobem vedení konkurenčního boje a to je škoda.


 paradisoOpět, slovy webové prezentace podniku: Na více než 300 m2 jsme se snažili vytvořit náš klub tak, abyste se v něm cítili jako doma nejen ti z Vás, kteří jste u nás poprvé, ale i Vy všichni z řad našich stálých hostů.

Dodat k tomu jde, že se jedná o nejstarší klub v Praze. Starší než udává na svých stránkách, ale už ve druhém umístění. Zvláštní místnost pro video, černá místnost, velký společný prostor, velký bar, menší vířivka, vlastní dvůr na parkování. Jako nevýhodu vidím to, že je příliš známý a někdy je používán jako turistická atrakce.


banner1_velky1Madam Pompadour. Tři měsíce starý a ambiciózní podnik ve Stodůlkách na Praze 5. Zde jsem trochu na rozpacích. Podnik je velmi široce „rozkročen“ v sortimentu. Privát, masáže, milenecký azyl, wrestling… Na co pomyslíte, to tam je. Lze si jen těžko představit, že bude probíhat swingers párty a v domě přítomné šlapky se tam nepokusí uplacírovat. Tohle už jsem jednou zažil. Kdysi ve vile v Kyjích a vlastně to byl jen večírek (a drahý večírek) s prostitutkami. Nicméně, nevím. Neviděl jsem, budu muset zkusit. Nebo zkuste Vy.


Existují i další místa. Například zámeček. Ale odkazy vedou na velmi podezřelé stránky a tak jej pomíjím. Nebo onen hampýz na Plzeňské. To je opět jen večírek se šlapkami, navíc je to malé a je to humus. V každém případě to sleduji a pokud přijdete na něco dřív než já, napište mi.